Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

pet.s
12. čer 2010

uff berušky, tak jsem vás dočetla.Večer jsem u toho usnula.Venku to vypadá nějak zataženě, tak snad se to vybere.Čekám až se vzbudí tatka a jedeme na chatu. Muž s mojí mamkou jedou an houby. Já budu hlídat dědu(tedy mého otce) a budu dělat mzdy.Dneska máme premieru.Budeme tam spát.Děti oznámily, že nebudou v noci doma.
Včera jsem na chatě slavili rok mého synovce.Holky, to je tak překrásné dítě a zlaté. Ten by se měl půjčovat, všem co nechtějí děti. hned by změnili názor.

evak99
12. čer 2010

nanny: tak to jsem na to teda opravdu zvědavá 😉

pet.s: užij si hezky chatu 🙂

vveru
12. čer 2010

Ahojky holky. Tak už jsme konečně doma, dnešní návštěvu v Gennetu už jsem náležitě ožvala ☹ , folikuly jsou tam čtyři použitelné, nechápu to ve středu jich bylo šest pěkných, Brandejská říkala možná 7-8, že se překrývají . . . Takže dneska už píchám jen Cetrotide a nějaký Vitrille, snad to píšu dobře a v pondělí jedu na OPU . . .

Deniss, měla jsi červený tričko, černý tříčtvrťáky a balerínky??? Myslím, žes to byla Ty, ale bála jsem se abych se nehlásila k někomu jinému. Jak si dopadla?

darkwitch
12. čer 2010

veru tak budeme drzte palecky, aby se vsechny ctyri oplodnili a udrzely, aby to dobre dopadlo...

vveru
12. čer 2010

Dark,děkuju moc, hlavně aby z nich něco bylo, fakt mám strach . . . ☹

darkwitch
12. čer 2010

veru urcite z nich neco bude a urcite se pak aspon jeden mimisek uchyti 😉

vveru
12. čer 2010

Dark, děkuju, ale dneska je mi psychicky, fakt na ho . . . a to mám být v klidu 😢

darkwitch
12. čer 2010

veru to je mi lito, drz se holka, zitra ti bude urcite lepe...

dennisa
12. čer 2010

Ahoj holky.
Vveru, ano, tak to by sedělo, to jsem byla já 🙂 Ale nevím, kdo jsi byla ty 😀

Já jsem dneska dopadla hůř ☹ Žádný OPU ještě nebude (kdoví, jestli vůbec bude), prodloužená stimulace o další 2 dny, zvýšení dávek, folikuly nerostou, další UTZ zas v pondělí. Tak to je ve zkratce....
No v autě jsem pak taky bulela, fakt jsem věřila, že už narostli a ono vůbec nic 😖
Myslím, že mi měl doktor už předevčírem ty dávky zvýšit, měla jsem na poslední dny jen 150IU a dneska mi to opět zvýšili na 225IU.

A kdyby náhodou něco dorostlo, tak k odběru max.5 folikulů, takže buď Vveru v klidu a žádný nervy, aspoň to OPU už budeš mít, já nemám nic jistýho.

Holky, tohle je fakt děs, fakt mi je z toho dneska úzko 😢

darkwitch
12. čer 2010

denni drz se neboj oni dorostou...

vveru
12. čer 2010

Deni, seděli jsme pro Ti sobě u tý sesterny 😅
Hale mě je taky děsně, bojím se, že budou prázdný, nebo že se pak přestanou vyvíjet. Taky si myslím jestli jsem neměla mít větší dávky aby z toho něco bylo. Teda to je dneska den, neboj Tobě teď dorostou, když Ti zvýšili tu dávku.

vveru
12. čer 2010

Téda já píšu, jako prase . . .

ivarei
12. čer 2010

Berušky, moc díky všem za podporu a za zprávy do IP a vůbec, byla jsem úplně dojatá. Píšu jen na rychlo, držím se dnes v posteli a neměla bych vůbec sedět u noťase, jenže když už ho tu mám...

U nás nic nového, jen jedno mimčo (Adámek) se z polohy příčné přesunul na konec pánevní. Tlaky pořád stejný, otoky lepší - taky váha o dvě kilča klesla, když otoky mírně splaskly. Starají se tu o mě hezky, ale doma je doma. Čípek zatím 2 cm, na porod se miminka naše milovaný dle všeho nechystají, ale mamince už je docela zle.

Péťo, mám takovou radost, že jsi už ve 22. týdnu, teď už prostě bude všechno v pohodě - musí 🙂 🙂
Denni, Verru - holky, nezoufejte, sržte se. Prďte na množství folíků (já vím, je lepší mít rezervu), nejdůležitější je stejně kvalita - my máme ze 4 folikulů 2 mimáky.

evi, těším se, až budeme maminy

nanny, anlek: Myslím na vás a na mimča, v tomhle vedru je to pro vás větší zápřah než pro nás těhule.

darkwitch
12. čer 2010

ivi ahoj tak to jeste chvili vydrz 😉 za chvili uz budou deticky na svete... drz se...

vveru
12. čer 2010

Ivuš, děkuju moc, je to hrozný, zvlášť pro takovýho stresáka jako jsem já. Myslím na Tebe, drž se.

evak99
12. čer 2010

vveru, denis: vím, že to je pro vás těžký, ale já měla nakonec taky jen 5 folikulů a z toho 4 vejce a 3 se nám oplodnily...takže neklesejte na mysli, jo? je lepší mít rezervu, ale opravdu záleží na kvalitě!!! takže nestahujte kalhoty, brod je ještě daleko! 😉 držím pěsti.

ivi: já už taky. drž se. to horko je náročný 😉 myslím na tě!

dennisa
12. čer 2010

Holky, děkuju za podporu, ale je to fakt stres a to ještě skoro k ničemu nedošlo.

Vveru, ahaaa, já Tě neregistrovala 😅 Když jsme přišli, byly tam totiž asi 3 světlovlasý paní a fakt jsem se neodvážila tipovat, která by jsi mohla být Ty 🙂

kuratkol
12. čer 2010

Ahoj holky, chci se jen zeptat, za jakých podmínek můžu navštívit Gennet. Musím mít doporučení od gynekologa ? Platí se všechna vyšetření ? Bohužel se mi nedaří sehnat dobrou gynekoložku v Praze a zároveň u ní příliš mnoho neplatit.... Mám nyní jednu, která bohužel naše nezdary o otěhotnění neřeší... Testy je možné prý udělat až po dvou letech snažení a po shození kil. Při každé návštěvě mi dává dost najevo, jak jsem tlustá a že asi dítě moc nechci, když pro to nehodlám nic udělat....
Proto mne zajímá, zda je možné dojít do Gennetu, abychom se už někam konečně pohnuli.... Předem moc díky za odpovědi...

darkwitch
12. čer 2010

kuratkol muzes se do gennetu objednat i bez doporuceni, pokud jses tam zapsana jako pacient tak neplatis bezna vysetreni (doufam, ze to pisu dobre, kdyztak me opravte), ale budou chtit zpravu od tve gynekolozky o tvem zdravotnim stavu, hlavne chteji cytologii, ja jsem se taky objednavala bez doporuceni, protoze moje doktroka chtela vekat dva roky a me to po roce a pul prestalo bavit... ale jsou tam dlouhe cekaci lhuty, tak moc nevahej a objednej se brzy, asi te objednaji az na zari, si myslim...

kive76
13. čer 2010

ahojky, přesně tak dark to píše dobře 🙂

gilotek
13. čer 2010

Ahoj holky, v úterý jedeme do gennetu na krevní obraz a za 14 dní na konzultaci k Dr. a ultrazvuk. Nikdo mi neřekl, jestli musím na tu krev nalačno. Jedeme tam 80 km a to asi nedám 😒

petaloudi
13. čer 2010

gilotek: ahoj, nalačno určitě nemusíš, naopak. Jsem byla před týdnem poučena sestrama v Gennetu, že nalačno se musí na krev jen, když ti mají zkoumat cukr v krvi, což tady asi nehrozí ne. Já jsem právě chodila celej život na krev nalačno, ale právě ten minulý týden mě sestra napíchla a krev jí tam kapala po kapkách (nikdy předtím se mi to nestalo!), takže mě poslala ven se napít a najíst, aby se krev naředila a já jsem byla silnější a neomdlela... což jsem teda nestihla a mezitím sebou stejně švihla 😀

gilotek
13. čer 2010

petaloudi: díky moc za info. Jedeme tam protože můj bratr měl jako mimino dětskou mozkovou obrnu a já ted navíc čekám dvojčata. Mám z toho dost vítr. Ještě jednou díky 🙂

ter23
13. čer 2010

Ahoj holky,
byli jsme na víkend pryč, tak se po delší době zase ozývám...

mrzí mě co ti čtu, vveru denni, myslím na vás ať to dopadne, hlavně ať OPU je a z ní kvalitní vajíčka... ono jich nemusí být deset, stačí klidně i dvě tři kvalitní, co se oplodní... držím palce!! denni,

darkulce držím na zítřek taky moc palce, už jsem ti psala v jiné diskuzi 😉

kuratko, my jsme tam nešli na žádné doporučení, manžel se tam prvně objednal na spermiogram a když ten dopadl špatně, tak jsme se rovnou objednali na první konzultaci... a čekali jsme na ní dlouho, celé tři měsíce, tak taky doporučuju neváhat a objednat se. A mezitím si vyřídit hormonální profil a ten spermiogram, to jsou základní vyšetření, které budou stejně chtít dělat. A tu cytolku..

ivarei, drž se... taky na tebe myslím, už to ale nebude trvat dlouho a budeš mít bobíky u sebe 😵

petaloudi
13. čer 2010

vveru, denni: holky držte se a hlavně to nevzdávejte!!! Já vím, že to mrzí, ale boj ještě není prohraný a to pozitivní myšlení je opravdu strašně důležitý. A počet přece není důležitý, hlavní je, aby byly co nejkvalitnější, pak stačí třeba jen jedno jediný a může z toho být prcek 🙂 Já měla 12 oplodněných vajíček a co z toho mám... prd, na druhou stranu třeba ivarei měla tuším jen čtyři (snad si to dobře pamatuju) a za chvíli bude mít dvojčátka. Moc vám držím palce 🙂

Jinak já jdu zítra na konzultaci po novém HP a tom 4D UTZ. Smetanová mi jen na tom UTZ řekla, že cysta tam pořád je i po MS, tak jsem zvědavá, co se mnou Lovásová provede... A navíc mi volala sestřička, že si mám na recepci rovnou vyzvednout žádanku na endokrinologii, protože prý mám nějakou blbou štítnou žlázu... Abych těch doktorů náhodou neměla málo 😝 Ale hlavně zítra budu 12 DC, tak jsem zvědavá, jestli bude nějaká natur úrodička 🙂

vveru
13. čer 2010

Ahoj holky, tak já se s Váma loučím a zítra snad dám vědět jak jsem dopadla. Mějte se moc fajn.

Petaloudi, moc děkuju.

dennisa
13. čer 2010

Ter, Petaloudi, děkuju holky za podporu.

Vveru, zítra moc držím palce a přeju hodně štěstí!!! Jdeš asi hned ráno co? Budu na Tebe myslet. Já mám UTZ až v 16:15.

No mně ten optimismus nějak nejde, mám na zítra strašnej strach 😖

vveru
13. čer 2010

Denis, taky Ti budu držet palečky, už to bude v pohodě uvidíš 😉
Já tam mám být už mezi půl osmou-osmou, o strachu mi něco povídej ☹

pet.s
13. čer 2010

Holky, tak mě dnes dorazila mms, že Adámek a Anna Rozálie už jsou na světě. tak doufám, že to opravdu psala Ivarei 😀
Jsem ty bobíky obrečela. Moc ji to přeju a gratuluji.

vveru
13. čer 2010

Jééé, tak to je super, alespoň nějaké dobré zprávy, Pet.s děkujeme. Ivuš, tak maminko, preju Vám hodně štěstí, zdraví a lásky, ať jsou prďouskové v pořádku a krásně rostou 😵