Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

inza
13. říj 2010

@mandre:me tam prdnison treba nenapsali, jenom pentomer. Prednison az pak prd tretim pokusem pry pro jistotu. To jsem ale mela NK bunky prozmenu v norme
@betox: to doufam

mandre
13. říj 2010

@inza to jo, protože na ty NK buňky Prednison nefunguje...ten je na imunitní reakce 🙂

mandre
13. říj 2010

@inza a máš nějaké příznaky borel. kromě fleku?

petrita83
13. říj 2010

@mandre 😀 😀 😀 ahaaaaaaaaaa, je to tam teda pěkný semeniště 😲 😀

majcam
13. říj 2010

@inza to je teda pěkný s tou borelkou..teda pěkný to neni 😠 , sviňucha svinutá...

@mandre ježiš už se začínám v těch alergiích ztrácet..., a ještě nějaký depresivní cosi... 😠 ,to jsou fakt věci..
Betox : tý jo,si otevři ordinaci,budem chodit k tobě,všechno víš.. 😉

petrita83
13. říj 2010

@inza ty joo na tak dlouho..to je teda na ho..ale hlavně že jste na to přišli brzo..a bude to dobrý!plán byl stejně začátek roku, tak to jen dodržuješ!!a zatim můžete zavést ten gumysex 😀 a pak najednou v lednu z toho bude to tvoje tělo tak v šoku, poté odvikačce, že budou hned dvojčata a přirozeně 😀

darkwitch
13. říj 2010

@mandre na ty mi nerekla nic... jenom, ze je mam a ze je ma skoro kazdy... no me ted napsala pentomer a pak pred ivf prednison

mandre
13. říj 2010

@majcam závěrem ti stejně imunolog řekne, že to nemají ještě probádaný, takže stejně neví, proč to je 😀 😀 ...že to je jen statistika a zkoušení, jestli to zabere. 😝

petrita83
13. říj 2010

@mandre tak že jsme pokusný králíčci 😨 🤐

darkwitch
13. říj 2010

@mandre no me prislo, ze sice jako vsechno mam zvysene, ale ze to stejne nemusi mit vliv a ze pulka studiji tvrdi to a druha pulka neco jineho... chtela mi delat spirometrii a pak mi ji nedelala, asi ji stacilo, ze jsem priznala "obcasne" astma - presny nazev si nepamatuju je to neco latinskeho, zacinajici inter...

mandre
13. říj 2010

@darkwitch dtto 😀 😀 , ale já ten Pentomer nejim pořád, jen před úkonem (bych se musela cpát celý rok)....ale teď ho nejíš, ne? 😲 , ten se v těhu nemá jíst, vždycky mi připomínají (i brandejská) při otěhu vysadit.... 😲 😲
A místo Prednisonu mi před IVF píchnou jednorázovku, abych tu srágoru nemusela prohánět přes žaludek. 🙄

mandre
13. říj 2010

@petrita83 ono to celé je metoda pokus-omyl, bohužel 😖 😖 😠

darkwitch
13. říj 2010

@mandre nene jenom mam recept ze ho mam jist kdyz nebudu tehu... ale me prislo, ze nemela ve zprave, ze nemuzu otehu kvuli vejcovodum, protoze mi rikala, ze mam brat ten pentomer a kdyz nebudu tehu tak pred dalsim ivf prednison...

betox
13. říj 2010

@majcam jéé, to by to dopadlo 😀 Ono po těch 8 neúspěšných letech jsem leccos pochytila 😉
@mandre fakt Ti to píchají? To bych pak eventuelně taky potřebovala. Já mám chronickou gastritidu, takže jsem nesnesla ani Pentomer a nevím, jak zvládnu Prednison....Docela se děsím stimulace (pokud teda na ní někdy vůbec dojde 😠 ), co to udělá s mým žaludkem 😒

mandre
13. říj 2010

@betox jo Brandejská tam má jasně napsáno, že jsem nesnášela Prednison, tak mi dali domu injekci + něco ke smíchání (podobný Prednisonu - nevim teď z hlavy ten název- ale účinky stejný) a při píchnutí Pregnylu mi manža doma bodnul ještě jednu (tahle ale byla koňská, au au)...říkala, že to pokreje celé IVF 😕
A ty máš taky NK buňky, jo?

cibka
13. říj 2010

@zvalentova to je mi líto, ja na tom budu uplne stejne ☹

cibka
13. říj 2010

@darkwitch ted sem se trochu vzpamatovala sem si vzala taky utros a normalne sem nevedela co se deje a nebyla sem schopná vstát no hruza a za hodku musim do prace

cibka
13. říj 2010

@mandre no me na nk bunky napsali prednison na umunologii

zvalentova
13. říj 2010

@mandre ahoj, také mám NK buňky, cos na to brala?

darkwitch
13. říj 2010

@cibka na me to pusobi stejne jako alkohol mota se mi hlava a pritrouble se tomu smeju a vetsinou se odpotacim nekam si lehnout a na hodinku si schrupnout... praci bych asi nedavala...

majcam
13. říj 2010

@betox bys nám dělala miminka..a měli bysme to i s protekcí.. 😉
No já jen doufám,že až mi na imunu řeknou,že jsem alergická na manžu,takže si to nevezme osobně 😉

mandre
13. říj 2010

@cibka
@zvalentova
já mám na to mít Pentomer, ten je má snižovat, je to vedlejší účinek toho léku, mi řekla Dr. Já to nejim pořád, to taky není ideální, tělo potřebuje tyhle potvůrky na obranu.

cibka
13. říj 2010

@mandre no me dali prednison a rekla v tehotenství snízit na 2,5mg a v 10 týdnu na kontrulu na imuno

zvalentova
13. říj 2010

@mandre tak ten jsem měla a nevím jestli zabral. Zkusím znovu Imuno, jestli po měsíci nebudou výsledky lepší. Domluvím se s Langerovou a uvidíme.

darkwitch
13. říj 2010

@cibka to mam stejne 🙂

betox
13. říj 2010

@majcam 😀 😀 😀
@mandre no jasně NK buňky to jistí, mám pocit, že je mají všichni zvýšené....Říkala mi Brand., že je to hrůza že to vychází všem stejně a že se to (teda jako imunologie) stejně přeceňuje....Já se ji na ten píchací Prednison zeptám, až to bude aktuální. Nesnášela jsem teď ani tu antikoncepci, tak mám tucha, že s Prednisonem to bude v bledě modrém 😝

cibka
13. říj 2010

@darkwitch ja to psala uz minule ze sme na tom stejne, nk bunky biochemicky tehu ms no proste stejne tak doufam ze budeme stejne tehule jednou

darkwitch
13. říj 2010

@cibka teda ja doufam, ze budu tehule uz ted 😉

sipkova1
13. říj 2010

Ahoj holky, mně Prednison na žaludek nevadí, spíš mám po něm větší chuť k jídlu a mám mastnou pleť a hučí mi v uších ! … a jsem unavená (ale to jsem pořád…)

cibka
13. říj 2010

@darkwitch no to ja tajne doufam taky ikdyz dorazila ms 😉