Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
1. zář 2010

@cibka gratulka,tak šup šup ať je další těhulka 😉 ,jo a mě berou taky na čas 😉

petrita83
1. zář 2010

@majcam 😀 ty úplně básníš 😀

inza
1. zář 2010

@majcam: jsi ted na pracaku ci jak to mas?

cibka
1. zář 2010

@inza no včera se to nejak táhlo to byli nervy v čekárně jestli tam ty cysty jsou nebo ne ale čekání stálo za to a pak jsem čekala si 20minut na léky

cibka
1. zář 2010

@majcam děkuju, no ja poslední dobou čekam asi 2x me vzali i dřív 😉 ale včera tam bylo nejak plno

inza
1. zář 2010

cibka: cekani se prizije, hlavne ze je vse OK a muze se jit na vec

majcam
1. zář 2010

@inza ano jsem na pracáčku 😉 ,ale mám furt takovýho lítání,že mi ani nepřijde,že jsem doma... 😉

majcam
1. zář 2010

Tak jsem teď přijela z Bulovky z indikace,prohlížel mě pan profesor a zjistil mi obrovský vřídek na čípku, takže jdu zase zítra do COP..,to to v gennetu neviděli 😠 😠

petrita83
1. zář 2010

@majcam ? co že? to nechápu 😠 😒 a co je prosím tě COP? tak každopádně ti moc držim palce, ať je vše brzy ok..

petrita83
1. zář 2010

@majcam hele člověk už má pocit že ho prohlídli od hlavy k patě a pak najednouněkdo vidí co jinej ne...divný. 😲

majcam
1. zář 2010

...a ještě mě ráno nas...sestra u gyndr, potřebuju od nich před tou laparkou zprávu,že mám cytologii ok,tak jsem si myslela,že to dostanu na počkání,a ona: nejdřív se musíte objednat na takové vypsání potřebuje dr.čas,(a to tam nikoho neměl) takže si sedněte a počkáte si na objednání,řekla mi to takovým tonem,že kdybych to nutně nepotřebovala,tak se balim a odcházím,asi ho vyměnim,chce ročně 1000 kč a to tam chodim jen jednou za rok na cytologii,a když jsem předtim potřebovala kopii cytologie do gennetu,tak na zkopírování jsem čekala 14dní 😠

inza
1. zář 2010

majcam:taky nechapu 😲 a nevim co je to COP 😲 . Jo jinak ja jak jsem taky doma taky me prijde ze nemam skoro cas 😀

inza
1. zář 2010

@majcam: ja mam tady gyndr ze ji vsechno trva vecne a pak si za to po par dnech prijdes jak se domluvis a ono to stejne neni. Taky jsem premejslela o vimene, ale tady to je dobre v tom ze to mam zarohem baraku

petrita83
1. zář 2010

@majcam to si dneska teda měla výživnej den..brrrr 😒 no tak to mě potěš..cytologii budu potřebovat asi novou..to už abych se vlastně objednala..než zas ty všechny předoperační vyšetření oběhám..radši na to ještě nebudu myslet..
tak že ti to fakt nedali a musela ses objednat?

inza
1. zář 2010

je tak to ji taky asi budu potrebovat

petrita83
1. zář 2010

@inza 😠 to je děs..ale ještě že mi to tady všechno napíšete 😀 jinak to chce mauál 😀 Já chodim do gyncentra..všechno ok..jen se tam někdy nemůžu ani dovolat, pořád maj obsazeno a čekačky má moje doktorka taky docela velký 😒 ale když jsem chtěla cytologii minule stačilo zavolat a nechala mi ji u sestřiček..

inza
1. zář 2010

@petrita83: to ja mam docela z ruky. Me sice gyndr nevyhovuje, ale vyhovuje me ze je za rohem. Se tam stejne vyskytuji minimalne a ted se me nechce na chvili ji menit kdyz pak stejne budu hledat nejakou/keho na severu Cech.

petrita83
1. zář 2010

@inza to je jasný..já bych to taky brala mít to za rohem..ale já prostě nakonec vždycky všude dojíždim 😀 když jsem konečně obvoďačku měla za rohem, tak jsem se zase přestěhovala a zase dojíždim 😀 ale nerada to zas měnim..jsem takovej patriot..ikdyž mi to tam s...vydržim 😝

inza
1. zář 2010

@petrita83: jj tak nejak. Taky nerada menim

majcam
1. zář 2010

@petrita83 centrum onkologické prevence,když se udělá vřídek tak se musí hlídat,aby z toho pak nebyla rakovina...

petrita83
1. zář 2010

@majcam brrrr..no ale jasně prevence je vždycky lepší..tak hlavně že na to přišli..ale je divný, že to Lovás neviděla, ne?tak zítra hodně štestí!

majcam
1. zář 2010

@inza taky ho mám tady kousek,ale platit 1000kč,za jednoroční vyšetření a ještě s kecama? A to nejsem konfliktní člověk,vždycky se mile zeptám a usmívám se..Já už měla gyndrů,a většinou jsem zjistila,že byli i pod vlivem, tak jsem hned zdrhala..a ty platíš nějaký poplatek?

inza
1. zář 2010

@majcam: nnene ja nic neplatim, ale gyndr je trosku zpomalena 😀

majcam
1. zář 2010

@petrita83 no já před IVF jsem byla na konzultaci u Daňka a ten mě prohlížel a prý vše v poho a u Lovás jsem byla pak jen na dvou UTZ,teď mě napadá,že ty špinění jak jsem měla po IUI a po IVF mohli být kvůli tomu čípku, jak si tam rveš ten ultroš,tak se to mohlo tím dráždit...,no nevím,zítra se tam zeptám,z čeho to je..dnes jsem jen valila oči a nečekala jsem,že mě ještě budou prohlížet,takže na pana profesora vykouklo dvoudenní strniště,jsem se tak styděla,že jsem radši mlčela.. 😉

inza
1. zář 2010

majcam: proste nebylo to tam a ted je 😉 . Je fakt ze rvani utrouse tomu asi moc neprospeje

majcam
1. zář 2010

Holky stalo se vám někdy,že se vám tady ta jména vpletla do života?Jakože třeba Inza řikala...,mě teď,když jsem mu řikala o tom sprchování pytlika studenou vodou, mi řikal:a to ti řekl kdo? A já: Nannynka...na mě teda vejral... 😉

inza
1. zář 2010

majcam: jsi se teda do toho pekne zamotala 😀

majcam
1. zář 2010

@inza nejhorší na tom je,že mě ta jména tady přijdou úplně normální 😨 ..no je vidět,že mi to doma svědčí 😎

inza
1. zář 2010

majcam: 😀 . jo byt rentier by nebylo spatne 😀 😀

majcam
1. zář 2010

Ty jo teď si čtu v papírech na operaci,že mám mít s sebou elastické punčocháče..a to jako na co? Neví někdo.. 😉
@inza jj to by bodlo.. 😕