Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

monnn
6. říj 2010

@dennisa jo a taky se přikláním k zvalentova,OPU mi dělala Lovásová a byla velmi příjemná i sme se zasmáli,měla jsem divné otázky! 😀 😀

monnn
6. říj 2010

@darkwitch ta pizza bude lepší,knedlíky nech na jindy 😉

majcam
6. říj 2010

@monnn pardon jmenuje se to heterozygot... Byla jsem na krvi na MTFR mutace a tam mi zjistili,že od jednoho z rodičů jsem "něco" nepodědila a na to by se měla brát kyselina listová...,ale prý to neni nic z čeho se mám hroutit.. a prý to tady maj skoro všichni... 😉

petrita83
6. říj 2010

😎 se picnu, tak že pátek padá..mrcha si chodí prostě jak chce, třeba i o týden dřív..to je takovááá potvora,!!!! 😖 😠 😠

inza
6. říj 2010

@petrita83:to je me lito

majcam
6. říj 2010

@petrita83 ty vole,pardon,... 😠

betox
6. říj 2010

Týjo, vy teda dneska zase jedete....zvlášť teda majcam má dneska zase den 😀
@mandre já to tak měla skoro po každý LSK, mrcha přišla vždycky tak během 5 dnů, ať mě operovali jakýkoliv DC. Ptala jsem se na to a prý je to po LSK hodně častý, takže v pohodě.
@inza držím palce a ať je všechno OK 😉
@petrita83 no to je teda fakt bestie 😒

inza
6. říj 2010

@betox:takze by me jako mrcha mela prijit po LSK? To nemuze ja jdu 21 na mobilizaci

majcam
6. říj 2010

@inza no je to možný,mě taky přišla daleko dřív ,když jsem přišla z nemocnice...,ale zase když jsem se dívala na diskuzi o laparce,tak tam měli spíš zpoždění...tak si vyber.. 😉

majcam
6. říj 2010

@inza držím moc moc palečky do nemocnice...tak pa a za pár dní tady... 😉

inza
7. říj 2010

Dobre ranko
@majcam: diky

petrita83
7. říj 2010

@inza Dobré ránko!!okdud píšeš z nemocnice???taky moc držijoo palce!a trochu závidim, že už to taky budeš mít za sebou..tak já jsem musela tu indikaci před laparo odložit na příští pátek..ale včera sem byla faaakt naštvaná 😠 😀

inza
7. říj 2010

@petrita83: ja jeste doma, budu vyrazet tak nejdrive za hodinu. Mam tam byt mezi 11-12...
ale budu mit s sebou mobil s netem 😀

inza
7. říj 2010

@petrita83:verim ze jsi nastvana byla, je to proste pech. Ja ted akorat hledala busy jak jedou akoukala jsem ze me je zase zmenili....ze jezdi zase odjinud nez maj

darkwitch
7. říj 2010

@inza drzim palecky...

petrita83
7. říj 2010

@inza 😀 to je děsný..a ty tam jedeš mHD?manža je asi v práci, viď?No tak ať nezabloudíš 😀 ahaa já myslela, že se nastupuje vždycky ráno 😉 no jo jsem ještě nováček.

cibka
7. říj 2010

@inza taky držím palečky at je vse ok a si brzy doma

majcam
7. říj 2010

Dobré ráno holky... 😉 ..nene nevstávala jsem až teď,jen manža má týden odpolední,tak okupuje net..
@inza doufám,že ti došla ode mě ta IP,a s tím příštím týdnem jak to máš nabité,tak opatrně,bude tě to ještě bolet.. dneska jsem se v noci probudila na břichu a ještě to bolí,teda hlavně pupík... a ze začátku jsem ležela s pokrčenýma nohama,přišlo mi,že se to napíná a bylo to nepříjemný...

majcam
7. říj 2010

@petrita83 taky jsem jela MHD s tchýní a manža odpoledne dorazil... 😉

inza
7. říj 2010

@petrita83: asi by me manza odvez, ale si myslim ze neni potreba. Busem to je cca 25 min a kousek pesky. A sportovni tasku co mam s vecma jsem stejne zvykla nosit z drivejsich sportovnich aktivit.. 😀. Ja nevim kdy se kde nastupuje, podle me to je v kazde nemocnici jine. Ja cca myslim pred 15 lety mela nastup do 16 hod ci tak nejak, ale to bylo s kolenem.
@darkwitch,@cibka: diky

Mejte se pomalu balim a budu vyrazet smer Homolka

inza
7. říj 2010

@majcam: jj dosla 😀. Se bolest nejak podda 😀

darkwitch
7. říj 2010

@cibka jak se citis? uz se nam to krati, ale stejne mi prijde ze do toho pondelka snad nevydrzim...

majcam
7. říj 2010

@inza já vim,že se to poddá..,já taky nejsem žádnej cimprlich,zubař mi nevadí atd.,ale tohle je taková jiná bolest..

inza
7. říj 2010

@majcam: nejka jsem si na bolest ze sve byvale sportovni kariery zvykla. Urcite to nebude horsi nez kdyz te primo nekdo trefi v plny palbe z metru micem do zeber..... 😀

No vypinam comp a odchazim, odpo se nejak ozvu pokud to pujde. Mejte se

majcam
7. říj 2010

@inza ježiš jeď už...!!! 😉

cilkaa
7. říj 2010

Ahoj holky,
@inza tak přeju hodně štěstí, pak nám musíš vše povyprávět

Holky, čtu o tom Gynexu, to by mi mohlo pomoci, já totiž nemám ten plodný hlen..nikdy... mám spíše sucho a krémovitý hlen a možná malinko vodnatý při ovulaci...ale bílek a natahovací nikdy...
Nemáte i jiné tipy? Pila jsem maliník jeden cyklus, ale to bylo asi málo, bude tpo asi spíš dlouhodobé...
Mám ještě jeden cyklus před IVF, tak bych zkusila něco

petrita83
7. říj 2010

@inza joo tak ty to máš jako sportovní disciplínu 😀 tak to joo 😀 😀

petrita83
7. říj 2010

@inza tfuj, tfuj, hodně štěstí!!

majcam
7. říj 2010

@cilkaa no to nevím,já nikdy při ovulce necítila ani vaječníky,něco jsem četla o těch hlenech,ale asi to nepoznám, jen vím,že stopro ovuluju kolem třináctého dne, podle UTZ, ale taky přemýšlím o koupení..

betox
7. říj 2010

@inza určitě to není pravidlo, ale u mě to takhle zpravidla fungovalo a prý je to časté. Ale tím se nezatěžuj, třeba Ti mrcha dorazí v termínu, nebo budeš mít naopak zpoždění 😉 Každopádně držím palce