Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
9. srp 2010

majcam to jsou teda zahady...

petrita83
9. srp 2010

@darkwitch ty brďo tak tomu se říká zázrak 😀 a dělala sis test doma?no to je sranda..budu mooc držet palce ať to roste tk jak má...wow 😀 😀 to je teda pecka 😀

darkwitch
9. srp 2010

@petrita83 ne doma jsem si test nedelala, jenom jsem byla na krvi

petrita83
9. srp 2010

@darkwitch a nechceš to zkusit a juknout se na ty nádherný // 😀 tak že ve středu znova na krev? to bych byla mooc v šoku, co na to manža? 😀

darkwitch
9. srp 2010

@petrita83 ja jsem byla v soku, jsem koktala do telefonu 🙂 nezkousela ja doma zadny nemam a jak dosla ms tak jsem si zadny nekupovala...

darkwitch
9. srp 2010

manza byl taky v soku, rikal, ze mam otevrit nakou flasku 😀

petrita83
9. srp 2010

@darkwitch 😀 to je dobrý...skvělej šok 😀 normálně si mi zvedla náladu 😉

darkwitch
9. srp 2010

@petrita83 jsem rada, ze jsem ti zvedla naladu, ty to potrebujes a kdyz se stal maly zazrak u nas tak u vas taky 🙂

petrita83
9. srp 2010

@darkwitch díky ..ale moc nevěřim..jsme myslim realista...ale i tak jsem ráda..a těšim , že budeš mít jen pozitivní zprávy teď!

betox
9. srp 2010

@petrita83 držím na zítřek pěsti 😉

darkwitch
9. srp 2010

@petrita83 stejne budu drzet palce 😉

petrita83
9. srp 2010

@darkwitch , @betox - mooc díky..no bude to každopádně potřeba.. 😀

majcam
9. srp 2010

@petrita83 držím moc moc pěstičky na zítřek!!!

majcam
9. srp 2010

@darkwitch uděláš si testík?

darkwitch
9. srp 2010

@majcam ja doma zadny nemam...

pet.s
9. srp 2010

@darkwitch a kolik dní jsi po ET? Já měla asi 8 den HCG 30. Koukni do mého alba. tuším, že je to tam napsané. Tak držím palce.

darkwitch
9. srp 2010

@pet.s to ja jsem vic 13.den od ET

pet.s
9. srp 2010

tak na to koukám 8.den po ET 57.To při druhém těhu. Při prvním nějak nevím, ale myslím, že 8 den po ET 39.

darkwitch
9. srp 2010

no, tak ja mam zpozdeni 🙂 mozna se mimco uhnizdilo pozdeji...

majcam
9. srp 2010

@darkwitch a ty ještě krvácíš?

darkwitch
9. srp 2010

@majcam jeste jo... proste klasicky prubeh ms, me ani nenapadlo, ze by to bylo neco jineho...

darkwitch
9. srp 2010

popravde snazim se na to nemyslet...

pet.s
9. srp 2010

@darkwitch to je teda napínavé, nechci t dávat plané naděje,ale já po prvním IVF začala špinit a pak normálně krvácet. Dřív než normálně v termínu. Udělali mi tenkrát hned v Iscare HCG a nebylo tam nic a to jsme byla asi 10 den cyklu.
Budu ti mooooc držet palečky.

lucavka
10. srp 2010

@petrita83 - uvidím v pátek u obvodní jestli mi to prodlouží. Doufám...

Jéje holky jak to tak čtu, tak hormony a těhu testy si dovedou pěkně zahrávat 😲

darkwitch
10. srp 2010

petrita drzim palecky strasne moc 😉

petrita83
10. srp 2010

Dobré ráno...ikdyž jak pro koho..tak už jsem doma... happy end se opravdu nekoná..pravděpodobně se jedná o mimoděložní těhu...tak že zase ještě musim čekat na výsledek HCG..kéž by klesnul...kdyby jo znamenalo by to lepší variantu, že se mimi neudrželo a odešlo..ale vzhledem k tomu že tam doktorka viděla nějákou volnou tekutinu, HCG bylo naposled vysoké, bolej mě záda jak čert, sem tam píchá břicho..tak se zdá že je spíš někde ve vaječníků..zase musim čekat do zítra a pak když tak nástup do nemocnice..a dál si to asi umíte představit...

betox
10. srp 2010

@petrita83 no to ne, to už snad fakt není možný. Moc mě to mrzí. Drž se kočko.

cibka
10. srp 2010

ahoj holky
petrita je mi to líto co se to poslední dobou děje to není ani mozny ☹ nejeak se to se..

darkwitch
10. srp 2010

@petrita83 to je mi moc lito... ach jo, to je tak nespravedlive...

majcam
10. srp 2010

@petrita83 uf,uf,uf....,je mi to moc líto ☹ ☹ ☹