Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

miluse
17. srp 2009

Tý jo, vy jste se ale rozjely, jdu vás dočíst.

Jinak u nás všechno v pořádku a mám i fotečku, kuk do alba 😉

mandre
17. srp 2009

Gabul, sestřička mi říkala, že Daněk mívá na sále čtvrtky, pátky...to se mi potvrdilo, byl tam vždycky 😀 😀 a teď v pátek bude taky. Jinak, když se zeptáš, řeknou Ti...

Jinak u mě 2.IUI nic 😒 , MS dorazila v sobotu.

Leni, ty máš na Dr. mobila? Já vždycky volám na pevnou setřičkám, ty to vyřizují, a pak mi buď někdo volá zpět, nebo já tam znova...já chodím teda k Brandejské 😲 😎 😎

lenkakubickova
17. srp 2009

Miluško: gratuluju!!! Fotečka je nááááááádherná 😵 😵

miluse
17. srp 2009

Leni, neboj, za chvíli nám ji sem dáš taky 😉

gabulle
17. srp 2009

Milusko,gratuluju fotecka je opravdu skvela,hlavne ze je vam dobre a je vse v poradku 😅

gabulle
17. srp 2009

ja zas vim ze uterky miva Vykysala ale ma dovcu ☹
a je pravda,ze patky jsem tam natrefila na Danka uz urcite 2x

miluse
17. srp 2009

Gabul, na zítra držím palečky a ať je na sále kdokoliv tak do dopadne dobře, uvidíš tu úrodičku 😉 , já si pamatuju, že mě před OPU taky děsně bolelo břicho a myslela jsem, že mi vaječníky vyskočí snad z těla a pak mě děsně boleli prsa.

Leni, za chvíli to uteče a budeš vědět na čem jsi 😉 a já pevně věřím, že jeden bobís se tam drží zuby nehty 😀 a jak holky psaly, jen klidně piš, ono se fakt uleví, když to můžeš s někým probrat, kdo ví o čem je řeč 😉

gabulle
17. srp 2009

je pravda ze prsa me boli taky,boze ty detatka nam davaj jeste pred pocetim,co jsme ochotny pro ne vsechno podstoupit,snad nam to vrati ty drobeckove nasi vytouzeni a vysneni

stejne bojim bojim,jsem zdravotnik a vim co vse muze se stat.................ach jo proc do toho tolik vidim 😖 😖 😖

anlek
17. srp 2009

Gabulle jdu v 14.45. Aspon doufam, ze si to pamatuju, budu muset jeste kouknout na papir. 😀

Milu a co dr. rikal na ten tvuj hyperstimulak? Fotecka je uzasna, pekne se k sobe tisknou. 😵

Mandrem to je mi lito. Mozna, ze pro tebe je IVF ta lepsi cesta. 😉 Po OPU a ET dostavas papir, kde mas mobilni tel. cisla na dr. Abys mohla volat v pripade potreby. Kdyby ti neco bylo.

anlek
17. srp 2009

Gabulle v tom pripade zapomen vse, co vis. 😉 Ale jinak te uklidnim, den pred OPU ma depku skoro kazda. Precejen na narkozu se malokdo tesi. Jen pockej na tu extazi, ze je to uz za tebou zitra touhle dobou. 😀

miluse
17. srp 2009

Anlek, ani se neptej 😅 prý hyperstimulák 4. stupně ještě neviděl a dostala jsem fotečku zadarmo, že prý teďky na mě musí bejt hodnej, když jsem si tolik vytrpěla, prý když už četl tu propouštěcí zprávu co mu poslali z nemocnice, tak už prý mě litoval jen při tom čtení 😨 Fakt občas dokáže povzbudit, jo a prý mi pak vybere tu nejhezčí těhu průkazku, tak jsem na něj zvědavá. 😎

Gabul, jo to je fakt, že pro ty cipísky toho vydržíme hodně, hlavně mi ženský tedy, ikdyž chlapi tak nějak solidárně trpí s námi, ale oni to nemaj až takový.

Mandre nezoufej. Zkusíte ještě jedno IUI nebo půjdete do IVF? A jestli chceš číslo na Brandejskou tak můžu sloužit 😉

gabulle
17. srp 2009

😀 😀 😀
dekuju,jen to nejak z ty hlavy moc vymazat nejde,ale snad to bude v poho jdu do toho uz podruhy tak bych snad mela vedet do ceho jdu

lenkakubickova
17. srp 2009

Mandre: jednou mi na sebe Vykysalá dala mobil,ať jí kdykoliv zavolám,nebo napíšu. A v papírech ohledně IVF máš mobily i na Daňka a na Brndejskou 🙂

miluško: kéééž by jsi měla pravdu! 😉 🙂 A co OHSS,vše O.K.???

Gabčo,břicho mě před OPU bolelo stejně tak,hrůůůza! A prsa??? O těch mi ani nemluv,šíííílený! 😀 😀 Tak před týdnem mě teprve přestaly bolet.

miluse
17. srp 2009

Leni, OHSS by se měl úplně uklidnit po tom 12 tt, nějaký výpotek tam na plicích ještě mám, ale už to není tak strašný, tak snad už je to tak nějak za mnou, ale radši ťuk ťuk.

anlek
17. srp 2009

Milu ten dr. je teda dobry. 😀 Jeste bys ho mohla poucovat, co to je OHSS. 😀 Ale on se s tim asi bezny gynekolog nema sanci moc potkat, kdyz ho mas, tak si te v CARu nechaji dyl nez je vse ok a pak teprv predavaji. Ale je super, ze na tebe bude hodny. 😵

miluse
17. srp 2009

Anlek, jj, on je to takový zlatíčko. Je fakt, že oni to asi fakt až tak nevidí, ikdyž tedy ještě slouží i v nemocnici, ale tady v těch našich okresních s tím asi zas tak do styku nepřijdou. I u Apolináře mi říkaly, že tohle by si měl každej CAR hlídat sám, ale že ty soukromý většinou hospitalizace nedělaj. A dle všeho mě asi z Genetu ve čtvrtek už předat k němu, neb když mi volala primářka, tak se mě ptala jestli chci chodit ještě k nim nebo už ke svému, tak jsem jí řekla, že mi stejně bude pro něj muset dát nějakou zprávu a ona, že vlastně jo 😨 🙂 Tak jsem zvědavá co nám ve ČT řekne

monivo
17. srp 2009

Milu, taky jsem někde četla, že OHSS odezní kolem 12tt, už aby to bylo, viď 🙂 To se máš, že jsi byla na kontrole již dnes, máš jistotu, že je vše ok. Já jdu k primářce až ve čtvrtek. Zatím se cítím dobře, vůbec se necítím těhotně, akorát mi zůstalo to břicho, občas mě bolí na vaječnících, ale za chvilku to přejde. Fotečka moc pěkná 🙂

Milu, předpokládám, že máš neschopenku. Jak jsi na tom s vycházkama?

K těm mobilům - taky mám na primářku mobil, ale vím, jak jí je nepříjemné, když jí pacientky volají, takže pokud jí něco chci, tak nechávám vzkaz u sestřiček a ona se vždy ozve.

miluse
17. srp 2009

Mon, jj mám neschopenku a zatím mám vycházky od 8-10 a 14-18, ale chtěla bych se ve čtvrtek dohodnout v genetu jestli to jde udělat na neomezený, páč takhle je to docela pakárna kontrolovat, aby jsi to nepřešvihla. JO a máš recht, už se docela těším až bude po tom 12 tt, ale je to už tak nějak za pár, podle toho UTZ co mi dneska dr. dělal tak bych měla být 8+0, tak ještě měsíc a bude líp.

Já jsem tedy mobil na primářku využila jen jednou, jinak taky nechávám vzkaz u sestřiček.

monivo
17. srp 2009

Milu, jsem zvědavá, co ti v gennetu řeknou s tou neschopenkou. Já jsem tam min. týden volala a sestřička mi řekla, že neomezené nedávají. Nechci se s tím smířit, takže počkám až co mi řekne primářka. Přijde mi to na hlavu postavený, aby nás držely doma. Jde mi hlavně o víkendy. Jsme zvyklí na víkendy jezdit k manžovo rodičům na barák, velká zahrada, čerstvý vzduch. A takhle bych musela být zavřená v bytě. Mám z toho docela obavy. Hypo má neomezené, ale říkala, že už od března, tak se bojím, jestli náhodou to v gennetu nezměnili a neomezené už prostě nepíšou. Tajně doufám, že primářka bude rozumná a je v jejím zájmu, abychom mohly na čerstvý vzduch. Nebo další věc, nákupy, jezdíme nakupovat s manželem, ale ten dřív jak v 18hod z práce nepřijde, takže s vycházkama jako máš ty bych nemohla ani nakoupit a přeci to nebudu tahat sama.

miluse
17. srp 2009

NO já vím, že to od začátku roku nějak změnili, ale kamarádka mi říkala, co někdy na jaře prodělala revizi dělohy, že jí její mudra dala normálně nemomezený, tak si myslím, že by to jít mělo, ikdyž taky nechápu proč by nás měli držet doma a přesně o víkendu je to nejhorší a hlavně, chceme jet ještě v září na dovču a abych kvůli tomu ukončovala neschopenku na 10 dní odjela a pak zase znovu začala se mi zdá taky divný. No uvidíme co mi na to ve čtvrtek primářka řekne, už to mám napsaný na lístečku, abych na to nezapomněla 😀

mandre
17. srp 2009

Milu, ted chci jít na tu hysterku v pátek, a pak bychom asi šli na IVF, tzn. v říjnu.
Jestli v září nebudeme na dovče, tak mezi tím než to schválí pojišťovna, bychom zkusili ještě jedno IUI.
Už to sakra musí vyjít,ne 😝 😀 😀

anlek
17. srp 2009

Milu, oni dr. casto argumentuji, ze se to zmenilo. Ale me pani na socialce (jsem OSVC, tak jsem neschopenku nesla tam) rikala, ze muzu mit neomezene vychazky. A i pro socialku je to jednodussi. 😕

miluse
17. srp 2009

Anlek, tak to věřím, že i pro ně je to jednoduší, alespoň se nemusí zabývat případnými kontrolami, že? Tak já tím když tak budu argumentovat, že na OSSZ říkaly, že to jde 😀 uvidíme co mi na to řeknou.

Mandre, aha. A co je u vás za problém? Hele žádost můžete mít schválenou a mezitím si dát IUI, my to taky tak měli, v květnu jsme podstoupili IUI a v červnu pak IVFko a Mandre jednou to určo vyjde 😉

anlek
17. srp 2009

Presne, to rikala ta pani. Kdyz mam neomezene vychazky, nemaji duvod me kontrolovat. Ja jsem se ji ptala, jak to mam delat v zari, kdyz 2x po tydnu u nas budou menit stoupacky a vzdycky rano zavrou vodu a nebude se smet pouzivat ani odpad. Tak jsem se ji ptala, ze doma chci spat, ale pres den budu u rodicu, tak jak to mam delat s neschopenkou. A rikala, ze mi ma dr. napsat neomezenou.

pet.s
17. srp 2009

Vyspinkaná do růžova. Jen jsem lehla. všichni si usmysleli, že mi musí volat a gratulovat.(mám svátek). Tak jsem tlf vrazila mladýmu a řekla, že je moje sekretářka a bere tlf a říká, že maminka nemůže. Ještě jsem nestihla usnout a zvoní tlf. Ten můj hajzlíček zvedl tlf a realitnímu makléři řekl "maminečka nemůže, maminečka hajinká" 😀 😀 😀 Myslím, že makléře se asi počůral smíchy. Jsem mu pak volala, tak se smál.
Anlek no vždy jí říkám, že i kdyby se jí kdekoliv a kdykoliv stalo, tak at nechodí v noci nikde pěšky a stopem už ani omylem, že pro ni dojedu. A že se musí smířit s tím, že budu pyskovat.Ale většinou se snažím nevrčet. Upletla jsem si pěkný bič. Jezdím v noci na diskotéky a koncerty, ale mám jistotu, že mi nesedla s nějakým ožralým debilem do auta. Sice se mi někdy strašně nechce, ale pak bych si to celý život vyčítala.
Hergoty, kde je ta Léňa? Čekám na ty její výsledky. 😀

mandre
17. srp 2009

Milu,manža OK, já protilátky proti štítné žláze, zvýšené %NK buněk, snížené%CD3 a CD4 lymfocytů, jinak jsme nic nezjistili, s tímto se těhotní, my ale nic 😒 , tak jsem jedla 3,5 měsíce Prednison a Pentomer, v září jdu na imunologii na kontrolu...proto jsme se rozhodli pro tu hysteroskopii, jestli mám průchodné vejcovody a tak, ale mám bobany 😢 , narkóza poprvé 🙄 🙄
Ty jsi z Liťáku, neznáš nějaký Pavlákovi?, svět je malej 😀
Brandejská bude mít dovolenou, nevíš přesně od kdy do kdy? 😵

lenkakubickova
17. srp 2009

holky,tak jsem tu,než vás dočtu,tak píšu výsledky, je to u mě takto:
HCG: Pá-99, So-136, dnes: 377!!!! 😢 😢 😢 😵 😵 😵 ono stoupá!!!!!! 😵 😵 😵 😵 Takže zítra hned ráno frčím do Gennetu pro neschopenku,nechci riskovat,když mám takovéhle potíže s krvácením. Zkusím to s těma vycházkama a jsem na to zvědavá! Nevím,jestli se už můžu radovat 😕 😅

anlek
17. srp 2009

Leni, to je super. Rovnou se tam vnut k nejakemu dr., at se na teb mrkne, popripade, at ti predepise ten Ascurtin. Nebo neco dalsiho, co uzna zavhodne. 😵 Jezis ja mam radost.

zdepros
17. srp 2009

Leni, tak to je dobře že HCG stoupá, to je určitě na dobré cestě, tak hlavně odpočívej 🙂

lenkakubickova
17. srp 2009

Myslis,ze to ma cenu,aby na me nekdo kouknul? 😕 Na utz stejně nic ještě nebude ☹ ...Ascorutin už dlabu 🙂