Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
12. srp 2010

@darkwitch to mě taky zajímá 😀

darkwitch
12. srp 2010

@petrita83 😀 tak snad to nekdo bude vedet...

petrita83
12. srp 2010

@darkwitch taky doufám 😀 zatím nás nechávají v napětí 😀

darkwitch
12. srp 2010

@petrita83 a ze jsme si napeti uzili uz dost...

majcam
12. srp 2010

@darkwitch mám se objednat do nemocnice..,do jakýkoliv, zatim teda nevim kam budu volat,a jak to budu objednávat, ale třeba někdo z holek vědět bude,jak se to dělá.. 😉 má se jít po menzes,ale já jak teď špinim,tak nevím jestli se mi něco rozjede,a ani nevim jaké jsou čekačky...

darkwitch
12. srp 2010

@petrita83 uz jsi se opila? a pomohlo to?

darkwitch
12. srp 2010

@majcam tak to je hloupe... jeste hledat nemocnici a kdovi jak dlouhe jsou lhuty... a dostala jsi k tomu nejakou zadanku nebo doporuceni?

darkwitch
12. srp 2010

jeste by me zajimalo za jak dlouho po te laparce budu moc jit na KET... jestli teda mrazacci prezijou...

majcam
12. srp 2010

@darkwitch ano mám na všechna vyšetření žádanky..,rovnou mi vzali v gennetu krev na nějaké mutace,nebo co, jak ti je?

majcam
12. srp 2010

@darkwitch to je taky otázka,dr mi řikala,že před i po laparce má být chráněný sex,před proto,kdyby se náhodou otěhotnělo,tak to to embryjko spláchne a po je to proto,že je zvětšený "otvor" a může se tam dostat nějaká infekce..

darkwitch
12. srp 2010

@majcam nic moc... hlavne mi vsichni prejou vsechno nejlepsi k svatku... no, neni to nejlepsi den... jeste chraneny styk, to mam teda radost...

majcam
12. srp 2010

@darkwitch dr mi nabízela buď to vyšetření bez narkozy,ale to je prý nepřesné,anebo rovnou laparku,tak jsem na to kývla,ať se na to pořádně podívaj a rovnou ať mi to tam vymetou 🙂

majcam
12. srp 2010

@darkwitch jéé,tak vše nejlepší k svátku...dneska je Dak?! 🙂

darkwitch
12. srp 2010

@majcam jasne dneska je dark 🙂 to si nevedela 🙂 no ja mam prave tu bez narkozy za sebou a tam zjistili, ze to neni uplne vporadku a ted na laparce musi zjistit co tam je v neporadku

inza
12. srp 2010

mandre: u me je taky jedina laparka co jeste nemam za vysetreni. jinak pak mam uz vsechno.

dark: je vse nej, akorat to ted asi bude vyznivat trosku blbe. Tak si dj nejakeho panacka at to splachnes ty negativni veci

petrita83
12. srp 2010

@darkwitch ještě pořád ne..nějak jsem alkoholu úplně odvykla.. 😎 ale na sobotu mám naplánovanou velikánskou oslavu, naroznin, svátku a zasnoubení..tak že se do toho pořádně položim..všichni budou čučet..protže si mysleli že jsem v tom..

petrita83
12. srp 2010

@darkwitch všechno nejlepší 😀

petrita83
12. srp 2010

@majcam ahaa tak pakdej vědět jakou nemocnici zvolíš..no to je teda děs..to zas budou čekačky..ale možná že to budou dělat v gyncentru kam jsem chodila před tim, to by mohli ne?

darkwitch
12. srp 2010

holky dekuju 🙂

@petrita83 uzij si oslavu 🙂

petrita83
12. srp 2010

@darkwitch pokusím se...nálada je u mě jkao na houpačce, tak snad bude dobře.

darkwitch
12. srp 2010

@petrita83 to se nedivim, jsem na tom podobne... a manza se sice snazi pomoct, ale moc mu to nejde, jeho rada tak nebud smutna uplne nepomaha... i kdyz vim, ze pro nej je to taky tezky, nejak nemuze rozdychat kdyz brecim...

petrita83
12. srp 2010

@darkwitch tak to znám až moc dobře..pro mě je nejhorší jak se vždycky ptá..co je? co se děje..a já nic..nech mě..ne a on se pořád ptá..a to mě rozbrečí..te´d už řikám rovnou ať nerejpe nebo budu brečet..ale je fakt že pro ně to taky není easy..myslim, že do poslední chvíle věřil že je to ok..ale nebrečí..

darkwitch
12. srp 2010

@petrita83 tak nejak to je... jo je to pro ne taky tezke... jsou to nase zlaticka 🙂

betox
12. srp 2010

@darkwitch všechno nejlepší k svátku, máš krásný jméno 😉
Jinak laparku v Gennetu opravdu nedělají. Doporučuju Gyncentrum v Hloubětíně, mě tam poslala Brandejská a já tam byla moc spokojená 😉

majcam
12. srp 2010

@betox a jak dlouho si čekala,

majcam
12. srp 2010

@inza já myslela,že laparku máš za sebou..,tak to třeba tam může být problém..

petrita83
12. srp 2010

@betox tak tam jsem chodila před tim..aspoň to tam znám a když řikáš že dobrý..vim kam jít až mě tam pošlou 😀

betox
12. srp 2010

@majcam cca týden na konzultaci s konkrétním doktorem a pak další týden na zákrok (ale já už měla tu diagnostickou laparku za sebou, tohle bylo kvůli tomu nádoru na vaječníku). Každopádně to šlo fakt rychle.

betox
12. srp 2010

@petrita83 já tam byla fakt spokojená a že těch laparek mám za sebou už dost.... 😒

inza
12. srp 2010

majcam: ja mam hysterku 😉
@petrita83: tak to ns te mega oslave poradne splachni. Nekdy to je potreba. Me to trochu pomohlo. Doporucuji ale na rano pripravit cesnecku, samaritana ..... 😀