Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

michaelama
12. pro 2010

@ivula21 Ano PGD už máme připravené. Ale to je jediný. Ta "koordinátorka" IVF mi poslala takový seznam co mám mít vyřízené před první konzultací s lékařem a prý, že až dostanu menzes mám jí 1. den zavolat a mezi 2. a 4. dnem se dělají prý ty testy na které mě objedná - hormonální profil, štítná žláza, ultrazvuk dělohy a tak. Tak snad to za týden stihnou vyhodnotit a toho 21. už ty výsledky bude doktor mít... Já doufám, že mi nic nenajdou, dle gynekologa je vše v pořádku, jen ta kombinace našich DNA je na houby...

Tak já jdu přemlouvat tu menzes, pořád nic...

darkwitch
12. pro 2010

@michaelama zkus horkou koupel a cervene vinko, nevim jestli to pomaha, ale tvrdi se to 😉
@ajriska prestan plasit, stejne tim nicemu nepomuzes, spis naopak mas krasne hcg tak nema smysl vysilovat 😉 to bude v pohode uvidis...

inza
12. pro 2010

@sipkova1: meda je fakt peclivej...jo cvicim kazdej den a ve ct jdu k Mojze na dalsi castecnou mobilizaci a kontrolu. Jsem ji radsi ani nerikala ze jsem byla na IUI a ani ji to rikat nebudu. Uvidime jak to vse dopadne, ale moc tomu snaci nedavam...

inza
12. pro 2010

@michaelama: vysledky z HP jsou snad behem 1 az dvou dnu, UTZ lze taky vyhodnotit hned, spg taky....

cibka
12. pro 2010

ahoj holky ja myslela že tady nekdo psal že gennet 17 prosince zavírá oni mají teda otevřeno?

michaelama
12. pro 2010

@darkwitch Díky za radu, to vínko už jsem si dala preventivně včera a nic, dokonce skoro celou lahvinku, ale je pravda, že byla jenom sprcha takže jdu připravit lázeň a dopiju tu lahev 🙂

nadis.h
12. pro 2010

Ahoj holky,
jen jsem chtela rict ajrisce at je na sebe opatrna a kdyby ta bolest nemizela tak at vali k Dr. Presne takhle zacalo kamaradce mimodelozni. Hcg 930,vzorny vzestup a pak jela na sal za minutu 12. Samozrejme ale preji at je to v poradku! 🙂

a puregon a gonal musi byt v lednici porad! Jen tak pul hodky pred pichanim se ma vyndat aby nebyl studeny ptz to pak boli.

holky hodne stesti vsem! 🙂

A o utrous si musite v G rict kdyz jdete na krev at vam napisou dalsi krabicky. A vysazovat se ma postupne az kolem 12tt.

michaelama
12. pro 2010

@inza jéé, děkuji za dobré zprávy...
@cibka no určo tam minimálně dr. Feldmár 21.12. je, mám to potvrzené písemně, tak snad je to tak...

cibka
12. pro 2010

@michaelama no ja tam práve jedu 20. taky k feldmárovi tak mi to překvapilo

ajriska
12. pro 2010

@nadis.h díky, já se modlím, aby to bylo ok....mě to bolí jako na MS...teď večer mě to teda poprvé bolelo jako kdyby mě někdo kuchal nožem

nadis.h
12. pro 2010

Ajri verim ze u Tebe to zpusobuje zdrave mimi. 🙂 ta kamoska mela takovy jakoby krece,polil ji studeny pot az ji bylo na omdleni. a ve finale omdlela a za chvilku byla na sale. Je lepsi byt za 'hysterku' nez jednou prijit k dr pozde.

darkwitch
13. pro 2010

Ahoj tak na homolce jsem se omluvila, a dohodla se ze se objednal na únor mam to volat i langerove?

ajriska
13. pro 2010

@nadis.h takhle mi bylo jen jednou - poprvé, to když mě bolelo jako na slepáka. Je fakt, že jsi mě včera trochu (dost) vyděsila 🙂. Budu doufat

Jo holky. Dnešní bolesti se zpozdily o 3 hodiny, tzn, přišly až ve 4.30. Tak jsem šla na wc, měla jsem strašně teplý břuch no a pak - průjem. Mezitím jsem se asi ještě 3 x vyčurala. Ale tentokrát ty bolesti byly kratšího intervalu..

cibka
13. pro 2010

@ajriska no být tebou dojdu k dr. je lepší plašit zbytečně než aby se něco zanedbalo, hlavně to máš každý den nerozumim tomu ale tohle by se mi nelíbilo, nechci tě vystrašit doktorem nic nezkazíš

ajriska
13. pro 2010

@cibka já vím, přemýšlím, že tam zajdu, ale zase...už to bylo trochu lepší. No každopádně ve čtvrtek jsem byla na gyndě a dr. mi řekl, že by bylo dobré přijít za týden znova, tak tam zase asi ve čtvrtek dojdu...to třeba už něco uvidí

cibka
13. pro 2010

@ajriska tak to jo tak to nech na ten čtvrtek moc ti držím palečky aby to bylo dobrý a jenom te tak zlobil mimísek

ajriska
13. pro 2010

@cibka hele díky...můžu ti říct, že jsem z toho všeho taky už docela vyděšená, fakt..Jenže jsem nikdy těhotná nebyla, tak nevím, jaké to může mít průběhy.

inza
13. pro 2010

@darkwitch: ja bych ji asi nevolala, nechala bych to byt....
@cibka: nejak jsem ted zapomela budes se pripravovat na dalsi iVF ci na IUI nebo co mate ted v planu?

cibka
13. pro 2010

@ajriska ja těhule taky nikdy nebyla ☹ takže nevím jaký to je jen to co si tady přečtu

ajriska
13. pro 2010

@cibka no právě, zase nechci plašit, říkám si, že to třeba dělá to, jak ty velký vaječníky tlačí na střeva..

cibka
13. pro 2010

@inza letos máme za sebou 2 ivf neuspešně a před 3 týdny první iui a taky nic 20.12 . jedu do gennetu a dohodneme se co dal, naposledy dr rikal ze na další ivf muzeme hned v lednu ale to se mi nechce takže asi nejdřív zkusíme ještě iui máme poslední pokus na ivf a nechci ho vyplácat hned v lednu

cibka
13. pro 2010

@ajriska musíme doufat že to bude dobrý a že se na nás jendou to štěstí taky usmeje ale je to moc tezky po tom všem

sichatka
13. pro 2010

@ajriska - mimoděložní těhotenství nepoznáš, uvidí ho až na ultrazvuku. Tvoje bolesti břicha - já bych zavolal doktorovi, lepší hysterka než mít pak problémy. Co se týká průjmu, nemůžou to být vedlejší příznaky Utrogestanu? Na zácpu je nejlepší kefír nebo sušené švestky, meruňky 😀 Já měla tyhle problémy až po porodu, bylo mi řečeno, že jsou to splašené hormony.

Zamlklé těhotenství je do 12tt. Ale to neznamená, že po 12 tt je vše ok. Může začít klesta děložní hrdlo - někoho si nechávají v nemocnici, někdo dostane jen prášky a má nařízený klid na lůžku.
Jinak u Apolináře jsou schopní vypiplat dvojčátku od ukončeného 24 týdne ( měly 600g a 900 g).

Držím vám všem palečky. Mě se v Gennetu povedlo 2IVF a mám 1,5 leté holčičky.

ajriska
13. pro 2010

@sichatka ahoj díky za tvůj názor. No já byla na UTZ ve čtvrtek ale přes mé velké stále nastimulované vaječníky není nic vidět....no mě se střídá zácpa a průjem 🙂. utrouše beru, ale spíš jsem po něm unavená

inza
13. pro 2010

@cibka: jj je blby ze zbejva jenom jeden pokus. Je to pak i psycho nez kdyz jdes na prvni ci druhy. My pujdem uz do 4,ale spise az v unoru. Ja byla minulej tyden na dalsim IUI a tak ted cekam jak to dopadne, ale moc tomu neverim

cibka
13. pro 2010

@inza no my šli do iui abychom vyplnili čas taky jsem tomu moc neveřila ale kdyz to nevyslo tak sem z toho taky byla smutná ikdyž sem nedoufala takže v unoru uz jdete komplet za svý ju to je teda síla a kdy budes testovat? držim palečky abys zádný ivf uz nepotrebovala

inza
13. pro 2010

@cibka: jj jdeme za svy.....my taky mame IUI jako vypln...pord je tam sance preci jenom vetsi nez normalne. Testovat nebudu, zajdu si pristi pondeli asi na krev

anlek
13. pro 2010

Jak je to v Gennetu s minimalkama a nativama? Neni to reseni, kdyz dojdou pokusy na pojistovnu?

Jste tu nektera odbornice na mereni bazalni teploty?

cibka
13. pro 2010

@anlek ahoj ja se na minimalku ptala a dr se na ní moc netvářil
a co se týká bazální teploty tu jsem nikdy nemerila takže ti moc nepomuzu

pet.s
13. pro 2010

Ahojky berunky, jak se vede? nějaké pozitivní zprávy???
Anelek, holka, ty jedeš..to se snažíte o druhé? Začínaly jsme spolu obě bezdětné a než já stihla jedno, tak ty už jdeš do druhého kola???
Terinka jse strašně zlatá, ale pořídit si k ní ještě miminko? nevím. No asi je to tím, že já mám k ní už ty velké habánky.