Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petap1
18. kvě 2010

darkwitch: tak super..to vypadá, že by to mohlo jít i bez větších zásahů 🙂

darkwitch
18. kvě 2010

petap uvidime
jeste jsem si ted vzpomnela, ze mi napsala listovku

petap1
18. kvě 2010

darkwitch: to je OK...ta se bere pro lepší otěhu a pak se bere i v začátku těhu 🙂 Mě ji před IVF taky dali 🙂

darkwitch
18. kvě 2010

petap jo me je to jasne, jsem brala normalni, to ja jen abyste vedely vsechno 😀

ahojkyy
18. kvě 2010

ahoj dark - tak ja si listovku kupujem. Do múky 😀
teraz vlastne beriem baby plan, snáď bude mať miminko všetko, čo potrebuje 🙂
ináč je super, že Vám nenašli nič vážneho, je tam veľká šanca, že sa podarí IUI alebo IVF, pozri na nás, ja s manželom sme tiež zdraví, len sa proste nedarí.. takže by to malo ísť. A popri tom Gennete sa môžete samozrejme snažiť ešte aj prirodzene 🙂

petap1
18. kvě 2010

darkwitch: a to je dobře, že jsi to tedy řekla...nic se nesmí zapomenout nahlásit, aby jsme o nic nepřišly 🙂 🙂

darkwitch
18. kvě 2010

petap presne tak hlasit se ma vsechno 😉
ahojkyy to my se snazit urcite budeme 😉 ja stejne kdyz mi nabidnou ivf (asi jo pokud nevyjde iui) tak chci pockat az na podzim, chci jet do indie nebo do egypta 🙂

petap1
18. kvě 2010

tak děvčátka, já se loučím a jdu domu 🙂
Pěkné odpo 🙂

darkwitch
18. kvě 2010

petap papa

vveru
18. kvě 2010

Dark, to je dobře, že se Ti z toho točí hlava, lepší než na něco čekat, ne??? Teda Fakt je hrozný jak to letí 😅

darkwitch
18. kvě 2010

vveru 😀 leti to hrozne, za chvili z nas budou babicky 🙂

vveru
18. kvě 2010

No to snad nééé 😀 Ještě si musíme užít tu maminkovskou roli a na tu já se tááák těším 😉

darkwitch
18. kvě 2010

veru tak nejdriv si musis uzit maminkovskou roli, jinak se babickou nestanes 😉

vveru
18. kvě 2010

Tak to je jasné 😀

2411
18. kvě 2010

ahoj holky,tak už tady 2hodky sedím a pročítam vaše emaily,jezdím do gennetu už od listopadu,po všech vysetreních mi zjistili nepruchodnost vejcovodu,mam za sebou IVF už 4krát takže už hradím celý cyklus,chodím k mudr Langerové a mam z ní divný pocit 😠 mate s ní někdo nějakou zkušenost?

mandre
18. kvě 2010

2411: 4x jo? a kde si všude byla mimo Gennet? 😒

2411
18. kvě 2010

Byla jsem na všech 4 cyklech v Unice Brno.Poslední pokus byl uspěšny s darovanymi vajíčky ale bohužel za 3 týdny to samovolně odešlo ☹

vveru
18. kvě 2010

2411, vítej mezi námi, s Langerovou zkušenost nemám, ale každopádně moc držím palce ať dojdeš do vysněného cíle 😅

mandre
18. kvě 2010

2411: tak si se rozhodla změnit CAR...Langerová na mě dělala dobrý dojem, jinak chodím k Brandejský, já bych řekla, že je dost zkušená - přišla z ISCARE.

ivarei
18. kvě 2010

2411: Já mám s Langerovou výborné zkušenosti, čekáme dvojčátka. Jinak gennet má velkou úspěšnost 🙂 , držím palce 😉

evak99
18. kvě 2010

jo jo ivi, taky se někdy cítím jak hypochondrická hysterka, ale asi je to v našem stavu už normální 🙂 závidím holkám, kterým nic nebylo a krásně si to těhu užívaly! ale co, každá jsme jiná. úlovky chválím. a jak píšeš, taky jsem myslela, že budu hodně nakupovat, ale nakonec kupuju jen ty "praktické věci" typu hřebínek, teploměr atd. Oblečeníčka koupil manža a pak mi půjčily kámošky.
inza: co cvíčo?
kive: bez rhb sestry to nemá moc cenu, je třeba i mobilizace! takže radši opravdu najdi někoho v okolí, ať se na tebe mrkne! 😉

já byla dnes naposledy v poradně, mám málo železa, tak jsem vyfasovala recept. jinak malá pořád KP, tak uvidíme v pátek jdu ještě na kontrolní utz v porodce 🙂

dark: super folík a skvělé zprávy. uvidíš v pátek, ale vypadá to, že se to hezky pohnulo viď? 😉

ivarei
18. kvě 2010

evi 😀 😀 😀 😀 😀
Ty jo, a na tom kontrolním UZ už asi naplánují císaře, viď? Abys měla čas vyběhat předoperační a tak...

inza
18. kvě 2010

2411: ja k ni chodim take a jsem s n i spokojena

mandre: tak uz mam vsech 10 cviku a opakovani po 35 takze mam na pul dne co delat

dark: tak to je dobre ze uz se zacina neco dit
😀

inza
18. kvě 2010

evak: no dobry uz mam vsech 10 cviku a opakovat 35 krat. Takze to bude docela zahul a casove take narocne. Stejne se do toho musim porad nutit. Proste me to nejak nebavi.....

evak99
18. kvě 2010

já vím inza, ale zkus vydržet. 😉 budu tě tady podporovat dokud budu 2 v 1. Na druhou stranu, pokud by tě to mělo moc stresovat, tak se na to možná vykašli...

uvidíme ivi, jsem sama zvědavá...zatím pokračuju v pití maliníku a lněnýho semínka a uvidíme 🙂

inza
18. kvě 2010

evak: nestresuje me to, ale proste se me do toho nechce. No ale jeste nejaky mesic snad vydrzim resp asi to vidim tak dlouho nez najdu nejakou praci.....

preji pekny vecer

pet.s
18. kvě 2010

ringle..ahojky..no já indikovaného císaře na 37 tt. takže sice termín porodu mám 15.10.Ale počítali jsme to, že asi budu rodit 22.9. Tak to se možná potkáme.
Ivarei.my jsme z MB, takže Brandýs máme blíž než Prahu. 😀 V pátek jdu do Podolí a uvidíme, co mi tam řeknou. Kdyby dělali velké drahoty, tak příští týden jedu do Brandýsa k primáři Semerádovi. 😀

pet.s
18. kvě 2010

2411- dr.Langerovpu vřele doporučuji. Fakt je skvělá. My kvůli ní přešli z Iscare do Gennetu.Ona začínala v Iscare a pak šla do Gennetu. Je staršně příjemná a milá. Mně vyhovovalo, že mi vždy vše vysvětlila polopatě a důkladně. 😉

pet.s
18. kvě 2010

Ivarei..jak se vlastně budou mimoušci jmenovat?

kive blbej nápad. Chudáci by přišli o jednu oslavu. Já mamlas dala klukovi jméno, tak dobře, že má Vánoce, svátek a narozeniny v jeden měsíc. Chudák. Všichni už utrácejí na Vánoce a jeho k narozkám odbydou. Svátek má ještě po Mikuláši, takže fakt všechno v jeden měsíc.
Když mu chceme koupit kolo, tak je to problém.Protože na dárek jentak mi to přijde drahé. K narozkám a Vánocům to ztrácí svoje kouzlo. Když ho pak musí ještě na půl roku uklidit na chatu.A za vysvědčení si to nezaslouží 😀

petap1
19. kvě 2010

Dobré ranko,

evak99: Tak to už budeš mít mimíska u sebe coby dup 🙂 Tedy ty KP se nám tu nějak množí, což. Budu držet palce ať to vše dobře dopadne 🙂

inza: tak to už je tedy příděl..10 x35...to chápu, že až budeš chodit do práce, tak bude asi s cvičením ámen..

pet.s: taky to řešíme..pokud to bude holčička, chtěli by jsme Evičku..jenže bude mít svátek, narozky a vánoce najednou...to by mi jí asi bylo líto....nu uvidíme...třeba to bude kluk jako buk 🙂