Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
6. dub 2010

anlek: chvalme tvarooooh 😀

anlek
6. dub 2010

Jj, tvaroh nutna vybava. 😀

Ivaree, neboj, kazda se nakocnec docka. 😉 Vlastne mam jeste jeden poznatek. Vec, co nas dostava s muzem oba dva. Obcas prijdeme na neco, co prtousovi vyhovuje a druhy den to chceme udelat zas a to si pekne nabehneme. On ma kazdy den naladu na neco jineho. A my se tak raduje, jak jsme treba vyzrali na nocni spani (po jedna dobre noci) a dalsi noc je pravy opak. 😀

darkwitch
6. dub 2010

anlek me vcera sestra taky tvrdila, ze jeji miminko neblinka, nez me poblinkalo 🙂

pet.s
6. dub 2010

Tak kočárky jsou v albu. Převládá červená barva, to kvůli tatínkovi. ten je na červenou jak V tom druhý pokus.
Na naši Bramborku zabírá jen, co ona usoudí za vhodné a když něco chce.Jinak nic. Zjištuji, že mám na vás více času v práci než doma 😀 A to mi mužík sedí za zády, tak musím nenápadně 😀 😀 😀

petap1
6. dub 2010

Mám dotaz 🙂..za jak dlouho od začátku MS jste šly na OPU ? Manžel mi oznámil, že bude mít v květnu školení..tak doufám, že se trefíme přesně do toho ☹

pet.s
6. dub 2010

petap koukni do mých albumů, tam je to datum po datumu.

ivarei
6. dub 2010

petap: Já myslím 13. den cyklu, většinou se snad chodí 11. den, tak snad to stihnete 😉

petap1
6. dub 2010

Děučátka děkuji za odpovědi 🙂 Tak pokud MS dorazí na čas, tak by jsme to mohli stihnout. Ale známe mojí MS, že 😀

vveru
6. dub 2010

Ahoj Pet.s, včera jsem Ti jukla do alba, přečetla Vaše osudy a bulela jak želva!
Chtěla jsem Ti říct, že máš překrásné děti, ale opravdu 🙂
Moc držím palečky, aby Vám to teď dobře dopadlo, vím jak Ti bylo, také jsem musela na potrat. Držím moc palce. Měj se, pa

evak99
6. dub 2010

petap: já šla asi 12. den.. 😉

pets: krásný kočárky. já chtěla jít taky do červené, ale nakonec bude hnědý 😉

kopa
6. dub 2010

Pet.s na Nt jdu příští týden v pátek.Otěhotněla jsem přirozeně. 🙂
Jdu k doktorce Březinové 😕 😕 neznáte jí někdo?? 😕

tereza1980
6. dub 2010

ahoj holky, tak se nám konečně podařilo, po 16 cyklech se přirozeně, s pomocí pregnylu a clostylu a následně utroše podařilo otěhotnět, dnes mi v gennetu potvrdili hodnotu hcg ze soboty 126, to jsem byla 13DPO.
jen se chci zeptat, užvám 1-0-1 utrogestan, měla jsem ho brát až do MS, dnes mi sestřička po tlefonu na můj dotaz řekla, že se má brát 12 dní po ovulaci, to už mám za sebou a že už ho tedy nemusím teď brát. hodně jsem ale četla, že ho nechávají v prvních týdnech na podporu těhu, co myslíte, mám ho raději dál brát? než půjdu na ultrazvuk za 3 týdny?

nannynka
6. dub 2010

tereza1980: Asi bych si zavolala nebo napsala maila, ale myslím, že Ti neuškodí. Já ho brala do 11.tt. Moc gratuluju a přeju ať ot probíhá bez problémů. Opatruj se.

nannynka
6. dub 2010

petap1: Já šla 12.den od počátku stimulace.

dracekmracek
6. dub 2010

terez já bych ho dobrala,nijak ti neuškodí 🙂 já ho brala snad do 20tt.držím palce

sarik1
6. dub 2010

pet.s: Tak opět potvrzuji, že v Gennetu jsou machři..... dneska jsem byla u dokyho, ale ne v Gennetu, měla jsem bolesti bříška a šlo mě to až do zad.. a co nevidím..... jsou tam dvě blikající srdíčka,.. takže dvojčátka.... já si říkala, že HCG 562 je dost na 13 den po ET 🙂

ivarei
6. dub 2010

Terezka: Gratuluju, teda, to je fakt štěstí. Určitě bych utrogestan brala, ale zavolej doktorovi, třeba ti nasadí vyšší dávky, myslím, že rozhodně neuškodí, po IVF se bere celý první trimestr 🙂. Držím palce 😉
sarik: Moc a moc gratuluju k dvojčátkům 😀 😀 😀 😀 😀 . A bolesti ať tě brzy přejdou.
nannynka: Jak ti je? Snad nerodíš...
vveru: Jo jo, pet.s má přenádherný děti. Taky se k ní do alba chodím kochat (textem i fotkama) 😉

darkwitch
6. dub 2010

sarik taky gratuluju k dvojcatkum 🙂

berounanda
6. dub 2010

Terezka, Sarik mocinky vám oběma gratuluju 🙂 🙂 🙂 🙂

Já dnes ukončila stimulaci - vajcoši nereagovali jak by měla...takže si dáme pauzu tak 2-3 měsíce a pak začneme na novo.
Mimochodem dr. Feldmann je opravdu super a vypadá to. že v Gennetu bude na stálo.

darkwitch
6. dub 2010

berounanda to je mi lito, priste to vyjde...

cisielko
6. dub 2010

Ahojte

V pondelok ideme do Prahy na testy..chcela som sa opýtať či mi neviete poradiť nejaký hotel blízko toho centra..dakujem pekne

darkwitch
6. dub 2010

cisielko ja vim akorat, ze je u Hradu hotel Garni a od Hradu je to dve zastavky tramvaji ke gennetu... ale myslim, ze je dost drahy...

aleluli
6. dub 2010

Ahojte devcata,
nevim, zda-li si na me pamatujete. Par prispevku jsem tu napsala, ale spise si vas jen procitam a obcas se vas na neco dotazuji... 🙂 Jsem po prvnim IVF a dnes jsem testla ( 9ty den po ET).....a jsou tam ! ! ! Dve naadherne kraasne vymodlene carky.
Diky Vam vsem za podporu a ochotu mi odpovidat a vsem vam preji ten krasny pocit, jako mam prave ja, no a tem co me predbehli, tak krasne zdrave miminka....

nannynka
6. dub 2010

Nerodim, jen jsem stěhovala bordel co jsem si nashromazdila za posledních 5 let v práci 😉 a jsem z toho úplně hotová. A taky mi dneska šéf svěřil, že v polovině července čeká třetí holčičku 😉 Nechtěl mi to říkat před odchodem na MD, kdyby mi to nedopadlo. Minule to s ním hodně zametlo....

Aleluli, sarik1 - SUPER!!! Držím pěstičky ať všechno dobře dopadne a jsou z Vás za několik měsíců spokojené maminy,

Holky, taky vám přijde že tu máme další vlnu ?

berounanda: tak to jsem ráda, že byl v pohodě, asi se fakt nezměnil od roku 2008 😉

darkwitch
6. dub 2010

aleluli gratuluju, zatim potichoucku abych to nezakrikla 😵

pet.s
6. dub 2010

No těhulky gratuluji, gratuluji...jdu do hajan.. 😀

evak99
7. dub 2010

terezka, sarik a aleluli: veliká gratulace, holky šetřete se, ať se bobísci hezky zahnízdí 😉

berounanda: to je mi líto, ale někdy je lepší si chvilku počkat, aby to stálo za to! uvidíš, že v dalším pokusu najdete cestu, která přinese víc vajuch! 😉

cisielko: moc nevím. zkus hotel prokopka na žižkově, vím, že nebýval tak drahý, ale zase žižkov je cca 30-45 min od gennetu....

jojo nany, další vlna 😀 hele, mě to vyklízení v práci ještě čeká a asi mi z toho picne...ufff!!! počítám, že to budu dělat tak za 14 dní! ☹

nannynka
7. dub 2010

evak: No to se máš na co těšit 😎 . Já už zase skoro hodinu sedím v práci a makám až se mi kouří od hlavy. No dneska je krátký den, jdeme na minigolf a pak rozlučkovou večeři s kolegama a zítra akorát zkopíruju data a rozloučím se. Je to divnej pocit. A v pátek už nemusím vstávat !!!!! Dneska mě mladej vytáhl z postele v 4, já to svoje dítě miluju 😀 a to jsem ho ještě neviděla naživo.

petap1
7. dub 2010

Dobré ranko,

aleluli, sarik: velká gratulace 🙂

berounanda: To mě mrzí. Taky mi stopli stimulaci (na IUI), nereagovala jsem ani na maxi dávky ☹ U mě pak ale zjistili, že to bylo tím Prolaktinem. Teď bych měla jít na stimulku na IVF, tak mám bobky, aby to tentokrát dopadlo. A čím jsi stimulovala ?

pet.s
7. dub 2010

Holky, mě se dnes zase zdál sen. Zdálo se mi, že mě zavřeli do vězení. S mým bývalým na jednu celu a že jsem čekala, že mě bude chránit před ostatními spolubydlícími na té cele. Ale on si to klidně v noci vedle mě rozdával s tím jedním chlapem. Brrrr. navíc jsem pak zjistila, že na tom oddělení dělá zdravotní sestru moje máma. A že se děsně bála ostudy. Měla jsem si odsedět asi 14 dní a pořád jsme řešila, kdo za mě dnes pojede hlídat. V tom snu jsem si říkala, kdybych alespon byla těhotná.To by mě museli pustit 😀 😀 😀 😀
Není ještě brzy na laktační psychozu? 😀 😀 😀