Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
5. srp 2012

inza: supeeeeer...držím mooooc palce..jééé já mám radost...tfuj tfuj tfuj ať to dobře dopadne 🙂

majcam
6. srp 2012

@inza Jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo, bombaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, a vše nej nej k včerejším narozeninkám 🙂

betox
6. srp 2012

@inza Supeer, obr gratulace 😉 😉 😉

inza
6. srp 2012

@petap1,@majcam,@betox:diky,diky, ale ještě je moc brzo a tak zatím tomu moc neverim......uvidime ve ctvrtek....jedeme na UZ.....

petap1
6. srp 2012

inza: já tomu věřím, to vínečko na prokrvení očividně funguje 🙂 No, já budu na chalupě mimo internet..chjo, to budu napnutá jak kšandy až do neděle 😠 budu na tebe moc myslet 🙂

Tak už jen cibka a darkwitch a stará garda je komplet 🙂

petap1
6. srp 2012

majcam: malá je úžasná a jak je vlasatá 🙂 to my máme jen pár chloupků ještě dnes 😀

zvalentova
6. srp 2012

@inza kočko to je super, držím palce ať to všechno dopadne jak má 🙂

inza
6. srp 2012

@petap1: jsem se držela rady dr te vinko či pivo neuskodi....no jednou bylo i více jak jedno pivo,ale trreba to funguje....🙂.... tak bacha at ksandy neprasknou do nedele....🙂

majcam
6. srp 2012

@petap1 a ještě Monn 😉 ,no vlasatá je po mě,ona je vlastně celá moje kopie,až se jí někdy lekám,když se na mě dívá 😅 😀 ,můj obličej na malým těle..🙂) ale každej říká,že jí to vypadá 😕

majcam
6. srp 2012

@mandre jo a taky vše nej nej k včerejšímu svátku Kristiánku 😉

mandre
6. srp 2012

@inza Já to věděla, že Reprofit to dokáže 😉 😉 😉 😉 😉 😉 a s vlastníma, žádný dárce 😀 😀 😉 . Já ti přeju všechno nejlepší k včerejším narozeninám na Kristiánka 😀 a lepší dárek si nemohla dostat, moc Ti to s manželem přejeme, vždyť už to bylo do nebe volající 😝 😝 😝
Držíme všechny palce, to snad neni možný, jsem úplně naměkko 😨 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
Je to blbý, ale v geneťácký diskuzi pěju ódy na Reprofit, to nemá chybuuuuuuuuu, ať žije minimálka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@petrita83 taky všechno nejlepší k narozeninám 😵 😵 😵

@majcam a my děkujeme mockrát 🙂

petrita83
6. srp 2012

@mandre jeee on měl včera první svátek 😉 všechno nejlepší a jaká byla oslava? 😀 u nás divoká..Mikulda neměl náladu , tak to byla dřina, ještě že mám narozeniny jen jednou za rok 😀 😀a děkuju za přání... no jsme pěkně vořáchlý tady pořád prudit s tím RF 😀 😀 😀 ale kdo umí, umí..je to parádní

petrita83
6. srp 2012

@majcam hele možná nevypadá, Mikulda si jen vydřel boky jak otáčel hlavu,,tak že má účes Tako 😀 číro s přehazovačkou 😀 😀 ,,a to se říká že holčičky jsou po tatínkách..u nás je Mikeš zase celej táta..

petaloudi
6. srp 2012

@inza úžasný, moc gratuluji a na čtvrtek držím pěsti!!!!!

mandre
6. srp 2012

@petrita83 Jo oslava byla v sobotu u jedný babičky a v neděli u druhý, slaví to spolu s manži narozkama 🙂 , měli jsme Mickey mousí svátek, 3 věci s Mickey m. - učící hrníček, dudlíček, plyšák 😀 ...
u nás Kristiánek taky celej tatínek, a vydřený kolečko máme na zátylku 😀 😀 😀 ...nééé, že by jsme měli vlasy 😀 😀 ...jenom mezi tím chmíříčkem 😀
Mimochodem nemůžu vyřešit tu vložku do sporťáku, originál se nedělá a já nevim, co koupit, aby mi to tam pasovalo 😠 😠 ...

cibka
6. srp 2012

@petap1 jo jo to máš pravdu přijde mi že všichni s kým jsem začínala nebo ty kdo přišli po mě jsou těhotný nebo už dokonce mají mimísky doma, mám obavy že nám to není souzeno ☹ že se nedočkám

petrita83
6. srp 2012

@mandre no mi v mickey mousovi jedeme taky 😀 Vikend jste teda pekne proslavili 😀 To bych byla mrtva..no s tou vlozkou nevim,vy uz mate sportak?ja se do nej chystam Mickey mouse strcit v zari..normalne se ten nas sikulin zacina plazit 😲 Ale strasne se u toho navzteka 🙂 Mela jsem nejakej odkaz na ty vlzky,zkusim dohledat a pisnu.

petrita83
6. srp 2012

@mandre koukala jsi na pinkie.cz ???

mandre
6. srp 2012

@petrita83 koukala, to jsou ty opičky a méďové, viď?

mandre
6. srp 2012

@petrita83 no já mám asi úchylku, koukni 😀 😀 😀, to samý máme na tom hrnečku a dudlíku, doufám, že bude pasovat do našeho kočáru 😲 😀 😀, to bysme ladili sakryš.
http://www.hauck.de/collection2012/accessoires/...

petrita83
7. srp 2012

@mandre no ovšem 😀 😀 😀 já chci taky, ale nevim co pasuje do GT3 musim prozkoumat, pokud by to tam aspoň trochu šlo, chci to taky ten černej 😀 😀

petap1
7. srp 2012

Inza: jsem ale trubka...vše nej k narozkám 😀

Mandre: Kristiánkovi taky vše nej 😀

Majcam : nemusí jí vypadat...ségře nevypadaly a v roce měla culíka 😀 U nás se Evka potatila, ale úplně...někdy jí lidi říkají Fanouši 😀 😀

cibka: Vím, že je to jak fráze, ale já znám spoustu co to vzdali a nakonec mají mimčo...nevzdávej to...zkuste třeba to Brno. Já vím, že je to hodně km, ale třeba to taky zafunguje 🙂

zabka77
7. srp 2012

@cibka No já myslela dárkyni 😉 blbě jsem to napsala. Taky mám vajíčko ok. všechna vyšetření nám dopadla v pohodě a přesto se nám nic nezahnízdilo. Dr si myslí,že mám problém ve vajíčkách,že se zkrátka vývoj zastaví,ale bohužel to nejde nijak dál vyšetřit. Je to pouze domněnka . Proto zkusíme tu dárkyni a to je to poslední co pro to děláme. Pak už jdem do adopce 🙂

inza
7. srp 2012

@cibka:hele zkus tu zmenu.....my taky mysleli že nic a najednou zatím toto....proste zmena a trošku jinej pristup....jo já tam jela párkrát vlakem....a pihoda.... jsme se vrátili ikoně na začátek když předtím nic nefungovalo....takze min pěšáků atd a teď zatím uspech....

petrita83
7. srp 2012

@cibka určitě to nevzdávej @petap1 má pravdu..já myslím, že každá z nás se jendou dočká, dočkala jsem se já, mandre, majcam, betox a teď i inza, chce to jen vydržet 😉 a navíc si ještě určitě nevyčerpala všechny možnosti a dokud ještě nějáký jsou je to dobrý!Já bych asi zkusila nějákou změnu, v Gennetu jsi už dlouho a myslím, že sama už moc nevěříš, že to vyjde a to je chyba..je to o psychice a mně ta změna Brno moc pomohla, najednou jsem zase věřila , že máme šanci...zkusila jsi už minimálku?není to takovej driák pro tělo, vajuch je míň, ikdyž taky ne vždycky ..ale možná je to kvalita na úkor kvantity.., nemusíš hned jezdit do Brna, ale zkus jiný Car..
(Je zajímavý že jsem v Gennetu absolvovala 2IVF, 13vajuch a nakonec nic do mrazáku, v Brně minimálka a taky 13vajuch a 5 dobrých, dvě mi dali a máme Mikuldu a 3 čekají na příště..nevim jak je to možný..ale je to tak.
Všichni ti držíme palce tak se nevzdávej 😉

petrita83
7. srp 2012

@inza a přesně toto, no toto 😀 😀 😀 je fakt, že i to taky pojali jako výlety a udělat si pěkný den.nakonec to zas není konec světa..a já se tam vždy tak těšila 😀 😀 a bylo super s manžílkem strávit nějákej čas navíc 😀 😀

majcam
7. srp 2012

@cibka jj nevzdávej to...i když,já ve chvíli kdy jsem to vzdala,měla doma papíry k adopci,a fakt se mi do druhého pokusu nechtělo 😠 ,a ještě ke všemu jsem měla jen 3vajucha a zaváděli mi jen dvoudenní!!!! 😕 ,tak to zrovna vyšlo,a to jsem se taky už srovnala s tím,že mi je 36 let a že mi je souzeno,že nikdy nepoznám jaké to je být těhotná,a teď mi to tady kouká z postýlky 😲 😲 ...takže to opravdu na každého čeká,vím, zní to jako fráze,ale je to tak 😉

betox
7. srp 2012

@cibka souhlasím s holkama, neházej flintu do žita. I když ono je pro Tebe teď moc těžký tomu uvěřit. Já jsem po 10 letech fakt vůbec nevěřila, že se mi to ještě může stát a plánovala, co všechno podniknu po čtyřicítce 😀 Musím říct, že tomu tak nějak nevěřím do dneška, i když už roste pupík 😨

cibka
7. srp 2012

děkuji všem za povzbuzení 🙂 je jasný že to úplně nevzdávám pořád doufám že se to povede jednou
@zabka77 třeba bych s darkyní měla taky více šancí
uvidím až bude nálada tak se tam zase objednám
jak dlouho jste jeli vlakem a kolikrát jste do brna museli jet, tam se podstupuje vše od začátku nebo gennet dodá nějaké výsledky a tak...

irisi
7. srp 2012

Ahoj holky,
chtěla bych se s Vámi poradit....chceme přejít z jiného centra do Gennetu.... nevíte jak dlouhá je objednací doba? A jde hned od začátku si zvolit konkrétního dr.? Případně bych byla moc ráda za nějaká doporučení a užitečné infomace 🙂

Moc děkuju.