Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

sarik1
21. bře 2010

Pet.s: Díky za info, tak jsem těhotná.... 7 den po ET // 🙂 jen aby to všechno bylo v pořádku, na Gennet už nedám dopustit, ze 4 tranférů 3 těhu, to nemám chybu..

janicka.slunicko
21. bře 2010

Ahojik tehulky jak se vam vede. U nas je to lepši ,slunička se držej. Ríšu ve čtvrtek odpojily od dychaní ale vydržel to dve hodky, tak pry to skusejí dneska, že mu také davají kartikoidy. Val v patek odpojily a včera jsem tam byla tak si vede dobře. Jen tak dal.. To srdičko ma dobré říkala doktorka že jí dělaly ultrazvuk. A u Ríši tu hlavičku ma také pry celkem dobrou ale tu drenaž bude mít jeste mesíc.. tak se holky držte a opatrujte se.

inza
21. bře 2010

sarik1: tak to gratulace 😀 k // 🙂 a ticha zavist 😉

janicka.slunicko : no vidis jsou to silaci a bude stale lepe 😀

pet.s
21. bře 2010

no holky to jsou pozitivní právičky...
chjo Jani zase bulím. já ty tvoje děti zaliju litry slz,alespon porostou. 😀 😀 😀
sarik gratulace...koukala jsem ti do alba...můžu se zeptat, co to je ten syndrom, co ti našli v dětství?

holky my byly dnes na nové chatě. sedřela jsem se jak borůvka. Jdu vytisknout jedno přiznání k daním a spát... 😀 😀

evak99
22. bře 2010

sarik1: tichá gratulace 🙂

jani: to je úžasný, jak se jim daří! jen tak dál! a tobě už je líp? 😉

evak99
22. bře 2010

jo a pet.s ty se trochu šetři! nejsi nejmladší 😀

sarik1
22. bře 2010

Pet.s: Našim si zatoulal jeden chromozom, kterej vytváří růstovej hormon a ten pak chybí při vývoji dělohy a vaječníků, ale od 11 jsem si píchala růstovej horomon asi 2 roky a mám 160cm a podprdu 75 c 🙂

petap1
22. bře 2010

Ahoj holčiny,

byla jsem týden na horách a koukám jak blázen..je to tu úplně jiné a nemohla jsem najít naše téma ☹

Inza: moc, mě to mrzí...já byla přesvědčená, že to klapne. A jak dál..máš nějaký plán ?

Pets: Moc držím palečky na toho 1.4....hlavně se šetři 🙂

sarik1: potichu gratuluji a ať je tentokrát vše v pořádku 🙂

Jani: Jsem ráda, že píšeš samé pozitivní zprávičky. Tržse a dětičky taky 🙂

Ivarei: Moc moc gratuluji...teď už budou je samé dobré zprávičky a ty jsi to těhu ještě hezky užiješ 🙂

Mě přišel domu termín na M. rezonanci...15.4.2010. Teď čekám na MS a pak bych se měla objednant to Gennetu na UZ, aby se podívali, jestli mi už naběhl můj Cyklus. Jsem rozhodnutá, že pokud nic neuvidí..domluvím se na IVF..čekat jestli se mi tělo zvojtí se mi nechce. Tak uvidíme jak vše dopadne 🙂

Jinak všem snažilkám, těhulím a maminkám, přeji vše nej a ať se daří 🙂

inza
22. bře 2010

petap1: no jak dal zatim nevime. 30 jdem na konzuktaci a tak budeme resit az tam. Je ja bych taky jela na hory 😒 No snad to vyjde na Velikonoce se jet trochu prizabit na snb nebo na lyze 😀. Tak drzim palce at mrcha dojde v cas a v je vse pak v poradku 😉

petap1
22. bře 2010

inza: My byli ve Francii..bylo to supeer..počasí na jedničku 🙂 Do práce se mi opravdu nechtělo 😝 Na velikonoce, by jsme chtěli ještě na běžky.....tak uvidíme 🙂
Já se snažím teď taky moc neřešit..prostě to budu brát postupně jak to přijde..už mě unavuje pořád myslet a plánovat jak by to mohlo být a tak..prostě už nechci plány ..půjdu od jednoho bodu k druhému a do předu koukat nebudu 🙂

inza
22. bře 2010

petap1: je my meli taky jet do Francie, ale kvuli ivf jsme to vzdali. Francie na lyzovani je super. Jezdime tam kazdy rok tak dvakrat. No ted na Velikonoce musime vzit zavdek Krkonosema a asi Spindlem ci Herlikovicema a nebo na bezky Beneckem ci Cernou Horou 😀. Ja to ted nejak asi resit nebudu, budu muset resit praci. Prvniho musim na pracak ☹. Jo presne ty plany jak nekam muzes a nemuzes protoze musis na utz ci tak je desne a pekne to nabourava program co clovek ma.

petap1
22. bře 2010

Inza : Jj Francie je nejlepčíííí 😀 My jezdíme do Pece..tam máme známé. Taky tam máme pěkný okruh na běžky 🙂
Prostě tomu necháme volný průběh a taky se dočkáme, viď 🙂 Jak říká moje známá..vše má svůj správný čas a ten náš taky přijde 🙂

inza
22. bře 2010

petap1: kam jezdite di Fr? Jinak my mame u Vrchlabi chalupu a proto pak volime Herlikovice a trate v blizkosti Vrchlabi. Asi tomu taky nechame volny prubeh. Ted se to nejak seslo a na Velikonoce jedem na chalupu a po nich hned na svatbu, pak si chci zabehnout pul maraton.. 😉 ........jo snad se take nekdy dockame a doufam ze to nebude az budu mit uplne sede vlasy a "vousy" az na zem 😀

petap1
22. bře 2010

inza: My jezdíme do Les Menuires a permici si kupujeme na 3 údolí..takže vlastně jezdíme do nějvětšího střediska v Evropě a myslím, že i na světě 🙂 Za celý týden to tam celé neprojezdíme a to, že jezdíme jak rychlíci 😀
My zase máme chalupu směrem na Pec, takže pak jedeme tam..i když je to dál, líbí se nám tam 🙂
Taky teď máme v plánu chalupu a uzení masíka a tak, takže činosti bude dosti 🙂
Já si vždy vzpomenu na to jak se mi něco nedařilo a myslela jsem si, že je to v pytli a nakonec se to povedlo a já si říkala..proč jsi se nervyla...takže si říkám, že je to to samé...zase se nervím a ono se to pak vyřešní...prostě se to povede a já se jen budu smát, jak jsem byla hloupá, že jsem si s tím dělala takové strosti.
Počkěj až si tu budeme taky psát co je nového a jaký UZ nás čeká a tak 🙂 Úplně už to vidím 🙂

inza
22. bře 2010

petap1: znam. My zase Courchevel – La Tania a permice tez na 3 udoli a projizdime vetsinou vsechno 😀 . No prave ze se nervys a pak zjistis za zbytecne (treba za delsi dobu to zjistis). Asi se zacnu ridit heslem meho kamarada ze nema cenu se nervyt ze vse se vyresi samo drive ci pozdeji. Lehce se to rika a hure provadi 😉 . Ja se musim priznat ze Pec na lyzovani zrovna dvakrat nemusim, ale zase v lete super vylety a kolo. Vetsino se nechame odvezt do pece a pak bud pesky do Spindlu a busem do Vrchlabi a cca 5 kilaku na chatu pesky a nebo kolo a pres cernou horu do vrchalbi. Nemam to tam chybu. Jo az budem psat kdy nas co ceka v tt bude fajn a pak kam s prckama v horach an kolo.... 😀

pet.s
22. bře 2010

evak já tě plesknu 😀 trochu úcty ke stáří, ne? 😀

dnes jsem byla na gyndě, máme 3 cm,dvě ruce, 2 nohy, 1 hlavu. Vůbec se prtolka nehýbal. To Matyáš byl mistr světa v boxu. Ten mrskal rukama a nohama do poslední chvíle.

Holky, mám prosbu. Jdeme na NT screening 1.4.Prosím nevíte, kdy se předtím má jít na krev? Já ten zatracenej papír nemůžu najít a volala jsem do Gennetu,ale narazila jsem asi na nějakou novou sestřičku. Vůbec netušila na jakou krev. A pořád místo NT sreeningu mi říkala, že jdeme na 4D ultrazvuk.(to je to samé?)A ve zprávě to nenašla.

pet.s
22. bře 2010

sarik 75 C je fajn velikost ne? 😀 😀 😀 teda jak pro koho ...můj dědek by nejradši pas tak 45,ale aby měla alespon devítky 😀 😀 😀 a to dole mít nemusí vůbec 😀 😀 😀

sarik1
22. bře 2010

pet.s 🙂 no mě dneska v Gennetu naštavli, já jim volala, že jsem 9 den a // a ona na mě spustila, že na krev pro potvrzení HCG nejdřív v pátek, do té doby prej může bejt test falešně pozitivní, čárku mam silnější a všech 6 testů od soboty je také pozitivních,ale může to bejt poplach tak mě teda přidala na nálade

janicka.slunicko
22. bře 2010

ahojik holky.
Pet.s. - ja si myslim že tech deset dní předem na tu krev, ja si to už nepamatuji: To je hezké jak na mě myslíš,ja si také na tebe zpomenu,ty si také toho vytrpela,ja ti držim palečky hrozně moc.

evak, mě už je dobře ,nejhorší byl ten první tyden doma, to jsem pořad bulela,a pořad jsem si šahala na břížko které jsem už neměla,to bylo fakt hrozné, ale ted už je dobře.

Ja si vas vždycky proběhnu co pišete,tak držim všem palečky a hodně miminek.

Dneska jsem byla za prckama, a Ríša si také už sam dícha občas si pridíchne,oni mají ješte to na nosanku takovej ten chobot,kdyby se zapoměly nadejchnout. Ríša ma 750g. A Val ta je na tom lépe ta ma 930g a dneska mi doktorka říkala že zítra budou dělat ješte Val nejaké testy a když dopadnou dobře tak jí i vyndají tu kanilku z prstiku a znožičky,a vysaděj všechny antibiotika. Tak pry bych si jí už mohla pochovat tak to by bylo super.Akorat s tim mlíčkem je to býda, mam ho malo, tak jím davají na střídačku s umělym abych si zvykly. Dneska mi moje dvojče řekla že je také tehotná, tak to jsou super zpravičky.
Holky mejte se a opatrujte se.papa

inza
22. bře 2010

pet.s: tak tam zavolej pro jistotu znova treba zitra a bude tam nejaka sestra co uz to zna a nebo jim pisni mail. Ja jim psala mail a pak sestra cca za 3 hod po odeslani volala a domluvily jsme co bylo treba 😀

evak99
22. bře 2010

pet.s: já to myslela dobře 😉 😀 hele, já šla na tu krev cca 10 dní před tím utz. když jsem šla na utz, tak už měl moje výsledky krve a to dal dohromady s tím utz...takže tak...ale radši tam teda zavolej, protože mít utz bez krve je naprd!

sarik: vyprdni se na sestřičku a buď pozitivní, ať se mimískovi/mimískům u tebe líbí. 😉 a v pátek si hezky dojdeš na krev!

kde je lita??? nerodí už?

pet.s
22. bře 2010

jani no jo..to víš všechny ty mimče tady jsou takový kolektivně milovaný 😉

sarik...dojdi si do nejbližší nemocnice..za 250 ti udělají bez problémů HCG.Já si je nechala dělat už 8 po ET.

do gennetu jsem zavolala znovu a ne na IVF, tam mi sestřička řekla, že se na krev může od 10tt+0.Tak zítra tam půjdu. Vnucovala jsem jim aby taky vycucli tátu,ale oni chtěli jen mě. Nev 😀 ím, proč jsem si myslela, že to berou i jemu. Máme těch odběrů za sebou už tolik. že mi to splývá.

lita a anlek je taky ticho...teda tady jestli chuděry nekňučí někde na hekárně.

jani..vy jste jednovaječné dvojčata? a tvoje dvojčátka jsou po umělým vid? byla by prča, kdyby ségra taky měla dvojčata.

😀

petap1
23. bře 2010

Dobré ranko 🙂

Jani to jsou super zprávičky...už se to blíží a budeš je oba držet v náručí a hezky chovat 🙂

Sarik: Nenech se zvyklat..jsi těhu to je jasné !! Někdy by ty sestry potřebovaly na prdel ! Pokud chceš mít klid, tak si zajdi na odběry sama, jak říká Pet.s

Inza: Jj Courchevel...tam jsme to taky sjezdili 😀 Už to vidím, jak si tu radíme, jaký vozíček za kolo a na brusle a tak 😀 Přesně jak říkáš..ono se vše vyření..dřív nebo později 🙂
Dnes mi přišla MS, je teď jak hodinky (29DC) 😀 Hned jsem volala do Gennetu. Měla jsem se objednat na 11 či 12DC na potvrzení ovulace. Nu a 11DC vychází na pátek, tak jsem se modlila ať je tam místečko a ještě jsem chtěla k Daňkovi ( přeci jen mi přišel na ten Prolaktin 🙂 ) ...no a světe div se, oni místo měli..takže 2.4. jdu na UZ. Na jednu stranu se těším, že by třeba už mohla být OVU, ale co když tam zase nic nebude...musím se připravit na to si prosadit přípravy na IVF...uf to budou zase nervíky 🙂 ty jsdeš 30.3., viď ? Tak to pak porovnámě své plány 🙂

sarik1
23. bře 2010

Díky moc. dneska jsem opět čůrala na papírek a je to tam, zas o trošku silnější takže zatím jsem klidna 🙂

anlek
23. bře 2010

Ahoj,

Petap, gratuluju k MS. 😉 Ikdyz je to krapet zvlastni, ze zrovna na tyhle diskuzi. 😀 Ja bych ti moc prala, aby byl fakt problem jen v prolaktinu a vam se miminko povedlo doma (spermiogram mate dobry, ne?). Kasli na IVF, zas tak velka sranda to neni, doma je to lepsi. A pokud byl prolaktin jediny problem, tak proc by to nemelo jit?

Jani, teda krasne vam rostou decka. Asi jako vsechny tady na vas myslim docela casto, jak se dari. Nejaka fotecka by nebyla? A co ostatni nedockavci, co spechali na svet?

Pet.s krev pred NT je odber na nejake dva hormony (tusim, ze hcg a papp nebo nejak tak), takze to se tyka jen tebe. Tvuj muzik je tentokrat usetrem. 😉

A nejake zpravy od nas? Na hekarne nehekam, neb prckovi se u me ocividne libi. 😀 Ale pomalu a jiste zacinam hekat s telefonatu, nerodis nahodou (co by vsichni chteli, mam jeste presne tyden do terminu)? Uz jsem dokonce uvazovala, ze na skype si jako status dam: nerodim, az porodim, nebojte, dame vedet. 😀 Zatim si z toho delame legraci, ale uz to jde pomali a jiste porad hur. Moc vam vsem preju takovehle "starosti".

anlek
23. bře 2010

Sarik, gratuluju. Neboj, to jen nekomu pri telefonatu nedoslo, ze muze zkazit radost. 😉 Jsi jasna tehulka.

Jo a lyzarky, jen si hezky zalyzujte, uvidite, ze dalsi zimu mate utrum. 😉 Pred rokem jsem rikala, v lednu lyze (odsouvali jsme kvuli tomu IUI), pak bylo IUI a jsem si rikala, kdyz to vyjde, budeme mit mrne na Vanoce a v breznu uz aspon nejaky kopecek bych dat mohla. No a ono to vyslo krapet jinak, takze tuhle zimu jen smutne sleduju, jak vsichni okolo me lyzuji. A tesim se na pristi, jak si to vynahradim. Takze vy si uzijte jeste posledni dny tehle zimy, at pristi rok vam to neni tolik lito. 😉

petap1
23. bře 2010

anlek: Je to sranda, viď...jásat z MS 😀 Taky doufám, že to samo nasočí, přeci jen ostatní hormony jsou v pořádku 🙂 Kdyby mi Dr. řekl 2.4., že tam zraje vajíčko..byl by to nejhezčí dárek k narozkám (4.4.). I když by jsme si asi paradoxně museli dávat bacha..mám 15.4. tu Rezonanci a to by asi počátečnímu těhu mohlo vadit...ale nebudu zase předbíhat..počkám na toho 2.4. 😀
Úplně chápu, že otázka..už rodíte...ti začíná lézt na nervy..s tím skypem je to dobrý nápad 🙂
Tajně doufám, že opravdu příští zimu budu mít jiné starosti a s Francií jsem se (tajně pro sbe) na delší čas při odjezdu rozloučila 😀

inza
23. bře 2010

petap1: Teda ta je ale presna 😀 . Je dobre ze dr mel na ten patek volno a budes vedet na cem jsi. Pokud budes mit vsechno v poradku tak bych asi zatim do IVF nesla. Treba fakt pak nebudes potrebovat zadnou asistenci a vse pujde samo a pk budes vybirat vozik za kolo a za bezky 😀 . JJ ja jdu 30. Jasne pak budem porovnavat kdo co atd....Ja bych to u nas tak maximalne videla na IUI. Na dlasi IVF musime cekat ty tri mesice alespon. Hel ja jsem se s Francii rozloucila tajne pro letosek a jak to tak vidim tak budu muset udelat ji papa. Ten muj uz planuje s kamaradem jak me a jeho zenu nechaji doma bud s prckem ci brichema a udelaji si tam panskou jizdu 😀 😀

petap1
23. bře 2010

Inza: Jj nejdřív dělala drahoty a teď je jak hodinky 😀 Já se ale vůůůbec nezlobím, jen tak dál 😎 To by byl můj splněný sen, kdyby vše naskočilo a mohli jsme se snažit hezky doma...a proč by ne, že..vždyť jinak jsem OK...takže to tak bude...buďme pozitivní, no ne 😀
To ten můj beze mě jet do Francie nechce, ale na motorky (do Alp) prý pojede a já jim budu dělat doprovodné vozidlo 🙂.....pěkně si to plánují ti chlapy, což 🙂

ivarei
23. bře 2010

petap, gratuluju k MS, to značí, že už by se měla stabilizovat hladina prolaktinu, jinak by MS asi nepřišla, tudíž bych se poradila s Daňkem (kdyby to vypadalo na ovulku), jestli je nutná mag. rezonance.