Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pentagras
5. srp 2011

@rychetkami no prej ty injekce jedny si budu píchat hoodně dlouho, až do tý doby jestli se to povede a pak asi celý těhuláctví ☹ do břicha

pentagras
5. srp 2011

@zvalentova neboj to dáš, určitě budeš mít utz super 🙂 jdeš na první,vid vtomhle IVf

jika10
5. srp 2011

@pentagras Jo, tak to jsem taky pochopila, ze to tahle funguje. ja porad rikam, ze ja otehotnim, az budou vsechno co nechtej tehotny, pak ty co chtej ale maji cas, pak ty co se snazej a nejde jim to , no a nekde na konci terady jsem ja. Je to uplne stejne jako s frontou v obchode u kasy, taky si vzdycky vyberu tu s nejmin lidma a odchazim po pul hodine, kdyz uz skoro zaviraj

zvalentova
5. srp 2011

@pentagras první při stimulaci, jinak v tomto kole už druhé

pentagras
5. srp 2011

jinak Holky i nový hodte aktualizaci nebo se připište, at se nám to neztratí kdo a jak co 🙂

turková - 1 IUI 5.8.
pentagras - 2 IVF - 6.8., plán OPU snad 8.8
cibka - čeká na ms, 19 az 21 den utz a pak 3 ivf původní plán byl srpen
kive76 - 29.7. - 2IUI, ale prý málo spermií, takže spíš nejsem těhule..
darkwitch - čeká na ms, 2IVF, krátký protokol
sedmitecka - září laparoskopie, 3.IVF listopad/prosinec????
rychetkami: zřejmě 1. IVF přelom srpna a září
zvalentova: 2 IVF, dlouhý protokol, OPU polovina srpna

pentagras
5. srp 2011

@zvalentova jojo při stimulce, já to blbě napsala, no to budeš mít super, neboj, to ti zvedne náladu, já jsem po včerejším utz uplně nasraná a protivná ☹

zvalentova
5. srp 2011

@pentagras tak mě teda gennet náladu obvykle nezvedá 😉 Beru to jako nutné zlo.
Dodám jim výsledky z předoperačního a už aby to bylo za mnou.

pentagras
5. srp 2011

@jika10 jj, to stou kasou znám, nebo na dálnici v zácpě vyberu pruh co do tedka jel a samo že začne stát a jedou všechny kolem 🙂 jo to je osud, prosím tě jednou tu někdo řekl takovou hezkou větu, prý boucháme na dveře co jsou pro nás ještě zavřený a až pro každou ten správnej čas přijde, dveře se otevřou sami a my budem moc vstoupit 🙂

pentagras
5. srp 2011

@zvalentova aha, no já ted poslední dobou taky jsem jen nas.. když jedu z gen.njn, neudeláš nic, jinou možnost nemáme ☹

zvalentova
5. srp 2011

@pentagras asi tak nějak, zvládneme 2 IVF a pak konec. Konečně důvod odejít z práce a realizovat plány 🙂

pentagras
5. srp 2011

@zvalentova no koukám že to máme uplně stejně 🙂 necháš si napsat marodný ted ještě ?? Nebo už ho máš??

zvalentova
5. srp 2011

@pentagras až po ET si neschopenku vezmu, dřív je to zbytečné

pentagras
5. srp 2011

@zvalentova no pokud snášíš dobře stimulku tak asi jo, já dělám stejně na blbým pracovišti tak jsem dostala od začátku stimulky na popud dr neschopenku a ted jsem fakt ráda, mám náběh na hyperstimulák a je mi zle a furt spím, dnes mi je teda líp o něco ale neumím si představit že bych měla být 12hodin na nohou a usmívat se na lidi 🙂 🙂

zvalentova
5. srp 2011

@pentagras to se máš, já budu mít co dělat abych stihla alespoň část úkolů a stejně pak budu dělat z domova. naštěstí mi nic není, dokonce bych řekla že je mi lépe jak minule.

jika10
5. srp 2011

@pentagras Krasna veta, ja se zase ridim tim, ze jeste nejsem na zacatku fronty, ale na koncit, a ze se na me taky jednou dostane, jen si tu frontu musim vystat az do konce a nepredbihat 😉

Jo a nevim, jestli mezi Vas budu doopravdy patrit, protoze jsem volala do Gennetu a maji az do konce rijna vsechny terminy plne na prvni konzultace a navic pry nevedi, jestli vubec na listopad a prosinec vubec nejake terminy vypisou. Takze ja jsem se v te moji fronte hold zase posunula na uplny konec a nebo proste miminko mit jeste ted nemam ☹

zvalentova
5. srp 2011

@jika10 klid, to je normální, dělají drahoty s termíny všem.
běžně se čeká 2-3 měsíce, nějaký si domluv a nech na sebe telefon. Pokud by se někde termín uvolnil, tak ti zavolají.

pentagras
5. srp 2011

@jika10 jj, má pravdu, nech tam číslo, já jsem se tam tenkrát taky vloudila 🙂

pentagras
5. srp 2011

@zvalentova no jak v čem, zas mi je blbě, hrůza ☹

jika10
5. srp 2011

@zvalentova
@pentagras Holky diky za povzbuzeni, kdyz ja uz jsem po tech 2 letech hroznej pesimista. A to jsem si vzdycky myslela, ze zrovna tohle nam pujde, kdyz uz jsme si tu smulu vybrali jinak. No a ono nic

kive76
5. srp 2011

@jika10 přesně tak objednej se na nějakej termín, anebo tam průběžně volej, jestli se jim někdo neodhlásil.tak určitě na listopad a prosinec budou ženský zas objednávat.No a třeba než půjdeš na tu objednávku, jim budeš volat, že už tam nepotřebuješ..protože bude těhulka 🙂

jika10
5. srp 2011

@kive76 No, ze budu tehulka tomu moc neverim. Dokonce jsem rikala kolegyni, ktera chce mimco tak za 2 roky, ze ja tady budu jeste sedet a ona mi oznami, ze je tehulka a ja stale nic. proste pesimistanejvetsi. No co, po tak dlouhy dobe, kdy by byl optimistou

petapal
5. srp 2011

holky prosim kolik se co plati v genetu ja byla u apo¨linare a vyslo nas ICIS dvakrat vloženi zatim na 20tis

pentagras
5. srp 2011

@petapal ahojky, koukni na www.gennet.cz a uhrady služeb, máš tam všechno 🙂

pentagras
5. srp 2011

@jika10 neboj se, já taky čekala protoře když jsme měli jít do caru tak jsem chytla CMV a to bych ani nevěděla že to mám, kdybych nechodila na imunologii a dr nebyla moje kamarádka a neudělala mi testy navíc, hm, tak mě hned poslali na Bulovku na infekční no a ted už to je rok, uteklo to, neboj, to uteče jak voda 🙂 🙂

darkwitch
5. srp 2011

Ahoj vítám nově příchozí 🙂

teda já jsem zvědavá kdy ms dorazí... potřebovala bych aby se tak dva dny zdržela, tak se obávám, že přijde na čas nebo o něco dřív... to zas budou nervy 😀 manžel se chystá na víkend pryč a já taky a je to víkend kdy by mohlo být OPU... jsem si ten víkend naplánovala, že aspoň nebudu řešit IVF a teď to vypadá, že zůstanu doma...

anlek
5. srp 2011

@pentagras Ja myslim, ze si nebudes muset pichat cele tehu injekce na redeni krve. To mas jen ted kvuli hyperstimulaku. To pichaji cele tehotenstvi a sestinedelli jen holky, co maji trombofilni mutace. 😉

anlek
5. srp 2011

@jika10 Ona vetsina tech vysetreni dopredu jde zvladnout v jeden den. Ikdyz jako vycet to zni hrozne.

pentagras
5. srp 2011

@anlek já mám zjištenou i trombofilní mutaci, hlavně kvůli ní jsem to dostala ☹

simculka
5. srp 2011

@pentagras děkuju za milé přivítání 🙂. S námi je to bohužel hodně složité. U mne zjistili syndrom polycystických vaječníků, takže už vím, že tak jako tak to bude IVF nebo IVM, ale ještě nás čekají nějaká ta vyšetření a pak záleží jak to dopadne s manželem i když už je to v celku jasná záležitost ☹. Všem držím pěstičky!!! Holky držte se!!! Jinak se ještě zeptám jak dlouho trvá celý proces v Gennetu než dojde na IVF???
Díky

darkwitch
5. srp 2011

@simculka záleží co ti zjistí, ale jestli máš ivf jasné, tak to může být od první konzultace velká rychlovka... já měla po první konzultaci do čtrnácti dnů IUI, další cyklus druhé a další cyklus IVF... takže klidně můžeš mít ivf do měsíce od první konzultace...