Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
17. zář 2010

..tak jsem objednaná k Lovás(teda k Bukvové), má volno až 6.10.,teď má prý dovolenou... 😠

betox
17. zář 2010

@majcam ono to uteče...se Lovásová vdala?

majcam
17. zář 2010

@betox jj vdala,ale už to tu někdo psal,že se jmenuje jinak...

petrita83
17. zář 2010

@majcam ale já jsem stejně objednaná k Lovásové 😀 řikala to sestřička 😀 tak třeba je Lovásová-Bukvová 😀

betox
17. zář 2010

@majcam ahá, jsem asi byla na dovče...
@petrita83 😉

majcam
17. zář 2010

...teď už jen aby otěhotněla a já jí budu v ordinaci závidět 😉

betox
17. zář 2010

@majcam chichi...no hlavně, aby nepotřebovala sama služby Gennetu 😉

cibka
17. zář 2010

ahoj holky
to je dobrý mě nikdo nerek ze je mam masírovat takže jsem po laparce nic nemasírovala a po laparce jsem se hlasila jak v gennetu tak u svýho gyn. v gennetu kvuli tomu aby vědeli jak sem dopadlaa co bude dal a u svýho ten udelal po 6 nedelích kontrolu
jinak včera sem pichala 2 injekci a pri ulomení skleněný zátky mi prdla a rozřízla sem si palec ☹
jinak všem přeji krásný víkend

majcam
17. zář 2010

@cibka ahoj,jakou zátku myslíš?

petaloudi
17. zář 2010

když stimuluješ normoš injekcema (ne perem), tak musíš nejdřív ulomit hrdlo ampuli a nasát si to, co si budeš píchat, do stříkačky... řekla bych, že to měla cibka na mysli. Taky se mi to párkrát povedlo...

Já mám dneska strašnou radooost, jsem byla na kontrole na endokrinologii a prolaktin a TSH konečně v normě. Máme povolenku se rozmnožovat 😀 Tak uvidíme, co se mnou v gennetu vymyslí...

darkwitch
17. zář 2010

petaloudi gratuluju tak sup sup hezky se rozmnozovat 😀

majcam
17. zář 2010

@petaloudi taky gratulka,závidím,já si ještě na rozmnožování po laparce počkám 😉

cibka
17. zář 2010

@majcam taková sklenená špička ne zátka blbe jsem to napsala

cibka
17. zář 2010

@petaloudi napsala si to uplne presne neumim to popsat,
takze hupsky na snaženíčko to je fajn ze se to zase rozjede držim palecky

cincinnati
17. zář 2010

Ahoj holky,
jdu do gennetu poprvé 24.9. k Lovásové. Můžete mi některá napsat, co mě na 1. schůzce čeká ? Jsem z toho šíleně nervózní. Předem díky

darkwitch
17. zář 2010

@cincinnati popovidate si s pani doktorkou o anamneze, udela ti nejspis utz a nejspis vas s manzelem posle na hormonalni profil a spermiogram, naberou vam krev a moc a dohodnete se na postupu...

cincinnati
17. zář 2010

@darkwitch : A když vše dopadne dobře, tak co se děje potom? Tyto testy jsem už absolvovala u mudr. nebo jsme si je sami zaplatili, ale jsou starší než 3 měsíce, takže je asi nevezmou...

nannynka
18. zář 2010

@cincinnati Ahoj, ja je mela starsi a nebylo nutne je delat znovu. Ale to bylo kdyz jsem byla poprve v Gennetu pred 3 roky a u jineho lekare. Pokud nebudou chtit nic dalsiho a nebude zjevna indikace na IVF tak Ti asi doporuci IUI(inseminaci). A ta se da udelat hned dalsi cyklus. Moc Ti drzim pesti at se brzy dockas.

cincinnati
18. zář 2010

@nannynka Moc díky, ale už tomu nějak nevěřím ...

nannynka
18. zář 2010

@cincinnati Nehazej flintu do zita. Urcite se to jednou povede. Ja napriklad cekala 7 let 😉.

cincinnati
18. zář 2010

@nannynka : Jak to, že tak dlouho ? Jak dlouho jste čekali, než jste to začali řešit přes doktory ?

nannynka
18. zář 2010

@cincinnati Máš IP

cincinnati
18. zář 2010

@nannynka : Díky

ivula21
19. zář 2010

ahoj holky,
chci se vás zeptat na takovou blbost, jak půjdu na OPU, má můj přítel nárok na paragraf ? Když vlastně jde jako doprovod po narkoze a vlastně jde i na odběr spermíí že? Dávají se čerstvé že? Co dával na začátku, tak to bylo jenom kvůli tomu jaký má spermiogram, že? 🙂

ivula21
19. zář 2010

A ještě se chci vlastně zeptat, já sice nevím, jestli vůbec dojdem k transferu ....moc tomu nevěřím, ale kdyby přece ...máte holky nějakou zkušenost s ubytováním v Praze? Já totiž Prahu v podstatě neznám. My bychom po transferu určitě nejeli domů, jsme až od Ostravy a já to nebudu riskovat. Díky 😉

inza
19. zář 2010

@ivula21 tak to netusim. Jo davaj se cerstve 😀

inza
19. zář 2010

@ivula21: zkus kouknou na net. URCITE NECO V OKRUHU lETNE NAJDES A ZA ROZU,MNY PPENIZ 😀

pet.s
19. zář 2010

Ahojky, dávám hlášení. od čtvrtka ležím v porodnici v Podolí. Měla jsme vysoký tlak a špatné monitory, tak si nás tu nechali. Pomalu se smiřuji, s tím že už tu zůstanu do porodu. No ještě uvidíme, co zítra řekne vizita.
Co tady? nějaké novinky? Nějaké tehule?

darkwitch
19. zář 2010

@pet.s tak to tam vydrz, ty jo ty uz budes mit mimco za chvili u sebe 🙂

inza
19. zář 2010

@pet.s: pekne ta, vydrz, zachvilku bude Terinka u tebe.