Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
10. čer 2010

Ale to je spatne. 😉 Kliiiid, kde to dobre, kup si cokoladu nebo zmrzku a uzivej si pidimiminek u tebe.

dennisa
10. čer 2010

Anlek 🙂
No my za chvilku vyrážíme zas do Prahy na nákupy, tak si něco dobrýho koupím a myslím, že nějaký rodinný balení zmrzky není vůbec špatný nápad 😝

nannynka
10. čer 2010

dennisa: Ale zase se neprezer 😀. Me termin OPU menili 2x a ver Anlek, KLIIIID 😉 Jsme s Tebou.

dennisa
10. čer 2010

Děkuju holky, fakt díky, nemám to s kým jiným probrat, manžel mi vůbec nerozumí o čem mluvím, podíval se do papírů a řekl....to bude dobrý... No chlap 😀

vveru
10. čer 2010

Denis, neboj bude to dobrý, počkej na sobotu, jak budu blbnout já. Taky si v hlavě furt přhrávám ty černý scénáře, co se může stát. Nechci si říkat, že to dobře dopadne a pak zase zvysoka spadnu na hubu . . .

darkwitch
10. čer 2010

denni neboj bude to dobre, foliky zaberou a vyrostou a budes mit krasne miminko/a 😀
vveru zadne cerne myslenky nemas povolene, koukej nahodit vesely scenar, nebo aspon neutralni, jsme Ti to snad rekly jasne

pet.s
11. čer 2010

denni to je normál..mně taky prodlužovali stimulku...

vveru
11. čer 2010

Dobré ránko holky! Tak včera už byli dvě injekce, nevím jestli jsme to píchli dobře, ale ten Cetrotide bolele jako ku...

kive76
11. čer 2010

ahojky, vveru: já se v tom "píchání " ještě pořád moc neorientuju...proč se teda vlastně píchá? a k čemu na co je to dobrý?

inza
11. čer 2010

preji dobre rano,

teda venku je desne vedro na padnuti. Mohlo by se taky trosku ochladit... 😀

inza
11. čer 2010

denni: bud v klidu, me taky pri prvnim IVF stimulku prodluzovali

kive76
11. čer 2010

ahojky, inzo: s tím ochlazením se dočkáš...o víkend má bejt míň 🙂 k 24 stupňů..

inza
11. čer 2010

no to je dobre. Ja vedro nesnasim. Mam rada zimu jako nase psisko. V tomhle vedru tu lezi jak chciplotina a sotva se plouzi. Asi budeme muset dneska k vode s nim a pak bude problem ho dostat domu

anlek
11. čer 2010

VVeru, Cetrotide oproti peru nebo injekcim FSH fakt boli, stipe atd. Takze nic spatne jsi neudelala. Ale vydrzet se to da, ne?

Kive76 ty uz mas dany protokol? U kratkeho s antagonisty (ten ma vveru) se nejdriv picha nejake FSH (purogen, fostimon, gonal) po tom rostou folici. Ale protoze nerostou vsechny vetsine stejnou rychlosti, tak se pak pridava cetrotide, aby ty nejvetsi nepopraskaly nez dorostou vsechny (nebo ason vetsina) na spravnou velikost pro OPU.

kive76
11. čer 2010

anglek: né já teprv jsem na začátku...17.6. jdu na první konzultaci do gennetu...kde mi dle výsledku z odběru na štítnou žlázu, HP, a UZ dělohy...řeknou jak to se mnou vypadá, a jak s přítelem..jestli je někde při otěhotnování někde nějakej problém či mě pošle ještě na nějaký vyšetření, nebo i doporučí nějaký řešení....jak počít...a mít mimíska 🙂

dennisa
11. čer 2010

Ahoj holky.
Inza, já v těhlech vedrech taky umírám, mám radši zimu 😝
Dneska je to obzvlášť lahůdka, fuj. Ale zítra bude už líp.

Vveru, už Ti volali z Gennetu? Mně zrovna teď. Jdu k paní doktorce Vykysalé. Já myslela, že už tam nepracuje 😕

A ten Cetrotide trošku štípe, já včera píchala už třetí.
Ale tím, že nemám pero a na Fostimon mám injekce dlouhý jak kráva mi Cetrotide přijde brnkačka 😅

vveru
11. čer 2010

Denis, tak teď mi volali z Gennetu jdu na 9.45 k paní Dr. Vykysalé??? Naznáte někdo, já měla pocit, že je na mateřské . . .

kive76
11. čer 2010

omlouvám se za špatně napsané jméno...anlek: nějak mi blbne klávesnic e 🙂 nebo je to tím vedrem, asi určitě 🙂

vveru
11. čer 2010

Kive, ty injekce se píchají na stimulaci vaječníků.

zubajda
11. čer 2010

Ahoj holky,... nebyl jste někdo včera v Gennetu na ET?.. Já jen,jestli jsem tam s některou z vás neležela na pokoji.... 😉

kive76
11. čer 2010

vveru díky za info...

dennisa
11. čer 2010

Vveru, je na mateřský, asi chodí vypomáhat na ty soboty. A co vím, tak ji vždycky každej chválil 😉
Já jdu na 10:30.

dennisa
11. čer 2010

Tak to už budu mít třetího dr. na kontrolu 😕 No to je jedno, hlavně, aby to zítra bylo lepší, než včera.

vveru
11. čer 2010

Denis a kolikátý si byla včera DC??? Na 10.30 tak to se možná potkáme 😉

dennisa
11. čer 2010

Včera jsem byla 9.DC a 8.den stimulace. Ale já píchám injekce až večer, takže jsem byla po sedmi injekcích.
No možná se potkáme, ale já Tě nepoznám 😀

vveru
11. čer 2010

Teda to já budu zítra taky 9DC tak z začínám mít strach . . . Takže bysme se domluvili na nějakém poznávacím znamení??? 😀

kive76
11. čer 2010

ááá holky koukám, že gennet Praha má nový stránky...

dennisa
11. čer 2010

Vveru, já tam budu s manželem, zítra má konečně volno, že pojede se mnou. Manžela mám o pár let mladšího, tak až tam uvidíš takovou stařenu s chlapečkem vedle sebe, tak to budu já 😀 😀

dennisa
11. čer 2010

Kive, jo jo má, už jsem taky koukala 😉

inza
11. čer 2010

zubajda: ja tam byla na HSK.

podle me asi Vykysala zaskakuje...mozna