Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
7. srp 2012

@cibka: do Brna z prahy vlakem cca 2,5 hod a cena zpáteční cca 400....nebo lze jet i budem student agency..cena asi podobna....ja vlakem a pohoda....od vlaku ke Čáru cca 15 min trám a staví skoro před centrem.....my tam žádné vyšetření nepostupovali....meli jsme nějaké papíry z fernetu co jsme si nechavali....dr se jenom ptal.....

petrita83
7. srp 2012

@cibka my jezdili autem,výsledky nechtěli vše jsme jim převyprávěli,...byli jsme tam jednou na kukačku,pak při zahájení stimulky pro léky,pak 2krat na utz(to nemusíš pokud máš doktora který to zvládne osefovat..já raději jezdila tam)pak odběr a pak za 5dní pro miminka a pak se podívat na mimiska🙂 máme toho zasebou taky hodně ale líbilo se mi,že pořád nám měli co nabídnout ať tu minimalku nebo dalsi vyšetření..

petrita83
9. srp 2012

@inza z fernetu? 😀 😀 😀 to budou hodně kvalitní papíry 😀 😀 😀píšeš z mobilu , viď? my to taky vždycky najde ty pravá slova 😀

inza
9. srp 2012

@petrita83: mj z mouku a občas to dobře přeskočí....🙂....tak jsme byli v Brně a jsou tam zatím dvě tečky....za 14 jedem znova na UZ......budem chytřejší....

majcam
9. srp 2012

@inza no počkej počkej,jako super dvě tečky,a co HCG?!

petrita83
9. srp 2012

@inza to je perfektní!!!🙂za 14dní už ho/ji/je 🙂 uvidíte!a cítíš se dobře a šetřís se trochu?

petrita83
9. srp 2012

@majcam @inza teda já jsem natvrdlá🙂dvě tečky,ne čárky se picnu..tfuj,tfuj těším na to prekvapko 😀

inza
9. srp 2012

@petrita83: úplně normálně, jenom mne trošku volej prsa.jinak se nešetřim....neredundantní to.si dám klidně pivko či vinko....nějak to dopadne.
@majcam:nevím jaké je hcg nebyla jsem na krvi....

petrita83
9. srp 2012

@inza já jsem s Mikuldou taky nebyla na krvi a jak to dopadlo🙂no myslela jsem šetří se fyzicky,vinko atd. neeeeee🙂

omcamauta
9. srp 2012

@irisi objednací doba je aktuálně asi 2-3 měsíce, na první konzultaci dostaneš doktora/doktorku a k tomu už pak budeš chodit pořád.

inza
9. srp 2012

@petrita83: dělám vše.....vinko na prokrvení🙂

inza
10. srp 2012

tak z toho asi moc nebude....přišla mrcha

malina2
10. srp 2012

@inza No neblbni, fakt? Hele, to ještě nemusí znamenat konec... Já měla v 5.tt silný špinění a slabý krvácení, i břicho mě bolelo.Taky jsem moc nedoufala a nakonec to dopadlo 😉

anlek
10. srp 2012

@inza Nehazej flintu do zita. Skoc na UTZ, mohla vas jen jedna tecka opustit ... At se nekdo koukne, protoze pokud by to bylo, jak jsem psala, tak by to asi chtelo nejakou dobu lezing 😒

majcam
10. srp 2012

@inza nénéné...mrcha má dovolenou,jela do Tater 😉

mandre
10. srp 2012

@inza to bude, neboj 😉 😉

@petrita83 to sem tě navnadila viď, krásnej mickey mouse 🙂 😀 , já jenom nechápu, píšou tam rozměr 72x39 a přitom to mají do těch svých kočárů, kde píšou šířka sedu 30; 32 nebo 35cm, já to měřila a my máme cca těch 32...prověřím, jak to teda je, jinak u nás stojí 717kč 😝 , v Německu nevim zatim. Taky se mi líbí ten černej, ale i ten světlej, i když je asi nepraktickej 😲

@petap1 děkujem 😎

petrita83
10. srp 2012

@inza já krvacela taky. stalo se mi to přesně v tuhle dobu a v pátek,jela jsem na pohotovost tam mi řekli že asi blbý ale nedalo mi to a v po jsme jeli do Brna a hádej co byl tam i s luxusním srdíčkem,to krvácení byl hematom ne mrcha!!! já věřím že je to ok,drž se.

monnn
10. srp 2012

@inza určitě to bude tak jak píše petrita83,určitě - věřím tomu 😉 ,anebo ještě anlek,každopádně dej leženíčko!!!!

mandre
10. srp 2012

@petrita83 peti, tak na objednávku 14 dní, měli zatím jenom tu světlou a ta je jako hodně světlý kafe a zespoda šedá, ta černá by měla být šedočerná. Rozměry neumí říct, páč neni skladem, ale do těch jejich golfek to pasuje prý bez problému (mají je užší jak už jsem psala). Volala jsem sem www.hauck.cz 😉

mandre
10. srp 2012

@petrita83 jinak náš mladej začíná strkat nohy pod sebe, když leží na břiše 😲 😲 😀

inza
10. srp 2012

tak jsme jeli do Brna.....stav stejný jako včera tzn...stále dvě tečky.....dostala jsem pohárové a mám mít klid.utrous mám potýkat a od pondělí ho mám 4_2_4.....to bude v práci dobrý kolotoč.....🙂

mandre
10. srp 2012

@inza 2 tečky huráááááááá 😀 😀 😀 😀 a budou 2 😎 😎 😎

mandre
10. srp 2012

@inza a ty chodíš do práce??????????????? od kdy...

anlek
10. srp 2012

@inza Super, nic neni ztracene. Jen ze jsi dostala poharove, tak to jsem nerozlustila.

inza
10. srp 2012

@anlek: mělo být pigaro do zadku....píšu z mobilu a občas mě to přeskočí...
@mandre:ji zatím dvě tečky uvidíme co bude dále.....chodím už od brezna

mandre
10. srp 2012

@inza no tak to budeš muset asi na rizikový, no uvidíš, já byla KO 😝 , 4x v nemocnici kvůli krvácení atd. 😠 Ale stejně, já to věděla, že Machač to dokáže, řikala sem ti to 😵 😵 😵 ...a hned dojnásobně....to je zadostiučinění 😅 , viď...kolikátý transfer už to byl celkem? 🙄 😝

inza
10. srp 2012

@mandre:já hlavy ani nevim, ale bylo jich dost.zatím to beru jako že možná to vyšlo....uvidíme 23 zda něco na UZ vykonané a pokud ano kolik toho bude.zatím do práce budu chodit normálně.....jsem jenom státní úředník 🙂

monnn
10. srp 2012

@inza kašli na práci,řekli ti klid - tak ho dodržuj,alespon - nemůžeš si vzít třeba v po a v út dovču 😨 ,víš at tě pak nežerou myšlenky coby kdyby jako mě tenkrát 😖 a pravda dodnes si říkám,že bych si možná nic nevyčítala páč bych udělala pro mimísa max. a ty máš mimíska double 😵

petrita83
10. srp 2012

@inza 😀 taky jsem brala tyhle dávky 🙂a první trimestr prakticky prospala🙂pěkně odpočívej a v po de
vědět..s tou prací nevim,chtělo by to asi zvolnit..uvidíš jak se budeš cítit.držíme všechny palce

petrita83
10. srp 2012

@mandre no nevnadila fakt dost,takže ona je to novinka🙂 no sedocerna by se hodila🙂škoda ze peg perégo na tohle nemyslí🙂a objednala jsi,nebo ještě vahas?my teď máme nová bodyčka mickey mouse🙂
jinak taky si začal strkat nožky pod sebe,zadek zvedá a cumackem vrtá v koberci🙂jsou to hrozný pokroky co dělají...a taky se vám tak moc líbí sezení?;)