Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

lucik1986
31. črc 2012

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat chodí tady někdo k Paláskové? My k ní jdeme zítra, vůbec nevím co máme čekat.

marryy
31. črc 2012

@cibka sama po 3 neuspechu.Protoze taky uz nevedela co se mnou.Probiha to tak jak i pri ivf akorat ze si nepichas nic zadne hormony.Jdes jenom parkrat na kontrolu utz jak se ti delaj folikuli a kdyz uvidi ze ich mas dostatecne velke tak jdes na odber ale bez narkozy.Zaplatis 6000 a kdyz se oplodni tak doplatis zbytek 4000 a jeste k tomu ICSI nebo PICSI to znamena jak se domluvis s embryologem.Docela to jde i financne.

mandre
31. črc 2012

@cibka v Reprofitu v Brně by ti řekli, že na dárce je vždycky času dost, tam ten čas neletí, tak to neuspěchej. Tenhle problem jsem měla taky. Až po minimálce s transferem 1 třídenního se chytlo, i když jsem v zápětí v 5.tt o něj přišla. Další cyklus jsme otěhotněli přirozeně. 🙂...a těch pokusů v Gennetu IUI a IVF 😠 😝 😔

Děvčátka, jestli chcete tu minimálku, běžte do Brna...myslim to vážně, vyplatí se to, tam to umějí, mají velké zkušenosti a chtějí je dělat. Mně tam nepřímo pomohli, Petrita83 má Mikuldu a Inza bude určitě taky těhotná 😉 ...Já tam jela až z Teplic 😉 😉

mandre
31. črc 2012

@petrita83 A koukám, že další, co se přetáčí 😀 😀 ...tak co mamino, chodíš a obracíš zpět???..My od té doby spíme jen na boku s nohama mezi špryclema 😀 😀

petrita83
31. črc 2012

@mandre 😀 no v postýlce rotuje všude,vždycky se na ty šprycle nalepí až si je vytetuje na hlavě 😀 v obraceni už to je profík dokonce to umí na obě strany,teď zkouší lozit ale to mu fakt nejde 😔 😝 a tak se krásně rozčiluje!začíná to být vážně zajímavé a narocne 😀 ale zase se tím snad víc unaví a bude lip chrupat🙂

adelinkkaa
31. črc 2012

@marryy My taky jinou možnost nemame:o)ale už to vím od 15 let,takže jsem si stihla něco našetřit.Práve že jsem slyšla o Gennetu že mají opravdu dobré vysledky,tak to zkusíme tam a pak uvidime

omcamauta
31. črc 2012

@mandre kámoška začíná druhý trimestr po minimálce v Gennetu 😎
no a já tam jdu zítra na IUI 😅

trefulka
1. srp 2012

@omcamauta Držím palce, ať ti to dopadne 🙂

inza
1. srp 2012

@anlek:jj 3 dr to píše v jak já říkám v "jízdním radu" co mne dali po KET...
@petrita83:je ty třetího a já mám narozky pátého 🙂.....no uvidím zda testit budu či ne..
@cibka:jj díky uvidíme jak to dopadne

inza
1. srp 2012

Souhlas s mandre v Brně minimalka ikoně super....nabidnou nejdřív ji a pak třeba ivf.... Ať si zbytečně neplejtvas....je to tam taková pohoda....darce tam nabízen jako už fakt poslední moznost....

petrita83
1. srp 2012

@inza takže taky lvíček🙂jsme bojovný🙂to by byl dáreček!
@mandre pravda,pravda🙂na reprofit a minimalku nedám dopustit,velkej rozdíl oproti genetu v přístupu a o výsledku nemluvě..ještě nas tam čekají 3nanuci na příště🙂 je to z Prahy trochu dál,ale lepší cesta🙂

cibka
1. srp 2012

@marryy a bolí odběr bez narkozy?

marryy
1. srp 2012

@cibka neboli da se to vydrzet.neboj se.

inza
2. srp 2012

@cibka:v Brně dělaj minimalku pod narkozou,ale mají takovou že jsi schopna ze salu dojít s podporou sestry na pokoj po svych.....ja na náskoku trpím ze je me Pi ni blbě až na bli.. A celej den jsem nepoužitelná nemůžu jist atd a tady po ni naprosto v pohodě nic me neni a jdu na jidlo.....jo a nechtěj predoperacni

anlek
2. srp 2012

@inza Jak to vidis s zitrkem? Ale kdyz mas testovani v jizdnim radu ... 😅

petrita83
2. srp 2012

Ma pravdu ;) @inza 😀 to je fakt,já myslela ze mě snad ani neuspěj..porad sem jim říkala ze ještě nespím 😀 😀 A pak buch bylo po všem nic nevím je mi dobre a jsem dom 😀

cibka
2. srp 2012

no jo ale Brno máme docela z ruky, to fak nevim zda by tam manžel se mnou jel 😲

monnn
3. srp 2012

@inza holka tak jsem napnutá, jestli budeš testovat tak doufám,že sem hodíš bezva zprávičku 😉 😉

betox
3. srp 2012

@inza Tak jak? Dneska Tě budeme otravovat 😀 . Vypadá to nadějně, ne?

inza
3. srp 2012

@anlek ,@petrita83 ,@monnn,@betox :všechny co jsou napnuty jak ksandy zdravim🙂. Za tu dobu co se tu vyskytují můžete vědět ze jízdní rady nedodrzuju....z toho plyne ze test ráno nebyl....nebyl na nej cas....🙂....ale jinak zatím mrcha nikde ....tak uvidíme třeba zitra.....🙂

anlek
3. srp 2012

@inza Teeeeda, takhle nas napinat. Drzim palce k odhodlani zitra ten papirek pocurat. 😉

anlek
3. srp 2012

Tusim, ze to tu nebylo. Hypo ma Rozarku uz i doma! Gratuluju. Pekny puclik. Jen teda koukam, ze vy mate holcicky obe dve pekne velke. Robin mel ve 3m to same, co Rozarka pri narozeni.

inza
3. srp 2012

@anlek:odhodlání by i bylo ale je to lenost jit citát na papírek a myslet na to ze sebou musíš něco mit....🙂 a s tím nic nejde delat....

anlek
3. srp 2012

@inza 😀 V tom pripade skoc na krev. 😀 Jsi stejne dobra, ze jsi vydrzela cekat tak dlouho a netestovat.

inza
3. srp 2012

@anlek:doporučuje se testovat ráno a to nějak nestiham....bych musela vstavat trošku dřív nez do práce a to nehrozi...🙂

mandre
3. srp 2012

@cibka já měla taky Brno z ruky...300km 😝 ...
s tou narkózou to je fakt, úplná brnkačka, rychlovka, žádný předoperační 😉

@inza jdou nakouknout, co a jak 😲 😀 ...ale chápu tě, já taky netestovala, čekala jsem na MS 😀 😀

mandre
3. srp 2012

@petrita83 ty brďo, to je éro...my se točíme kolem dokola postýlky 😲 , až se po cestě zasekne s nohama zakroucenýma mezi špryclema a béééé, poďte si ke mně 😀 😀
Jinak už baštíme kaši k večeři, to je jak otesánek...co se týká polední zeleniny, tam je to teď horší, musim to do něj trochu tlačit, dělá obličeje 😠 😠

@inza 5. jooo na Kristiána 😀 😀 😀 😀 😀

mandre
3. srp 2012

@omcamauta do Brna jezdí beznadějný případi 😕 ....takový ty běžný, těm Gennet asi postačí 😀 😀 😵 ....já byla v Gennetu 2 roky a nic ani ťuk. 😉 😉 😉

omcamauta
3. srp 2012

@mandre já jen napsala, že minimálku (i nativy) dělají i v Gennetu 😎

inza
3. srp 2012

@mandre:jj přesně na nej....🙂