Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
1. zář 2010

@majcam 😀 😀 tak tohle znám z první návštěvy u LOvás 😀 😀 taky jsem nečekala, že mě na první konzultaci bude prohlížet 😀 😀 ale ty máš pořád nějáký takový zážitky 😀
jojoo ty jména tady jsou vtipný..taky je doma používám a L" vždycky kdo?aha..a nechá mě brblat 😀

inza
1. zář 2010

@majcam: a neni to na stazeni nohou....nekde je obvazujou na nejakych operacich.....ale nevim

petrita83
1. zář 2010

@majcam to aby ti to slušelo 😀 a pak asi proto co říká inza 😀

majcam
1. zář 2010

@petrita83 tak to jsem ráda,že s těma jménama v tom nejsem sama 😀 😀

@inza no to jsem z toho jelenice...

@petrita83 😀 aby mi to slušelo... 😀 😀
Možná jsou na to,aby se mi nenafoukly nohy, až mě budou posílat plyny do břicha....,bych taky mohla odletět.. 😅

betox
2. zář 2010

Dobré ránko,

@majcam - kompresivní punčochy se dávají k ochraně žil při operaci, jako prevence vzniku trombózy.... .-)

inza
2. zář 2010

bre ranko,

ne majcam je bude mit proti tomu aby jim neulitla. Jo informuj jak jsi dopadla na COPu

petrita83
2. zář 2010

@inza, @betox, @majcam - 😀 😀 😀 neulítla 😀 😀 směju se v práci na hlas jak blázen..jste dneska zase vtipný,,
tak že jim majcam neulítne ještě u toho bude dobře vypadat a nevznikne jí ani trombóza 😀 😀 užasný na co všechny stačej jedny punčocháče 😀

cibka
2. zář 2010

@petrita83 😀 😀 😀 😀

iriel
2. zář 2010

Ahoj, tak zase jsem na vysledek testu cekala az do druheho dne 😉 Ale dobry, jsem 19. den po ET bez PK a mam hCG 4165IU/ml, takze porad jsou ve hre dvojcata 😉 Na US jdu za 12 dni, to uz bude slysitelne i srdicko(ka), ktere by melo zacit bit dneska, jdu k Langerove, u ktere jsem zacinala a ktera me naposled videla, kdyz mi podruhe oddalovala stimulaci kvuli cyste 😉

nannynka
2. zář 2010

@majcam To je fakt, ale me doma jinak nereknou, protoze nas s mym krestnim bylo doma uz moc 😉.
Elasticky puncochy jsou takovy ty extremne stahovaci, v Motole mi je davali pri revizich a na porod mi nohy stahly elastickym obvinadlem. Je to kvuli prevenci trombozy,

betox
2. zář 2010

@petrita83 😀 😀 😀 ....holky, teda vy mi dáváte....

majcam
2. zář 2010

@inza tak v COPu jsem dopadla dobře,vřídek má prý většina žen,ale musí se to hlídat,a ty špinění byli pravděpodobně z toho čípku 😖 ,jinak jsem tam byla nejmladší,čekárna plná 70 plus,tak na mě teda koukali,a v ordinaci 2 mladý učni 😠 😠 ,no než se vystřídali v koukání,tak jsem určo byla rudá i na "pipce" 😅

petrita83
2. zář 2010

@betox já nic..to majcam 😀
@majcam - 😀 😀 😀 😀 😀
tak to jsou dobré zprávy 😀 😀 tak teď už jsi vážně skouknutá všude a všema 😀 ale neboj ještě určitě nejsi okoukanej koláček 😀 Tak hlavně, že se ví příčina..a co se s tím dělá?

cibka
2. zář 2010

@majcam 😀

cibka
2. zář 2010

@iriel to vypadá slibně na dvojčátka
me se taky udělaly cysty a muse la jsme mesíc cekatted jdeme do druhého pokusu tak uvidíme jak dopadneme
držim palečky na utz

betox
2. zář 2010

@majcam teda, Ty dneska perlíš 😅

ahojkyy
2. zář 2010

čaute baby, tak mám za sebou veľký UTZ. Všetko v poriadku a pripájam foto, ak by ste takú chceli, tak takú peknú robí Dr. Feldmar 😀 😉 Podarilo sa nám ho sfotiť z profilu, ako si cucá palček 🙂

betox
2. zář 2010

@ahojkyy moc gratuluju, fotka je kouzelná

ahojkyy
2. zář 2010

@betox - však, ja sa usmievam jak prihriata 🙂

inza
2. zář 2010

majcam: cert vem rudou, hlavne ze jsi ok. To vis nekde se naucit musi a kouoknout k tomu 😀 😀

tereza1980
2. zář 2010

ahojkky, gratuluji ke krásnému chlapečkovi, v gennetu umí pěkné fotky i dr. Hynek, a kluci jsou asi cucálci, protože toto je naše foto z 22tt 😀 😀 😵

majcam
2. zář 2010

@ahojkyy
@tereza1980 jé holky,to je bomba 😲 😲 😲
,,no ještěže jsem se dole upravila, asi by se jim tak dlouho nechtělo koukat do bobřího véčka.. 😅

inza
2. zář 2010

majcam: ty teda perlis 😀 😀 😅

mandre
2. zář 2010

Dobré poledne,

@majcam manža mi teĎ vynadal, že se směju nahlas, když telefonuje se zákazníkem....to nešlo jinak....já bych je asi slušně poprosila, aby se učili na někom jiném 😀 😀

inza
2. zář 2010

ja mam taky obcas docela problem nevybuchnou nahlas smichy 😀

ahojkyy
2. zář 2010

@tereza1980 - tiež krásna foto 🙂 máte aj nožičky, narozdiel od nás 😉

majcam
2. zář 2010

Holky teď mě napadlo,jak mi to přes ty stahovací punčochy budou dělat...to si tam jako udělají otvor? 🙂

petrita83
2. zář 2010

@majcam a ty ses na to nezeptala? 😝 ty mě teda překvapuješ 😝 😀
JInak te´d jsem to do četla..majcam to ti tam dali dneska vtipnou kaši? 😀 fakt se tady směju jak blázen 😀

majcam
2. zář 2010

@petrita83 no nezeptala,znáš to,vše tě napadá až doma.. 😔 no s otvorem maj v sexshopech,ale to asi nebudou oni 😨

betox
2. zář 2010

@majcam chacháááááá...nejdřív jsem nechápala, jak to myslíš, ale pak mi to došlo...Tyhle punčochy jsou totiž 2 samostatné punčochy, jako ty co se dávají na podvazky ne punčochové kalhoty vcelku...No ale ty s dírou, hmmm bylo by to zajímavé.....Hlavně k tomu nechtěj ještě ty podvazky, jinak bude u Tvého zákroku obrovská fronta studentů...... 😀