Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

nell1
8. čer 2010

veru--budou.

dennisa
8. čer 2010

Tý jo, tak ten Pregnyl bude lahůdka 😅 Manžel teď přijel z práce a už se prý na tu injekci těší, jsem nevěděla, že jsem si vzala sadistu 😀

nell1
8. čer 2010

dennis-- 😀 😀 😀 to teda jo 🙂 ..já jsem si sama píchla 1500, co je to oproti 10 000, ale když mi to píchala kolegyně, tak jsem o tom ani nevěděla, jen to potom trošku svědilo a občas štíplo, když jsem si to píchla sama, tak mě štípala aplikace, ale pak už vůbec nic, tak se nenech vystrašit. Musí se to píchnout hodně pomalu...neboj, on bude něžnej 🙂 ..

dennisa
8. čer 2010

Nell, asi na tom něco bude, že když to píchá někdo jinej, že to možná bolí míň.
To zvládnem, to je to nejmenší, co pro úspěch můžu udělat 🙂

darkwitch
8. čer 2010

holky pregnyl zvladnete, kdyz si zvladate pichat to ostatni, jsem to taky zvladla, ale nevim kolik ho bylo, sice se mi pak lehce klepaly rucky ale slo to, hlavne ho mit pred tim v chladu, aby tolik nestipal, ale zase proti vakcin na alergii to nestipe skoro vubec...

nell1
8. čer 2010

Dennis--to jo a hlavně už je to za pár dní!!! 🙂 ..

vveru
8. čer 2010

Tak holky, já teď šmejdím na netu a objevila jsem tu mexickou Bolu pro těhotné a docela se mi to líbí, jenže se to pohybuje zhruba kolem 500,-, koupila bych si to pro štěstí, ale příjde mi to docela dost . . .

darkwitch
8. čer 2010

veru co to je?

vveru
8. čer 2010

Dark, taková kulička v ní je ještě jedna, pro to miminko to vydává takový jemný zvonění, je to na dělší kůžičce kvuli bříšku. Hodím to do alba . . .

darkwitch
8. čer 2010

a myslis, ze to miminko slysi?

vveru
8. čer 2010

To víš, že jo, oni to řikají. Prý jak ta kulička zvoní, tak když jdeš, tak podle chůze cinká a to malé si na tenhle rytmus zvykne a podle toho Tě pozná 🙂 prý je to dobré nosit i po tom, když je mímo venku 😵

darkwitch
8. čer 2010

vveru a nerusi to cinkani tebe? to mam ale blbe otazky 😅

vveru
8. čer 2010

Nee, Ty to prý vůbec necítíš 😉

darkwitch
8. čer 2010

aha tak to jo, ale 500 je teda dost, i kdyz jestli to mimu pomaha tak proc ne 🙂

vveru
8. čer 2010

Holky já se pro dnešek loučím. Pááá, držte palce 😅

dennisa
8. čer 2010

Vveru, na zítra držím palceee!!! 😉

vveru
8. čer 2010

Děkuji 😉

kive76
8. čer 2010

ahojky, holky já z toho vašeho píchání 🙂 mám taky guláš 🙂

nell1
8. čer 2010

kive--ahoj, viď.? 🙂 ..

nell1
8. čer 2010

Jo holky, tak jsem se podívala na tu kuličku, co tady o ní píše veru-je to hezký, ale když se na dítě mluví, tak zná váš hlas a ten ho uklidňuje a to i po porodu, tak na co kuličku za 500,-? No, možná v případě, že maminka oněmí... 🙂 ...no já nevim, je to jen názo,r...ale vypadá to hezky, to jo 🙂 ..

ivarei
8. čer 2010

Holky, moc vás zdravím, nevím, jestli vás stihnu dočíst 🙂. Evi, jak jsi na tom???

Já jsem v nemocnici, asi mi tu hrábne. (Šla jsem si k paní doktorce pro léky na štítnou žlázu a když viděla moje otoky a tlak, dala mi hned doporučení do nemocnice). Dnes mi tu manžel nechal notebook, tak jsem ráda - alespoň to trošku utíká. Mám blbej tlak, bílkovinu v moči, zvýšenou kyselinu močovou, jsem zavodněná a oteklá (nahoře 32 kilo, za posledních 6 dní 6 kilo). Mimčům je hej, ale na mě už je to nějak moc. Doufala jsem, že by mohli vyvolat porod, ale to plánují až na 38. týden (myslím, že to nejde vydržet). Celkově to na porod zatím nevypadá, modlím se, aby mi nejpozději příští týden praskla voda, aby nezbylo nic jiného, než porod vyvolat. Vím, že j pro mimča fajn, když dozrají co nejvíc, jenže mě už to fakt zmáhá. Obávám se, že domů dorazím za měsíc jako troska - místo abych byla doma v klídku a s manželem jsme se těšili na miminka, vstává se tu každý ráno v pět :-/, hormony pracujou, jsem na měkko a manžela u sebe nemám, aby mě podpořil. Chjo. Doktoři i sestřičky jsou fajn, jan vizity probíhají nějak bleskově a každý říká něco jiného, takže z toho mám rozporuplné pocity - někdy mám dojem, že můj zdravotní stav je docela průser, jindy mám dojem, že jsem tu zbytečně. Už aby byl čtvrtek, to chodí velká vizita a ráda bych zkusila, zda mě na víkend pustí domů. Zatím se k tomu stavěli tak, že tu musím do porodu zůstat.
Jdu se vás pokusit dočíst, pokud mi nevypadne internet. Každopádně - holky "píchačky", moc na vás myslím a držím všechny palce, at je tu co nejvíc těhulí. Držte se 🙂

pet.s
8. čer 2010

Ivuško, ahojky. no mi si říkali, co s tebou je. Nikam nepospíchej a koukej ležet. Písnu ti IP.

evak99
9. čer 2010

ahoj Ivi, no už jsme o tebe měly strach a tak nějak jsme si myslely, že už máš broučky u sebe 😉 posílám IP.

jinak dobré ráno píchačky, ostatní snažilky, maminky čekatelky a maminky opravdové 🙂 hlásím stále, že jsem dvě, ale doufám, že už ne na dlouho 😉 večer jsem měla bolesti bříška intenzivnější. žádný stahy, ale břicho bolelo fest a dokonce mě to párkrát i v noci vzbudilo, tak uvidíme 😉 možná to ta včerejší bouřka prošťouchla 😀 😀

betox
9. čer 2010

Ahoj holky,

balím si věci, dopoledne jedeme na kliniku na příjem a zítra hurá na věc ☹ . Držte mi palečky, mám šílený strach.....Budu na vás moc myslet

Ivi: myslím na Tebe, ať už to máš brzy za sebou. Vychutnáváš si to teda důkladně 😒
Evi: pokud by náhodou holčička chtěla na svět, tak Ti přeji co nejhladší průběh a všechno ať proběhne v pořádku

Všem co pícháte přeji krásnou a početnou úrodu folíků, všem ostatním snažilkám pevné nervy a těhulkám pohodové těhu 😉 Ozvu se nějak příští týden

evak99
9. čer 2010

betox: díky a Tobě ať vše dobře dopadne! budu ti držet pěsti! 🙂 neměj strach, všechno bude v pořádku a navíc se o Tebe bude starat ten super doktor! 😉

darkwitch
9. čer 2010

betox drzim palecky at vsechno dopadne v poradku, budu na tebe myslet

ivi to uz vydrzis a bud rada, ze se u tebe mimiskum dari dobre, uzivej si lezeni dokud muzes s dvojcatkama uz toho moc nenalezis

evi tak to jsem na vas zvedava, ale tak dneska ma byt dalsi bourka, tak si to mozna vybere mala dneska 😉

betox
9. čer 2010

Díky holky, jste moc hodné 😉

kive76
9. čer 2010

ahojky, holky včera na Kladně vůbec nepršelo, jen jsem z okna viděla večer někde lítat blesky...takže dneska to určitě příjde..

darkwitch
9. čer 2010

kive tak to ja se nemohla dostat z Prahy domu, mezi Msteticema a Zelencem to zaplavilo koleje, ze nebylo videt vyhybky...

ter23
9. čer 2010

Ahoj holky, už vás dloouho dočítám a teď jsem teprve sebrala odvahu se k vám přidat, snad to čekání potom uteče rychleji 🙂 chodím taky do gennetu, k paní doktorce Langerové a máme za sebou dva nezdařené pokusy IVF - ale ani jeden nedokončený, nikdy nedošlo k ET. Teď právě čekáme na další...

Držím všem snažilkám i těhulinkám palce, ať jde vše dobře 🙂