Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

petrita83
16. zář 2010

@inza 😀 😀 přesně 😀 😀 ty už chudíci budou sotva chodit na tož mrskat ocáskama 😀

majcam
16. zář 2010

@inza 😀 😀 ,vim né,myslela jsem to tak,že chceš pojišťovat zezhora...to bylo dvojsmyslné 😕

betox
16. zář 2010

@majcam jóó, tak to je nepříjemný, ale stane se...

inza
16. zář 2010

@petrita83: ti pak vylezou jeste ti nevyklubany jak rikal manzovi pak dr. Ze kdyz moc casto tak jdou ven i nezraly ocasky. Pry kvalitka je tak jednou za 2-3 dny 😀 😀 a to me rikal i kamarada ze mu to taky rikal nejaky dr

inza
16. zář 2010

majcam: ja to pochopila a kdyz jsem to cetla musela jsem se smat 😀

majcam
16. zář 2010

@betox no to se stane,ale já jsem na tyhle věci fakt pedant,jsem to chtěla vše zvládnout kolem té laparky,ať už mám pokoj,a zase to mám rozkouskované...jsem prostě krá...!!!!

inza
16. zář 2010

majcam: no proste se stane. Ja taky co nenapisu to neudelam ci si nepamatuji a jakmile zapomenu nekde svuj blbnikem tak jsem v pr....

sichatka
16. zář 2010

holky, co se týká pojišťování, dá se místo Utrogestanu brát Duphaston, ten se nezavádí, ale polyká, takže pak nemusíte řešit, zda před a nebo po. Jinak se tvrdí ( viz internetové diskuse), že Duphaston je lepší na udržení těhotenství než Utrogestan. Nevím, jestli to bylo jím nebo shodou okolností, ale při 1. IVF jsem měla Utrogestan a nic, při 2 IVF jsem brala Duphaston - (Daněk mi ho v pohodě předepsal - řekla jsem mu, že se mi po Utrogestanu děla špatně, což nebyla pravda.) a mám dvojčata.

Držím palečky při snaženíčku.

majcam
16. zář 2010

@inza no právě,jsem si dneska na svůj blbník vzpoměla,kde ho mám a pak tohle...jim tam pak něco přinesu..no nic,nejde o život,ale sere to 🙂 ,prosim tě a kde se berou ty buňky v ocáskách?

inza
16. zář 2010

majcam: hele to netusim. at se manza zepta toho urologa

inza
16. zář 2010

majcam: tak uz vim co jsou ty kulate bunky...bud to je nejaky zanet a vyleci se antibiotiky a kdyz to po nich pretrvava dale tak to jsou nevyvvynute spermie..a tak spatne pry fznguji varlata......

majcam
16. zář 2010

@inza 😀 😀 sem ti chtěla napsat,že to je nějaký zánět..,no do toho všeho ještě takový starosti jako špatně fungující varlata..., 😠

inza
16. zář 2010

majcam: jo ale u manzio to vypada na zanet, predtim ve spermiu nic nemel a tady kde to mel tak pred tim mel delsi dobu zanet v zubu

nannynka
16. zář 2010

@inza Jak ses ptala na to pojišťování...nám o tom řekl Daněk a doporučil se pokusit jak ráno tak večer. Já vždycky byla po IUI celá rozbolavělá, ale kousli jsme to a z pojištěných 2 pokusů byla 2 těhotenství. Zbylá 2 IUI byla bez jištění. A všechna bez Utrogestanu.

majcam
17. zář 2010

Dobré ráno...,tak jsem přijela z Bulovky z vyndání stehů,ani se na ty ďoury nemůžu podívat...fuj fuj...
Jak tak koukám,tak tady asi pojišťuje každej 🙂

petrita83
17. zář 2010

@majcam dobré ránko! tak už stehy venku? to je fofr, tak hlavně se nenamáhej, odpočívej ať tam nemáš velký jizvičky!!!přeju rychlé hojení!!!
A kdy vlastně můžete zase pojišťovat? 😀 😀

majcam
17. zář 2010

@petrita83 ahoj,prý až za 4-6 týdnů 😠

petrita83
17. zář 2010

@majcam ???co že?? 😠 😠 ty brďooo ☹

betox
17. zář 2010

Dobré ránko,

@majcam tak už máš provázky venku, jo? Tak si jizvy hodně maž a masíruj (chce to tlakově, až Tě to bude bolet - mě to posledně ukazoval doktor a já myslela, že se počůrám, vždycky jsem to jen tak opatrně šudlala 😒 ), aby se dobře vstřebaly 😉

darkwitch
17. zář 2010

majcam tak at se ti to dobre hoji 😉 a rychle to utece... a nejlepsi na mazani je sadlo (bez soli samozrejme)

majcam
17. zář 2010

@betox jé děkuju...no na provázky jsem se taky nemohla delší dobu podívat,a když jsem se s nima skamarádila, tak mi je vytahali.. 😉 no zatim se na to bojim šáhnout...

@darkwitch a bez škvarků 😉

betox
17. zář 2010

@majcam to znám, já si je právě vždycky taky tak opečovávala a pak mi doktor na kontrole ukázal co se s tím má správně dělat - namazat a palcem tlačit silou dovnitř, až to bude celé zarudlé. Já koukala jako puk, ale je fakt , že to funguje 😉

zelvik
17. zář 2010

@majcam Ahojky, mně doporučili na jizvy po laparce měsíčkový olej - má všemožné použití a je fakt, že jizvy nemám ani zatvrdlé a skoro už i neviditelné (a to jsem byla na laparce 2x, z toho naposledy letos v únoru). Tak ti to jen píšu, abys měla z čeho vybírat🙂

betox
17. zář 2010

@zelvik měsíčkový olej nebo mast jsou super 😉

majcam
17. zář 2010

@zelvik děkuju 😉
@betox no to bude něco,ještě si to mačkat 🙄 ,co tvoje mrcha...už..už..?

darkwitch
17. zář 2010

@majcam jo skvarky taky nejsou moc dobre, nebo cibule 😀

betox
17. zář 2010

@majcam to víš, že nic...Teoreticky v neděli, ale ona ta bestie jako na potvoru určitě nepřijde v termínu 😠

darkwitch
17. zář 2010

@betox to je ji podobne...

majcam
17. zář 2010

Holky pls: na propouštěcí zprávě mám napsáno,že po operaci se mám hlásit u svého gynekologa, to se mám objednat ke svému gyndr, nebo k Lovás? Ale asi k Lovás,když mě ona posílala.. 😕

betox
17. zář 2010

@majcam asi jo, já teď naposledy po tý laparce taky šla k Brandejský