Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

ivarei
27. dub 2010

vveru: Neboj, pokud se nepovede dřív, jistí to léto.
handm: Tak to je opravdu vůl, člověk hltá každý slovo, sleduje mimiku... a když je doktor blbec, hlodá tě to až do dalšího ultrazvuku.
evak: Hezky nakup a pochlub se pak, cos pořídila 😀 😀 😀. Sestřih mám obyč, jedinej požadavek byl, ať to jde ještě do culíku a ať je s tím co nejmíň práce.
dark: Říkal pan doktor v gennetu, že moc velká pravděpodobnost, že se natočí oba hlavičkou není (mají málo místa, jsem trpaslík), ale mě to neva, je mi skoro jedno, jestli se narodí císařem nebo normálně, hlavně že budou v pořádku.

darkwitch
27. dub 2010

ivi jasne je to jedno, hlavne, ze budou vporadku 😉

vveru
27. dub 2010

Tak to je jasné. Ivi, byla jsem zvědavá a jukla do svatebního alba, no jo, já a svatby-jsem prdlouš, a moooc Ti to slušelo, mělas hezký šatičky! 😉

petaloudi
27. dub 2010

jojo, to je snad jediný fajn na tom, že to teď nevyšlo, že je před náma jaro a léto, kdy nebudu muset řešit MS a injekce a doktory, prostě žádný stres. Docela se na to těším 🙂

kacmelina
27. dub 2010

Petap 1:
Já vím, jen jsem doufala, že třeba se ukáže duch už před krví 🙂
Betox:
Jo jo 🙂 Zítra bude ortel. Jdu do Gennetu na krev 😒

ahojkyy
27. dub 2010

ahojky baby. Prosím Vás, volali Vám pri IVF z Gennetu info o embryjkách / vajíčkach? Mali dnes dopoludnia volať, zatiaľ nič. Som z toho na mraky..

ivarei
27. dub 2010

dark: Přesně tak 🙂
vveru: Díky moc, přidala jsem jednu svatební do alba, uvědomila jsem si až teď, že tam žádnou nemám. Šaty byly z eBay, nechala jsem si pak ušít i plesovky a byla jsem z nich úplně nadšená, škoda, že ten prodejce už nešije.
petaloudi: Bezva přístup 🙂 . Bylas na krvi, nebo ses na to vykašlala? Kdy půjdeš na konzultaci s dr.?
Holky, jdu dělat ten řízek a salát, fakt to jinak nejde 😀 😝 ... mlsná velryba.

ivarei
27. dub 2010

ahojkyy, nám nevolali, volali jsme sami, ale i nám řekli, že si máme zavolat. Zavolej tam, jsem napjatá 🙂 , ale 9 je dost, určitě to dobře dopadne 😉

petap1
27. dub 2010

ahojkyy: voleeeej 😀

kacmelina: zítra budu drže palce 🙂

handm
27. dub 2010

Ivarei, jojo, byl to magor 😝 člověk si fakt říká, proč takový lidi tu profesi dělají.. přitom moje DR je zlatá, úžasně všechno probere, vysvětlí atd... a bere si tam na UTZ tohohle.. :(☹☹:- 😠 😠 😠

Koukala jsem na vaše dvojčata, to je paráda 🙂 Taky jsem snila o dvou 🙂 ale jsem šťastná za jedno!🙂

vveru
27. dub 2010

Ahojkky, jasně volej, jsem také zvědavá 😕

petaloudi
27. dub 2010

ahojkyy: mě volali každý den, nějak během dopoledne... Ale tak pokud jsi napnutá, tak zavolej, mají toho hodně. A třeba jsi až na konci seznamu, komu mají volat 🙂

ivarei: jojo, na krev jsem dneska došla, ať to má dr. u mě ve složce hezky kompletní... A sestřičce jsem tam řekla, že to 99,9% bude negativní, tak mě objednala rovnou na konzultaci na 25.5.

kacmelina
27. dub 2010

Petap1:
Děkuju!!! Dnes mám takový zvláštní pocit šimrání a píchání kolem pupíku 🙂

vveru
27. dub 2010

Kacmeli, uvidíš třeba ještě budeš mít překvapení 😉

inza
27. dub 2010

evak99: jde, ale dneska volno a opet boj s tim ze se me nechce cvicit, a jeste se me k tomu nechce cist diplomky a psat posudky 😒 Porad to odkladam a pak to budu honit zase na posledni chvili. Ted zacina pomalu cekani na mrchu, abych se pak mohla objednat na kontrolu a co bude dale

inza
27. dub 2010

ahojkyy: ja jsem si tam volala sama. Me volali akorat pred ET

inza
27. dub 2010

pet.s: gratulace k holcicce. Krasny overalek, bude to fesanda 😀

ahojkyy
27. dub 2010

ahojky baby. Tak som im napisala mail no a oni docela rychle a flexibilne zareagovali, zavolali mi spat.
Z 9 vajicok sa oplodnilo 8, 7 sa vyvija v poriadku, to 1 trochu zaostava. Dalsie info dostanem telefonicky od nich zajtra rano ku 9ej. Snad vydrzia..

darkwitch
27. dub 2010

ahojkyy tak tem osmi drzim palce at se drzi a hezky vyviji, abys mela moznost i mrazacku 🙂

betox
27. dub 2010

ahojkyy: super, to je pozitivní zpráva 😉 Držím palce

petap1
27. dub 2010

ahojkyy: supeeeer 🙂

vveru
27. dub 2010

Ahojkyy, tak to vypadá dobře, drži palce 😉

ahojkyy
27. dub 2010

dík všetkým. Len aby sa neprestali vyvíjať. Vždy si vravím, že niekde musí byť chyba, keď to nešlo prirodzene.. uvidíme.. nič moc to čakanie. ale dík vám

ahojkyy
27. dub 2010

inza - ty robíš na Vš?

vveru
27. dub 2010

Ahojkyy a kdy to vypadá na ET??? Bylo nakonec ICSI?

ahojkyy
27. dub 2010

ano, embryolog trval na icsi, pretoze manzel mal - prvykrat - spatny spermiogram. Ci prebehlo? Predpokladam, ze isiel do toho, alebo sa to mohlo este menit? pochybujem.. kazdopadne o tom ma neinformovali.
len mi zavolala sestra, nie embryolog, ze je ich 8, z toho 7 ok, 1 spomalene..
mala som sa pytat viac?
Ked som sa informovala, co tie ostatne, sestra mi povedala, ze to tam nie je napisane..
ahojkyy

betox
27. dub 2010

ahojkyy: no co to je za myšlenky? Koukej toho nechat.... 😕 Proč by se neměli vyvíjet. To jsou mi nápady.

vveru
27. dub 2010

Myslím, že by Ti toho stejně asi víc neřekla.
Zajímalo by mě jak je to s placením, paní dr. nám dala papír s částkami co je za co, ale vůbec nevím co si platíme my a co pojišťovna-mám pocit, že bysme se nedoplatili 😖

inza
27. dub 2010

ahojkyy:drzim palce at se pekne klubou 😀 . Ne ted momentalne bez prace takze me plati urad prace 😉 . Kdysi jsem na vš byla par let 😉 . Ted delam akorat oponenta diplomek drive bakalarek 😉

handm
27. dub 2010

Ahoj holky, tak z Gennetu mi přišla odpověď, že ten UTZ 30-32 TT už nedělají, že se mám objednat do porodnice/nemocnice, kde jsem registrovaná...☹
škoda...
tak musím rozhodit sítě jinde...