Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
27. srp 2010

@nannynka 😀 a vyšlo 😀 ..no já bych stála i na hlavě kdyby to po mě chtěli 😀 😀

nannynka
27. srp 2010

@petrita83 Me jen Danek pri ET poslal vycurat 😀. Ale tak to proste je. Vime, chceme, dokazeme. Vcera jsme slavili prvni Vojtovy "vznikliny" a v nedeli to bude presun do mamy pred rokem(a odchod jeho nenarozeneho brasky/sestry pred dvema)....zivot to nekdy hazi zajimavym smerem.

petrita83
27. srp 2010

@nannynka 😀 joo vyčůrat už mě taky poslali 😀 😀 zajímavý😢 to teda..ale hlavně že máte co slavit - toho veselého 😀 😀 to nejhorší už máte za sebou/máte vybránoa teď už jen ty radosti 😀

petrita83
27. srp 2010

@nannynka jinak Vojtíšek je vážně nádhernej kulíšek 😀 úžasný mímo..doufám že se na vás pořád tak krásně směje 😀

nannynka
27. srp 2010

@petrita83 Snazime se o to, jak ses tu asi docetla tak nam v sestinedeli prestal v noci dychat a nasli mu diky tomu srdecni vadu, tak jsme v ocekavani jestli nepujde na operaci. Ale vychechtany mimco to teda je, Jak rikal ted ortoped - optimista od narozeni 😉

petrita83
27. srp 2010

@nannynka jujda tak to jsem nějak přeskočila 😖 tak ´tuky, ťuka ať to dobře dopadne a operace není potřeba!!ale je vidět, že je to smíšek, joo joo optimista, to vystihl doktor přesně 😀 tak že určitě vše zvládne..ale vy to teda nemáte jednoduchý 😒 ale perete se s tím..tak hlavně musíte být optimisti jako malej 😀 po někom to mít musí 😀 😀

majcam
27. srp 2010

Ahoj holky,jééé,co to tady čtu:máme tu vlnu těhulí,gratuluju všem ke //, to kdyby věděla "naše" vlna,tak by určo počkala na vás.. 😉 ,takže statisticky to tady vypadá tak,že se těhulí ob jednu vlnu... 🙂

darkwitch
27. srp 2010

ahoj holky hezky tehulte 🙂
majcam ale co s tim ted udelame my, ja nechci byt zase v te spatne vlne...

majcam
27. srp 2010

@darkwitch no to teda nevim 😠 😠 😠 😠

darkwitch
27. srp 2010

majcam musime si nejak pospisit at jeste chytnem tuhle vlnu 😉

majcam
27. srp 2010

@darkwitch 😀 😀 dnes jsem 5 DC(včera mi odjela mrcha) a píchaj mě vaječníky jako při ovulce, takže jak vidíš už spěchám,teda vlastně asi celý cyklus mi někam spěchá 🙂

darkwitch
27. srp 2010

@majcam 😀 ja to mam taky vsechno nejak rozhozene a porad me boli bricho jako pred ms a to mi ms zrovna zkoncilo a porad se dojimam, ted jsem se dojala u Lotrandy a Zubejdy, me asi trefi... uz aby se to srovnalo a stal se zazrak 😉

pet.s
27. srp 2010

nanynka a co má vojtík za vadu? Koukni na moji Báru jak umí zlobit i s vadou srdce. Nikdy ji to neomezovalo.Jen jednou za 2 roky na kontrolu. 😀
Darkwitch já jim tady tu Zubajdu a Lotranda přeříkala a předzpívala doslova. hrozně u nás frčela když byly moje děti malé. Uměly ji nazpaměť.

majcam
28. srp 2010

Dobré ráno, mám dotaz, jsem objednaná 9DC k dr. na UTZ domlouvaly jsme se na IUI,ale manža nebude v tom týdnu doma,mám to zrušit? Nechci jim tam zabírat místo,ale zase na druhou stranu bych ráda věděla, jak vypadaj folíci po IVF,jestli se dalo vše do normálu..co myslíte..?!

petrita83
28. srp 2010

@majcam ahoja, já bych tam asi zašla..a udělala si z toho spíš konzultaci 😀 no a nenápadně bych naznačila že manža asi nebude moci přijít na odběr..a třeba bude moct..uvdíš jak budou folíci vypadat ti moji byli doost zbrždění, tak třeba se stihne vrátit a když ne tak IUI zrušíš 😀 hele když už máš jednou termín, tak toho využij 😀 😀

inza
28. srp 2010

mandre: myslis ze IUI nedopadne dobre? Ja jinka byla jeden tyden na Vysocine a jeden v Jizerkach jsme delali na baraku podlahy, malovali atd....jeste jsme chteli strihat plot a nejaky strom porazit a srovnat trochu zahradu kde je propadla navozit zeminu a kde jsou kopecky tak to zase strhnout, ale dest byl proti jao i v
@petrita83: no my meli 14 a taky zustaly dva a na nanuky nic

darkwitch
28. srp 2010

petrita ted jsem si vzpomnela ze si psala neco k nanukum, zase je asi lepsi kdyz mrazi jen ty nejlepsi, kdyby ti mrazili vsechno das za to hromadu penez a pak by stejne neprezili rozmrazeni asi bys byla vic nastvana nez kdyz nemas mrazacky vubec...

petrita83
28. srp 2010

@darkwitch jasně já vim..jen když tady prolítnu ty diskuze a vidim kolik maj holky nanuků..je mi divné že tady nic.. 😖 asi náhoda...znáš to prostě je mi líto že 1IVF nedopadlo...ale to se prostě stává..tak uvidíme co bude dál..každopádně se nevzdáme, viď? 😀

petrita83
28. srp 2010

@inza já vim..to je na prd...třeba to byo tím teplem ..a příště budou kvalitnější 😅 doufám teda..

darkwitch
28. srp 2010

@petrita83 jo ja to chapu, porad me prepada smutek az me to stve, si vzdycky rikam, ze jsem uz v pohode a pak na me ten smutek zase prijde...

petrita83
28. srp 2010

@darkwitch přesně..já myslim že už jsem relativně v pohodě..ale někdy když mi dojde jak dlouho ještě budem čekat tak jsem z toho ☹ a příště to budou ještě daleko větší nervy 😀 kéž by se to nakonec povedlo přirozeně..sen každého 😅

darkwitch
28. srp 2010

@petrita83 hlavne kdyz si uvedomim ze od splneni snu to byl jen krucek, vsak uz jsem se radovala ze to dobre dopadlo... ale tak jsme holky silne a statecne a vsechny obtize prekoname...

petrita83
28. srp 2010

@darkwitch spíš je blbý že příště ikdyž uvidíš na testu // ikdyž budeš mít pěkné HCG tak budeš vědět, že není vyhráno..no ale ono když to tak vezmeš není vyhráno prostě dokud ho/ji/je nedržíš v náručí 🙂 tak že nás čeká ještě daleká cesta..hlavní je vydržet 😀

darkwitch
28. srp 2010

@petrita83 vyhrano neni dokud se nevdaji/neozeni 😀

petrita83
28. srp 2010

@darkwitch ty brďo no jooo...tak to bude ještě o mooc delší čekání 😀 😀 😀

pet.s
29. srp 2010

Dobré ráno holčičky, tak včera jsme makala do půl 3 do noci a ted jedeme dál,ale už to dostává nějakou podobu.Jupí. Všude bordel.Všude hadry, teď jdeště vytahané nádobí. Polní podmínky, ale už se to blíží k vysněnému bytu 😀 😀

inza
30. srp 2010

dobre rano preji

kive76
30. srp 2010

také přeji hezké dobré ránko 🙂

petrita83
30. srp 2010

Tak tak dobré ránko 😀

mandre
30. srp 2010

@inza nevím, znáš to 😒 ....ani nevím, jak to budeme mít s dovčou, jestli půjdu na tu laparku 😖
To jste si mákli 🙂 , já jsem teď samý ovoce a zelenina od našich ze zahrady, tak dělám marmelády, okurky, kompoty 😅 ...budete už brzo bydlet, závidím, my jsme ve fázi hledání něčeho výrazně většího ke koupi 😕