Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

cibka
25. lis 2011

@majcam
@sipkova1 ahoj holky no u mě to je tak, že na srovnání cyklu mám brát od 16 dne utros abych to měla aspon trichu pravidelne, dále mi napsal nejaký homeopatika že on sám je prý silný astmatik ani kvůli tomu nemohl chodit do prace tak se objednal k nejaké homeopatičce z plzne (objednání trvá 1 rok) a ta mu nasadila léky a když už tam byl tak se ptal na poruchy plodnosti ta ta mu neco doporučila jsou to nejaké kapky 1 lahvička stojí 300 kč je to na 2 mesíce a potrebuji 2 apo skončení se mám objednat na utz aby viděli zda to zabírá a ovuluji sama. jinak si mám dát nejdřív dopořádku trochu střeva protože se mi rozjela ta ulcerozní kolitida a mám se zeptat na lázne zda by mi je na neplodnost dali prý to má být po novém roce nejaký omezený že by mi je asi spíš dali na tu ulcerozní kolitidu, že je na neplodnost už moc dávat nebudou. tak to je asi tak vše no

majcam
26. lis 2011

@cibka no já žasnu,ty lázně by byli určo bezva...,jinak tomu dalšímu moc nerozumim 😅

sipkova1
26. lis 2011

@cibka Ahoj, pochopila jsem to dobře, že homeopatika Ti napsal MUDr. Feldmár?
Ty lázně určitě zkus, přijdeš tam i na jiné myšlenky.
A nechceš zkusit třeba MUDr, Malíčkovou?, je to imunoložka ve VFN zabývající se poruchami plodnosti a proklepne holky ze všech stran. Kontakt na ní najdeš v tomhle tématu:
https://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/snizena-....

cibka
27. lis 2011

@sipkova1 ano homeopatika mi napsal dr. Feldmár
díky za kontakt

majcam
28. lis 2011

Dobré ráno 😉
@raducha držím dnes pěsti,a dej vědět... 🙂

zvalentova
28. lis 2011

dobré ráno 🙂

rychetkami
28. lis 2011

Ahoj holky, jsem magor...nemůžu to vydržet do kontroly 5.12., jsem vyklepaná, co se může stát, jestli embrouš ještě žije, tak jsem šla znovu testovat...testovací čásrka vyběhla mnohem dřív než kontrolní a takhle tlustou jsem si jí ani nepředstavovala...tak doufám, že mi nehrábne... 😀

zvalentova
28. lis 2011

@rychetkami ahoj, seš normálně postižená matka po IVF 😀
To ostatní nezažijou 😉

rychetkami
28. lis 2011

@zvalentova no máš recht, ne, že bych nemyslela na nic jinýho, ale naskakujou mi všechny příběhy těxch, co potratily...není to tak, že na to pořád myslím, ale nedokážu být bezstarosná optimistka...ale aspoň se i tomuhle šílení umím zasmát

majcam
28. lis 2011

@rychetkami ahooj 😉 ,jak ti je?

rychetkami
28. lis 2011

@majcam no celkem dobrý, jak jsem si stěžovala, že nemám příznaky, tak každý odpoledne až do noci je mi pěkně blbě, a přes prsa neoblíknu většinu košil do práce🙂 Nemůžu se dočkat UZV příští pondělí, bojím se, že je něco blbě

majcam
28. lis 2011

@rychetkami neboj,já jsem taky posraná,nejvíc v ten moment,když ležim na lůžku na UTZ,se úplně klepu, bohužel si to musíme vytrpět... ☹

raducha
28. lis 2011

ahoj všem. na dnešním ultrazvuku se nám potvrdilo jen jedno miminko. ale je zdravé a úžasné. byla jsem u dr kulovaného a nebyl moc příjemný. to že máme místo dvou jen jedno mimčo nám oznámil tak že to neřekl šetrně ale jako kdyby vám oznamoval jen nákou nedůležitou věc. díky tomu že jsem to věděla už od svého gynekologa byla jsem v pohodě. jinak bych se po jeho nešetrném zdělení a komunikaci asi složila. prostě špatná zkušenost doktor pacijent. 😠

maharall
28. lis 2011

@hypo ahojky, tak jak se daří? Už jsi zdravá a co miminko v pořádku , doufám, že jo. Teď si nejsem jistá kdy jsi psala že jdeš na UTZ , ale ten bude určo radostný 😀 . Já zatím nic... čekám na MS snad dorazí do soboty 😅 . Ale měla jsem šok když mi dr. psala recepty na léky na léky tak prostě mi řekla to budete brát atd. .... a já v lékárně čuměla jak puk když jsem dostala injekce, dr. se ani nezmínila, že to jsou injekce!, tak tam radši zavolám a přeptám se na to ani nevím kam si je mám píchat. Chjo jsem myslela, že tentokrát to bude bez injekcí 😅 . No snad Tě neobtěžuji 😵 . Měj se krásně a všem přeji hodně zdravíčka a pohodový advent.....

hypo
28. lis 2011

@maharall ahojky, me utz ceka az 8.12..... pred tydnem jsem krvacela tak jsem byla na pohotovosti ale pry je vse OK tak uvidime co uvidime na utz, melo by byt konecne videt srdicko tak doufam ze tam bude...
jinak ja injekce nebrala, mela jsem leky, co to mas za injekce??? ja mela jen estrofem a ted utros k tomu..... jinak mi zacinaji nevolnosti tak doufam ze nebudu 6xdenne blit jak u amalky

maharall
28. lis 2011

@hypo ahojky, tak ono to uteče a bude to kráása vidět srdíčko 🙂 . Jám budu mít taky Estrofem a Prednison a ty injekce jsou Clexane je to na ředění krve jsem se dočetla tak nevím, řekla mi jen že mi ten Estrofem nebude dělat dobře když jsem silná (tlustá) tak, že mi dá ještě tohle, ale neřekla že to jsou injekce. No zvládla jsem to už jednou píchání tak to zvládnu i podruhý 😅 snad. No blinkání Ti nepřeju to nikomu, já to teda nezažila s dvojčatama jsem zvracela jen jednou, jinak jako žaludek na vodě, ale jinak v pohodě, ale vím jaký to je ségra moje ta zvracela kudy chodila .... hrůza.

majcam
29. lis 2011

@raducha super,moc gratuluji!!!!!!!!!!!!

monivo
29. lis 2011

@maharall to je divný, že ti dala injekce na ředění. Kolik jich máš? Řekli ti, jak se mají píchat? Taky jsem si píchala injekce na ředění, ale jen proto, že mi na genetice zjistili riziko vzniku žilní trombozy. Ty máš taky něco takového? Tyhle injekce se píchají tak, že si uděláš kožní řasu (dvěma prstama zmáčkneš kus kůže, kam budeš píchat), vpíchneš, vtlačíš obsah a teprve poté kožní řasu pustíš, jinak budeš mít modřiny. A píchat do břicha.

maharall
29. lis 2011

@monivo ahojky, právě že mi vůbec neřekli ani že mám injekce takže ani jak si je mám píchat, mám akorát takový rozpis jako kdy mám začít a kolik denně těch léků, ale ani zmínka že jsou to injekce takže jsem v lékárně dost koukala. Ten Clexane mi dala jak už jsem tady psala že jsem silná a ten Estrofem mi nebude dělat dobře, tak aby se to tím vykompenzovalo. Jinak jsem nikdy nic takového nebrala ani při IVF, poprvé. Musím si tam zavolat a ujistit se jestli je to správný co mi dali nebudu si přece prát injekce jen že jsem je dostala a dr. se ani nezmíla, že to jsou injekce, no možná dost spěchala tak na to zapoměla 😅 .

maharall
29. lis 2011

@monivo jo a mám jich 20

maharall
29. lis 2011

@monivo a ty jsi někde dříve trochu psala že jdeš na nějaký UTZ kvůli jizvě po císaři? To jsi měla nějaké problémy s jizvou?

maharall
29. lis 2011

Tak jsem si tam volala a je to tak mám si píchat a není to omyl 😅 . Snad to zvládnu... musím 😵 .

anlek
29. lis 2011

@maharall Ja myslim, ze behem poslednich par let davaji tyhle injekce v daleko vic pripadech nez driv ... Muj tatka, onkologicky nemocny, je na stridacku ma a nema ... Jisti se jimi, ze nenastane tromboza.

monivo
29. lis 2011

@maharall s jizvou jsem problém vůbec neměla. Naopak se mi krásně hojila a nemám jí téměř vůbec vidět. Kdybych otěhotněla přirozeně, tak mi ji před těhu taky nikdo nekontroloval. Ale je to pro moje dobro si říkám, tak co mi zbývá. Jdu tam tento pátek mezi 11-12hod. Tak pak poreferuji, jak jsem to zvládla 😉 Třeba ti to dala doktorka proto, že jsi silnější, jak jsi psala a ten Estrofem by ti třeba mohl něco způsobit. Ale existují i prášky na ředění, ale injekce jsou asi v tomto případě lepší. Aby ti to nebylo líto, tak já si tyhle injekce budu píchat celé těhu, pokud nějaké bude 😀
A ten postup píchání jsi doufám pochopila, jak jsem popisovala. Je to děs, jak tě nikdo nepoučil. Mě tenkrát taky ne a měla jsem modřiny jako prase. Díky tomu, že jsem díky OHSS ležela na Bulovce, kde mi sestry řekly, jak se tyhle injekce píchají, jsem se to naučila. V Gennetu mi nikdo nic neřekl, jen ukázali, jak s perem.

adriadri
29. lis 2011

Holky, které jste těhu, chtěla bych se zeptat, zda jste se po ET někdy trošku rozčílily? Vím, že máme být v klidu, ale i tak stalo se Vám někdy něco takového?

zvalentova
29. lis 2011

@adriadri to bys nemohla jezdit autem, koukat na TV... všechno je zdroj rozčilení a někdy i nasr..ní.
Chodím i do práce a to je teprve vzrůšo 😀
Když to má klapnout, tak za normálního fungování, nemůžeš být skleníková květinka.

pentagras
29. lis 2011

@adriadri ahojky, já po transferu 3 den nehoráznej šok, myslela jsem že to je poslední a ejhle, miminko je mega bojovnajz po mě 🙂))) stane se, hold každej den když je člověk na cestách potká někde debila co mu chce znepříjemnit život 😠

pentagras
29. lis 2011

@zvalentova ahojky, jak se máš mamino, teda já at už to mám za sebou, hrozně mi bnarostlo břicho, jsem jak buchta 🙂

pentagras
29. lis 2011

@raducha ahojky, gratuluju k těhu, dlouho jsem tu nebyla, tak ti to vyšlo, to je dobře 🙂

adriadri
30. lis 2011

@zvalentova
@pentagras
Holky díky moc. Já se fakt hrozně bála. Potom mě totiž šíleně začalo bolet břicho a nepřestalo, dokud jsem nešla spát. ☹ Tak jsem měla hrozný strach. Ale jak říkáte, buď se to povede za normálních okolností nebo hold ještě není ten pravý čas. 😉