Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

danysek1
15. únor 2011

anlek
to jsem právě udělala. Objednala jsem se k Vykysalé na příští týden a uvidíme.

zvalentova
15. únor 2011

@danysek1 také mě PICSI nabízeli, ale cena 17 tisíc rozhodla že ne.. přeci jen tiskárnu na prachy ještě nemáme 😒

danysek1
15. únor 2011

michaelama
vím, že si při stimulaci nemůžu vybírat. Taky proto jsem dnes nebyla objednaná k Vykysalý, ale k někomu jinému. Vykysalá je tam bohužel až do středy do pátku. Takže jsem skončila u Bukvový. Jsem prostě rozhozená, byla jsem natěšená na další pokus a teď zase čekat.

michaelama
15. únor 2011

@danysek1 To znám, ale uteče to jako voda, já byla rozhozená před Vánoci, taky mi to o měsíc odložili kvůli štítce, ale teď jsem ráda, že to alespoň mám jakžtakž v pořádku. Trpělivost růže přináší, drž se 🙂

michaelama
15. únor 2011

@zvalentova A proč ti nabízeji PICSI když máš endošku? PICSI je na spermie,ne? To bych už pak brala opravdu jako business...

pentagras
15. únor 2011

Ahojky holky, tak už mi sestřička volala, jsem objednaná na 6 dubna k dr. Brandejský, k první konzultaci, jupí 🙂
Vally11 - tak konečně 🙂 😎

danysek1
15. únor 2011

zvalentova
No jsem stejného názoru taky jsem si ještě nepořídila. A při mém štěstí bych na to jen pomyslela a už bych byla v hledáčku policie. 😀
Holky musím jít děkuji všem a ozvu se:

zvalentova
15. únor 2011

@michaelama taky, ale po odběru jsem měla sice 16 foliku, z toho 12 zralých, ale zbylo nám jediné embryo na transfer. Takže si baba myslela, že to bude pro nás vhodnější metoda a třeba nám zbyde víc embryí.

michaelama
15. únor 2011

@zvalentova Aha a měla jsi ICSI? Manžel měl spermiogram v pořádku? Tedy to je pech, tolik vajíček a jen jedno embryjko z toho, ale i jedno někdy stačí 🙂

zvalentova
15. únor 2011

@michaelama ne, údajně nebylo třeba...

vally11
15. únor 2011

@pentagras
No tak to je super, zase o krůček dál. 🙂

darkwitch
15. únor 2011

ahoj holky

vy jste toho zase nakecaly 😀 ja jsem po hormonech nepribrala a po valeni doma a ziveni se sladkym jsem dokonce neco schodila, ted chodim do prace a cvicit mam to zas na hore, me proste lezeni a sladky snizuje vahu 🙂

@inza @zvalentova a do toho gennetu jste se objednavali az jste meli po laparce? a jak dlouho jste zustali po laparce na neshcopence a kdy jste mohly zacit cvicit? a omlouvam se, ze vas zahlcuju otazkama... navic takovyma na ktere se budu za mesic ptat znova 😀

inza
15. únor 2011

@darkwitch:no ja se objednavala po laparce asi 4 dny.ja neschopenku nemela,ale pokud ti nnebudou neco velmi zasadniho delat tak podle me az ti vyndaj stehy muzes jit do prace...

cibka
15. únor 2011

@darkwitch ja sla po laparce po týdnu taky do prace vzala jsem si na to dovču

cibka
15. únor 2011

jinak me bukvova taky moc nesedí taky chodím k peterovi 😀

pentagras
16. únor 2011

@vally11 jojo, konečně zase krůček, ještě vyšetření a duben tu bude hned 🙂

zvalentova
16. únor 2011

@darkwitch de facto jsem počkala cca týden až se mi chtělo něco dělat a pak jsem volala. Hlavně jim trvalo 14 dní než zaslali operační protokol a výslekdy z histologie, které jsem nesla Langerové.
Cvičila jsem až teď v lednu, dřív prostě nebyl čas ani chut 😀

monnn
16. únor 2011

čau holky jak se máte?
@darkwitch kdy máš ten termín na tu laparku,už ted někdy nebo až v březnu?
já jdu dnes opět na gyn. doufám,že se ten můj hematom už střebal a budu mít klid,mám nachystáno plno otázek - tak doufám,že tu mou hu..(pusu)otevřu 😀

anlek
16. únor 2011

@monnn Musis otevrit. Kdyby ses ptala se zavrenou, tak ti nebude rozumet. 😀 Drzim palce, at je hematom pryc. 😵

zvalentova
16. únor 2011

@monnn tak to nám pak dej vedět jestli ses dozvěděla všechno zásadní 🙂

monnn
16. únor 2011

@danysek1 jen jsem se chtěla zeptat vás neposlali na IMUNO?ptám se proto,protože u mě taky při 1.IVF nedošlo k transveru - taky se nám em. přestala vyvíjet a tak jsme šupajdili směr IMUNO,na termín jsem čekala téměř měsíc a pak jsem urgovala výsledky abych je měla k určitýmu datu,holky si možná ještě vzpomínaj jak sem tu bláznila 😀

zvalentova
16. únor 2011

@danysek1 @monnn , to nás poslali na IMUNo hned (a byla jsem za to ráda), protože tím se hodně věcí vyjasnilo. Sice k horšímu, ale bylo dobře o tom všem vědět.

monnn
16. únor 2011

@anlek 😀
@zvalentova 😉
vědět dám,ale asi až v noci nebo zítra,rovnou od Dr. jedu do práce 😅 ,no jinak jedna otázka bude hodně záludná,nesouhlasím co napsali do pooperač. zprávy- sice vím,že už s tím nic neudělám,ale zeptat se chci

monnn
16. únor 2011

@zvalentova no nás právě hned po tom nevydařeném taky poslali,u manži bylo vše Ok,já mě se ten papír červenal,ale naštěstí nic zásadního to nebylo - Prednison jak všichni 😀

zvalentova
16. únor 2011

@monnn já také nesouhlasila s "informovaným souhlasem", protože mě nikdo neinformoval 😀

monnn
16. únor 2011

@zvalentova proč nám nikdy nedají ty zprávy přečíst než je pošlou dál? 😠

zvalentova
16. únor 2011

@monnn mě se červenal jako hadr, čekala jsem na alergii na manžela 😀
Prednison jsem dostala až teď, ale je to pekelná sra..a, ale protože se další IVFjen tak nebude tak ho nejím.

zvalentova
16. únor 2011

@monnn tak já ho mám založený ve složce, kopii dostala MUDra.

monnn
16. únor 2011

@zvalentova já si taky už všechny zprávy zakládám 😀 sem si zvykla od malýho kam jsme vlezli chtěli po nás kopii,takže syn má šanon a já taky 😀,já ten Pred.. taky ted neberu,sem ho začala brát před stimulkou a zkončila pár dní po ukončení těhu,se obvodačka divila,že jsem po něm nepřibrala po těch dávkách a době 😅 ,jinak totiž přibírám jen se na jídlo kouknu,ale to ted bylo nervíkama 😉

zvalentova
16. únor 2011

@monnn jj, jsem postižená z práce, všechno schovávám, každá věc má solo desky a popisky co a jak 😎