Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pet.s
25. dub 2010

petloudi, tal takhle jsme tpo měla já. .-)) a koukni v kolikátém tt je už duch na testíku 😀 😀 Tak to držím palečky.
Jechulka tak to ti držím palce. 😉
kacmeli..co testík?

monivo
25. dub 2010

ahoj holky, už vás moc nestíhám dočítat, ale koukám, že je tady pár čekatelek na výsledek ET. Moje kolegyně z práce byla v Gennetu na ET v úterý. Ani vlastně nevim, kdo jí ho dělal. Na některé věci se mě vyptávala a musím říct, že jsem se vzpomínkama vrátila cca rok zpět a vzpomínala jsem, jak to bylo u mě atd. a možná to některou překvapí, ale mám příjemné vzpomínky, asi taky proto, že se to povedlo 🙂

Moc vám tedy všem čekatelkám na // držím palce, stejně jako své kolegyni. Počítám každý den, který se blíží k testíku s ní 🙂 Je to dlouhých 14dní.

pet.s Je to krásný, jak Ti přibývají týdny těhu. Držím Ti palce.

kacmelina
25. dub 2010

Pet.s:
Dneska ráno jsem chtěla ovšem jsem na to nějak zapomněla 😀 Byla jsem tak rozespalá, že jsem se vyčůrala bez testu, takže zítra ráno. A ve středu do Gennetu na krev 🙂
Jechulka:
A kolik jsi kouřila?! Mě doktor, když jsem po ET přestala ze dne na den řekl, že to to nejhorší, co jsem mohla udělat. Že to tělo je na to zvyklé a že kdybych chtěla přestat, tak minimálně 2roky předem. Že si mám dát denně aspoň 3 lehký cigarety. Mimísek by mohl pak prej mít absťák a mohla bych potratit.

pet.s
25. dub 2010

ahojky Moni, díky moc. Co Terinka? jak si ji užíváš? Já občas chodím na diskuzi matek, které si stěžují kolikrát za noc jim mimi vstáva, jak se nevyspí. Samozřejmě, mám názor že je to věc výchovy apod. Ale vzadu v mozku nějaký čertík se chcechtá..počkej i na tebe dojde. 😀 😀 😀

Pets no ty jsi zapomně nka, tak jsi si ho měla udělat přes den.

Zítra jedeme berušky na 3D UZ. Syn chce jet mermocí s námi, tak nevím,ale asi ho vezmeme. Vidí v tom možnost jak se vyvléct ze školy. Musí s námi ráno do firmy 😀 😀

kacmelina
25. dub 2010

Pet.s:
Tak jsem si test dělala ještě teď a je negativní 😢 😢 😢

petaloudi
26. dub 2010

Dobré ráno, tak já dnešní gennet test opět negativní, tentokrát i bez ducha 😒 Zítra ještě skočím na krev, ale na zázraky už moc nevěřím... Přeji ostatním, ať mají víc štěstí než já!!!

petap1
26. dub 2010

Aobré ráno,

Kacmelina: Jsem moc ráda, že jste se s manželem dobrali nějakého řešení..držím palce 🙂

kacmelina, petaloudi: nevzdávejte to...počkejte na krev...moc na vás myslím 🙂

darkwitch
26. dub 2010

dobre rano
kacmelina, petaloudi taky vam drzim palecky at se v krvi ukaze , ze jste tehulky, ty testy nekdy spatne ukazujou 🙂 kamaradce to takhle ukazovalo asi ctrnact dni jeden dve // jeden den jedna /, treba jste stejny pripad 😉

evak99
26. dub 2010

dobré ráno holky,

kacmelina, petaloudi: je mi to líto, že testy zatím negativní, ale nestresujte, běžte na krev, ta je prokazatelná.

janičko: držím pěsti Rišulkovi dneska! Jinak broučci krásně přibývají.

nanny: jak se chystáš? 😉

pet.s pak dej vědět, jak ten 3D dopadl...

petap1, betox: nějaké novinky? 😉

náše prďolka teda taky zatím koncem pánevním, ale ještě máme čas, tak snad se přetočí...naštěstí se mrská hodně, takže snad to stihne 🙂

vveru
26. dub 2010

Dobré ránko!

Petap, tak co, už dorazila???

Kacmelina, je dobře, že jste si to vyříkali, musíte držet spolu i když je to někdy těžké. Uvidíš třeba to bude všechno ještě jinak.

Pet.s, držim palečky, pak dej vědět.

petap1
26. dub 2010

vveru: ne,ne ještě ne. Neboj, že bych to tu nezahlásila 😀 A co ty...budeš volat ? U mě na Endošce dnes nejsou, ale zítra volám 🙂

vveru
26. dub 2010

Ahojík, zkusím vydržet zase do pátku, ale moc v to nedoufám, při naší smůle to stopro nedopadne 😒

darkwitch
26. dub 2010

vveru neboj dopadne to 🙂
petap tak to hezky hlas, ja se ptat nebudu at ne ni nemyslis 😉

vveru
26. dub 2010

Ahoj dark, mám zase nějakou pesimistickou náladu, u nás to vždycky vypadá, ale pak se to pos..., tak v to moc nevěřím. Se vsadím, že když by se mi to hodilo do 4., že výsledky budou 6., nebo tak a to už mi to bude prd platný 😔

petap1
26. dub 2010

vveru: hel hlavu vzhůru...oni budou neboj. A když ne, budou hotové na další cyklus. Jsem teď chytrá a sama nechci čekat ani den na víc, viď 😀 Musíme vydržať 🙂

dark: zatím se snažím být v klidu..a docela mi to jde 🙂

inza
26. dub 2010

vveru: neboj urcite tam vysledky budou

petap: jen zitra pekne na endosku zase zavolej at se jim stale pripominas 😀 . Jak tak ctu tak po pigaru jsi v pohode a nepremyslis o tom o cem nemas tzn o "nesmrtelnosti brouka" 😀 😉

petap1
26. dub 2010

inza: Jj zavolám..volala bych i dnes, ale nejsou tam 🙄 JJ, Pigáro mě hodilo do klidu..minimálně těch 10 dní budu v klidu. Do té doby se jí snad uráčí přijít 😀 A jak je u tebe ? Jste mimo Prahu, že ? To máte hezky 🙂

nannynka
26. dub 2010

evak: No jsem na zabiti. Chystam se v praci, protoze cele oddeleni unisono vyslalo HELP. Dneska odpoledne jdeme na druhou pulku predporodniho kurzu, zitra naposledy ke gyndr a pak ve ct k Apolinari na prvni kontrolu. Jsem v pohode, malej se sice obcas mele, ale na veletoc to nevypada. Nejak se s tim smiruju - proste je bobek osobnost od malinka 😉

inza
26. dub 2010

petap: jj az do nedele jsem mimo Phu. Momentalne na Vysocine. Je fakt nadherne a to i tady kdy i kdyz je pekne tak tu fuci a ted nic. Teda az na to ze se pracuje na omlacovani omitky na baraku takze nejaka namaha a pak mam jeste cvicit mojzisku je teda desne. Se me do toho pak uz nechce a da me praci se premluvit 😀
Jo si myslim ze jak jses ted v klidu tak bude vse OK a kdo ma prijit prijde 😀

petap1
26. dub 2010

inza: to se máte..sice to omlacování omítky vám nezávidím, ale volno bych si nechala líbit. Jsem dnes jak praštěná...jako bych celou noc nespala a to jsem opravdu spala. No, jdu si pro obídek, snad mě to nějak vzpruží 🙂 To znám, když se do něčeho člověk musí nutit...ale vytrvej..je to pro dobrou věc 🙂

Ahojkyy :Držím palce a pak se ozvy kolik bylo vajíček 🙂

inza
26. dub 2010

petap: tak preji dobrou chut. 😀 Jo je super ze clovek vypad z Phy nekam ven. Omlacovani neni tak desny jako spise ten uklid. Nejak to tu nelamu pres koleno az na to cviceni. Kevsemu mam jeden cvik a to jsou "muka" nejak me u nej desne boli ramena ☹
No a nezacina ti tim pocasim uz letni unava 😎 😀

kacmelina
26. dub 2010

Petap1:
Snad to bude dobrý. Včera odešel do hospody a vrátil se nalitej jak slíva. Začal se omlouvat a dneska ráno má zas náladu, že je na facku. On totiž strašně žárlí na mojí kamarádku, která bydlí vedle v bytě, že k ní chodím každý den na kafe 😒 já jsem měla test jen slabounce pozitivní někdy 7. a 8. den po ET a to ještě se tam ta čárka objevila až asi po půl hodině. Od té doby negativní.
Darkwitch:
Děkuju, na krev jdu ve středu.
Evak99:
Ve středu jdu na krev, ale už nějak nevěřím tomu, že se mimísek chytil. 😢
vveru:
Jak jsem psala Petap. On prostě žárlí na kohokoliv.

darkwitch
26. dub 2010

petap taky si pripadam jak kdybych vubec nespala, budu to muset dneska v noci dohonit 🙂
inza taky bych odjela nekam ven, ale ted jsem se vratila a muj ksichtik bude rad, ze jsem v budove, jsem se pekne spalila...
kacmelina drzim palce at je vysledek dobry...
nany mas to teda nabite, na to ze ti zbyva poslednich par tadnu klidu

inza
26. dub 2010

darkwitch: jj taky mam ksihtik trosku pripeceny, ale zase jak je nadherne je uplne skoda byt nekde zavrena 😀 .Ze by taky letni unava 😎

petap1
26. dub 2010

inza: Máš rech jen hezky zvolna a pomaloučku 🙂 Asi si tam protahuješ nějaké "zapomenuté" svaly 🙂 ale neboj, oni se probudí a bolet nebudou 🙂

inza, dark: to jste ještě ne viděli mě...připálená nejsem, ale opálená podle brýlí 😀 , jelikož mám alergii a musím je venku neustále nosit...příští víkend si dám hoďku leháro na sluníčku a musím to nějak dopálit 🙂

nanynnka: neboj...ať tak nebo tak, hlavně aby jste oba byli v pořádku 🙂

Kacmelina: chjo, to je s těmi chlapy trápení...já už jsem taky zjistila, že něco s čím mi se srovnáme relativně dobře, oni vstřebávají déle a hůře. A co kdyby jste si našli nějakou "zábavu" (každý zvlášť) a tím by jste si byli vzácnější a neměli ponorku. A kdy jdete do té poradny ?

vveru
26. dub 2010

Petap, když já bych tak potřebovala aby to vyšlo na tenhle cyklus 😖 Myslím, že jsem na tom stejně jako Ty stou menstruací😀

petap1
26. dub 2010

vveru: To čekání je na bednu, viď..a ještě když musíme čekat s rukama v klíně a nemůžeme nic udělat 🙄 Teď už to vydržíme, čekali jsme tak dlouho, že už nás těch pár dní nezabije..však se dočkáme...pořád jsme k cíli blíž než jsme byly třeba před pár měsíci...to jsem čekala na výsledky na Endošce, aby mi mohli vůbec nasadit léky...a to byla stimulace v nedohlednu..no a koukej...za pár dní bych měla začít 🙂 Nesmíme se vzdát...však se dočkáme 🙂

ahojkyy
26. dub 2010

ahojte holky. Tak som po OPU, dnes o 10ej som sa prebrala. Mam 9 vajicok, manz. mal prvykrat!! horsi spermiogram - preco prave teraz?? je to nasledok puntickarstva a odbornosti embriology alebo ide o peniazky z ICSI???
😕
tak zajtra doobedu budem vediet viac, co a ako. Dam vediet.
Myslite, ze 9 je dost?
ahojkyy

darkwitch
26. dub 2010

ahoj holky
petap ja mam taky vypalene bryle, ale vubec to nechapu, od ctvrtka jsem brale nemela na nose 😉
inza tak ja stejne musim byt v praci tak si to musim nejak vysvetlit, ta unava bude spis vysledek prohyrenych noci... a tady prave zacalo prset
vveru dockas se a urcite ti vyjde uz ted 😉
ahojky gratuluju k deviti vajickum, nevyznam se v tom, ale myslim, ze je to dobre...

vveru
26. dub 2010

Ahojkyy, to je dobré, tak se zítra určitě ozvy jak to vypadá, budu držet palečky.

Tady leje jako z konve 😒