Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
20. zář 2010

cibka tak jak jsi dopadla, uz me zacinaji bolet palce 😉 😀

cibka
20. zář 2010

ahoj holky díky ze na me myslíte a držíte palce, tak jak jsem dopadla
dnes kontrolní utz, na pravé staně asi 3 jeden teda menší a na levé asi 5 ta prej maká víc , pry je lepší kdyz je jich min ze muzou být více kvalitní nez kdyz jich je treba 18 a jsou mín kvalitní, další kontrola není dnes mi zase zvedl dávku a zítra pícham pregnyl a ve čtvrtek kolem 7:30 nástup na opu sem psaná na 9. na sále by mela být lovásová
tak snad bude vše ok

cibka
20. zář 2010

jinak me tam pekne vydesili si tam sedim v čekárne a najednou ze sesterny jak se vydavají léky se vyřítí sestrička a riká jiné sestičce potrebuju tuhle pani okamžite odvézt na sál no a co myslíte oni hlásili moje jmeno sem se lekla co se deje, no nic dr byl na sále tak mi udelal utz tam ale to byl sok no a druhej me čekal asi po3 hodinách v poraci kdyz sem hledala penezenku nakonec mi vypadla v aute to byla taky klika

cibka
20. zář 2010

jsem zvedavá kdy bude et, uz takhle se mi zda opu docela brzy bude to asi 9 den no ale prý jsou dost velký tak snad bude vse ok

darkwitch
21. zář 2010

cibka tak budeme drzet ve ctvrtek palecky, ty si teda umis pospisit 🙂

inza
21. zář 2010

cibka: ma ct budu drzet palecky at jovajucha co nejkvalitnejsi. Pokudjsou vlky tak proc ee ten 9 den. Ja byla 11. 😀

jinak pekne rano

betox
21. zář 2010

Dobré ránko,
@cibka tak jsi to vzala hopem 😉 . To je dobře, že jsou vajíčka pěkná. Držím na čtvrtek palce.

cibka
21. zář 2010

ahojky,
moc vám děkuju 😀

petrita83
21. zář 2010

Dobré ránko 😝 @majcam příští týden ve středu, puoč? 😝

berounanda
21. zář 2010

Ahoj holčiny!
cibka - držím taky palečky, ať vše dobře dopadne

Jinak u mě po ET negativní ☹ , tak jsem nás objednala na říjen k Dr. a v polovině ledna začneme nanovo 🙂 Ty pokusy nějak ubývají 😨 .

Držte se holčiny ..pěkný den !!

petrita83
21. zář 2010

@berounanda to je škoda...a kolik máš ještě pokusů???1 nebo 2? jo joo přesně ubývají nějak rychle..a taky to čekání je děs... 😠

berounanda
21. zář 2010

@petrita83 mám ještě 2, ale s tim, že mám za sebou - jednu nepovedenou stimulaci, a teď to taky nevyšlo. Ještě že ta pojišťovna nebere ukončenou stimulaci jako pokus..
Příště asi přistoupíme na As. Hatching..mohlo by to alespo%n trochu pomict.
Chjo..
A jak jsi na tom ty?

cibka
21. zář 2010

@berounanda to je mi líto drže se holka
kolik ti jich zavedli

petrita83
21. zář 2010

@berounanda já mám taky před sebou ,,už jen,, ještě 2pokusy 😉 byla jse na 1IVF v červenci..povedlo se, ale jen na chvilku 😖 , pak jsem šla na IUI- to se nepovedlo a další teď nechci , dokud neuděláme ještě nějáká vyšetření...zatím to vypadá že náš problém jsou lenoši a špatnej tvar, ale kdo ví..tak chci jít na lapárku, imuno a genetiku..možná mě ještě něco dalšího napadne 😀 doktory fakt nemusim..ale pro míma vše..

berounanda
21. zář 2010

zavedli 2 super pěkný hrášky, ale asi se jim u mě nelíbilo. No jo ta psychika ... byla jsem až moc natěšená , vždyď já už mám všechno vybraný, od plenek po kočár 🙂 ..musim si najít práci a přestat na to tolik myslet 😅

berounanda
21. zář 2010

@petrita83
My měli IVF s ICSI
laparku už mám za sebou..problém je, že mi vzali vejcovody, oba, takže i když teď manža má celkem dobrej spermio, já už jinak neotěhotním.
Navíc nám tenhle měsíc propadnou všechny vyšetření, tak si to dáme vše znova. Snad aspoň to inumo by mohli vynechat, jsou tam šílený obj. termíny.

petrita83
21. zář 2010

@berounanda 😖 jo joo to znám...taky se snažim zabavit se čím koliv jinym..a tak zase doma trochu buduju, v práci jsem taky pořád...víc chodim ven s kamrádkama..kočárky už nevybírám..a čekám..snažim se na to nemyslet...a užívat si vše jak to je...

berounanda
21. zář 2010

@petrita83 asi je to tak nejlepší. Půjdu upíct nějakou dobrotu 😀

petrita83
21. zář 2010

@berounanda my taky měli ICSI..ale z 10 nám zbyli jen 2..nic do mrazáku..vy taky nemáte?
a měla jsi před tím nějákej problém než jsi šla na tu lapárku?tak uvidíme..co se mnou..já jdu příští týden na konzultaci..přijde mi ale zbytečný zkoušet IUI s nic moc spermiem..kdyby se to povést někdy mělo..byla šance 3roky před tim..a nic..
Tak že vy už genetiku i imuno máte..a na to se taky musí znova? já myslela že když jednou dobrý..tak už pořád dobrý 😀
JInak co si budem povídat je to na prd...

betox
21. zář 2010

@berounanda moc mě to mrzí. Od léta se tady nějak nevede ☹

petrita83
21. zář 2010

@berounanda šikulka..mňam ..já jsem v práci a dnes máme večer naávštěvu tak taky poletim domů brzo něco kuchtit 😀

berounanda
21. zář 2010

@petrita83
Já nevim jestli budeme muset znova na imuno - právě doufám že ne ..pak by stačili jen testy z krve v gennetu.
Vím jen, že Brandejská nám řikala, že testy platí 1 rok, no a rok to bude tenhle měsíc.
Já měla 6 folíků, ale jen 2 vajíčka. Mraženky žádný.
betox @
jo jo, někdo řikal že to tu jde po vlnách, a asi jsem v té které se nevede ☹
petrita83
jdu nakoupit pár potřebných dobrot a jdu nato. ..hmm se mi už zbíhaj sliny, budu dělat be-be řezy 😀

inza
21. zář 2010

@petrita83: u nas taky pomaly a spatnej tvar.......
@berounanda: jinka ja za sebou uz 3 nepovedena IVF 😒

inza
21. zář 2010

@berounanda: hele a nechces se stavit neco upect i k nam 😀 . jinka me to je lito ze ti to nevyslo, ale neboj vyjde urcite priste. Nas teda dr na nova vysetreni nezene i kdyz je mame taky uz rok....

petrita83
21. zář 2010

@inza jsou to potvory líný 😠 ale pořád si řikám, že na ně nějak vyzrajem 😉 počkám na moudra do příštího týdne..ikdyž to mě možná přejde humor.. 😀 😝
@berounanda - jo joo jde to tady po vlnách..jen nás tady ta vlna nějak pořád přeskakuje...sem tam ošplouchne malíčky..ale jinak nic..

inza
21. zář 2010

@petrita83: ja do patku to jdu na indikaci pred laparkou. Jinka "pansky gynekolo" rikal ze s tema mrskama moc delat pra nejde ze to je vetsinou geneticke...max jdou delat male korekce

petrita83
21. zář 2010

@inza to je teda nic moc zpráva, já myslela že třeba jak řikaj může mít chlap nějákej zánět..ten vyléčej..když teda na něj přijdou amršky se zas rozpohybujou 😀 no ale je to divný..před tim než jsme šli do Gennetu bylo spermio super...tak nevim co se najednou tak pokazilo..a teď je to jednou blbé, někdy lepší..
Tak ty už jdeš v pátek a lapárka pak bude kdy a kde?já doufám že to půjde rychle..čekání mě neba..zvlášť když vim , že ho potom bude dooost.

majcam
21. zář 2010

@cibka tak super,jj s těma folíkama je to tak..jak já bláznila,že jich mám jen 9,ale Lovás říkala,že to je akorát a lepší méně,než více a i s tou kvalitou to tak prý je... 😉 mě zase maká více pravý vaječník 😕 ...

majcam
21. zář 2010

@berounanda jejda,tak to mě mrzí..jj vypadá to na vlnky.., 😉

mandre
21. zář 2010

Ahojte.

@inza @petrita83 @betox
Dnes jsem byla v Gyncentru na tom přeLSK vyšetření....mám to nějak hopem, už příští týden ve čtvrtek, nástup ve středu odpoledne......a bude mi vyndávat ten myom 😖 🙄 ....se hrozně bojim😝