Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
10. kvě 2010

ivarei: Já taky, ale nemám poblíž žádnou laborku a už se mi nechce někde lítat...počkám do toho 24.5.. Podle mého pocitu je vše jak má být, tak už to nebudu hrotit 🙂

betox: No že bych měla obrácený lavór se říct nedá. Ale poslední dobou jsem moc břicho neposilovala, tak se asi svaly "nesnaží" nějak držet tvar 😀

vveru: No vidíš, každý má nějakou svojí věcičku pro štěstí a ty už jsi ji našla, takže to teď půjde jak po másle 🙂

ivarei
10. kvě 2010

nannynka - vidíš, jakej jsi koumák 😀 😀 😀 😀 🙂 . Už se těším na tvé reference a na fotky Vojtíška, už aby to bylo 😀.
Holky, cévkuje se před císařem vždycky? 😒

ivarei
10. kvě 2010

petap, jestli máš dojem, že je vše OK, tak určitě, stoprocentně JE 🙂 😀 🙂

vveru
10. kvě 2010

Jéééé tak to je hezké, to ho máš určo někde doma pěkně schovaný. Moc Ti to přeju 🙂

Petap, to je dobře, že cítíš, že je vše v pohodě. Musím říct, že se mi ho ani nebude chtít sundavat až bude OPU

nannynka
10. kvě 2010

ivi, mam obavu ze jo, me rikali, ze se (at bude v narkoze nebo epi) nebudu moct 24h zvedat, tak proto. A na misu je to s prerezanejma brisnima svalama asi fakt slozity....nejsem z toho teda odvaz, ale co...

ivarei
10. kvě 2010

vveru, jo jo, na nočním stolku u postele 🙂
nanny, tak co se dá dělat, neuvědomila jsem si to zvedání. No nic, hlavně ať máme ty mimáky v pořádku, viď?

evak99
10. kvě 2010

nanny, super jsi to vymyslela. já nakonec budu taky přebalovat na psacím stole, na kterým jsem psala diplomku 🙂 jenže na něj ještě nemám tu podložku. byli jsme v neděli v tom obchodě si vyzvednout tu internetovou objednávku a paní říkala, že to ještě není připravený a že se mi dnes ozvou, kdy to bude...ale zatím nikdo nenapsal, tak uvidíme. ☹ já ty podložky navíc brala dvě, ještě jednu k našim, u kterých bych po šestinedělí chtěla s prckou být. přeci jen mají barák u řeky, pohoda klídek, vypadnu z prahy, tak snad vše bude ok. i když naši oba ještě dělají, tak jen to, že budem mimo prahu mi přijde dobrý. je mi líto, že ti nikdo ze začátku nepomůže, ale ono to půjde uvidíš. 😉
ivi: můj muž se taky rozhodl, že bude týden po porodu s námi doma, ale myslím, že při tom stejně bude pracovat, ale z domu 🙂 a slíbil, že bude náš zásobovací důstojník. 😉 jo a myslím, že při císaři se vždy cévkuje ☹
ivi, nanny, ty zlý sny mám taky, docela se bojím, ale asi je to normální, že? pořád si říkám, aby malá byla v pořádku, až se narodí... 😉 takže vy všechny, co jste objevily //, věřte, že váš strach už nepřejde!!!! 🙂

vveru
10. kvě 2010

Evak, to zní optimisticky 😅

darkwitch
10. kvě 2010

evak takze mame strach az do konce zivota, nejdriv aby se povedlo, pak aby to bylo zdravi, a pak porad a nejhorsi je aby si to naslo partnera, ktereho jeste my budeme schvalovat 😀 (a takovy na svete neni...)

vveru
10. kvě 2010

Dark 😀

evak99
10. kvě 2010

vveru, dark: no přesně a ještě horší věci 😀 🙂 tuším, že už to tu kdysi psala pet.s a já se divila, ale teď už to chápu... 😵

petap1
10. kvě 2010

Tak s tím strachem potvrzuji. Pořád jsem si říkala, že až najdu // bud šťastná a bude to...jo a ono ne...takže dávám za pravdu, pořád je něco o co se bojíme 😅

vveru: Neboj on na tebe na nočním stolku počká 🙂

betox
10. kvě 2010

petap: lavór..... 😀 😀

petap1
10. kvě 2010

Holky kdy se má chodit na ten NT screening ? Mám pocit, že mě objednali nějak pozdě ☹

sarik1
10. kvě 2010

Ahoj Petap: Já měla 13.3. tranfer, dneska jsem 10+4 +- a na NT jdu 27.5, ale nakonec jdu do Pardubice, můj gyndar ho děla v ordinaci

vveru
10. kvě 2010

Holky s tím strachem máte pravdu, já byla tak šťastná když jsem ty dvě čárky objevila a od té doby jsem také měla strach. Vždy jsem chtěla holčičku, ale po tom co se tam objevili mi to bylo tak ukradené, jen jsem chtěla zdravé miminko, bohužel to dopadlo tak jak to dopadlo. Tak jestli se to konečně podaří tak doufám, že už to bude v pořádku, ale strach budu mít minimálně dvojnásobný, než předtím. Držím Vám palečky a doufám, že brzy rozšířím Vaše řady.

nannynka
10. kvě 2010

petap: ahojky, divala jsem se do prukazky a ja ho mela UTZ 13+0 a krev myslim 10+1 nebo tak nejak +/- den.

nannynka
10. kvě 2010

vveru: to mas asi pravdu, ale to pomalinku povoli. Me se to uklidnilo po UTZ ve 20.tt a vratilo se to az ted. A tech par dni ten strach vydrzim, hlavne aby byl malej i ja v poradku. Vcera me to nejak prepadlo a plakala jsem tady, ze pokud to dopadne blbe, tak uz do dalsich pokusu nejdu.
Strasi nas pripad nasich kamaradu, kterym se narodila holcicka s rozstepem + nejake dalsi pridruzene (na prvni pohled neviditelne) vady a kdyz ji byly necele dva tak umrela, byla prvni s touhle vadou v republice. Cele tehotenstvi nebyl problem a pak takovehle "prekvapeni". No a ted jsou zase tehotni, termin maji za 2 mesice. Byli na genetice a nic jim ani jednomu neni - zprava rika - nahodna geneticka mutace....to me pak mory berou. Ale snazim se na to nemyslet.
Takze sisulku vzhuru, to ustojime, stejne nemame jinou moznost. A kdyz se budeme nervit, budeme mit hyperaktvini nervaky a ne usmevavy klidolinky 😉 .

vveru
10. kvě 2010

Tak, tak. Bude to dobré uvidíš, budu na Vás na oba moc myslet a pak když to jenom trošku půjde dej vědět, ať víme, že jste v pořádku. Život je těžkej, ale musíme bojovat!

nannynka
10. kvě 2010

vveru: diky moc, urcite tatku poprosim o sdeleni radostne noviny 😉

petap1
10. kvě 2010

Sarik: děkuju..tak to jdu stejně 😀

Nannynka: Tak na NT jdu 12+6 a na krev v týdnu od 10+6 tak snad to je OK..počítali s tím, že jsme asi o 4 dny pozadu. No ještě ty data zkonzultuju s mojí Dr. toho 24.5. to mi udělá i UZ, tak to dáme nějak dohromady 🙂

nannynka
10. kvě 2010

Holky, ja jsem teda stastlivec. Prave jsme ze me tahali pul hodiny kliste ☹ a muz ho urval ☹....jsme to vydesinfikovali, volali na gyndu a do poradny a mame prej vydrzet a cekat. V poradne to mam ve ct rict. No jeste ze jsem se nechala ockovat, ted abych se bala "jen" borelie....Do pr.....CHJO

vveru
10. kvě 2010

Ježiš, tak to je na pytel 😒

nannynka
10. kvě 2010

vveru, to mi ani nemluv. Jsem uplne na .....no nebudu sprosta...

betox
10. kvě 2010

nanny: no ještě tohle ☹ Ale určitě to bude dobré.

petap1
10. kvě 2010

nannynka: ty vogo..ty debilní klíšťata 🙄 ..taky se toho bojím a snad an nepůjdu letos na houby. Tak snad bude vše ok a nic se nestane. Držím palce .

nannynka
10. kvě 2010

Holky moc diky, mam normalni zachvat bulaka ☹

betox
10. kvě 2010

nanny neblázni. to by musela být fakt obrovská náhoda. Koukej to vyhnat z hlavy a myslet pozitivně

dennisa
10. kvě 2010

Ahoj holky.
Klasicky bohužel nestihnu dočíst, co je tu novýho a kolik nových těhulí 🙂
Ale brzy už budu mít času spoustu, až budu na neschopence.

Dneska jsme byli v Gennetu na další konzultaci před IVF a dopadlo to skvěle. HP mi vyšel krásně, nikde žádný problém, dneska jsem 5.DC, takže 28.5. jedu na kontrolní UTZ a kolem 1.- 2.6., až dorazí MS začínám stimulovat.
Napsali mi předběžný stimulační protokol a budu užívat asi Fostimon a Cetrotide, vůbec tomu nerozumím, snad mě tam pak zasvětí, jak a co užívat 🙂
Paní doktorka říkala, že mi dává velkou šanci, že to vyjde, tak kééééž by!

Mějte se hezky, zatím ahoj.

petap1
10. kvě 2010

nannynka: neplač..opravdu by to musela být velká náhoda...určitě nic nemělo a taky se říká, že pokud ho vyndáš, do 24hodin, tak je to v pohodě. Tak nepanikař, ju 🙂