Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
3. srp 2010

@pet.s no masakr, jiná slova mě nenapadaj...

inza
3. srp 2010

majcam: 😉

majcam
3. srp 2010

@inza jo tak si teď budeme řikat,že mimčo nechcem a ono to přijde...,ale to asi nedám... ☹

inza
3. srp 2010

majcam: tomu sama neveris. I kdyz by se clovek snazil to uplne vytesnit stejne nekde v hlubsm podvedomi to bude. Proste to che neco co te zamestna na tolik ze na to nebudes schopna myslet a jinak se tim zaobirat. Coz se takto pise a radi velice jednoduse, ale ve skutecnosti to jde velice spatne..., ale proste priroda to takto che a s tim nikdo nic neudela. Nekde je psano jak ma tvuj zivot vypadata i kdyz se budes stavet na hlavu tak to nezmenis. (jo a verici nejsem, i kdyz si mylsim ze kazdy i neveric v neco veri a at je to cokoliv)

pet.s
3. srp 2010

@inza-přesně mě to taky přišlo strašně strašně nespravedliví..celý život dělám u dětí, musím říct, že mě děti staršně baví, že neteř mě miluje, protože se fakt spolu vyblbneme, dělala jsem chůvu. prostě mě mrzelo, že dávám lásku dětem na všechny strany,ale svoje nikdy nepochovám. I když musím říct, že ti dva co mám, tak mi to vynahradili. A hodně,ale stehně jsme pořád někde vzadu v srdci toužila nechat tu svůj gen, svůj otisk.

inza
3. srp 2010

pet.s: ja ti rozumim. Ja treba s tou adopci porad tak na 50% smirena ze nam nic jineho nezbyde, ale na druhou stranu to porad hloda. Ja prozmenu nejak yten rok ucila takze take sice ne prace s detma ale s mladezi. Ucila jsem na stredni soukrome skole

ivula21
4. srp 2010

AHojte holky,
nevíte náhodou, Langerová má dovolenou a nevíte dokdy ? Dík

betox
4. srp 2010

Dobré ránko,

@majcam díky moc 😉

inza
4. srp 2010

@ivula21:jo ma dovcu a myslim ze tri tydny.pak by mela byt snad 2tydny a pak zase tyden dovcu.

ivula21
4. srp 2010

Inza děkuju za info.

lucavka
4. srp 2010

Ahojky. Chodím taky do Gennetu. Byla jsem u Daňka a teď jsem u Lovásové. Jak jste tam spokojený? Máte někdo zkušenosti jinde?

darkwitch
4. srp 2010

ahoj holky 🙂
majcam kdy sis nechala ukoncovat neschopenku?

majcam
4. srp 2010

@darkwitch ahoj,mě bude končit až teď v pátek, nic neukončuj,pěkně si počkej na testík a na krev,a pak podle toho jak to dopadne,tak se domluvíš se sestřičkou,jsou hodný,nechaj tě i déle 😉

darkwitch
4. srp 2010

takze si to vyrizovala az po testu, tak ja to tak taky necham 🙂

majcam
4. srp 2010

@darkwitch ano až po testu,a vidíš ještě jsem doma... 😉

pet.s
4. srp 2010

holky nekoukáte někdo na primu...bože to jsou pipiny...se tady rozčiluji. 😖 😠

majcam
4. srp 2010

@pet.s jojo čučim 🙂 ,co bysme tady za to daly....

inza
4. srp 2010

pet.s:ja ne.my cucime na fotbal🙂 v hospudce nebot na barku nevlastnime telku.
Dark:na ukoncenineschopenky mas cas.testni a podle to pak ji skonci.byt tebou necham do konce pristiho tydne

darkwitch
4. srp 2010

jeee ja na to chtela koukat, ale myslela jsem, ze je to az zitra 🙂 jsem si rikala, ze by me to treba uklidnilo, ale spis jsem si myslela, ze si budu myslet, ze jsou to pipiny 😀 zvlast kdyz uz v ukazce jeden tatinek rikal, ze ceka, ze kdyz da miminu dudlik, ze ceka, ze tam zustane....

inza to zni rozumne 😀

cibka
4. srp 2010

ahoj holky tak sem byla včera na kontrolním utz a po dipherelinu nebo jak se to jmenuje který nastaroval dlouhý protokol se mi udelali 3 cysty takže pokus se musí odlozit kontrola na konci mesíce ☹

darkwitch
4. srp 2010

cibka ach jo, tak snad to bude brzo vporadku...

majcam
4. srp 2010

@cibka no koukám,že toto léto stojí za .... ☹

cibka
4. srp 2010

majcam a dark to jo mate pravdu nejdřív dr rek ze počáme na červenec tak když jsme se konečne dočkali července tak ted zas tohle takže když bude vse ok tak v září a to mi jeste rek ze mam hyperstimulační syndrom ☹

darkwitch
4. srp 2010

cibka ty mas teda smulu...

pet.s
4. srp 2010

@darkwitch..ještě, že jsi nekoukala, to bylo něco pro nás, co tak bojujeme za to mít dítě...to byly krááááááávy..zrovna jsme si se ségrou říkaly, jak může někdo před čtyřletým dítětem z pusy vypustit, že ho raději neměli mít a že jim překáží ve vztahu. Myslím, že je to egositickou výchovou těch matek. V celém dokumentu znělo jen Já, já, já, ale že by tam byla nějaká něha a láska k těm dětem, to nebylo. Alespon, že ten konec byl optimistický 😉

petrita83
5. srp 2010

@cibka AHOJA, to je teda na pytel...tak držim palce.--ať se to brzo spraví amůžete s pokusem začít...to je teda pech...
Já zas byla včera na krvi...tak jsem zvědavá jak to všechno je... 😖

petrita83
5. srp 2010

@pet.s já to viděla a něvěřila vlastním očím...no aspoň, že ten konec byl veselej..ikdyž ne že bych ho všem tam věřila...nejhorší mi přišel ten pár s jednim cca 4letym dítětem..jak teď prý budou ještě 10-15let trpět a pak konečnou začnou žít...no byl to přád přesně pro nás..lidi co děti nechtěj jich mají mraky 😠

inza
5. srp 2010

dobre rano

cibka:to je teda smula. Neboj v zari to ale vyjde a pak budes mit //

betox
5. srp 2010

Dobré ránko,

@cibka tak to je pech ☹ Určitě to vyjde příště

petrita83
5. srp 2010

Dobré ranko.. tak už mi volali..zvedla jsem to a slyšim strašně smutnej hlas a je mi to jasné..z 530.jsem měla včera 382 tak že je jasně něco špatně..teď se prý konečně zeptaj doktorky co se mnou dál..jestli ještě nějáké odběry..nebo kontrola..ale myslim. že všichni víme jak to je je mi to strašně líto...ikdyž jsem to tušila.. ☹