Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
29. říj 2010

@pet.s jééé miminko se na nás přišlo podívat 😲 😲 😲

anlek
29. říj 2010

@betox Jsem nevedela, ze mas jen jedne vajecnik. 😨 Bych to nevidela tak tragicky, ono kdyz si vezmes, ze foliku muzes mit kidne i 8 na tom zbyvajicim vajecniku, pomalu rostou, nakonec maji tak v prumery cca 2 cm, predstav si toik takovych kulicek v brise a je jasne, ze si tam musi udelat misto. Konzultovala bych to s dr. pri UTZ, ale rekla bych, ze je to bourlivejsi reakce na stimulace.

@pet.s A nejaka vesele prihoda z nataceni? Co starsi "deti", jak se szivaji s Terinkou?

inza
29. říj 2010

Majcam:posly taky svici.my makame a tak nestiham varit.jsme na konzervach jeste ze tech je dostatek🙂.
betox:bejt tebou tak urco reknu dr.podle me to muze a i nemusi byt cokoliv.me pri stimulce nebolelo.teda ale vybiras si veci

betox
29. říj 2010

@barbara2 no, vzhledem k tomu, že slepák nemám od svých 3 let, tak tím to asi nebude (nebo, že by taky fantom? 😀 ). Každopádně díky za reakci
@anlek asi jo, jsem takový bouřlivák 😅 Uvidím, co mi dneska Dr, řekne
@pet.s opusinkuj za nás Terinku 🙂

barbara2
29. říj 2010

@betox Tak v tom případě asi vážně fantom! 😀

betox
29. říj 2010

@barbara2 😀 😀 😀

pet.s
29. říj 2010

@anlek veselá příhoda???? jéjej těch by bylo.-))))děti úplně v pohodě. my ji prostě všichni milujeme. Dnes ráno jsme se sešli v naší posteli celá rodina, uprostřed naše princezna. Se zalíbením jsme ji pozorovali a ta potvurka si užívali, že její poddaní ji bezmezně obdivují. Pak my usnula v náručí a já bych ji láskou sežrala. Vera jsme ji byli s lidna z firmy zapít. Oba jsme se s tátou cinkli a zapili, aby byla zdravá. ta holka nebude mít ani rýmu.-))))Jednoho kolegu jsme vezli domů taxíkem, neschopného chůze 😀 😀 😀

majcam
29. říj 2010

@inza 😀 😀

betox
29. říj 2010

@inza tak se moc nestrhněte 😉

monnn
29. říj 2010

@majcam hele jak jsi to myslela"bychom přece koníkovat nemuseli....." a co my jako tady ?????? 😀

petrita83
29. říj 2010

@majcam jééé stěhování je příjemná záležitost, aspoň tě to zas jinak zaměstná ..a kam????tak přeju hodně štěstí v novém bydlení!!my už vnovém bydlíme 10.měsíců a stejně si to pořád mooc užíváme.doma je doma 😀 vždycky s e tam mooc těšim.
No vidíš, máš pravdu, vlastně bych uštřila čas strávenej na koníkovi..protože by takovej malej byl vlastně tady 😀 😀
Tak výsledky budeme mít asi nějak podobně, imuno máme 20.11, začátek prosince genetika no a po 15.11 zas budem chytřejší jak vypadá ten můj pokojíček 😀

petrita83
29. říj 2010

@monnn 😀 chtěla Vás odstřihnout 😀 to je teda kamarádka 😉 😀 😀 @majcam

monnn
29. říj 2010

@petrita83 to teda,chtela odstřihnout pupeční šnůru 😀 😀 😀 😀 ,v nouzi poznáš kamarádku 😀 😀 😀 😀

petrita83
29. říj 2010

@monnn 😀 😀 😀 přesně 😉 to je charakter 😉 a přitom taková hodná holka 😀 😀

monnn
29. říj 2010

@petrita83 no jo,taková šikulka, asi má špatnej den,že jo majcam 😀 😀 😀

majcam
29. říj 2010

@monnn 😀 😀 no jo,jen do mě. 😀 ..,ok tak my tě vezmem teda do klubu,ale to tvé dojíždění... 😝

majcam
29. říj 2010

@petrita83 ...člověk vám tady podstrojuje svíčkovou,a vy na něj hned s charakterem... 🙂

monnn
29. říj 2010

@majcam jj,to dojíždění je pěkná otrava,ale pokud za tím bude "VÝSLEDEK" nedojíždím zas tak daleko,nééé? 😀
Jo a jinak jsem byla v PH asi před 13-ti lety ,po památkách,tak ted můžu opět koukat 😉 😀

monnn
29. říj 2010

@majcam 😀 😀 😀 😀

petrita83
29. říj 2010

@majcam svíčkovou, co že?? beru všechno zpět 😀 😀 prosim k ní 5knedlíků 😀 😀

majcam
29. říj 2010

@petrita83
@monnn no jó kus žvance na vás... 😝

darkwitch
29. říj 2010

Jen hlásím, ze to dopadlo špatně, teď cekam na ms abych nemusela na revizi...

majcam
29. říj 2010

@darkwitch do pr.......,akorát jsem chtěla psát kde si..? ☹ ☹ ☹ chjooooooo ☹ ☹ ,je mi to moc a moc líto...drž se!!!! Do pr.....už podruhé!!!!

inza
29. říj 2010

Majcam:pokud domaci knedlicek tak prosim 10.je tady na horach je krasne,slunicko na nem dokonce na kratky rukav...ale ta prace...
dark:tak jak?jsme napnuty jak ksandy

inza
29. říj 2010

Majcam:pokud domaci knedlicek tak prosim 10.je tady na horach je krasne,slunicko na nem dokonce na kratky rukav...ale ta prace...
dark:tak to me strasne mrzi.prala jsem ti to.tak alespon preji at ta mrcha dojde co nejdriv a pak je vse ok.drz se a dej si na smutek neco dobreho.trosku to pomuze

majcam
29. říj 2010

@inza už psala.. ☹ ☹ , jj vše mám domácí,teda kromě vajec,ty mi nějak snášet nejdou... 😀 viz Gennet 😉

anlek
29. říj 2010

Dark, to je mi lito. 😢

To je teda smula, ze uz podruhe za sebou skoro to same. Co na to rikala dr.? Pred rokem a kousek tu byla Lenka, skoro jako kdybyste jely pres kopirak. U ni pak nasli zvyseny prolaktin. Skoda, ze sem ted nepise, jak se maji ... Rozhodne chtej po dr. vysvetleni, co muze zpusobovat tohle. 😖 At uz se to neopakuje.

inza
29. říj 2010

Pardon nejak se me to tam dostalo vicekrat.blbne me telefon

petaloudi
29. říj 2010

@darkwitch aaaach jo, to je v pr.... člověk by řek, že smůlu máš už vybranou 😒 Drž se!!!!

majcam
29. říj 2010

@anlek mě napadlo,jestli jí nedělaj neplechu ty neprůchozí vejcovody,když je tam zánět,tak to vyplavuje embryjko, prostě se mu tam v tom bordelu nelíbí... ☹