Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
26. srp 2010

plastice: potichounku gratuluji 😉 Já byla na krvy 12 den po oplodnění ( odhadem, páč je to přirozeně) a měla jsem 270 a je to hodnota uprostřed rozmezí....takže si myslím, že tvá je úúúúplně v pořáááádku 😀 😀

plasice
26. srp 2010

Petap,děkuju.Tak aby nám sílilo a rostlo to HCG!Tobě také gratuluji.Je dobré,že tyto stránky jsou.Moc mi pomohly. 😉

petap1
26. srp 2010

plastice: JJ budeme si držet palečky 😀 Je pravda, že tady se spoustu věcí dozvíme a hlavně se tu navzájem podržíme 😉

plasice
26. srp 2010

To je fakt.Já díky koníkovi věděla,co mě v gennetu bude čekat a proto jsem pak nebyla tak vyjukaná,když jsem tam poprvé s manželem šla. 😎

mandre
26. srp 2010

@petap1 hlavně si tu dodáme odvahy 😵

iriel
26. srp 2010

@plasice Kde sis nechala nabrat krev, prosim? Ja byla dneska rano na krvi v Gennetu a rekli mi, ze vysledky budou po 15.00, tak ze po 15.30 a ted ze az po devate zitra... :-/

petap1
26. srp 2010

mandre: přesně tak 😀 😀

iriel: tedy ten Gennet je teď nějaký zpomalený 😠 vždy byly výsledky ten den...tedy poku člověk přišel ráno 😉

plasice
26. srp 2010

Normálně jsem zašla ráno do laborky aeskulabu,je jich víc v Praze,zkus si to najít na netu.No a ve tři volala na jejich centrálu a tam mi to řekli.Stálo to 214kč. 🙂

iriel
26. srp 2010

@petap1 Ja tam byla jeste pred osmou... a nic. kdybych prisla az zitra, tak by to bylo v pondeli nebo co? To me stvou, teda... clovek porad na neco ceka, konecne se to priblizi a zas nic...

iriel
26. srp 2010

@plasice Hmm, to by bylo asi lepsi, no nic, budu muset holt vydrzet jeste den 🙂

petap1
26. srp 2010

iriel: Je to na bednu, chápu..taky jsem se včera mále nedočkala ☹ Držím palce a dej pak vědět 🙂

ajriska
26. srp 2010

Ahoj holky,
já chodím do Gennetu taky. Minulý týden jsem byla na pooperační kontrole u MUDr. Brandejské, jinak chodím k dr. Langerové. Pokud by to šlo, tak by mi příští měsíc udělali inseminaci. Máte s tím někdo zkušenost? Byla bych vděčná za každou infci. Děkuju

petrita83
26. srp 2010

@plasice to je krááásná hodnota na 9den!!tak super!drž se!

petrita83
26. srp 2010

@iriel to je klasika 😀 ještě nikdy v ten den nebyly - u mě...ale dneska mi sestřička znova řikala, přij´dte na krev , když přijdete do 9h výsledky budou mezi 15-16 😀 nevim proč to říkaj..stačilo by říct budou zítra...to je děs..ale čekáš na dobré zprávy!!tak vydržať!

petrita83
26. srp 2010

@iriel jo jo přesně tak já pak čekala celej víkend 😠

petrita83
26. srp 2010

@ajriska ahoja, jo jo .inseminaci mám zrovna dneska za sebou...a nic to neni..a co si měla za operaci?já jsem po neúspěšném iVF v červenci, tak vyplňujem čas před dalším..jelikož jsem po IVF tak jsem neměla žádnou horm.stimulaci..zak že jsem jen chodila na UTZ a čekali jsem až aspoň 1folík trochu naroste..jdyž měl 17mm tak za dva dny naplánovali IUI, večer jsem píchla pregnyl(2dny před IUI) a dnes ráno přijel přítel dát vzoreček ten cca za 2hodinky zpracovali a šup s ním zpátky..a teď musíme čekat 14dní co bude..

ajriska
26. srp 2010

@petrita83 po laparoskopii a hysterektoskopii. Profoukli mi vejcovody, navrtali vaječníky a jukli se do dělohy. Manža má trochu pomalý spermie, ale prý je to ještě v normě. Bere vitamíny, já duphaston. No ale doporučili nam IUI případně IVF...jak dlouho trvají formality?

ajriska
26. srp 2010

@petrita83 to musí mít 17mm? Já měla asi až po té operaci ovulaci, to dle ovu testu, předtím byly asi anovulační cykly

petrita83
26. srp 2010

@ajriska ahaa..tak to jsme si to obrátily 😀 na lápárku půjdu když to teď neklapne 😖 jaký to bylo???a jak dlouhá je rekonvalescence?
pomalé spermio máme taky, ikdyž zrovna dnes bylo v normě..zázrak..jinak u mě zatím nic..tak uvidíme..
formality na iVF jsou delší..3týdny čekáte na schválení pojišťovnou mezi tím chodíš na UTZ..jeden měsíc mě jen sledovali a na další jsme to naplánovali..1den cyklu jsem tam volala, další den si šl aor léky a začla se stimulací..vyfásla jsem gonal a cetrotide a píchala do břicha..pak nás se cca na 13den objednali na OPU-to je v narkóze..2hodinky si tam poležíš..no apk jsme čekali kolik vajuch se oplodní..bylo jich nejdřív 15 a pak každý den volali aktuál.stav...zůstali jen dvě 😒 nic na zamražení..ty my dali zpátky, za 14dní děláš test..a jdeš na odběr HCG, když je to pozitivní objednaj tě na UTZ...u mě se to nakonec nějak zvrtlo..tak teď jdem na IUI..bez stimulace, hned další cyklus..

pet.s
26. srp 2010

ahojky holky, tak jsemvás dočetla, koukám, že se snažíte zuby nehty a některé i s úspěchem. tak gratulace a velikánská.
nanynko ten tvůj strach chápu a jak. Já se o první dětí bála jen tak skrytě. Bála,ale neomezovala je kvůli tomu. Jasně, že byly stavy kdy jsem fakt byla vyplácaná (Bára šilené horečky a neklesaly, Daníka porazilo auto), ale vždy jsem věřila v dobrý konec.U nás nikdo o dítě nepřišel. To se děje jen někde jinde a daleko. Ale u Terinky se bojím už teď. Po Matyáškovi mám prostě pocit, že Pán Bůh dal a taky vzal. Mám strach,abych nebyla ta ustrašená a hysterická máma, co je věčně vyděšená, ještě než dítě udělá pohyb. Prostě se o mě otřela smrt a teď se bojím úplně strašně. Nikdy jsem nechápala ségru, která mi říkala, že tak moc miluje neteř, až se bojí, že schválně proto o ni přijde. Že v noci se budí hrůzou. Chjo ten strach je fakt hrozný.Kinezioložka ji poradila, at si tu situaci kdy o ní přijde představí.Ale jde si představit, že přijdeš o dítě? Brrrrrrrrr.
Když Daníka porazilo auto, tak mi hlavou lítlo, že jestli umře, tak skončím taky. jenže pak mi došlo, že tu mám ještě jedno dítě a musím tu pro něj zůstat. Naštěstí to dopadlo vše dobře. na hlavě má jen velkou jizvu. No naboural hlavou favorita 😀 😀 😀 😀

petrita83
26. srp 2010

@ajriska no to ne..to je asi individuální..měl by mít podle mě víc..píšou že zralej je když má 19-22, tak že čekali že z těch 17 za dva dny na těch min.19 vyroste..jo a sliznice má být víc než 8..

ajriska
26. srp 2010

@petrita83 byla jsem tam 3 dny a za 14d ní úplně v poho a už byl i sexík. No takže to trvá kvůli pojištovně a pak nemusí být vajíčka

petrita83
26. srp 2010

@pet.s ty se teda nenudíš 😖 ještě že má vše dobrý konec!!!ale je to teda mazec!

petrita83
26. srp 2010

@ajriska jo jo na iVF se čeká na pojišťovnu, ale rychle to uteklo...na IUI nic nepotřebuješ..jen jeden pěknej folík a šikovný spermoušky 😀

petrita83
26. srp 2010

@ajriska tak to je super..za 14dní v poho..tak joo tak se není čeho bát..tohle zdržení už mě nazabije, hlavně když budu vědět že je vše ok 😀

ajriska
26. srp 2010

@petrita83 mě už to sere...fakt...kde kdo děti nechce a má je a my nic....snad to vyjde. Držím palce

petrita83
26. srp 2010

@ajriska jooo tak tenhle pocit tu máme všichni, ale nic s tím nenaděláš.. 😖 my prostě musíme jít touhle složitu cestou ☹ snad jednou s dobrým koncem..já jsem spíš realista..teď už i pesimista..na IVF nám dávali šnace 50% a povedlo se..ikdyž jen na chvíli 😖 tady jsou naše šance někde pod 10% tak nevim, nevim..spíš to vidim na tu lapárku a pak čekání na druhé IVF. 😖

pet.s
26. srp 2010

@petrita83 s našima dětičkama? to snad ani nelze...když to nejsou nemoci, tak si nějaký průšvih vymyslí.
1.Koupila jsem kdysi dceři tričko,ale bylo ji malé.Řekla jsem ji, že ho dojdeme yměnit.Druhý den jsem neměla čas. Tak ona akčně tam šla sama. Tričko na sobě. V kabince si ho vyměnila za větší a to malé tam pověsila. A odcházela.Samozřejmě ji chytli a přivezli mi ji domů policajti, že krade v obchodě.
2.Syn vylili s klukama na fotbale spoluhráči pití, tak mu tam načůrali.
3.Pořád byl nemocný, Bolelo ho břicho.Sem tam teplotu. Vyrážky. Modřinky po těle. Už si s ním nikdo nevěděl rady. Až naši dr napadlo poslat jeho vzorky do Brna na nějakou exotickou laboratoř.Zjistili mu, že má nějako exotické tasemnice. Ptali se nás jestli jsme nebyli v Thajsku na dovolené. Houby na dovolené. asi to měl z neumytého tropického ovoce. 😀

Ještě, dámy, toužíte po dětech???? 😀 😀 😀 😀

ajriska
26. srp 2010
petrita83
26. srp 2010

@pet.s nás neodradíš 😀 a ani tebe to neodradilo od Terinky 😀 😀 ikdyž teda ty tvoje poklady teda stojej za to, to jsi mě zase pobavila 😀 a jak se těšej na příchod dalšího sourozence?
No koukala jsem do tvého albíčka a děti máš nádherný..těch pár průšvihů jim myslim vždycky rychle odpustíš 😀 a vem si jak se s tím odstupem času pobavíte 😀