Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
25. kvě 2011

@aknel1976 dekujeme 😀 a chytame tehu bacilky... s tim jak snadno se ted nakazim chripkou, bych se mohla nakazit i tehotenstvim 😀

aknel1976
25. kvě 2011

@darkwitch tak to by jsi teda mohla, aby jsi z toho nebyla už teď těhotná 😉 😀 😀

darkwitch
25. kvě 2011

@aknel1976 ted asi ne, to by se nehodilo, bylo by lepsi nejdriv se zahojit po laparce, ale pristi mesic klidne 😀

aknel1976
25. kvě 2011

@darkwitch 😉 🙂

anlek
25. kvě 2011

@aknel1976 Juuuu, teprv jsem se dneska dostala k PC a tahle super zprava. 😵 Ale ty dvojcata me moc neprekvapila. Spis me prekvapilo, co videl na UTZ tvuj dr. minule. Tak at pekne rostou. 😵

aknel1976
25. kvě 2011

@anlek Díky Leni 🙂 Třeba tu cystu co Dr. viděl, tak to mohlo být druhé mimi 😀 ...jedno je trošičku menší, tak třeba myslel, že je to cysta 🙂 ...hlavně, že je vše vpořádku!!! 😵

sarik1
25. kvě 2011

@aknel1976 Gratulace..... jo dvojčátka ... je to záhul, ale je to nááádherna, Leni užívej si to!!!!!!! Dám ti tip na kočár, je super a krásně lehoučkej.. 😀

sarik1
25. kvě 2011

@aknel1976 Gratulace..... jo dvojčátka ... je to záhul, ale je to nááádhera, Leni užívej si to!!!!!!! Dám ti tip na kočár, je super a krásně lehoučkej.. 😀

aknel1976
25. kvě 2011

@sarik1 však ty jsi hned s holkama říkala, že jsou to dvojčátka 😀 😀 ...hold Brandejská je 100% 😉 😀 😀
Nemyslíš náhodou tenhle kočárek:
http://www.malvik.cz/Kocarky/kocarky-pro-dvojca...
přijde mi na dvojčátka nejlepší, nejlehčí a prostorný...

sarik1
25. kvě 2011

@aknel1976 Právě, že Easy nechci....a jestli můžu jeden tip... maminky dvojčátek si myslí, jak si dají děti do autosedaček do kočarku, ale stejně obě autosedačky nevezmeš najednou já mám tenhle... je 74 cm širokej a vejdu se s ním do každého obchodu.... maximální spokojenost, mám k tomu tašky Gesslein s termofusakama, což Ti doporučuju.... protože je nemusíš tak oblíkat ven, jen dáš body kabátek i když je -2 a je to krásně hřeje a pak je nemusíš budit, abys se svlekla, já to moc ocenila jako maminka dvojčátek!

http://www.eshopbaby.cz/katalog/e3-twin-classic... a do toho jsem místo korbiček dokoupila Gesslein tašky, které jsou 86 cm což jse superr!!

aknel1976
25. kvě 2011

@sarik1 díky za tip! Je to ještě daleko, ale samozřejmě musíme začít pokukovat a šetřit, jestli to půjde 😅

sarik1
25. kvě 2011

@aknel1976 vyšel nás kolem 30.000,-

sarik1
25. kvě 2011

@aknel1976 Je to krásný.... uplně mám slzičky na krajíčku... vzpomínám si, jak mě řekli, že čekáme dvojčátka a oba měli tehdy kolem 1 cm... 🙂

sarik1
25. kvě 2011

@aknel1976 Hlavně bud na sebe opatrná, riziková budeš určitě, protože dvojčátka a IVF je při vždy riziko... a že miminkům vzkazuju at se tam krásně ubytujou ještě minimálně na 31 týdnů 🙂

anlek
25. kvě 2011

@aknel1976 Ten Phil and Teds mam sourozenecky, ted ho pouzivam na hlidani a casem ... Byl to vzdy kocarek mych snu, doufala jsem, ze se nam deti podari brzo po sobe, abych ho mohla mit. 😀

sarik1
25. kvě 2011

@anlek já sem teda s ním max. spokojená, já nechtěla ten Easy Walker je to komerční a dvojčátkové maminky mají EasyWalker manii 🙂

aknel1976
25. kvě 2011

@sarik1 dneska jsem byla doooost překvapená 😀 Myslela jsem, že fakt máme nakonec jen jedno a oni tam přeci jen vykoukli dva mrňousci 😵 😵 ...je to nááádherný pocit a neboj, šetřím se už od začátku a nemíním nic přehánět, miminka jsou teď důležitější a hlavně ať vydrží co nejdéle v bříšku 🙂
Já jen někde slyšela,jak si ženský chválí ten Easy Walker, ale jinak jsem nepátrala co maminky dvojčátek mají. Hlavně budeme potřebovat co nejužší, abych se vešla do dveří a do busu 🙂

aknel1976
25. kvě 2011

@anlek a taky využiješ,ne? 🙂 🙂

sarik1
25. kvě 2011

@aknel1976 Já se s ním právě vejdu do MHD 🙂 no jdu do hajan.. jsem unavená... tak se měj hezky a přeju prckům dobrou noc...

aknel1976
25. kvě 2011

@sarik1 díky, dobrou noc 🙂

monnn
25. kvě 2011

@aknel1976 Leni ještě jednou velkááááá gratulace,je to nádhera!!!!!!!!!!!!!

aknel1976
26. kvě 2011

@monnn díky Mončo, je to nádhera 🙂 a v podstatě pro nás takový velký zázrak 😵 ....jsme strašně šťastní 🙂
Přála bych to zažít i tobě!!!!! 😵 😵 😵 A vůbec vám všem tady 😉 🙂 🙂

petaloudi
26. kvě 2011

@aknel1976 Moc gratuluji ke dvojčátkům 😵 Když jsem koukala na ty fotky z ultrazvuku, tak mě to úplně dojalo. Přeji hlavně moc zdravíčka do následujících měsíců.

aknel1976
26. kvě 2011

@petaloudi Díky, je to bomba! 🙂 Jsou to takový malí bobci a přitom nadělají takovou radost a tak dojímají 😀 😀 😀

darkwitch
26. kvě 2011

Dobre ranko, jak se dnes mate?

kive76
26. kvě 2011

@darkwitch ahojky, docela dobrý...jdu dneska se ségrou v Praze na jazz 🙂
horší je ,že jsem to zas dostala... ☹

darkwitch
26. kvě 2011

@kive76 ach jo mrcha blba, ze si neda pokoj, ale tak si aspon uzijes jazz 🙂

aknel1976
26. kvě 2011

@darkwitch Dobré ráno 🙂 ....nebo už skoro poledne 😀 Do teď jsem tu kuchtila něco k objedu, tak jsem si konečně dřepla na prdku 🙂
@kive76 tak si krásně večer se ségrou užijte 😉 Ta mrcha mě mrzí, chjooo ☹ Tak snad příště mrcha zabloudí!!!!!

darkwitch
26. kvě 2011

@aknel1976 me kuchteni teprv ceka, ale udelam neco rychleho...

aknel1976
26. kvě 2011

@darkwitch ja dělala takovou směs s rýží, ale než jsem nakrájela zeleninu a žampionky, tak to trvalo 😀