Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

darkwitch
20. říj 2010

dekuju 🙂

inza
20. říj 2010

@darkwitch: IP

petrita83
20. říj 2010

@omcamauta ahojky , já vždycky musela čkat do druhého dne..nevim proč říkaj že budou ještě ten den..většinou to tak neni, ale třeba budeš mít štěstí 😀

petrita83
20. říj 2010

@darkwitch co to čtu, dark 😖 no držim všechny palce!!!

darkwitch
20. říj 2010

me uz dneska upozornovali, ze mozna bude vysledek az zitra

inza
20. říj 2010

@petrita83: tak jak je?

darkwitch
20. říj 2010

@petrita83 dekuju...

darkwitch
20. říj 2010

tak langerova mi volala a dohodneme se jak bude vypadat to hcg...

inza
20. říj 2010

@darkwitch: vidis to bylo rychle, tak mezi OPU chodi koukat na mobil.....Bude tu krev urgovat?

dennisa
20. říj 2010

@darkwitch a bude ta krev teda dneska?

betox
20. říj 2010

@darkwitch no to neeee, drž se

omcamauta
20. říj 2010

@petrita83 mi před měsícem fakt brali krev kolem 8 a výsledek v 15h byl. Holky z naší diskuze to mívaly podobně... s tou novou laborkou je to ale prekérka. 😕

petrita83
20. říj 2010

@inza nic moc, neskutečnej mazec v práci, propustili jsem jednu sílu..a teď jsem na vše sama, do toho lítání po doktorech..včera mi vzali krve, že jsem nemohla hýbat rukou...tenhle týden už mám ale klid, a zase až příští týden vyšetření před operac a pak už jen čekat..hlavně doufám aby všechny testy byly ok, a neposunulo se mi to zase a nebo aby mrcha nedělala zase problémy 😀 a nemusela se operace překládat to by mě už vážně....
a co ty?????já taak závidim..až na tu borelku 😖

darkwitch
20. říj 2010

Nevim jestli bude tu krev urgovat, ale asi si to ohlida, jestli je hlavní problém v systemu tak si muze pro výsledek zavolat

petrita83
20. říj 2010

@omcamauta no já na to štěstí nikdy neměla 😲 vždycky slíbili a apk nic..nejhorší to bylov pátek..čekat celej víkend 😲 jo jo přesně..prekérka 😀

petrita83
20. říj 2010

@darkwitch jdš dneska? držim vše co mám 😉

omcamauta
20. říj 2010

@petrita83 právě proto jdu radši na krev zítra (i když je to teprve 12dni po IUI), já bych celý víkend čekat nevydržela 😅

lucavka
20. říj 2010

Tak holky jsem se po několika telefonech s Gennetem dozvěděla, že si mám pro výsledky zkusit zavolat zítra v deset, že v laboratoři prostě ještě nejsou ☹ . Ach jo...

majcam
20. říj 2010

@petrita83 ahoj,tak nás s Inzou zaměstnejte 😉

dennisa
20. říj 2010

No teda to je pech s tou laboratoří 😖 Zrovna když mě budou čekat tak důležitý odběry.

inza
20. říj 2010

@petrita83:jo nekdy krev vezmou tak ze o tom nevis a nekdy bys je pak nakopala. Nojo tobe se uz LSK blizi docela fofrem...Vlastne pristi neuplny tyden na vybehavani vysetreni. No pak to budes mit pekne za sebou.....Ja dju zitra na pracak a pak na celkovou mobilizaci 😝 Jinak ta borelka tento rok komplikuje IVF takze nejdrive bude v lednu podle vysledku krve..... jasne zamestnej nas s majcam 😀
@majcam: no bylo by to dobry..... 😉

inza
20. říj 2010

@dennisa: neboj se to podda

mandre
20. říj 2010

Ahoj děvčátka.

@darkwitch tfuj, tfuj, tfuj...držím všechno...ať to ustojí prďolka 😲

@inza dneska jsem se objednala k Babičkový....potřebuju rady, co mám vzít s sebou a co mám kde zjistit 😀

@dennisa duchové joooo, těhule 😀 😀 😀

inza
20. říj 2010

@mandre. a na kdy te objednala? poslu do IP behem dne

dennisa
20. říj 2010

@mandre čas ukáže.....ještě zbývá skoro týden do krve, takže těhule je poněkud silnej výraz 😀

petrita83
20. říj 2010

@omcamauta já to pak dělala stejně 😀 tak držim palce ať se zadaří..nebo zadařilo vlastně 😀

mandre
20. říj 2010

@inza 18.11. 😀 ...prý kdo Vás posílá, Langerová? 😀 A já: Brandejská, a ona: jo Miládka 😀 😀 ....pošli posly 🙂

petrita83
20. říj 2010

@majcam 😀 no to bych brala, ale jde o to..že fakturovat a balit balíky asi není vás vysněnej job 😀 proto na to právě někoho potřebuju abych se s tím jednou jako těhule nemusela tahat sama..ach jo to je prekérka 😖

mandre
20. říj 2010

@petrita83 to zvládneš, teďka.. 😀 ....nebo vem nějakého studentíka na brigádu 😉

petrita83
20. říj 2010

@inza 😀 akorát nevim kdo by tahal ty krabice 😀 by sme si vždycky střihly 😀 jo jo jdeš se zmobiliovat na pracák 😀 tak to bude zajímavej den.. 😲
jinak přesně někdy o tom ani nevíš a jindy ti rozpíchaj celou ruku, no včera mi tu krev ani nemohli zastavit..a přitom mám tak pěkné žíly 😀 mě se to tak vleče...a bu´d v klidu já už letos nic nestíhám 😒