Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

betox
13. srp 2012

@inza gratuluju ke 2 fazolkám. Nestálo by za to po všech těch peripetiích zůstat doma? Na krvácení je nejlepší klid a polehávat, což v práci asi nejde. Aby sis to pak třeba nemusela vyčítat....Alkohol taky zrovna není košér, překrvuje sliznice....

inza
13. srp 2012

@betox:uvidíme jak to dopadne za 14 dní....pak možná doma zůstanu....já sedím v kanclu takže to jde....

petap1
13. srp 2012

inza: supeeer dvojčátka 🙂 🙂 ..Jinak já krvácela asi do 12tt...měla jsem hematom...šetřit jsem se nijak nemusela, jen netahat těžké věci...dr. říkal, že je dobře , že špiním, páč ten hematom odchází 🙂 jedna známá čekala dvojčátka a krvácela taky s přestávkami do 12tt...taktéž hematom....je jich teď moc..a jelikož máš taky dost prokrvenou sliznici, sázela bych na něj 🙂...ale jasan potvrdit to musí dr. 🙂 Drž se a hlavně drž prďoli 😀

absti
14. srp 2012

Ahojky jak jste se holyk cítili 3.den po ET?

inza
14. srp 2012

tak mechaniky byla pak zase ne a teď to vypadá že zase jde zpátky....tak nevim co tam ty dvě tečky delaj....

majcam
14. srp 2012

@inza kdo že?! 😅 😅

anlek
14. srp 2012

@inza To jsou hadanky. 😕

inza
14. srp 2012

@majcam,@anlek: mělo být mrcha.....jak píšu z mobilu tak to občas preskakuje.....písmenka jsou šmejdi 🙂

petrita83
14. srp 2012

@inza stavějí si dům 😀 minule fernet,teď mechanici..ten tvůj mobil p 😀 ěkně čaruje 😀

inza
15. srp 2012

@petrita83:jj manza mě ho nějak preinstaloval a teď to preskakuje..dal i novou klavesnici a to je des.....no tak se alespon pobavite🙂

absti
15. srp 2012

ahoj jolky,
v sobotu jsem byla na ET a dnes jsem tedy 4 den, testovala z vás některá už takhle brzo???

betox
15. srp 2012

@inza já myslím, že to mrcha nebude, prostě krvácení, ale ne menstruační. Určitě bych to ale konzultovala s Dr.

anlek
15. srp 2012

@absti Kdy jsi mela pregnyl? Abys nenatestovala ten. 4. den mi prijde opravdu brzo.

anlek
15. srp 2012

@inza Jj, myslim, ze stejne jako @betox, ze je to minimalne na konzultaci s dr. A hlavne bych dodrzovala klid, aby pripadny hematom nevzal tecky s sebou.

absti
15. srp 2012

@anlek tak jsem test udělala a je bilej ☹ ovitrelle jsem měla před 11 dny

rory_g
15. srp 2012

@absti ahojky, nezoufej, fakt je hrozně brzo! Test má smysl tak 9 dní po ET, spíš později, takhle se zbytečně nervuješ 😉

absti
15. srp 2012

@rory_g
myslíš ?? Tak já tomu dám tedy ještě čas. Me hlavne děsí že nemám zádné příznaky.

rory_g
15. srp 2012

@absti na příznaky se vykašli, ony bývají stejné, jako před MS. Já jsem taky žádné neměla, prostě jsem si 14DPO udělala test. Fakt je to moc brzy, když budeš testovat ten devátý den, bude to 14DPO a to by měl být vidět duch. Co Ti napsali v Gennetu? Ještě později se vsadím 😀

inza
15. srp 2012

@antek:ji klid se snažím mít, ale v práci to občas nejde....na UZ jdem za týden....

absti
15. srp 2012

@rory_g
moc děkuji za povzbuzení, jsi zlaticko!!!!! V gennetu mi napsali že mám testovat za 14 dni od transferu..to jsem věděla rovnou že tak dlouho nevydrzim!

rory_g
15. srp 2012

@absti hlavně to nevzdávej a vydrrrž 😎 Moc držím pěsti 🙂

darazv
15. srp 2012

Ahojky holčiny som po 1ivf neuspešnom a mením CAR tak som zvolila gennet v prahe bola by som rada za váš nazor skusenosti atd 😉 dakujem

darazv
15. srp 2012

@absti holka čo blázniš?je to fakt brzo iba čo ti to neprospeje na psychike počkaj a testuj cca 8-10 den po ET nieje šanca na 4 den aby test ti niečo ukazal ešte vobec nevylučuješ hcg z moči,,hlavne sa opatruj a hladkaj bruško a ver tomu že to vyšlo a uvidiš že sa tak aj stane a budeš tehula 😉

absti
16. srp 2012

@rory_g
@darazv
holky moc děkuji za podporu, moc mi pomáháte 🙂
Chtěla jsem další test dělat v sobotu tj. 7 dní po ET ale radši ho asi dělat nebudu, abych nebyla zklamaná. Mám totiž hrozný strach , že to nedopadne.. i když vím, že nebudu první ani poslední, ale moc bych chtěla ty // krásné čárky najít..

rory_g
16. srp 2012

@darazv ahojky, vítej v Gennetu, pro mě byla změna CARu na Gennet nejlepším rozhodnutím. Byla jsem tam od ledna 2012 a pořád se něco dělo, IUI, genetické vyšetření, imunologické vyšetření, IVF...pořád něco (oproti CARu, kde jsem ztratila 4 roky a zmohli se pouze na 2IUI a jeden HP). Takže za mě - skvělá volba, milí doktoři a perfektní sestřičky a moderní prostředí a hlavně...berou Tě jako člověka a ne jako kus 🙂
@absti vydrž na 9. den a nezlob 😀 Vím, že jsi netrpělivá, kdo nejsme, že...ale jinak se budeš fakt zbytečně stresovat a to se miminkovi nelíbí 😵

absti
16. srp 2012

@rory_g
vydržím!!!!!!!!! tedy budu dělat vše pro to ... 😀

ppaajjiinnkkaa
16. srp 2012

Zdravím, já mám s Gennetem Praha Letná jen ty nejlepší zkušenosti. Přešla jsem tam na doporučení z Gennetu v Liberci a byl to nesrovnatelný rozdíl.
Povedlo se na první pokus a s poloviční úhradou, než jakou nám vyčíslili v Liberci.
Byla jsem po dvou mimoděložních těhotenství a tak umělé oplodnění byla jediná naděje.. Doktoři i sestry byli úžasní.. vše lidsky vysvětlili třeba i pětkrát..
Všem doporučuji a držím pěsti aby se povedlo

absti
17. srp 2012

@ppaajjiinnkkaa ahoj no tak to je supr že ti to v gennetu vyšlo. Já tam byla v sobotu na ET a ted čekám na test 🙂 ke komu jsi chodila?

ppaajjiinnkkaa
17. srp 2012

@absti Ahoj, to máš pravdu, je to úžasný pocit.. ale ty nervy jsou něco šílenýho. Ono se řekne, nemysli na to, mysli pozitivně, ale ona si stejně hlava dělá co chce.. Z každýho píchnutí a křeče v břiše jsem byla auf... no šílený...
Teda, že by strachy přešly.. o ty trpaslíky mám strach pořád..

Chodila jsem k MUDr. Vykysalé je to absolutní anděl.. když jsme zjistili, že se to povedlo, měla upřímnou radost.. to bylo úžasný..

ppaajjiinnkkaa
17. srp 2012

@absti Jinak samozřejmě moc držím pěsti, aby se také zadařilo...
Mě na Gennetu řekli, abych si udělala gravitest za 14 dní po ET, ale já jsem samozřejmě nevydržela.. našla jsem doma jeden starý test z dob kdy jsem ještě doufala, že se zadaří přirozeně (tuším že to byl GS Mamitest) ten měl citlivost 10jednotek na ml, ten co jsem dostala na Gennetu má citlivost 20 jednotek. No tak jsem to prubla a on byl pozitivní 🙂 to mě trochu uklidnilo, tak jsem za 14 dní udělala ten z Gennetu, taky byl pozitivní 🙂 pak i krev... No a týden na to už jsme měli první obrázek...
A jak se po ET cítíš?