Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

kive76
23. črc 2010

@petaloudi ahojky, tak v sobotu svatbička a pak dovolená., to se máš ..přeji at se sobota vydaří, a máte pěkné počasíčko 🙂

darkwitch
23. črc 2010

inza nenapinam, oni napinali me 🙂 mame 7 embryjek, doufam, ze se budou drzet...

darkwitch
23. črc 2010

a muzu vam rict, ze od ta hodina od osmi do deviti byla fakt dlouha, sem se bala jit ina zachod, aby nahodou nevolali...

cibka
23. črc 2010

dark 7 je krasných tak držim palečky at vydrží pk

kive76
23. črc 2010

holky ted jsem slyšela..že umělé oplodnění se může dělat jen u vdaných žen? je to tak? my spolu jen žijem..

betox
23. črc 2010

dark: tak super 😉. Umím si to hodinu čekání živě představit....

petaloudi
23. črc 2010

@petap: no řikala, že by se nemělo otěhotnět, tak jsem to vzala jako fakt a nepátrala jsem proč... Stejně to bude divný, chránit se proti otěhotnění, když dva a půl roku otěhotnět nemůžu 🙂 Za tři týdny jdu na kontrolní krev, tak jsem zvědavá, jestli se prolaktin hne. Jaký jsi měla dávkování? Já mám 1 tabletu týdne.

@kive: díky, počasí má být pěkně naprd - déšť a zima. Ale s tim nenadělám.

@inza: no to chápu, já mám zatím jen 6 cviků opakovat 5x (a postupně přidávat počet opakování) a stejně se mi nechce 🙂 Navíc mám pocit, že to dělám úplně jinak než mi ukazovala a ani za nic nejsem schopná ovládat ty správný svaly 🙂

petaloudi
23. črc 2010

@kive: to je blbost, koukni na nás... jedno ivf máme za sebou a svatba bude teprv zítra 😀

cibka
23. črc 2010

kive76 to není pravda akorát se podepisuje tuším více papírů

kive76
23. črc 2010

no to jste mě uklidnili...hi,hi...už jsem začla přemejšlet , kdy se vemem... 🙂

betox
23. črc 2010

petaloudi: hezky si užij svatbu, ať to proběhne v pohodě a vy máte na tenhle den jen ty nejkrásnější vzpomínky 😉

petap1
23. črc 2010

petaloudi: Jéje..tak i to zítra pěkně užijte 🙂 🙂 Asi proto, že když ještě není Prolaktin snížen, tak se mimi neudrží...ty co i s vysokým Prolaktinem ovulují a otěhotní, tak se to většinou neudrží ☹ Já brala 2x 1/2tablety týdně a teď beru 1/2 týdně. Na odběry jdu na začátku září, tak jsem zvědavá jestli mi ho už úplně vysadí 🙂

dark: Tak to je super..7 bojovníčlů 🙂

Inza, Majcam..já jsem taky napnutá jak kšandy 🙂

petrita83
23. črc 2010

@darkwitch gratuluju 7 je krásný číslo, tak ať se dál držek bojovníčkové!!! 😀

kive76
23. črc 2010

@darkwitch tak blahopřeji k 7, to je moje štastné číslo.. 🙂

inza
23. črc 2010

dark:pekne stastne cislo.jasne ze vydrzi.jo to znam cekani na telefon.druhy den volaly pak jeste pozdeji a treti den az kolem pul desate.proste ja nosila mobil porad s sebou a to je u me co rici,ja ho jinak porad zapominam.
Petap:tak budes muset vydrzet jako pet.s.fakt kvuli testu do mesta nepojedu🙂.proste budes napnuta jak ksandy🙂
petaloudi:taky me prislo ze cvicim uplne jinak nez me rikala a svaly co mam zapojovat nezapojuji,ale to se podda a pak to pujde samo.uzijte si vas den zitra

petap1
23. črc 2010

Inza: JJ je jasné, že se nepotáhneš do města 🙂...však já si na ty tvoje // počkám 😀

inza
23. črc 2010

petap:no to budes muset.jsem zmizela z mesta tak tam zase nepojedu🙂

darkwitch
23. črc 2010

holky dekuju
petaloudi at mate krasnou svatbicku 🙂 a pocasim si ji nenech zkazit, nam taky lilo, strasne a stejne to byl nejkrasnejsi den 😉 ti bude prset stesti 😉

inza
24. črc 2010

pekne rano
dark:tak co delaj vajucha?jdes dneska ci bude PK?

majcam
24. črc 2010

Ahoj holky,tak jsme přijeli dříve,víkend nám překazily nepředložené smutné komplikace, takže jsem byla v nervech a doufám,že jsem bobana nevypustila ☹ ,ale teď už je lépe.
@darkwitch tak jak to s tebou vypadá,bude se rozrůstat rodinka dnes.nebo se ještě počká? 😉
@inza jaká je vysočina? 🙂

inza
24. črc 2010

majcam:no dneska chladna a destiva proste pocasi na ho....Tak akorat bejt zalezlej v baraku s rodicema 😀 . Neboj "pepan" urcite drzi jak lev. U me zatim taky mozna drzi. Mrcha zatim nekde na cestach a doufam ze tam zustane nejmene jeste 9 mesicu 😀

petrita83
24. črc 2010

@majcam Ahoja a co pak se stalo???snad nic vážného...já měla ve čtvrtek děsný křeče tak jsme taky panikařila..ale te´d už je to dva dny dobrý..tak pořád doufám, že si tam bobískové hověj 😀 tak pěkně odpočívej!

inza
24. črc 2010

@petrita83:me taky obcas krece prepadnou a pak to prejde.tak snad pepani zatim zustavaj

petrita83
24. črc 2010

@inza to doufám..řikám si že se zavrtávaj a dělají si pohodlí 😀 😀 ale jsou to trochu nervy..mrcha má dorazit v ne.nebo po..tak snad někde zabloudí na 9měs....
Ale řekněte proč by se jim u nás v domečku nelíbilo???nic Vás nenapadá?mě taky ne..tak se jim tam určo líbí 😀 😀 a zůstávaj tam 😀

majcam
24. črc 2010

@inza já ještě žádný velký křeče neměla 😠
@petrita83 ale, tchána přepadla 40C horečka,a nasedl do auta,že pojede k doktorovi,a než vyjel ze zahrady,tak každá překážka byla jeho 😨 ,samozřejmě,jsme mu řízení auta rozmlouvali a to dost ostře(jak malej kluk), nakonec jsme ho dostali do našeho auta a jeli do nemocnice,nakonec má zápal plic už druhý,ten první měl minulý rok na naší svatbu a letos je to zase skoro ve stejném datumu..,teď už se pousmívám,jak to do všeho boural,ale v tu chvíli jsem myslela, že se nervama snad roztrhnu 😠 snad už to bude dobrý.. 😉

majcam
24. črc 2010

@inza jenže já si myslím,že ani tu mrchu nedostanu,zadržuje mi to ten ultroš,to už mám vyzkoušené, takže u mě neni směrodatné když to nedostanu 😠

petrita83
24. črc 2010

@majcam no tak hlavně, že už je to lepší..to je teda síla..jsou to blázni..já to znám..bohužel náš děda neposlouchal vůbec...no ale teď už to bude dobré, v nemocnici ho dají dohromady..tak vydechni a usmívej se..o pepík ase nestrachuj ten si určitě ničeho nevšim 😀 prostě si tam hoví a je hodnej 😀

majcam
24. črc 2010

@petrita83 a když jsem se právě rozčilovala,tak mě hrozně bolel podbříšek...

petrita83
24. črc 2010

@majcam no ale stejně to bez ní bude veselejší 😀

inza
24. črc 2010

@petrita83: doufam ze si zpusobuji bydleni na dalsich 9mesicu.no asi nam nereknou proc by se jim u nas nemelo libit.bud zustanou a nebo odejdou a ptat se nebodou