Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
28. črc 2010

dark: me to predtim Langerova nikdy nepsal. Kdyz delat ET Danek tak to tam taky napsal tak jsem rekla ze ho nemam tak to skrtnul. Kazdy dr pise leky trosku jinak

inza
28. črc 2010

petap: zacina to vypadat ze mrch ase vraci s dovci ☹ 😉

darkwitch
28. črc 2010

aha tak to nebudu resit, ja jsem to docetla az kdyz brandejska odesla...
tak snad se pepan bude drzet i tak...
inza drzim palecky, aby mrcha zustala na dovce

petrita83
28. črc 2010

@darkwitch tak to máš super tchýni 😀 tak ať ti těch 14dní rychle uteče!budeš doma, nebo někam vyrazíte?

darkwitch
28. črc 2010

budu doma...

ahojkyy
28. črc 2010

@darkwitch - ahojky. Ano,ostaň doma a odpočívaj, ono to vôbec neuškodí. Keď si urobila tak veľa, vyšetrenia, stimulka, tak toto je už len minimum, kt. môžeš urobiť, proste oddychovať, šetriť sa. Nech si potom môžeš povedať, že si pre to urobila všetko. Prechádzka Ti neuškodí, ale práca a pod., stresy, to nie.
prednison je na zníženie imunity, možno Ti ju Dr. odsledovali pred tým, tak ho nenasadili. Každopádne si myslím, že sa musí užívať dlhšie, čítala som na nete, že aj to, že to nasadia pred OPU je už neskoro. Max. by som si tam zavolala a opýtala sa, čo s tým. Predsa len majú tí naši Dr. na to školu 😀
Tak držím palce, o 14 dní hlás pozitívny výsledok 🙂

ahojkyy

svetluska74
28. črc 2010

ahoj, zdravim vsechny. dneska jdu na kontrolu k Lovásové a jsem rozhodnutá ji "donutit" k OPU v pátek neboť už mě ty injekce fakt lezou krkem a kromě toho máme na sobotu jïž delší dobu domluvenou jednu oslavu narozenin.
chtěla jsem se vás zeptat, zda jste si všechny nechali celých 14 dní po ET napsat neschopenku. Já si vždycky brala tak 3-4 dny dovolenou a pak jsem chodila do práce, neboť být jen doma bych asi psychicky nevydržela.

ahojkyy
28. črc 2010

@nannynka - ano, 2. srpna mám kontrolu, tak už by to malo byť na UTZ vidieť. Jasné, že chcem vedieť, čo to bude. Veľmi by som si priala chlapca.. ale i dievčatko neodložím, som rada, že to vyšlo 🙂 A už to prežíva aj manžel 😀 dnes v noci sa mu snívalo, že som mu oznámila, že to bude dievčatko 🙂

ahojkyy
28. črc 2010

niekto sa tu ešte pýtal na vitamínky, neviem dohľadať nick.. ja som brala asi tri mesiace, od IUI kys. listovú. Ako som zistila z krvi, že som tehotná, tak calibrum babyplan, teraz po prvom trimestri calibrum mami, ten je už komplexnejší. Ale dôležitá je podľa mňa zdravá striedma strava, samozrejme :D

fotky Vám závidím, nič také mi ani len neponúkli, čo by som vtedy za to dala!

ahojkyy

petrita83
28. črc 2010

@svetluska74 ahoja, já chodila do práce pořád..snad jen po ET jsem si vzala na pátek volno, pak byl víkend a pak už jsem zase pracovala..záleží co máš za práci, já kancelářskou, tak to neni problém...taky jsem si řikala že by mi to doma neutíkalo...

ahojkyy
28. črc 2010

@svetluska74 - no ono je to individuálne. Mne Daněk tvrdil ostať na PN, embryológ povedal, že je to to najhoršie, čo môžem z hľadiska psychiky urobiť, že na to budem v kuse myslieť. Bola som doma 5 dní, potom som šla do práce, ale mám prácu časovo flexibilnú, tj kedykoľvek som mohla odísť..
Ináč aj ja som dostala na výber od Dr. Daněka pondelok alebo utorok OPU tak sme podľa povinností v práci upravili dávky hormónov a OPU bolo v pondelok. V stredu som stihla ešte oslavu 🙂 bez alkoholu, samozrejme, už som do seba nič nedávala, ani od stimulky, jasné, no a v sobotu ET 🙂 Držím palce a pevné nervy, už sa tých injekcií zbavíš, aj modrín v brušku 😉

svetluska74
28. črc 2010

@petrita83 tak to jsme na tom stejně, mám kancelářskou práci a cca 15 minut od domova, takže pohoda.

petrita83
28. črc 2010

@svetluska74 tak to bude tak nějak podobně až na ten dojezd 45minut 😀 ale i tak mi to hrozně pomalu utíká, být doma, tak už jsem asi u chocholouška 😀

darkwitch
28. črc 2010

svetluska ja jsem si tu neschopenku nechala, si rikam, ze kdyz uz jsem do toho dala tolik nervu a penez, ze par dni beze me se ta prace obejde...
ale zase jestli je pro tebe lepsi byt v praci tak bud v praci, kdyz budes klidnejsi a budes mene nervozni...

darkwitch
28. črc 2010

tak ja sice delam v kancelari, ale jednak u nas ted neni moc pohoda, jednat taham kartony a hlavne dojizdim do prace hodinu a pul 😝 kdyz budu blbnout necham si neschopenku zrusit a pujdu do prace, ale myslim, ze si rada uziju klid doma 😀

petrita83
28. črc 2010

@darkwitch 😀

darkwitch
28. črc 2010

ja nevim jak pusobi utros na vas, ale ja bych porad spala...

petap1
28. črc 2010

inza: ona nepřijde...může to být i špinění..Pets taky špinila....já tomu pořád věřím, musí to vyjít, prostě musí !!! 😉

světluška : uvidíš co řekne DR., ale pokud bude trvat na sobotě, tak se nehádej..ty vajíčka by pak nemusely být zralá a tak...no uvidíš 🙂

majcam
28. črc 2010

Inza co se děje?

majcam
28. črc 2010

@darkwitch já měla po něm motání...

majcam
28. črc 2010

@petrita83 byla jsi na té krvi?

petrita83
28. črc 2010

@majcam jo jo šla jsem tam hned ráno..ale volat si mám až po15:30 ..to čekání je děs 😒

nannynka
28. črc 2010

Jak tu litaji dotazy....ja mela neschopenku tyden pred OPU a tyden po ET, ale mela jsem v praci dohodnuto, ze cele 2 tydny po ET budu doma a ten druhy budu pracovat z domova (mam zlateho sefa - po potvrzeni tehotenstvi jsem jezdila do prace jen na den v tydnu a zbytek delala z domova). Stres tomu malemu proste neprospiva...u nas to jeste bylo komplikovano pres hodinu dlouhym dojizdenim do prace.

Ahojkyy - to je super. Ja si moc prala holcicku a na UTZ na nas vykoukl pindik 😀 Pani doktorka se tak pousmala a rikala, vezmete i kluka ? 😉 Ona sama chtela moc holcicku a nakonec ma taky kluka.

pet.s - Vojtin roste jak z vody - uz ma 5,23 kg a 60cm. Ma se k svetu (nekdy az moc), nejevi zadne znamky problemu. Za 2 tydny jdeme do poradny na 3.mesicni prohlidku, pak na kycle a v zari na kardiologickou kontrolu. Ja jsem na tom o neco malo hur, protoze se mi totalne zcvokla stitna zlaza a meni mi porad davkovani....takze momentalne sotva lezu...a malej do toho posledni dny vstava i 3x za noc (doted spal celou noc az do 6ti) a hlasi se pres den o jidlo co 2 hodiny. Asi to bude ten trimesicni rustovy spurt. Ale jinak je spokojenej, dala jsem vam do blogu novou fotku.

majcam
28. črc 2010

@nannynka ten je kouzelnej...!!!!!

nannynka
28. črc 2010

@majcam: 😉 diky. Jak rikam, jeste aby nebyl 😀 po sedmi letech snazeni MUSI bejt krasnej 😉

darkwitch
28. črc 2010

nanny no je uzasny 🙂

anlek
28. črc 2010

Ahoj,

nejak jsem mela vic hekticke posledni dny. Nejake novinky? Jak se vede?

inza
28. črc 2010

majcam: vypada to na mrchu

darkwitch
28. črc 2010

inza nestras, zazen ji, prece se musi naci pepani chytit...

majcam
28. črc 2010

@inza zkus jíst citron,tu mrchu jsem si vybrala já za vás!!!!