Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pet.s
14. dub 2010

Petap neboj, oni to vyřídí. U jaké pojišťovny jsi? Oni jim zavolají a papíry jim pošlou dodatečně.

petap1
14. dub 2010

Pet.s ...teď volali..hurááááá..je to schválené, je jim to ještě nedorazilo 😀 Mě spadnul takový kámen ze srdce..uf 🙂
tak teď jen počkat až se mrcha rozjede 🙂

pet.s
14. dub 2010

petap no vidíš.-)))oni se vždy snaží.

petap1
14. dub 2010

pet.s: Jj..jsou moc ochotní 🙂 A co dcera..už je po bouřce ?

inza
14. dub 2010

petap1: tak zavolej dr co ajak . Presne pokud to zrovna nepotrebujes tak mrcha prijde 😉

petaloudi
14. dub 2010

petap1: přímo na stránkách gennetu v FAQ mají, že pokud MS přijde po 18.hod počítá se jako 1. DC až den následující. Držím palce na stimulku, ať hezky rostou 🙂

inza
14. dub 2010

dobre ranko vsem 😀 😀

petap: no me dr rikal ze pokud prijde do 12 tak se uz pocita ten den a pokud po 12 tak az den nasledujici, ale na strankach Gennetu nekde maji psani ze az do 18 hod tak si vyber. Jo ja slysela nejakou ranu a ted uz vim co to bylo (ten tvuj sutr 😀 )

petap1
14. dub 2010

inza : 😀 😀 Já jsem se rozhodla, že Duphaston vysadím...vždyť když mrcha začíná, je blbost ho brát, když je na podporu růstu sliznice, že 😅 Takže teď si v klidu počkám kdy se MS rozjede a pak zavolám do Gennetu, kdy jsem to dostala a ať mi řeknou. Mě myslím taky Dr. říkala do 12h. 🙂

petaloudi: díky za info 😉

darkwitch
14. dub 2010

petap vidis jsem ti rikala, ze to tak dopadne 😉

darkwitch
14. dub 2010

ataky preju dobre rano 🙂

inza
14. dub 2010

petap: no mrcha je mrcha. Me ted taky prisla uplne presne na cas a clovek s tim nejak nepocotal. Nikdy takto nechodila a zrovna ted se to moc nehodilo 😉
Pak si vyber kdyz dr rekne neco jineho a neco jineho maji na strankach. Ja to beru co me rek dr tzn ze do 12 kdyz pak prijde odpo tak pocitam nasl. den

petap1
14. dub 2010

Tak a zase panikařím...co když mám ten Duphaston dobrat ? Pořád jen špiním, ale břicho jako na mrchu cítím...ach jo...já nevím co mám dělat ? Co myslíte, uškodím něčemu když ho vysadím a dostanu to dřív ??

mandre
14. dub 2010

Ahojky, já počítám, když přijde tak do těch 4 odpoledne, že to je 1.DC, a taky záleží jestli je to už krev, nebo jenom tmavé špinění, počítá se krev.

darkwitch
14. dub 2010

inza jasne mrcha je mrcha a pokud ji chci dostat je nejlepsi jet do lazni a spolehlive prijde 😀 jenze kdyz bych na to spolehala tak urcite neprijde 😀
petap v tom ti neporadim nemam s tim zkusenosti, ale nepanikar ono se to nejak vyvrbi...

petap1
14. dub 2010

Tak jsem volala nakonec Vykysalé, abych měla klid....Byl milá a vůbec se nezlobila, že jí volám...Říkala, že když jsem teď 23DC, že už je to jedno a ať to klidně nechám rozjet a už ho neberu, že tím nic nezkazím. Takže uf mám to posvěcené od Dr. takže čekám na rozjetí 😀

Moc všekm Ď za info a za podporu...co bych si bez vás počala 🙂 🙂

darkwitch
14. dub 2010

petap zvladla bys to stejne snadno i sama 😉 ale je dobre ze si se z Dr. poradila, aspon mas klid a nebudes vystresovana jeste pred stimulkou

vveru
14. dub 2010

Ahoj holky!

Kacmelina, držím Vám moc palečky.

Petap, ať Ti to dobře dopadne.

petaloudi
14. dub 2010

já to teda řešila tak, že když jsem si byla pro injekce na stimulku, tak jsem sestře řekla, že MS přišla kolem poledne a ona ten den už počítala jako 1. DC... tak si pak vyber 😀 ale nevím, hodina sem hodina tam, ono na tom asi zas tak nesejde, když pak je jedno jestli pícháš ráno nebo večer... kromě posledního dne teda, kdy mi přesně řekli, co mám píchnout ráno a co večer.

nannynka
14. dub 2010

petap1: Vidis a pritom mas takovy stesti 😉. pozadavek na pojistovnu vyrizeny, mrcha na ceste, vykysala na telefonu....aspon do toho supnes rovnyma nozkama a nebudes mit moznost moc premyslet. Moc Ti drzim pesticky....

inza
14. dub 2010

petap: tak a vyresila jsi to salamounsky 😀 No ja treba ted mela asi ctyri dna spineni nez se mrcha rozjela, a to se rozjela presne v den kdy jsme byli znamym na svatbe a pak rautik....takze taky nic moc, kdyz bolelo bricho a pasik se nemohl tolik podlit pivkem 😀 😀

petaloudi: jo jak pises vyber si kdyz kazdy rika neco trosku jineho.......

darkwitch
14. dub 2010

takze je nejlepsi najit cervenou hned rano nejlepe do deseti, aby se clovek trefil 😀

inza
14. dub 2010

darkwitch: mas pravdu ze najit ji hezky rano a nemusis pak premejslet zda se ten den uz pocotata ci ne 😀

petap1
14. dub 2010

nannynka: když to takhle vydím na papíře, tak to opravdu vypadá, že jsem dítě štěstěny 😀

Inza: to chcěš jako říct, že budu 4 dny špinit, joo 😀 ...to si to hodim...mě je to tedy už jedno, když vím, že pojišťovna je OK, ale špinit 4 dny se mi nechce 😝

Jj holky..mě se vždy ukázala večer a do rána byla rozjetá na 1*...teď jsem to tedy čekala taky tak...ale ten Duphaston to si zbrzdil ☹ Takže uvidíme jak dlouho potrvá, než se ukáže v plné parádě 🙂

darkwitch
14. dub 2010

petap taky jsem to mela tak, ze jsem jeden den spinila a druhy den rano ms, jak jsem chtela jit na HP tak jsem spinila taky ctyri dny nez se ms uracila rozjet 😉 ale nechci te strasit

petap1
14. dub 2010

darkwitch: Neboj nestrašíš...už bych měla být zvyklá, že mám vždy všechno jinak než by to mělo být...takže já s tím špiněním na nějaký den počítám 😀

inza
14. dub 2010

petap: ne to nechci rici, treba se dneska rozjede. Bud proste v klidu a cekej s cim te mrcha prekvapi 😀

petaloudi
14. dub 2010

petap1: hlavně nešil a buď v klídku, ona přijde... já jsem si takhle díky nervíkům oddálila stimulku o měsíc. Byla jsem přes 30. DC, už několik dní jsem špinila, furt to kontrolovala a nic. Pak jsem nevydržela a po dohodě s Dr. si došla na injekci agolutinu.... A tím jsem se hezky uklidnila a než jsem dojela domů, tak se rozjela mrcha... Jenže Dr. mi pak nedoporučila takhle hned po agolutinu začít stimulaci a musela jsem čekat další cyklus 😒 Takže klííííd 🙂

petap1
14. dub 2010

inza: Jj nechám jí ať si udělá jak myslí...ona si do toho stejně nenechá kecat 🙂

petaloudi: Díky za info. Doufám, že zvládnu být v klidu. Říkám si, že je mi jedno kdy přijde...žádost je schválená, tak je mi to fuk. Doufám, že sama sebe tímhle oblafnu a nebudu stresit 😀

inza
14. dub 2010

petap: ja bych to zkusila uplne vytesnit z hlavy 😀

petap1
14. dub 2010

inza: Jj , dnes sjdeme posedět se známím, tak si dám nějaké vínečko a vytěsním to jedna dvě 😀