Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
17. črc 2010

mě už je spočítali,zbyl nám jeden prďola,ještě,že tak,taky se mohlo stát,že nezbyde nic 😢 ,manža je trochu z toho v pr....,počítal aspoň se dvěma...

majcam
17. črc 2010

@inza taky v jednu 🙂 ,tak já jdu polykat...

inza
17. črc 2010

majcam: nam zbyli 4. Taky me to nejak zarazilo, ale co se da delat. V kolik jdes?

inza
17. črc 2010

se tam potkame 😀

petrita83
17. črc 2010

@majcam ale ten je určitě pořádnej silák!!!
Držim Vám holky v jednu palce!!

inza
17. črc 2010

@petrita83 : diky

inza
17. črc 2010

@majcam: a treba i pozname 😀

majcam
17. črc 2010

@inza já tě určo poznám...a vim i jak vás Langerová vyvolávala 😉 manželé D......... 😉 ,ty jo z takového množství 4, to jsou seskoky ☹ ,se mi začíná pěkně motat škebule,asi z toho ultroše 😔

majcam
17. črc 2010

@petrita83 díky moc,a jak se cítíš? Dáváš na sebe nějak zvlášt pozor?

majcam
17. črc 2010

@inza ,ale budete mít i mrazáčky...a předtim,když jsi měla IVF,tak jste taky něco mrazili?

petrita83
17. črc 2010

@majcam notyhle dny jsem byla opatrnější, nic moc jsem nedělala, jen tak poléhávala /prý se nemám jen koupat, sluníčko a sport..a jíst hodně bílkovin)..cítim se dobře sem tam někdo něco píchne ale dobré..to víš, že se mi sem amhoní hlavou, jestli tam ještě jsou,nebo ne..ale musim věřit, že jo...a řikám si proč by ne, musej bojovat 😀 jako mamka a taťka 😀

majcam
17. črc 2010

@petrita83 vyjde vám to,neboj!!!!

petrita83
17. črc 2010

@majcam doufám, že nám to vyjde všem.. 😀 😀

inza
17. črc 2010

@majcam: ja te nepoznam 🙂 😀. JJ pekne skoky dolu. Me se nastesti nic nemota. Treba to je taky trochu z nervu ne? Pri prvnim IVF jsme meli 3 nanuky a pri druhem nic. Dozfam ze tada zamrazit pujdou. Musime se domluvit s embryologem. Dneska by tam mel byt takovy postarsi pan, ale je docela fajn

jj jist hodne bilkovin. To manza zaplesal kdyz dr rikala ze nejlepe steak a zelenina na tu teda brblal....

pet.s
17. črc 2010

holky moc držím palečky 😀
inza tenhle starší emryolog "mi udělal" naši Terinku(Anetku) 😀 😀
No já byla vždy na starší chlapy 😀 líp mi to s nimi jde 😀
Za chvíli mizím na chatu.Mužík si tam užívá dovolené.Jedu za ním.

majcam
17. črc 2010

@inza mňam,mňam,dneska mám slíbený biftek,máme ještě ke všemu svatební výročí 😉 ,takže bílkoviny ráda budu plnit 😉

inza
17. črc 2010

@pet.s: jo prijde me tento pan docela vtipny. Tak by nam taky nekoho mohl vyrobit 😀 Tak pekne uzivej s muzikem na chate. Tak by nam
@majcam: no vidis na vyroci budete mit prcka v domecku 😀. ja spise tu zeleninu a manza masicko. my vyroci za dva dny 😀

majcam
17. črc 2010

@pet.s díky moc a krásný víkend

@inza jdu si pomalu udělat očistu a za chvilku jupíííí!!

inza
17. črc 2010

majcam: ja taky a za hodku a kousek budeme vyrazet

darkwitch
17. črc 2010

majcam, inza tak si dovezte silne bojovnicky at nam za chvili hlasite // 🙂

cibka
17. črc 2010

hoj holky
hodně stestíčka ted uz je máte u sebe prdolky tak je pekne hýčkejte už abch byla taky takhle daleko 😉

majcam
17. črc 2010

Tak už jsem doma...uff,byla jsem první na řadě,ale trošku jsme měli komplikace, nemohli se mi dostat do čípku, takže to bylo docela bolestivé,ještě do toho plnej močák 😠 ,no jsem ráda,že to mám za sebou,jo a Inzu jsem viděla,teď jen jestli ona poznala i mě,bylo tam docela dost transféru 😉

majcam
17. črc 2010

Díky moc všem za podporu!!! Jsem zvědavá s čím přijde Inza... 😉

inza
17. črc 2010

tak ja uz taky hlasim navrat domu. u me byly komplikace ty ze najednou zmizela sestricka i pani primarka a tak jsem si povidala s embryologem. Ja sla az predposledni. Ja te asi nepoznala 😉

darkwitch
17. črc 2010

ahoj holky to je dobre, ze uz mate mimca u sebe, tak je hezky hyckejte 😉

inza
17. črc 2010

dark: pry mame pekne rikal pan embryolog 😀 . Byl velioce vtipny a pani primarka se sestrou taky. Pry se musi chytit kdyz tu jsou "kvuli" nim v sobotu 😀 😀

darkwitch
17. črc 2010

inza to je jasne, ze se musi chytit 😀

majcam
17. črc 2010

@inza na chodbě nás vyvolávali jako první a my seděli hned u těch hlavních prosklených dveří 😀

inza
17. črc 2010

@majcam: 😀. Jo to byly tz co meli pokoj jenom pro sebe 😀 😀

inza
17. črc 2010

@majcam: hele tvuj manza je "pokteslenej" 😀 😀 😉