Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
2. říj 2010

ahoj holky,můžu se k vám přidat?Taky chodím do GENNETU,jsem po IVF s PGD,bohužel nám to taky nevyšlo ☹ ,u mne nedošlo ani k transveru,protože zdravá embrya se přestala vyvíjet,ted jedem i s manží na nějaké odběry na imunologii -jen doufám,že to nebude dlouho trvat,objednala jsem se už i k MUDr.do GENNETU,tak snad budu mít všechny výsledky,ráda bych hned v listopadu začala stimulovat,jo a chtěla jsem se zeptat jaké jste měly injekce,do bříška nebo do svalu?
A všem maminkám přeji hodně radostí s mimískami a ostatním "budoucím" maminkám hodně štěstí a co nejdřívější těhulo

darkwitch
2. říj 2010

@monnn imunologie trva tak mesic nez jsou vysledky... a kdy jsi stimulovala? mezi jednotlivyma IVF cykalama musi uplynout tri mesice... ja jsem mela gonal-pero

monnn
2. říj 2010

darkwitch- tak to jsi mě ani trochu nepotěšila,stimulovala jsem v červenci,takže 3 měsíce pauza a je řijen,bohužel to nestihnu páč víc než měsíc jsme čekali na volný termín na konzultaci a tak jsem si v GENNETU pojistila datum před stimulací, ach jo 😒 ,jinak poprvé jsem měla taky to pero-ted když to nevyšlo přemýšlím i o druhé možnosti,no uvidím jak vůbec dopadneme na tý imuno a pak ....,ale dík 🙂

majcam
2. říj 2010

@monnn ahoj,radši ještě počkej s tím IVF,než bude to imuno,my tady taky stimulovaly v červenci a teprve teď si vyřizujeme veškerá vyšetření(laparka,imuno,genetika) jj ty výsledky trvaj... 😒

monnn
2. říj 2010

@majcam to teda jo-možná to ani tak dlouho netrvá,ale nám se to zdá dlouhá doba,,no termín v GENNETU zatím ponechám co kdyby náhodou i tak když to počítám by to mohlo vyjít,pokud nás nepošlou ještě někam,my máme než tu imuno,genetiku máme z předchozího IVF a jinak než ten hormonální profil a to se vyřizuje. tak zatím.... 😒

zvalentova
2. říj 2010

@monnn ahojky, určo počkej na Imuno, také jsem si myslela že tam nemohou nic najít a ono je to všechno jiank. Mám vykový obsah NK buněk (durh bílých krvinek), které prostě zabijí "všechny ciczí předměty". Takže na to už měsíc zobu prášky a doufám, že dostatečně zafungují a embryo mi nazničí.

cibka
2. říj 2010

@monnn ahoj, určite počkej je to lepsí nez jít hned do druhého pokusu aspon budes vedet co a jak a budes se moc lépe připravit myslim ze kazdá z nás čeká dost dlouho tak ten mesíc navíc uz nás nevytrhe 😉

monnn
2. říj 2010

@zvalentova
@cibka ach jo máte pravdu ☹ ,ten měsíc mě už nevytrhne! 😉
a zvalentova můžu se zeptat jak dlouho budeš asi ty prášky zobat?a kde jsi byla na IMUNO?My byli v SYNLAB,
a ve čtvrtek tam jedu na odběry.
Holky moc dík za odpovědi a za podporu a přeji hezkou noc!!!!!!! 🙂 🙂

ivula21
3. říj 2010

@monnn Ahojky monnn, já taky čekám na PGD, teď jsme dopadli taky jak hubkaři, měla jsem málo vajíček po OPU na PGD, takže bych musela stejně ještě jednou stimulovat a nakonec byla stejně nedozrálá, takže nic. A začneme znovu.
Problém taky je, že doktorka Putzová jde 26. října tak na tři týdny až měsíc na nemocenskou, takže se PGD ani nebude v té době provádět. A 17. prosince se Gennet zavírá. Takže mě vychází menzes tak zrovna blbě, že už mi další pokus do konce roku nevyjde.
Vím, že mi teď říkali, že pojišťovna další pokus schvaluje asi 3 týdny, takže to by nebyl problém a ta pauza 3 měsíce je v podstatě na tobě. tak mi to aspoň na OPU doktorka říkala.
Já před třemi roky k PGD stimulovala 2x a hned po sobě, tam se taky žádná pauza po stimulaci nedodržovala. Ono záleží na doktorech, někteří tvrdí, že si má tělo odpočinout, jiný ti řekne, že je dobré to zkusit hned, dokud je tělo nabuzené. tak nevím.

zvalentova
3. říj 2010

@monnn beru je od 30.8., primářka řikala že hraniční termín jsou tři týdny před ET, ideální je ještě delší doma, ale my jsme měli IVF už skoro v běhu.

pet.s
3. říj 2010

Ahojky jen krátcer, nebudíme, necháváme až si řekne. Spí super. většinou jí po 4 hod.Přes den má interval kratší.Je staršně hodnoučká a sladká.-))

sipkova1
3. říj 2010

Ahoj holky,
muzu se k vam na chvili pridat?
Jsme po téměř 2 letech snazeni (vcetne 1 zamlklého těhotenství) tez objednani na konzultaci do Gennetu. Momentalne probiha lecba na zaklade vysledku z imuna v Podoli.
Mam na vas jeden dotaz:
V diskusích se vetsinou najdou holky,které mají hodnoty BI POD normou.
Moje hodnoty z Podolí jsou naopak NAD normou:
spermatu partnera 139% (65-120)
směsi cizích spermií 144% (65-120)
trofoblastu 115 % (75-120)
Záver: BI mírně pozitivní, uzívat Prednison 5 mg denně 2-3 měsíce
Chci se zeptat, najde se nekdo s hodnotami NAD normou?
Dekuji

cibka
3. říj 2010

@sipkova1 ahojky určite se pridej holky tu budou zítra o víkend to tady moc nejede to vís kždá se věnuje protějšům 😀 ja ti v tomhle bohužel neporadím

cibka
3. říj 2010

@zvalentova tak jak ti je po et?

monnn
3. říj 2010

@ivula21 ahoj ivulo21,tak ted jsi mě dostala,ja si mám k vůli pojištovně volat 18.10,jinak jsem se objednala k DR. na listopad,přesně před stimulací,já se z toho asi picnu už minule jsem mohla stimulovat v květnu,ale "mrchu" jsem dostala o týden dřív na dovči a pak když přišel další měsíc si embr. odjeli na kongres takže zase nic a červenci ,už jsem psala nedošlo k transferu a to jsem měla 11 vajuch oplodnit se podařilo 6,ale v den D nebylo žádné.Taj jak koukám asi se přidám a počkám tady na holky do př. roku,když už jsem tu nebudu kazit partu,že jo 😀 😀 😀

monnn
3. říj 2010

@zvalentova ahojky ani Ty jsi mě moc nepotěšila ☹ 😠 ,vím,že za to nemůžeš,ale nenašel by se tu nějaký posel "Dobrých Zpráv" 🙂 😵 ,no uvidím jak dopadnu ve čtvrtek !

ivula21
4. říj 2010

@monnn No já jsem taky z toho byla docela nas...., ale už jsem to spláchla. 🙂 A to jsem se to dozvěděla úplně náhodou od sestřičky,že PUtzová jde na nemocenskou, tak pak jsem se sama začala po tom v laboratoři pídit, jak to vlastně je. Mi to připadalo i te´d ještě minulý týden, když jsem byla na OPU, že oni to tam ani na embryologii neví, ani Vykysalá to nevěděla, že jde na nemocenskou. Nějak jim tam ta komunikace vázne nebo co 🙂
Ale holky tady taky furt čekají, tak člověk v tom není aspoň sám. 🙂 a teď to do vánoc uletí. Já se jdu domluvit s doktorkou příští týden na dalším termínu a taky zjistit kde byl problém, že jsem měla vajíčka nedozrálá.....to mě málem švihlo. Monn jaký jsi měla protokol stimulace?

ivula21
4. říj 2010

A Cibka Už máš týden po ET za sebou, to utíká. Moc vám to holky oběma přeju. a tajky a´t to povzbudí ostatní 🙂

cibka
4. říj 2010

krsásné ráno všem
@ivula21 děkuju moc no zítra to bude týden, ani me neláká testovat se bojim

zvalentova
4. říj 2010

krásné pondělní ráno 🙂

petrita83
4. říj 2010

Krásné ránko 😀
@cibka a jak se cítíš? neláká testovat? půlkamého já to chápe a ta druhá je napnutá jak kšandy 😀 ale přemlouvat tě nebudu...myslíš , že vydržíš až na krev?držim palce 😉

cibka
4. říj 2010

@petrita83 na testování je jeste brzy ☹ nez půjdu na krev tak stejne testnu ale to bude až přístí týden
práve že se cítím jako bych nikde nebyla tak proto se bojim dnes je to toprve 6 den

cibka
4. říj 2010

@zvalentova jak je tobe cítís neco

petrita83
4. říj 2010

@monnn ahoja, tak to nás tady ten příští rok bude pěkná smečka 😀 😀 a to bude taky tvůj 2.pokus?

zvalentova
4. říj 2010

@cibka ahojky, cítím opakované píchání na pravém vaječníku, snažím se si namlouvat že je to v pořádku, že to jsou jen hormony... Řikám si že do příštího týdne nemůžu vydžet 😀 A jak ty? Nějaké změny? pa Zuza

petrita83
4. říj 2010

@ivula21 spláchla? 😀 tak to je dobře..to asi my všechny, co taky jinýho s tím..hlavní je se nevzdávat 😠 hlavně aby to čekání utíkalo 😉

petrita83
4. říj 2010

@zvalentova to je určitě dobré znamení 😉 a kdy pak máš testovat?taky to vydržíš? teda vy jste všechny tak disciplinované 😝

cibka
4. říj 2010

@zvalentova no ja prave nic necítím budes testovat dřív nebo počkáš do toho uterý a nebo rovnou na krev

cibka
4. říj 2010

@petrita83 zvalentova byla stejne jako já v uterý

zvalentova
4. říj 2010

@petrita83 nejde o disciplínu ale seský rozum, nebudu shánět testy, když na nich nebude nic vidět, to si fakt počkám až to bude mít smyls. Pokud mám být zklamaná, tak až na to bude čas 🙂