Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lenkakubickova
21. srp 2009

Mončo: nejsi sama,já po obědě taky na hoďku a půl vytuhla 😀 ...však si to zasloužíme 😉 Já už jsem z toho vedra úplně zničená,ačkoliv doma máme celkem příjemně,ale nejed si vyvětrat 😝

lenkakubickova
21. srp 2009

nejde si vyvětrat 😝

mandre
21. srp 2009

Gabi, mela jsi čb šaty a byli jste na parkovišti u červenýho auta?.... 😀 Byla jsi zády, myslim, že jsem poznala hlavne tveho přítele (dle foto v albíčku)....my jsme šli zrovna do auta a jeli nach Teplice 😀 😀
Tak se drž, ať prospívaj bobánkové. 😲 😀 Uvidíme se v Ut.

Já se taky válim, koukám na telku, manža skáče 😀 zlatíčko, to on je pořád 😅 😅 😅
Jsem si dala závazek, že do vánoc už musím být těhu

😀 😀 😀

mandre
21. srp 2009

Holky u nás prší už 2 hoďky.

gabulle
21. srp 2009

no jo to jsme byli my

tdy je pod mrakem ale pekne dusno

monivo
21. srp 2009

Holky, tak už mám taky album. Zatím nic moc zajímavého, ale snad časem...... 😎

lenkakubickova
21. srp 2009

Mandre,tak to je úžasný,že se manža takhle stará 😵 A neboj,do vánoc už budeš určitě těhulka, jako my 😉 🙂
Kééééž už ba tu teda začalo pršet taky 😝

Gábi: tady je stejně,zataženo a hnuuuuusně dusno 😝 A já jsem zpocena jako ďas 😅

Mončo: juuuu,to je hezký miminkoooo 😉 🙂 A super testík i fotečka,teď už to bude přibívat,neboj 😉 🙂

zdepros
21. srp 2009

Ahoj holky

Gabi gratuluju k mrnouskům, hezky se o ně starej ať se jim u tebe líbí 🙂

jak jsem vás pročítala, to je teda bordel s těma neschopenkama, mě ji včera dr. aky nabízela, ale zatím jsem ji odmítla, uvidím na jak dlouho, ale hned to napsala do zprávy že ji odmítám, scháním akorát nějakýho gyndaře, buď maj plno a nebo jsou na něj hrozný recenze, no snad někoho najdu 🙂

lenkakubickova
21. srp 2009

Zdeni: to jo,je to bordel....tak trochu doufám,že neschopenku,ač jí mám výhodnou,ale že ji snad brzy ukončím. Odkud jsi? Můžu ti doporučit mého gyndaře,je fakt příjemnej a pečlivej 😉 🙂 sídlí na Praze 7.

zdepros
21. srp 2009

tak jo, chtěla jsem spíš prahu 5, nebo Zličín, tak se kdyžtak v úterý domluvíme, když nikoho neseženu 🙂 tak děkuju

zdepros
21. srp 2009

no leni, možná bych už doma zůstala když máš ty neomezený vycházky, to je fakt super 🙂

lenkakubickova
21. srp 2009

Zdeni: kdyby jsi nikoho nesehnala,tak je toto odkaz na jeho ordinaci : http://www.firmy.cz/detail/393360-mudr-frantise...

Premyslim o tom hodne o te neschopence,svym zpusobem je to parada! Ale budu mit zhruba o 6.000 min
😢 😢 a to je rána...tak uvidím,podle svého zdravotního stavu,zatím to neřeším, uvidím podle kontrol u Dr. 🙂

zdepros
21. srp 2009

jojo Leni tak děkuju 🙂

lenkakubickova
21. srp 2009

Zdeni: není zač, uvidíš,třeba ještě seženeš někoho blíž 🙂

pet.s
21. srp 2009

Ahojky holky drblinky, já než vás vždycky za celý den dočtu to je věc. Trávíme celé dny na koupališti. Mladej se tam vyblbne. Já si užiji neteřinky, synovečka a sestřičky. 😀
Po návratu jsme řešili elektriku. Dopoledne tu odpojovali neplatiče a místo nich odpojili nás. 😝 Ale už zase zapojili.😀
Pán opravář byl nepříjemný, že si nemůže ověřit jestli nedlužíme a že musíme počkat do pondělí. No to si dal. Mužík se mohl podělat. Mužík pedant mu dal půlhodinovou přednášku o tom, že on v životě dlužil jen jednou a to 3 Kč své sestře a to ještě v roce 55 a dodnes mu je trapně, že ji to nevrátil čas. Že on si na potřeby svoje a svojí rodiny uměl vždy vidělat. Že sice není bohatý jako Saudek, ale stejně jako on živí celou širokou rodinu. Vytáhl opraváře nahoru a ukazoval mu vzorně nalepené ústřižky asi 5 let zpátky. Holky my s dcerunkou řvaly v hale smíchy 😀 😀 😀
Zděšený opravář raději odplomboval naše hodiny a zmizel bez pozdravu. 😀 😀 😀
I když nám by to mohlo být fuk. Máme vedle ještě jeden byt a tam eliktrika šla. Při nejhorším by jsme vzali prodlužovačku 😀

lenkakubickova
21. srp 2009

Pet.s: vy jste skutečně veselá kopa,ačkoliv tohle asi není zrovna příjemný,ale dokážu si to živě představit,jak opravář čučel a vy jste se řehtaly 😀 😀 😀 Hlavně,že to dobře dopadlo 🙂 To je děs,že si nedají bacha koho odpojují 😠

gabulle
21. srp 2009

pet.s
to jste meli bocela peknou bojovku

zdeni kdybys chtela gyndare na Kladne,tak muzu taky doporucit sveho

leni co to tve krvaceni? uz mas konecne pokoj

gabulle
21. srp 2009

jeste jsem zapomela vsem podekovat za pranicka a drzeni palecku,budem se opatrovat a setrit,nechame se rozmazlovat
holky dekujeme

lenkakubickova
21. srp 2009

Gábi: dneska od rána mám tak nějak klid,akorát tak 3x během dne jsem měla slaboulince růžový výtok,ale jinak nic 😉 🙂 Ascorutin mám ode dneška 3x1 tabletku 🙂 Mám radost, že už mám prcky u sebe 😵 😵

gabulle
21. srp 2009

ja mm takyadost ze uz ti to konecne dava pokoj,uz toho bylo dost ne 😠

gabulle
21. srp 2009

boze ja pisu blbosti chce to hodne fantasie na vylusteni

lenkakubickova
21. srp 2009

Gábi: já si to domyslím,neboj 😀 😀 😀 Fantazii mam velikou 😉 ....taky mam dojem,ze uz toho bylo vic nez dost 😠

zdepros
21. srp 2009

Gabi, kladno by bylo dobrý, dneska jsem tam jich pár zkoušela obvolat, ale v pátek asi nepracujou 🙂 , a máš s ním dobrý zkušenosti?

gabulle
21. srp 2009

Zdeni,ja chodim k MUDr.Lukesovi,sidli v mete, ja jsem snim spokojena,rodil me , a jakmile sel do ambulance tak jsem za nim naklusala,mam to sice pres cely kladno ale jeho mam jako doktora rada, a navic leta letouci se zabyval patolog.tehoten a jinejma komplikacema s tehu a delal i do IVF

zdepros
21. srp 2009

dobře tak děkuju, zkusím mu zavolat, no manžel chce abych to měla i co nejblíž k domovu, tak jsem zkoušela i kladno 🙂

gabulle
21. srp 2009

nemas zac

zdepros
21. srp 2009

a je to jiří žejo?

zdepros
21. srp 2009

Gabi tak děkuju, má na netu samý skvělý reference, tak mu v pondělí hned brnknu

Tak všem přeju hezký víkend, my razíme na výlet dokuď můžu 🙂 , opatrujte se a těším se na úterý ahojky

gabulle
21. srp 2009

jojo je to jiri

pet.s
21. srp 2009

No pro nás to byla sranda, protože ho známe. On působí jako hodnej moula. a taky doma je. teda ne moula, ale hodnej. 😀 Ale v pracovním procesu nebo při jednání umí být ledovej jak břitva. 😀 😀 😀