Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petulda007
7. bře 2013

@go A volala jste do pobočky Archa? tam mě tento týden objednali na druhý den.... zkuste to, kontakt mají na stránkách.....

majcam
11. bře 2013

@go jedině zkoušet jestli jim někdp nevypadne,anebo vysvětlit naléhavost situace 😉

irisi
13. bře 2013

Ahoj holky, z dnešní ultrazvukové návštěvy jsem taková rozhozená a potřebuju od Vás poradit..... jde zavolat k mé ošetřující dr. na telefonickou konzultaci? nebo jí napsat mail?

dnes jsem byla na ultrazvuku, zda tam stále nemám cystu kvůli které jsme odložili IVF o měsíc.... cysta tam nebyla, ale dr. se něco nezdálo a dlouho mě vyšetřovala, koukala do záznamů ale nakonec řekla že s mentsruací jdeme do stimulace, přijedu si pro léky už bez kontroly... já se ale bojím že zase mám saktosalpinx, který se překvapivě vyprazdňuje v průběhu cyklu a díky němu asi nevyšlo předchozí IVF. Bohužel jsem se doktorky nezeptala co se jí nezdá 😢 je to poslední IVF (třetí), k dalšímu už manžela nepřemluvím a bude konec. Proto bych klidně pro jistotu, či větší šanci podstoupila laparku aby to zkontrolovali .... nebo to mám hodit za hlavu a nechat to být?

díky.

brantovka
14. bře 2013

@irisi nenechávej to být...udelej pro to maximum....at si to potom nevycitas.....máš poslední pokus !!!

marryy
14. bře 2013

@irisi ahojky a muzu se te zeptat k jaky dr.chodis?ja jsem mela taky takovej pocit.a pak to blbe dopadlo.

danci70
15. bře 2013

ahoj holky,chtěla jsem přestoupit z Podolí do Gennetu k doktorce Brandejské nebo Langerové.Prý do konce dubna obsazeno a vezmou mě nejdříve v červnu... Nemáte některá kontakt přímo na zmíněné lékařky? Je nějaká šance dostat se tam dříve?

zvalentova
15. bře 2013

@danci70 myslím si, že šance moc velké nejsou. Na druhé IVF jsem také chtěla Langerovou, ale termín konzultace jsem dostala za 4 měs., proto jsem zvolila Bukvovou, se kterou jsem byla také moc spokojená a měla "volnější diář".

danci70
15. bře 2013

@zvalentova díky za doporučení,budu o tom přemýšlet

majcam
18. bře 2013

@inza haloooo haloooo,jsi ještě celá?! 😝 😝 😝 😝 😝 😝

inza
19. bře 2013

@majcam: nazdar, zatím jsme porad pohromadě. Podle dr z dnesni poradny to nevypada, ze by Ufon uz chtěl ven...ještě ma skoro 3 tydny cas 😀

majcam
19. bře 2013

@inza tak to jsem ráda,že si se ozvala,a stále se neví co bude mít mezi nožičkama?! 😉

darkwitch
19. bře 2013

Jak jste zvládly ty třetí čtvrté pokusy aniž byste se zbláznily 😀 já jsem sice většinu času v klidu a pohodě, ale sem tam dostanu tak hrozný strach, že to zas nevyjde a jak to budu snášet když to nevyjde... střevo, no 😀

irisi
19. bře 2013

@darkwitch špatně 😀 te´d se před 3.IVF bojím a děsně

mandre
20. bře 2013

zdravíme 🙂 @inza stále 2v1 😉
já mám dost, ještě, že tchýně začala dost intenzivně hlídat, sice zvracim míň, než minule, ale ty psychostavy, to je hrozný, někdy mám pocit, že bych strčila hlavu do písku a vylezla až v říjnu... 😝 😝 😝 😝 😝...

monnn
20. bře 2013

@darkwitch no vidíš a já se na 4 pokus těšila jak malá holka na lízátko,až po OPU mě opustil optimismus ☹
a jak jsi na tom,kdy jdeš na KET? budu na tebe moc myslet!!!!!

@inza tak už vydrž do 3.4 to je hezké datum,ne???? 😀

@mandre vydržet,za chvíli to přejde!!!!

darkwitch
20. bře 2013

@monnn ted čekám na ms a pak začnu stimulovat, samozřejmě když mám stimulovat tak se zase někde fláká 😀 ani nevím jestli pak máme ještě nějaký pokus...

inza
21. bře 2013

@darkwitch: my poslední KET naprosto v pohode. Nejak jsme vůbec nic neresili. Proste jsme k tomu pristoupili co se ma stat stane se. Zadna neschopenka, proste po ET normalne do práce. Dala jsem si i sklenku vinka ci male pivko jak doporučovala dr při ET. Ze se tim nic nezkazi. Vůbec jsme to neresili a povedlo se...Takze bych ti poradila zadny stres a neresit to.... 😀
@mandre: jj stále drzime vcelku. Podle dr se zatím Ufon ven nechysta. Co ty, uz jste to nejak rozdejchali ze se z niceho nic podarilo? 😉
@monnn: no uvidíme do kdy vydržíme. Ufon si rekne sam kdy chce vyletet ven 😀. Fakt to neresim..kdy, kde to bude. Kvuli tomu nebudu sedet doma acekat az to prijde. Na Velikonoce se chystáme jet pryc...takze pokud se mu zachce muze vylitnout třeba na Vysocine 😀

alyssa.anna
21. bře 2013

Holky co jste byly v Gennetu na 4D UTZ - byly jste spokojené? A máte nějaké typy či rady co je dobré před samotným UTZ udělat (napě. vyčůrat, dát si jídlo, nebo naopak nejíst....)? Díky.

petaloudi
21. bře 2013

@alyssa.anna Já jsem spokojená byla, v tomhle těhu jdu určitě zase tam. A typy? Vyčůrat určitě, je to přeci jen cca 30 min a těhotným se většinou chce docela často 😉 A pak se doporučuje dát si předtím něco sladkého, prý se tím mimi probere a je akčnější. Ale co je na tom pravdy, nevím.

petaloudi
21. bře 2013

Holky, nemáte zkušenost s dr. Doležalem? V pondělí jdeme k němu na NT screening, tak na co se můžem těšit. Minule mi dělal NT ještě méďa Feldmár a ten byl úžasnej 🙂

@mandre Je to mazec, když je člověku blbě a zároveň se musí starat o batole, co? Já si ty nevolnosti tentokrát taky docela vyžírám 😝

absti
24. bře 2013

@irisi
ahoj taky by mě zajímalo k jaké doktorce chodíš!? 😉

absti
24. bře 2013

@irisi
může se zeptat v jakých dvouch Carech jsi ještě byla? Zdá se ti Gennet lepší?

alyssa.anna
25. bře 2013

Holky, zas mám dotaz. Kdybych chtěla jít na poslední velký UTZ ve 30tt do Gennet (s žádankou od dr.) platí se ten UTZ nebo ho hradí pojišťovna?
Děkuju moc

inza
25. bře 2013

@alyssa.anna:já nic neplatila na žádném Už v Gennetu.

majcam
26. bře 2013

@darkwitch vůbec na to nemysli,jak psala Inzuš,taky jsem dělala opak toho co by se mělo,a ono to klaplo 😉

petaloudi
26. bře 2013

@alyssa.anna Neměl by se platit. Včera jsem tam byla na NT screeningu a ptala jsem se na to. Jediný, který se platí je právě NT, a to jen v případě, že nejsi těhotná po nějakém zákroku u nich. Ostatní hradí pojišťovna.

alyssa.anna
26. bře 2013

@petaloudi
@inza
Holky děkuju, tak já se objednám zase tam 🙂 Gyndra mi právě řekla že neví

maximka33
26. bře 2013

holky, na čt 1 v SAma doma je Mudr Krutílková, můžete ji znát z genetiky z Gennetu, já k ní chodím.

inza
26. bře 2013

@alyssa.anna:já měla vše zadarmo... Poslala mě tam má gyndr s doporučením kvůli věku... 🙂

mandre
27. bře 2013

@petaloudi no, někdy lezu po zdi 😝 😝 , jak přijde manžel, totálně vypouštim a všechno nechávam na něm (chudák 😨 )...já jdu na NT screening do Ústí a tam se platí 1000kč, ale proplatí mi to pojišťovna 😵