Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

dennisa
11. bře 2010

Ahoj holky.
Tak my jsme byli zatím v Gennetu jen na 1.konzultaci, takže hodnotit zatím moc nemůžu 🙂
Byla mi doporučena hysteroskopie, tak jsem se minulý týden byla objednat u nás v nemocnici a za 2 týdny mám nástup. Snad to přežiju, před každou operací pomalu sepisuju závěť jak se bojím 😀
Až to budu mít za sebou, tak počkám na začátek cyklu a pojedu do Gennetu bez objednání jen na hormonální profil.
Tak nevím, jestli ta hysteroskopie nějak rozhodí cyklus nebo to dostanu pak normálně, nevíte?

vveru
11. bře 2010

To my jsme tam byli na konzultaci také jen jednou, ale už jsme tam byli i na ostatních vyšetřeních a nemůžu si stěžovat, sestřičky příjemné i ochotné a paní doktorka úžasná, já jsem z ní byla nadšená. Bylo na ní vidět, že se opravdu snaží pomoct.

dennisa
11. bře 2010

Vveru, to je pravda, sestřičky tam byly moc milé a ochotné, to bez debat. A aní primářka taky.
U mě zatím spokojenost, teď už jen aby nám pomohli k miminku a bude to naprosto bezchybný 🙂

mandre
11. bře 2010

Dennisa: u mě hysteroskopie proběhla bez komplikací, MS přišla o týden dřív, jinak nic 😵.

dennisa
11. bře 2010

mandre, tak MS o týden dřív bych uvítala, abych pak hned mohla naběhnout do Gennetu 😉
Já mám spíš strach, aby se zbytečně neprotáhla. Už mě to věčný čekání na něco nebaví 😒

vveru
11. bře 2010

Denis, já na ní jdu ve středu tak ti dám vědět, s tou závětí sme na tom podobně.

dennisa
11. bře 2010

Vveru, tak to mi tu pak všechno napíšeš, já se děsně bojím 😕 A to mám za sebou v posledním roce dvě laparoskopie a stejně mám strach.
A jdeš na to přímo do Gennetu nebo ne? Mně v Gennetu říkali, že bude lepší, když si to odbudu u nás v nemocnici, že u nich bych za to musela platit a asi bych i dlouho čekala.

mandre
11. bře 2010

Kdybyste věděli, jak já se bála 😎 ....byla to moje 1.operace v životě, tedy i narkóza...ale dobrý, dělali mi jí v Gennetu.

Jdu za týden na další konzultaci, už po 55. 😀 😀 😝 , nebaví mě to taky už. 😒
Dennis, týden sem, týden tam...už jsem ve stádiu "no jo no, nedrtím to".

dennisa
11. bře 2010

mandre, tak koukám, že nás je víc strašpytlů 🙂 Já se teda bojím všech doktorů a kdekoliv v čekárně se mi dělá špatně. A to se hrnu na IVF. No jo no, ale jinou možnost nemám.
Já už teda taky kolikrát říkám, že nějakej měsíc navíc už je stejně jedno, ale i tak je toho čekání na něco pořád hodně.
Taky mi už není dvacet a dítě žádný 😖

mandre
11. bře 2010

No mně už není ani 30 🙄 🙄 . Já mám bobany taky ze všech doktorů, v čekárně to samý 😀 😀 😀 . A to jsem chtěla 2 děti 😀 😀 . Ke komu chodíš? K Brandejský? Ja taky. 😅

dennisa
11. bře 2010

Taky mi už není ani těch 30, když jsme u toho 😢 😀
Jo jo, byli jsme u dr.Brandejský, uvidím, jak to bude dál, ale ráda bych šla zase k ní.
2 děti jsem chtěla taky, ale tímhle tempem budu asi ráda za jedno.....nebo teda dvojčátka, to bych měla dvě hned 🙂

inza
11. bře 2010

iriel: no ja byt tebou tak jsem zase rada ze ti to vysvetlila jako "pro blbe" a rekla ti vsechno. My na prvni konzultaci byli u dr co sem do Phy jezdi cca jednou mesicne z Liberce a pak jsme sli k Langerove a zustali u ni. Me teda vyhovuje a vcelku je s ni i docela sranda. S mnz se u ni vzdy docela pobavime. Teda ted naposled nebyla moc ochotna, ale mozna je to tim ze tam maji ted strasne moc lidi a nejak dle meho zacinaji nezvladat..

petap1: dnes tyden od ET. Obcas me poboliva bricho jako pred mrchou 😒 , tak nevim zda testit ci netestit a zustat jeste tyden v prijemne nadeji 😀

mandre: takze do toho pujdete znova?

mandre
11. bře 2010

Inza: naděje je lepší, než beznaděj, viď?? 😀 😀 😀 😉
Jdu tam příští týden zase...chci nechat udělat ty stěry z čípku a genetiku...asi se domluvíme na dalším IUI příští cyklus a podáme žádost na pojišťovnu...a v květnu asi zkusíme další pokus 😝 (v dubnu mám ten výlet do Barcelony, tak mi to vychází tak na květen).

Dennisa: dtto, vidím to taky tak 😀 .

petap1
11. bře 2010

inza: hm, zkusila bych počkat aspoň na 10 den. To už bývá něco vidět 🙂 Teď je asi ještě brzy a mohla by jsi být zklamaná. Bolest jako na mrchu je dobré znamení...a vůbec k čertu s příznakama...já vím, že to u tebe vyjde...takže žádné strachy ty // tam budou 😀

mandre: Jsem ráda, že do toho jdeš 🙂 Člověk musí být v pohybu, aby se z toho nezbláznil 🙂

Já jdu zítra na tu Endokr. tak se toho doktora na všechno vyptám. Uvidíme, jestli i on vidí reálně, že se mi cyklus obnový sám 🙂

evak99
11. bře 2010

mandre: super, že jdete dál. plán je dobrý. a výlet do Barcelony taky 😉 tam si odpočineš a už to pojede.

inza: mně bylo hrozně zle jak na mrchu, děsně mě bolelo břicho, takže jsem byla přesvědčená, že jí dostanu...a pak se pořád nic nedělo a pak byly na testu //. Takže tohle není vůbec rozhodující. Jediný, co bylo divný, že jsem si dala 2 dvojky vína a po nich mi bylo druhý den děsně zle. Ale myslela jsem si, že to bylo blbý víno... 🙂 a pak jsem zjistila, že to vínem nebylo 😉

dennisa: po hysterce jsem měla cyklus úplně normální.

inza
11. bře 2010

evak99: jo priznaky na mrchu a ted uz i spineni. Sice na mrchu je jeste dost brzo, ale buh vi co se v tele deje. Po prvnim IVF mrch aprisla skoro az v terminu kdy mela tzn cca 14 dni od Et a ted to je zatim tyden..... 😒

mandre: tak to je super ze do toho jdete. V barce si odpocines a pak ti pujde jako po masle... 😀

nannynka
11. bře 2010

inza: s testem asi lepsi poseckat, protoze jak jsi se urcite docetla, ja mela 10 den po ET negativku, 12 taky a 16 najednou pozitiv a v krvi HCG jak ta krava 😉 za ty sceny to nestoji 😀 Jinak ja taky cca touhle dobou po ET spinila. moc drzime pesticky !

lita
11. bře 2010

Inza - ze by?!?! Budu napjate sledovat vyvoj 🙂 A stale drzim palecky 😉
Dannik si takhle oznackovava, kde mu bydli milenky, aby nahodou na nejakou nezapomnel 😀
Ja mela carky dve videt uz 7 den po transferu, ale mela jsem vysoke hcg - dvojcatka.

inza
11. bře 2010

lita: no mauz toho tolik tak aby si topamatoval. Ted je opet na pest, jak vsude vsechno hara tak neposloucha a dela si tzv "cochcarnu" 😀 . No dlouho uz nemel stenatka tak hleda kde by mohl mit 🙂. Jinak jak jsem doma tak psisko me ma plny zuby a nemluvi se mnou. 😉Proste doma me ignoruje a ma to na 😎
Uvidime zda vydrzim netestoivat a spineni prejde. Dneska se me snad rozskoci hlava 😝

nannynka:jj to mas pravdu ze ta sceny a stresy to nestoji

betox
12. bře 2010

Dobré ránko,

tak včelička je píchnutá a fakt to vůbec nebolelo. Psychika je ale děsná potvora, oba jsme byli příšerně vyklepaní....

Inza: vypadá to nadějně 🙂
petap: určitě dej vědět, jak dopadly dnešní výsledky

inza
12. bře 2010

betox: no nevim moc tomu nejak uz neverim. Uvidime. Ted me zase vubec nic neboli a nejak zacinam upadat do deprese jak s timto tak s praci 😠

betox
12. bře 2010

inza: hlavu vzhůru, embryjka potřebujou klid a žádný stres. Já vím lehce se to řekne...Nejhorší je, že se většinou nakupí všechno najednou a člověk neví, kudy z toho ven. Ideální je zaměstnat si v tomhle období hlavu něčím úplně jiným. Ideální je třeba úklid, nebo nějaká dlouho odkládaná práce, prostě nějaká činnost, která Ti nedovolí tyhle negativní myšlenky (nejhorší je ovšem se k tomu dokopat, ale výsledek je zaručený...). Cítím v kostech, že to vám to tentokrát vyjde 😉

inza
12. bře 2010

betox: no bohuzel neni cim se zamestnat, hledani prace nan etu uz me leze na mozek a doma mame vcelku uklizeno. Mnz me nic nedovoli 😒 a vetsinou i psisko chodi vencit jenom on, protoze nas drobecek se pri kazde vychazce zaprasi a potrebuje vanu a tam ho musis davat, protoze vana a koupelna je nepritel cislo jedna 😀

nannynka
12. bře 2010

inza: a co treba plist nebo vysivat 😀 nebo sit 😀 ja jsem fakt antitalent, ale tohle mi myslenky fakt odvadelo....a taky (ja ktera umi namalovat jen prasatko) jsem si pred druhym kolem lecby zasla na kurz konecne kreslim a pak jsem si doma malovala 😉 jen se snazim Ti pomoct najit moznosti. A moc drzim pesticky.
S tou praci chapu, ja se snazim sestre pomoct a taky ji monitoruju weby, ale je to problematicke, protoze neumi anglicky....Jak jsem tak koukala, ani pro me bych toho moc nenasla....Vydrzet, pujdes na rizikove a nemusis resit praci. Rozhodne to zkus aspon na ten tyden hodit za hlavicku.

inza
12. bře 2010

nannynka: tak takoveto domaci prace fakt nehrozi. bych se zapletla a zasila sama 😀 Malovani taky nic pro me. Na to nejsem. Jsem jednou mela nakreslit jednomu prckovi kone a vznik z toho neidentifikovatelny objekt 😀.
Jo ja taky nemuzu nic najit. Kdyz napisu tak bud vubec neodpovi a nebo namaji zajem. To uz jsem dospela tak daleko ze bych klidne vzala i nejakeho obchodaka v oboru coz jsem rikala ze nikdy delat nebudu 😝

nannynka
12. bře 2010

inza:kdyztak mi na SZ posli co umis a co bys chtela delat, kdybych na neco narazila pri svem surfingu, ze bych Ti to posunula. Jen pokud se Ti chce, nenutim 😉

inza
12. bře 2010

nannynka: jj neco jsem poslala, al eje to dost specifické 😀 😀

vveru
12. bře 2010

Ahoj Inzo drží pěstičky, na práci hoď bobek, jestli to dobře dopadne budeš mít jinou a o 100% lepší!!!

Betox, nejsem tu dlouho, vy jste byli na zavedení embryjka???

betox
12. bře 2010

vveru: nene, zítra jdeme na 1. IUI... 😉 a včera manža píchal Pregnyl

vveru
12. bře 2010

Betox, tak to ju, držím palečky!
Ke komu chodíte?