Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
21. črc 2010

jinak se musim priznat jak jsem z tech injekci zblbla... koupila jsem si parfem a koukam na nej jak je tam bublinka a rikam si: "tak nejdriv musim odfouknout publinku a pak ho muzu pouzit..." 😀 😀 😀

inza
21. črc 2010

dobre ranko

dark: tak to je dobry a podarilo se ti to 😀

inza
21. črc 2010

maminy
Nannynka.....34 let...4xIUI, 1xzamlklé těhu(2.IUI), 1xIVF a z něj Vojtíšek(14.5.2010, 3860g, 50cm)
Anlek.......29let, 1xIVF - Robin(25.3.2010, 2800g, 50 cm)

tehulky
Pet.s. .........40 let.... 4xIVF, 1x ukončení těhu, nyní čeká holčičku, TP 15.10.(22.9-dle dr.)
ahojkyy ...... 31 let ... registráce v Gennete - září 2009, únor 2010 - 1xIUI, duben 2010 - 1xIVF - 12. tt, TP leden 2010

snazilky
kive76.........34 let 23..7. 2. konzultace ....................................................
darkwitch....26 let.....2xIUI, OPU 22.7.
petap76......34let....1x zamklé těhu (přirozeně).....další snažení od srpna 2010
majcam.......34let.....2x IUI, cekani na //
inza..............34let.......2* IUI, 2*IVF, cekani na //
petaloudi.....27let......1x IVF, srpen IUI se stimulací, případně podzim 2.IVF
dennisa......32 let.....2x mimoděložní těhotenství, 1x spontánní potrat v 7tt, 1.IVF storno před ET, 2.IVF podzim 2010
betox............34 let....1x spontánní potrat, 3x IUI, 30.7. - konzultace před IVF
mandre.......36let.......4xIUI, 1.IVF negat., 2.IVF storno před ET
cibka............29 let.....1x ivf nezdařené, 2ivf srpen dlouhy protokol

majcam
21. črc 2010

Dobré ráno...Dark:já to vše odevzdávala v tom kontejnerku,když jsem šla na OPU,aspoň tak mi to říkali,a tamponky tam měli taky 😀 a i pera jsem vracela i s krabičkou 😀

inza
21. črc 2010

je a me se nikdo neptal co jsem s tim udelala. Jinak tamponky dle meho muzes hodit do normalniho odpadu je to asi jako kdyz si doma necim desinfikujes ranu.......

majcam: jak je? Ten tyden a kousek bude jeste pekne dlouhy. Zitra asi nekam zmizim z Phy teda pokud bude pojizdne auto 😉

darkwitch
21. črc 2010

inza nastesti jsem se vzpamatovala driv...
majcam parada tak ja jim to taky dam, kdyz to zitra nezapomenu doma 🙂 jsem tam prihodila i ty jehly od pregnylu, co jsem od obou iui schovavala doma 🙂 akorat nepouzity jehlicky jsem si nechala, na propichovani puchyru se jeste budou hodit 😀

darkwitch
21. črc 2010

inza za chvili uz najdes // neboj 🙂 i kdyz zacinam mit strach z tech par dni nez mi daji miminka do domecku...

majcam
21. črc 2010

@inza no je mi líp a líp,asi ten podbříšek bolel po stimulce a po OPU 😠 ,jak nic necítím,tak mi vše připadá takové nereálné,jako třeba ty //,jakože zapomínám,proč jsem doma,když mě skoro nic neni....

inza
21. črc 2010

majcam: ja musim rici ze me teda dnesk anejak podbrisek trochu boli, ale jinak me prijde taky nerealne ze cekam na //. Jeste ze jedu zitra pryc a snad vse rychleji utece. Jenom doufam ze za volantem "pepiky" v domecku moc nenaklepu 😀 😀

darkwitch
21. črc 2010

inza urcite ne, vsak jsou to sikulky a vsechno zvladnou, kdyz maji tak prvotridni hotel 🙂

a ted mi jeste napiste co me vsechno zitra na OPU ceka, zacinam z toho byt nervozni... a pak jsem samozrejme nervozni z toho jestli tam budou vajucha, jestli se spoji do embryjek a jestli vydrzi az do ET a jestli tam pak budou dve 😀 ale budu postupovat v nervozite postupne, takze ted se budu klepat z OPU 😀

cibka
21. črc 2010

ahoj holky,
me ted taky dali takovej zlutej kontejnerek a rekli at jim ta pak odevzdam ze to zlikvidujou ale poprvé mi rekli at to házím do skleničky od přesnídávky tak jsem to tam dala a pak vyhodila
dark neboj vše je pod narkozou, nejdřív te odvedou na pokoj a budes čekat pak přejdes na sal a vzbudís se napokoji 😉

cibka
21. črc 2010

holky chtěla jsem se zeptat jsem asi 5 den po ms a začali me bolet prsa, nevíte čím to může být , mohlo by to být injekcí co jsem dostala asi před 8 dny na ten dlouhy protokol

darkwitch
21. črc 2010

cibka tak to nevim, me vetsinou boli prsa po ovu, ale ted me taky zacla bolet driv...

majcam
21. črc 2010

@darkwitch ráno přijdete,půjdete přes recepci,manžu pošlou ještě na krev,a pak do sesterny,tam zkontrolují totožnost a vyvezou tě do pokoje,manža je zatím na spermiu,pak přijde manže za tebou na pokoj a tam čekáte, až půjdete na řadu,mezitím tam chodí anestezioložka a taky se tě na něco ptá. Pak si tě vezmou na sál a během 15min., tě zase vrátí na pokoj,kde dospáváš, (Já se teda probrala hned a prý jsem řikala,že chci nažrat!!! 🙂 ) Během spánku ti měří tlak a asi po hodině tam přijde dr. a řekne ti výsledky odběru,pak přijde embryolog a řekne své poznatky a předem se domluvíta třeba na ICSI a tak....,no a od druhého dne ti ráno kolem osmé volají a říkají stav bojovníčků, to jsou pak nervy 😠

majcam
21. črc 2010

@cibka myslím,že ty bolesti prsou jsou od stimulace...

petrita83
21. črc 2010

@majcam dokonalej popis 😀 přesně tak to bylo..a ty nervy to jsou šílený 😀

darkwitch
21. črc 2010

majcam a muze manza rano jist, kdyz jde na krev? a za jak dlouho se muze po te narkoze pit a jist? jsem si ted zvykla pit ty 4,5litry denne a dost se toho, ze pit nemam bojim...

petrita83
21. črc 2010

@darkwitch pít ti nějak pak dají pomalu, postupně..hele já piju i 6-7litrů a vydžela jsem to..neboj se ničeho 😀

majcam
21. črc 2010

@darkwitch ano manža jíst může... 😉 já byla před OPU tak vystreslá,že jsem nejedla už od šesti od večera, místo od půlnoci,nebo jak to tam bylo napsaný,takže jsem měla příšernej hlad a žízeň,ale neboj,až se probereš,tak tam pořád chodí anestezioložka a ta ti dá včas napít 🙂

majcam
21. črc 2010

@darkwitch a ještě budeš platit poplatek 30kč,a hlavně si vemte doklady,budou se dívat do občanek...

cibka
21. črc 2010

ty jo holky koukam kolik toho vypijete ja vypiju tak 0,5 až litr víc do sebe nedostanu ☹
jinak me ty prsa dřív neboleli nikdy pak najednou tak 14 dní před ms a pak to zase zmizeleo to trvalo asi půl roku a ted se to najednou objevilo ale jak sem psala mam po ms

darkwitch
21. črc 2010

majcam to musim pripomenout hlavne manzovi, protoze kdyz jsem sla na iui tak obcanku nemel... myslim, ze na tom budu podobne 🙂 hlavne kdyz mi napisou lehce stravitelna jidla a ja nevim ktera to jsou 😅

petrita83
21. črc 2010

@darkwitch hele to je prý případ od případu, někomu sedne i knedlo ze zelim, než nějáký kašičky..já jsem pak je k MC donaldovi - měla jsem na něj děsnou chuť 😀 😀 a fakt mě postavil na nohy 😀 tak si dej na co budeš mít chuť..a basta.
Jiank s tou občankou to znám..radši už doklady vždycky kontroluju než tam jdeme..minule totiž neměl ani občanku ani kartičku pojišťovny 😀

petrita83
21. črc 2010

@cibka to je ale málo....je fakt, že to je ze začátku těžky..ale zvykneš si..tak to pomalu každej den zvyšuj..uvidíš, půjde to 😀

majcam
21. črc 2010

@darkwitch v kolik hodin tam máš být?

cibka
21. črc 2010

petrita - ja vím snažím se 😉

majcam
21. črc 2010

@cibka no já s tím pitím taky bojuju 😉 ,a to,že mám pít tak hodně,tak to jsem se dozvěděla až tady nekdy kolem OPU 🙂 ,nejdřív se musíš nutit,ale pak si to tělo zvykne a vyžaduje to...

majcam
21. črc 2010

@cibka mě taky nikdy prsa nebolela,ani před menzes,a teď je trochu taky cítím,to bude z těch hormonů...

inza
21. črc 2010

dark: ja treba po OPU nejedla ten den vubec a den predtim asi naposled v jednu. Me totiz narkoza nedela dobre na zaludek mam ho pak jak po poradny opici. Uvidis co ti telo k jidlu dovoli. Neboj ono si samo rekne. Neboj se niceho. Jenom je blby ze mas dorazit do osmi a muzes jit na radu az posledni a tak muzes na pokoji cekat treba az do pul jedenacte. Jinak oni zacinaj az tak kolem 3/4 na 9 brat na sal.

majcam: nebo se mimisove zahnizdili a proto te boli prsa. Me teda neboli.

petrita83
21. črc 2010

@inza bolest prosu prý dělá utroš..mě taky trochu bolej..,ale je to den ode dne lepší 😀