Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

evak99
3. kvě 2010

inza díky za návod 😉

nany: už jsem ji viděla 😉 krásný břuško 🙂

inza: vidíš, aspoň máš čas na všechny ty věci okolo! a hezky se to hýbe kupředu. 😉 dneska tě určo pochválí. já jdu za chvíli taky na rhb 🙂

petap1: nešil 😉 všechno je ok. a zítra po utz se uklidníš ještě víc, nevolnosti jsou "super" znamení a když se to povedlo přirozeně, tak je to to nejlepší, co se mohlo stát. 😉

betox
3. kvě 2010

Ahoj holky,

život je fakt zvláštní. Teď jsem mluvila s kamarádkou, která má 2 děti. Prý je znova těhotná, ale půjde na potrat.....Ach jo, samozřejmě respektuji její rozhodnutí, ale to co někdo nechce, by jiný bral všema deseti...Zákon schválnosti funguje dokonale...

nannynka
3. kvě 2010

betox: to se tak stava....taky me to nekolikrat potkalo behem snazeni. A jednou po mem potratu, kdy jsem to fakt tezce vydychavala a o kamaradku pak prisla, protoze jsem to neustala. Vydrz, my to uchodime....

betox
3. kvě 2010

nanny: je mi z toho hodně smutno, snažila jsem se jí přesvědčit, ale nedá si říct...Brečím jak želva (vím, že je to k ničemu, ale je to úleva...)

pet.s: myslím na Tebe. Bude to v pohodě, uvidíš 😉

nannynka
3. kvě 2010

betox: plac je nekdy nejlepsi...ocisti to nemocnou dusicku. Drz se.

pet.s
3. kvě 2010

holky já už nemůžu. Nevydržela jsem a volala do Gennetu po 9 hod. Výsledky nebyly, ted jsem volala znovu a prý ještě nejsou. Někdy prý mají s přístrojem problémy. Já mám pocit, že se nervami proskočím! 😠

petap1
3. kvě 2010

pet.s: Já vím, že je to to utěšování k ničemu, ale neboj, bude to dobré, uvidíš. Určitě jste zdraví, stopro 🙂

petap1
3. kvě 2010

betox: Já takhle rozdýchávala kamarádku co nechtěla otěhotnět a byla těhu..ta si mimi tedy nechala, ale hodně mě to vzalo. Jen se vybreč..to pomáhá na vše.

nannynka: pěkná fotka...máš už pěkné bříško 🙂

betox
3. kvě 2010

Holky, díky. Už je to lepší.
pet.s. To je hrůza. Prožívám to s Tebou. Fakt to bude dobré, já to vím, prostě musí....
petap: Držím palečky na zítřejší UZ. Budu se těšit na zprávy. Koukej pak dát fotečku do alba 😉

pet.s
3. kvě 2010

betox..já když se kdysi snažila a nešlo to, tak jsme měli známé, co měli adoptovanou dceru, fetovala, chlastala, vymetala diskotéky a rodila děti snad každý rok. Dala do adopce 4 holčičky. (jedna zemřela po porodu), pak ji unesli nějací pasáci do bordelu do Španělska(no nevím jestli ten únos nebyl trochu dobrovolný), tam šlapala asi 2 roky, pak si ji vzal jeden zákazník. s ním má další hočičku.Řekla bych už někde asi ve druhé třídě.Ale až konečně tam se srovnala.
Co já se nabrečela, když mi vždy oznámila, že je těhotná a že to dá k adopci. Hrůza.

Betox jen se vybul.

vveru
3. kvě 2010

Pet.s, vydrž, musí to být dobré, když na sebe ty výsledky nechávají dlouho čekat, bývá to tak.

betox
3. kvě 2010

pet.s: díky, no to je taky síla.....

kive76
3. kvě 2010

ahojky, tak se k vám přidávám..už od minulého dubna se snažíme , a zatím bohužel... v půlce května si mám volat na objednání do Gennetu... v červnu budu mít výsledky cytologie...kterou mám 24.5. tak abych k nim rovnou přinesla výsledky..

darkwitch
3. kvě 2010

betox to znam je to hrozny, ale neudelame s tim nic, taky to vzdycky obrecim, kdyz se neco takoveho stane...
pets drz se... myslim na vas...
kive ahoj

betox
3. kvě 2010

největší paradox na tom všem je, že před 5 lety ta známá chodila do CARu, protože nemohla otěhotnět.....

darkwitch
3. kvě 2010

betox tak to pak uz vubec nechapu...

vveru
3. kvě 2010

Betox, tak to je teda fakt síla . . . 😠

pet.s
3. kvě 2010

já bych měla strach,aby mě pak Pán Bůh za to nepotrestal a nevzal mi všechny děti ☹

pet.s
3. kvě 2010

jdu pověsit prádlo,aby mji to lépe uteklo.

darkwitch
3. kvě 2010

pets za chvili uz budes vedet, ze to dobre dopadlo 😉

monivo
3. kvě 2010

nannynka, tak jak jsi psala, že 13den po ET negativní a 16pozitivní, tak dnes je moje kolegyně 13den po ET a už je test slaboulince pozitivní 🙂 Tak jsem si trochu oddechla, i když vím, že do UTZ je třeba vydržet. Jsem zvědavá, jestli tam budou dvě či jen jedno srdíčko 🙂 Zítra prý jde do gennetu, tak jí snad naberou i krev.

monivo
3. kvě 2010

jo, a taky u Tebe nevidím možnost rozkliknout fotoblog...

betox
3. kvě 2010

já samozřejmě nemám právo jí soudit, jen to taky nechápu a beru to jako obrovský rouhání, protože pro mě je dítě velké požehnání.... Prý je to z finančních důvodů a to se fakt nemají zas tak špatně - dům, 2 auta.....
Taky jsem musela jít vyžehlit, abych si trochu zaměstnala hlavu 😉

darkwitch
3. kvě 2010

monivo tak to je fajn, ze to kamaradce vychazi 🙂 inza psala, ze u nannynky musis kliknout na fotku v pase a pak se ti ukaze moznost prejit na slovenksy fotoblog...

nannynka
3. kvě 2010

pet.s. - vydrz !!!!

kive76 - vitej a drz se.

monivo - tak to ji moc drzim pesticky, at to dobre dopadne.

Jinak koukam, ze prani a zehleni je dnes oblibena cinnost. Taky se tim dneska bavim. A to jsem si mezitim strihla doktora kvuli predoperacnimu. Takze jsem v pohode, jen lehce chudokrevna 😉.

pet.s
3. kvě 2010

nany držíííííííííííím,ale moooc mi to nejde 😀

darkwitch
3. kvě 2010

tak to ja budu vecer taky prat

darkwitch
3. kvě 2010

pets vsak si holka sikovna a statecna 😉 jsme ti at se drzis popraly tolikrat, ze uz te jen nase prani musi udrzet 😉 tak pro jistotu jeste jednou drz se 😉

pet.s
3. kvě 2010

já ještě jednu várku a mám dopráno. Mám plné dva věšáky a věšák na terase. Nevím,ale kdo to bude žehlit. Já už tenhle týden asi nebudu dopol doma sama, když je tu rodinka, tak to se mi nechce. Otravuje mě jak mi každý do toho prkna vráží, pořád něco chtějí, musím odbíhat. Mamka lehla, takže žehlení si nevezme. Je zlatá, žehlí ráda, takže žehlí mně i ségře. Vezme si to k TV a z avečer to má vyžehlené. No paní na žehlení mám v záloze,ale možná bude zlobit Bára, tak to dostává za trest. 😉
Třeba si bude chtít vydělat peníze. Dnes ráno vstala a šla mi pomoc uklízet. (Nepřišla nám paní na úklid). Málem jsem omdlela. pak z ní vylezlo, že potřebuje prachy na barvu a že si potřebuje vydělat. A že za chvíli dorazí ten její Tomáš, tak aby měla pořádek. 😀 😀 😀 😀 Tak mě zase iluze přešly. 😀

darkwitch
3. kvě 2010

pets zase ten konec, ze uklizi kvuli klukovi je dobry zacatek 😉