Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
11. zář 2010

inza skoda, mela dojit uz v patek ,ale asi je to po ivf rozhozene

darkwitch
11. zář 2010

pro me by bylo nejlepsi kdyby dosla az tak za ctrnact dni, tyden po vyvolavacce, to bych nemusela resit skoleni 😀

dennisa
11. zář 2010

Ahoj holky.
Pamatuje si mě ještě někdo? 😅
Já nějak na diskuze už nechodím, či nechodila, po neúspěchu v červnu mě to sebralo, že jsem na net ani nepáchla....
Ale tady vždycky najdu odpověď, tak se zeptám....v pondělí jedu na kontrolu k Mudr.Daňkovi...je to kontrola před IVF. V životě jsem u něj nebyla, moje Mudr.Brandejská má dovolenou. Jaký je Mudr.Daněk?? Pro mě to je důležitá kontrola, jelikož minulá stimulace dopadla katastrofálně vinnou doktorů. To mi i nepřímo přiznali....Tak teď nechci nic zanedbat a chci, aby bylo vše v pořádku!
A další věc, že bych potřebovala už na stimulaci neschopenku, je možnost se s ním dohodnout??

nannynka
11. zář 2010

--
@dennisa Já se s ním potkala během stimulace, byl trochu nevrlý, ale dohodli jsme se. Říkala jsem mu, že stimulaci špatně snáším a sám mi řekl ať nejsem blbá a vezmu si neschopenku. Že to každý snáší jinak a že není důvod si hrát na hrdinu....Držím Ti moc pěstičky ať to teď šlape jak má.

dennisa
11. zář 2010

Nannyko ,děkuju za odpověď 😉 Já jsem první stimulaci snášela dobře, ale problém byl právě v práci, že mi nechtěli umožnit volno a na to kašlu, jdu přes mrtvoly, chci dítě a všechno ostatní jde bokem. Snad budu tak tvrdá i v reálu, jsem měkkoň 😀
A jak se má prcek? Pamatuju Tě ještě před létem, když se narodil 🙂

darkwitch
11. zář 2010

@dennisa ahoj denni to vis, ze si te pamatujeme 🙂 drzim palecky at to vyjde... ja danka neznam, zazila jsem ho jen pri OPU, tak to nemuzu posoudit, ale neschopenku uz pri stimulce ti urcite napise...

dennisa
11. zář 2010

darkwitch, díky, taky si Tě pamatuju, z pokusů...jak jsi vůbec na tom, byla jsi už i na IVF? Pamatuju poslední, že jsi měla neúspěšný IUI....
Tak já se o tu neschopenku už při stimulce poperu, uvidíme 🙂

darkwitch
11. zář 2010

denni mam po IVF, zkoncilo to biochemickym tehu a ted pujdu na KET

dennisa
11. zář 2010

darkwitch, aha, tak to mě mrzí, že to nevyšlo ☹ Sakra, když už, tak že se to nechytne, fakt škoda......budu držet pěsti na KET!! Kdy jdeš?

darkwitch
11. zář 2010

denni jeste nevim, bud tehle nebo pristi cyklus musim si to promyslet (mam tam problem z praci) asi uvidim kdy dojde ms...

dennisa
11. zář 2010

Tak to jsme na tom podobně.....taky furt zohledňuju práci a přitom na prd......kolik máte zamraženo??

darkwitch
12. zář 2010

Denni já ji posledně nezohlednila a nevím jestli bych to neměla udělat ted, uvidím... Máme 3 mrazac
ky v jedné dávce

nelina_
12. zář 2010

Ahojky, jsem tu nová ...

Po 4 nevydařených pokusech (1 IVF, 3 KET) bych chtěla přejít právě do Gennetu.
Musím mít do Gennetu doporučení? Se kterým doktorem máte nejlepší zkušenosti? A jaká je čekací doba na objednání?
Díky

darkwitch
12. zář 2010

@nelina_ ahoj, doporuceni mit do gennetu nemusis, ja jsem aspon zadne nemela, ja chodim k doktorce langerove a nemuzu si stezovat, ale ne kazdemu sedne 🙂 vseobecne oblibeny je doktor feldmar, ale toho jsem jeste nevidela a doktorka brandejska 🙂 obednaci lhuty jsou tusim mesic az dva mesice na prvni konzultaci, ale nevim jestli se to za toho pul roku co jsem v gennetu nezmenilo

pet.s
12. zář 2010

langerová je mooc fajn. 😀

darkwitch
12. zář 2010

pet.s ja se snazila o objektovni pohled 😀 a jak se citis?

nelina_
12. zář 2010

Holky díky moc. Jasně, každý doktor sedně někomu jinému jinak: Já jsem teď v GESTu a ty názoky se taky liší, ale v některých věcech je zase téměř 100% shoda 🙂 Spíš abych si udělala tak nějak představu. Pokud někomu Landerová nesedne, chápu to, ale už jste tu dvě , co jí hodnotíte kladně, takže budu spíš ráda, když se k ní dostanu. A propo, doktora si můžu vybrat? a chodí se spíš k jednomu?

ivula21
12. zář 2010

ahoj holky, prosím máte některá telefon, email na Langerovou? Dá se k ní nějakým způsobem dozvonit? 🙂 Děkuju

ivula21
12. zář 2010

@nelina Já když jsem se prvně objednávala do Gennetu, tak jsem rovnou řekla, že chci k Langerové.

nelina_
12. zář 2010

@ivula21 díky 😉

cibka
12. zář 2010

ahoj holky dnes jsem 2 den po vyvolávačce na ms a porad nic ☹ zkusila jsme test a taky nic

cibka
12. zář 2010

mělo tam být 12 den

darkwitch
12. zář 2010

ja na vyvolavacce nikdy nebyla tak nevim jak je dlouha doba od vyvolavacky k ms...

inza
12. zář 2010

@cibkano nekdo me rikal kdyz jsem ji jednou dostala ze snad do 14 dnu by mrcha mela prijit....tak zkus jest ezajit projistotu na krev

darkwitch
12. zář 2010

@inza jak je to vlastne s KET plati se az kdyz ho udelaji nebo uz rozmrazeni? a kdy se dozvis jestli prezili rozmrazeni?

inza
12. zář 2010

@darkwitch: bych rekla ze se plati po rozmrazeni. No jak se melo jit na ten transfer tak rano volali jako vzdy v kolik mas prijit a sestricka me prepojila k embryologovi a on rek ze proste to rozmrazeni neprezili a tak se KET nekona...

darkwitch
12. zář 2010

tak to jsem na to zvedava... jeste jsem se nerozhodla kdy do toho pujdu ale asi hned tehle cyklus...

inza
12. zář 2010

@darkwitch: ja bych do toho sla 😀

darkwitch
12. zář 2010

inza nemuset resit praci tak bych do toho sla taky... takhle trosku vaham, ale zase si rikam, co je mi po praci tohle je dulezitejsi...

inza
12. zář 2010

dark: presne