Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
13. pro 2011

@inza ahoj,15-tého máš konzultaci v Brně,nebo se pletu?!

zvalentova
13. pro 2011

@darkwitch objednej se o něco dřív. Musí ti to schválit pojišťovna, což nějaký čas zabere. Já tam byla 19DC a musela jsem si počkat měsíc. Pak si ale jen dojdeš na injekci. 😉

inza
13. pro 2011

@majcam: ty jo to je pamatovak 😀 😀. jj jedem ve ctvrtek

majcam
13. pro 2011

@inza tts,to jsou ty hormony 😉

rychetkami
13. pro 2011

ahoj děvčata, doufám, že si užíváte advent a nepřeháníte to s úklidem, Ježíšek se přeci narodil do chlíva🙂 Já jsem furt grogy, ještě do kone týdne budu pracovat, je mi pořád šoufl, takže kromě trošky cukroví nedělám nic. Uklizeno máme od listopadu, to nám stačí,
Měla bych malý dotaz na pražské holky...dnes jsem navštívila svého gynekologa a znovu se vycajchnoval...to, že čekám dvojčata, si poněkud nevšimnul při čtení dokumentace, UZV máme až v pondělí...prostě jeho ppostupy ve mně nevzbuzují důvěru...nevíte o nějakém normálním gynekologovi na Praze 4 nebo 1,2?

majcam
13. pro 2011

@rychetkami ahoj mamino,to bohužel nevim,taky řešim něco podobného jak už jsem psala,tak jsem mu byla dobrá,když jsem moc neotravovala a chodila jednou za rok na cytologii.... 😠 😠

rychetkami
13. pro 2011

@majcam to je přesný, když jsem nevotravovala víc než jednou za rok, to byl pohodář, max. jednou jsem měla mykózu...zato teď fakt jede. Jak je, už máš 12. týden, už to spěje k tomu lepšímu🙂 Mně je pořád divně, rozdíl je jen ten, jestli málo nebo hodně.. ale prostě to musím vydržet. NAštěstí hod šavlemi provozuji ojediněle🙂 tak snad je to jen známka toho, že se oba drží

inza
13. pro 2011

@majcam: na hormony vsechno nesvadej
😎

majcam
13. pro 2011

@rychetkami no já jedu pořád ve žravosti 😉 ,je mi teda blbě,ale to většinou až odpo a večer,ale šavle ani jedna,no a koncem prosince mě čeká screening(takže teda bojim,bojim),včera jsem byla v Gennetu na krvi a těch lidí,co tam bylo 😕 ,to víš,že se držej 😉 ,mě když neni náhodou jeden den blbě,tak začínám zmatkovat a jsem pěkně nepříjemná 😵

rychetkami
13. pro 2011

@majcam já ani zmatkovat nemusím, fakt mi není "normálně" ani minutu🙂 Neboj, dopadne to dobř, musí!!!

monivo
13. pro 2011

@rychetkami zkus MUDr. Milan Homola. Chodí k němu moje máma a kamarádka (už byla těhotná) a jsou spokojené. Ale těžko říct, jestli bere pacientky 😒 Sídlí na Praze 4, Chodově, u Kunratického lesa, 2 zastávky busem od metra Chodov.

monivo
13. pro 2011

@raducha myslím, že jsi udělala dobře. Kamarádka by tam měla tento týden rodit druhé mimčo. Tak pak kdyžtak poreferuji, když budeš chtít 🙂

rychetkami
13. pro 2011

@monivo moc děkuju, zkusím se zeptat

majcam
14. pro 2011

Dobré ráno,teď jsem zas trochu zašpinila,vstala jsem z postele a cítila jak to teče,ultroš jsem polkla,a jde mi o to,že ho mám do pondělka vysadit,tak nevim,aby se mi pak něco nerozjelo,já vím,četla jsem,že špinění nic neznamená,že špiní hodně holek,ale přece jenom se bojim ☹ asi nic nemůžu dělat,než čekat,že jo? Tý jo,jsem po tom polknutí na šrot 😅 😅

petrita83
14. pro 2011

@majcam Ahoja - určitě bych ho brala dál a zašla k doktoru..vždycky mi pak zvýšili dávky a uklidnili mě 😉 nic to nebude, ale přeji jenom když vidíš prcka na UTZ jsi klidnější...

majcam
14. pro 2011

@petrita83 teď zase nic,se picnu,zatim jsem špinila jen dvakrát a chvilku,mě akorát ten ultroš vychází do toho pondělka,no zkusím tam zavolat,zrovna ta sestra tam je taková rázná 😠

petrita83
14. pro 2011

@majcam 😉 neříkej , že by ses jí bála 😀 😀 to víš, že to nic neni...já špinila i krvácela do 16tt a taky tak dlouho brala utroš, prednison a jiný dobroty...někdy si jen prcek stavěl domeček jindy to udělala sraženina, jindy placenta..ale vždycky se měl prcek čile k světu 🙂 😀 ale vždycky jsem radši někam šla..strach byl a je veliký 😲

majcam
14. pro 2011

@petrita83 tak se mě ptala,kde prý budu výhledově rodit,tak jsem jí řekla,že asi na Bulovce,a ona mi řekla,ať jedu tam 🙄 🙄no nestačim zírat...,copak mě tam jen tak vezmou?

petrita83
14. pro 2011

@majcam jo joo vezmou 😉 já to tam mám odzkoušený 😝 ale chodila jsem tam jen když moje gynekoložka měla dovču, nebo na pohotovost...

majcam
14. pro 2011

@petrita83 no já tam ležela minulý rok na tý laparce a teď jsem tam byla taky pozdě večer kvůli špinění,ale nechápu,že když mám svého gyndr,tak mám jezdit někam jinam,do toho se ještě motám po tom ultroši,no já jsem matka 😅

petrita83
14. pro 2011

@majcam nejlepší, starostlivá 😉 no to taky nechápu..já kvůli tomu gyndařku změnila a teď je to super...vždycky mi řiká kdyby cokoliv radši přijďtě..někdy jsem tam byla co týden 😀 a vždycky mě ráda vzala..Bulovku volim jen když to jinak nejde..až teď mi řikala, že můžem i do porodnice...ta tvoje je asi nějáká lenoška 😠 už se vidí jak peče cukroví, vrrrr

majcam
14. pro 2011

@petrita83 jenže já tam ještě nejsem ani registrovaná,ještě jsem nebyla na screeningu,chtěla jsem až po výsledcích,no a teď už ani kapka,tak nevim jestli je má cenu otravovat.. 😕

petrita83
14. pro 2011

@majcam já tam taky nejsem registrovaná 😀 ...no právě nechápu proč tě nevezme ta tvoje..hele jestli se to uklidnilo a nikam se ti nechce, tak zůstaň doma a odpočívej..hlavně musíš být v hlavě v poho.. 😀 😀 pravděpodobně by ti stejně jen zvýšili dávku utroše..jéé a teď jsem si vzpoměla, že jsem ho už pak nezaváděla...doktorka mi radila ho radši polknout..že to špinění může být i od toho zavádění...

majcam
14. pro 2011

@petrita83 tak jsem tam volala,a prý mám zachovat klid,že prý špinění nic neznamená, pokud nemám bolesti....kdyby se to rozjelo,tak mám přijet a registrovat se mám v příštím týdnu...,tak tam hned v pondělí zajedu a zkusim se protlačit na UTZ... 😅

majcam
14. pro 2011

@petrita83 taky mě to napadlo,jestli to špinění neni od toho zavádění...no uvidíme..díky moc za pomoc 😉 ,a ty se máš se žvejkem jak? Už máte jméno?

petrita83
14. pro 2011

@majcam tak super, hlavně klid, to chce vždycky 🙂 jen je někdy těžký ho zachovat 😀 😝 tak ať vám to do pondělka rychle uteče 🙂
my jsme pořád u žvejka 😀 😀 ještě ho nakonec necháme zanést do kalendáře 😀 😀 někdo ví jména pro děti od 15-ti 😲 , to nebyl můj případ..moc to ale ani neřešíme..v ten správný čas se jméno objeví 🙂

zvalentova
14. pro 2011

ježiš ženský, než udělám jedny nehty, vy toho nakecáte 😀 😀
Jdu dočítat 🙂

petrita83
14. pro 2011

@majcam jo a máme se dobře..je to super stav 😀 i přes to, že si nemůžem moc užívat (nic nejde úplně hladce)..jsem nadšená 🙂 a užívám si to 🙂

majcam
14. pro 2011

@petrita83 a kam ses teda registrovala?

majcam
14. pro 2011

@zvalentova ahoj 😉 ,no jo no,trochu jsem zaplašila.. 😕