Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
26. říj 2010

@betox díky za info opět jsem o kapánek chytřjší,jj mohlo mě to trknout ,že to bude přes jídlo(gastro) 😀
Jo a všem přei hezké sny!!!!!!

majcam
27. říj 2010

@petaloudi jé já celý život bydlím na Pha 7.. 🙂 nejdřív na Letné,pak u Výstaviště a teď u Holešovické tržnice.. 😎

betox
27. říj 2010

Dobré ránko,

hlásím, že "píchání" proběhlo v pohodě (no sice jsem se asi tak 10x rozmáchla a u břicha zastavila, ale nakonec jsem to tam prdla 😀 ) měly jste pravdu, ta jehla je tak tenoučká, že to vůbec není cítit 😉 Jen mám trošku problém. Před prvním použitím jsem z pera vytlačila vzduch a nikde žádná bublina nebyla, ale jak jsem ukládala pero po píchnutí, tak si manža všimnul, že tam je mrcha bublina 😒 Co s tím? Můžu to zase odstříknout?
@inza fakt mě Babi hrozně zklamala. Tu mobilizaci mám tím pádem zrušenou a uvidím podle výsledku IVF. Buď jí nebudu už potřebovat, nebo se k ní holt objednám znovu a využiju ten čas před dalším IVF 😉
@dennisa držím na dnešek palce, těším se až budeš hlásit nějaký pěkný číslo 😉

petaloudi
27. říj 2010

@betox gratuluju k prvnímu bodnutí 🙂 Tak ať hezky rostou folíci. S bublinama neporadím, my píchali normoš injekcema do zadku...
@majcam tak to bydlíš kousíček od mé práce, já dělám v u Orteňáku, vedle toho DOXu jak je tu teď 🙂

betox
27. říj 2010

Nebolela někoho po Gonalu hlava? Mě od rána třeští jako střep. Buď jsem blbě spala, nebo je to fakt po tom Gonalu (v letáku to mají jako nežádoucí účinky 😒 )

majcam
27. říj 2010

@petaloudi já jsem(zatím) z Osadní 🙂
@betox jj taky gratulka k píchnutí,a hlava mě nebolela,na každého to působí asi jinak 😔

inza
27. říj 2010

Betox:no jasnacka ze ji uz potrebovat nebudes🙂me jinak hlava nebolela.mysli kdyztak na me se zbytkama pokud by jsi je chtela vratit🙂skoda ze ti to zrusila myslim ze by to pred opu resp et pomohlo.no nic s tim uz ted neudelas tak ji vypust z hlavy.

betox
27. říj 2010

@inza jo jasný, zatím to ale vypadá, že to vypotřebuju do mrtě 😒 - mám 2 pera přesně na 8 dávek, jedině že by mi po UTZ snížila dávkování. Babi už jde teď mimo mě 😉

darkwitch
27. říj 2010

@betox dobre, ze jsi to zvladla, me hlava nebolela...
@dennisa tak cekam jak jsi dopadla...

majcam
27. říj 2010

Taky čekám jak dopadla Dennisa...,ale už musim jet na tu Novodvorskou...,ať to mám z krku 😠

betox
27. říj 2010

@darkwitch tak třeba jsem fakt blbě spala ( i když já si většinou vyžírám všechny negativní účinky léků 😒 )
@majcam tak ať to dobře dopadne, třeba to zrovna bude OK 😉

dennisa
27. říj 2010

Holky, to je na palici 😠 Měla jsem si volat o výsledky mezi 9 a 10h., teď jsem volala a oni mi zavolají v 15h., jelikož tam prostě ještě nemají výsledky 😠 Já už fakt zešedivím z těch nervů 😖

majcam
27. říj 2010

@betox no nevim jak to chodí,ale trochu se stydim,že tam přijdu z doporučenkou z pracáku..,když tam občas vidím ty nemakačenka,jak z nich táhne chlast...,tak si připadám trochu jako oni..no blbost no..,tak já jedu..,mám trému jak u matury... ☹

majcam
27. říj 2010

@dennisa 😠 😠 tak to snad stihnu 😉

darkwitch
27. říj 2010

@dennisa vim jak se citis... drzim palecky, aby ty vysledky uz meli... snad uz by s tim meli neco udelat...

dennisa
27. říj 2010

@darkwitch zítra je svátek....já je prostě musím mít dneska! Tohle je šílený napínání, navíc pořád slabě krvácím a ráda bych už věděla na čem jsem.

betox
27. říj 2010

@majcam neblázni, na tohle se vykašli
@dennisa to už je teda fakt na pováženou. Myslím, že si tím Gennet hodně zkazí pověst 😒 Každopádně moc držím palce

barbara2
27. říj 2010

Ahoj všichni. Jsem tu nová a chtěla jsem se někoho zeptat, jaké máte zkušenosti s Gennetem a jak dlouho ceký ten kolotoč trvá. Máme zasebou teprve genetickou konzultaci a teď nás po třech měsících čeká první IVF konzultace .
Moc Vám všem děkuji za odpovědi. 🙂

monnn
27. říj 2010

@betox taky se přidávám ke gratulaci k prvnímu v pichu,hlava mě též nebolela 😀 ,opravdu na tebe působí kde co.
Jinak já jsem si dnes volala k mý doktorce na výsledky HP a sestra mi řekla,že si mám zavolat až kolem 13.hod,že mi tam našli nějaký hodnoty a musí to konzultovat s Dr. tak jsem taky napnutá co to zas je ☹ ,v út. mám volat na IMUNO a pak 12 na kontrolu do Gennetu,jsem si myslela kdyby bylo vše v pořádku,mužu ještě letos začít stimulovat ach jo 😠 😠

monnn
27. říj 2010

@dennisa toto je fakt na nervy,to nejde nějak popohnat? 😠

betox
27. říj 2010

@barbara2 ahoj, s Gennetem jsem v spokojená, je tam takové rodinné prostředí. Všechno záleží na výsledcích a vaší anamnéze. Pokud bude vše OK, můžete hned další měsíc něco "podniknout" 😉
@monnn díky 😉 No já jsem fakt exot. Třeba to bude jen nějaká blbost....

barbara2
27. říj 2010

@betox Dík za odpověď. Jsem krapet nervní, nevim co mě čeká, tak jsem si říkala že se pokusim uklidnit nějakou diskuzí s někým, kdo už si tím prošel. 😉

betox
27. říj 2010

@barbara2 úplně Tě chápu, ale není se fakt čeho bát. Na první konzultaci si budete hodně povídat. Ke komu jdeš?

mandre
27. říj 2010

@betox ahoj, já mám to samý...hlavně když jsou to nějaký umělý hormony, tak je mi blbě.... 😝 , ne jako od žaludku, ale po těle, se klepu jak ratlík, mám návaly apod. 🙂 ...manža říká, že nesnáším cizí hormony...to zvládneš, uvidíš. 😵 😵

barbara2
27. říj 2010

@betox Jé tak to mi neřekli! 😒

betox
27. říj 2010

@mandre já mám pocit, že nesnáším v podstatě nic cizího, po většině prášků je mi blbě, bohužel mám problémy i s jídlem, jak je to něčím napajcovaný, je mi blbě ☹( No holt každý máme něco, viď 😉
@barbara2 to nevadí, oni jsou tam v podstatě všichni OK

majcam
27. říj 2010

Tak jsem zpět...uff..v pondělí mi daji vědět..pani na personálním vcelku nepříjemná 😒 ...,a jak to tam nahoře na sídlišti fičelo..brrr..to bylo na kožich..

betox
27. říj 2010

@majcam tak vidíš, třeba to zrovna bude fajn 😉

majcam
27. říj 2010

@betox co hlavička..bolí? 😒 ,víš co já ve svém oboru bych práci sehnala hned(gastronomie),ale po tom neúspěšným červencovým IVF jsem se nějak sekla a už nechci dělat 14 hodin denně sice krátký-dlouhý,peníze skvělý,ale... už to nejde..a před rokem jsem si udělala veřejnoprávní školu,tak bych to chtěla nějak využít...no uvidíme, řekla jsem si,že až se přestěhujem,tak půjdu dělat klidně uklízečku 😉 (už kvůli možné mateřské atd)..

betox
27. říj 2010

@majcam no naštěstí už to docela povolilo 😉 Já se Ti nedivím, ono to chce čas od času udělat změnu. No vidíš a tady bys mohla začít na daleko lepší pozici a mezitím hledat něco jiného, lepšího 😉