Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
21. říj 2010

Betox, ja jsem si to velke baleni nachala nadelit k narozkam. 😉

Dark, teda to je fakt otrava. Myslim, ze po dobre tehotneni je potreba psychicka pohoda a ne se furt nervovat, kdy budou vysledky krve. 😠

betox
21. říj 2010

@anlek to je dobrý nápad 😉
@darkwitch no to je fakt děs, bych už asi lezla po stropě 😒

inza
21. říj 2010

@betox: k Babi jdu v 11 a mam to do jedny. Takze pak az dorazim domu tak napisu neboj. Jsem ted jeste byla rano na pracaku a tak mam dnesek docela narvanej....Jo ten wobenzym je pekna palba. Ja ted beru 3*5, ale tak budu brat asi jenom tyden a pak prejdu na 3*3. Jinak to proste nejde ani financne. No uz vim co budu chtit od rodicu k jezisku 😀

dark: si teda davaj na cas 😒

betox
21. říj 2010

@inza držím palce

inza
21. říj 2010

@betox: diky 😀

ivula21
21. říj 2010

Holky, tak to si mám zas koupit Wobenzym? Už jsem si koupila Laktobacily, tak teď ještě toto? Ale to je fakt darda za to balení. ☹ Zvláštní je, jak se člověk všeho chytá že? Všeho co by mohlo pomoct. Já už mám tady u počítače celou lékárnu...(se mi tu smějí) a mimčo furt nikde. 😉

Dark to musí být nervy. Ten Gennet mě někdy tak točí fakt 😒 Ale držím všechno co mám

betox
21. říj 2010

@ivula21 no nemusíš, ale tonoucí se stébla chytá. Mám za sebou 8 let snažení, takže jsem si ho právě objednala 😉

ivula21
21. říj 2010

@lucavka Lucavko a ty ještě nemáš výsledky? taky budou dneska?

inza
21. říj 2010

@betox: ja mam zatim baleni 200, ale taky asi pujdu do lekarny pro to velke....

sipkova1
21. říj 2010

@darkwitch Drzim palce !!!

lucavka
21. říj 2010

@ivula21 - tak hurá, konečně ty výsledky mám. 13. dní po ET bylo HCG 783,5

inza
21. říj 2010

@lucavka: tak to je super....... 😀

petrita83
21. říj 2010

dobré ránko!!!
@darkwitch by mě šlehlo 😒

petrita83
21. říj 2010

@lucavka 😀 😀 wow! 😀

betox
21. říj 2010

@lucavka no to je krása 😉
@inza já sehnala těch 800 tbl za 2449,-, což vychází o zhruba 800,- levněji oproti těm 200 tbl. 😉

inza
21. říj 2010

@betox: jo tech 800 je levnejsich, ale ja kdyz to kupovala tak jsem nemela tolik penez u sebe resp poukazek...za co ja nakupuju v lekarne.... 😀. Odchazim za Babickou.....

betox
21. říj 2010

@inza to je jasný 😉 drž se 😉

majcam
21. říj 2010

@inza drž se 😀

@lucavka hezký,gratulka!!!!
Dark: tak co? Už to snad musí být...

evak99
21. říj 2010

@inza já vím...je to napytel a na psychice to nepřidá, viď? ale jsi silná ženská, tak to všechno zvládneš. I mímoš bude, uvidíš. 😉

majcam
21. říj 2010

@betox oj jsem si nevšimla co si psala Inze,a napsala jsem to samé... 😔

ivula21
21. říj 2010

@lucavka Jééé to je paráááda...gratuluju 😅
Už ať to máme všechny 🙂

A kolik jsi měla embryjek zavedených?

darkwitch
21. říj 2010

@lucavka gratuluju 🙂
no ja jeste nic nevim, maji mi volat...

dennisa
21. říj 2010

Ahoj holky.

@darkwitch pořád nakukuju co Ty a Ty chudáku ještě nic nevíš. Pěkný nervy teda.

majcam
21. říj 2010

@darkwitch ježiš,co tam s tim dělaj?

darkwitch
21. říj 2010

ja se potom vcerejsim soku s krvacenim uz docela uklidnila... ale ted me malem zabil kolega, mi volal jestli si muze vzit skenr z moji kancelare...

dennisa
21. říj 2010

@darkwitch a to krvácení už ustalo, už je to dobrý?

darkwitch
21. říj 2010

krvacela jsem jen cestou z gennetu, pak jeste malinko doma a odpoledne uz zase jen lehounke spineni...

dennisa
21. říj 2010

@darkwitch já taky od včera střídavě špiním 😖 Špinila jsem už v neděli. Takže se taky nervuju, co to má být. A bolí mě břicho jak na MS.

darkwitch
21. říj 2010

@dennisa to by mohlo byt dobre znameni... do 14 dne je spineni vporadku, mi rikala sestricka a nemam se bat, to je uhnizdeni...

anlek
21. říj 2010

@lucavka Gratuluju!!!!

@dennisa Deniso me bolelo bricho na MS asi az do 7tt nebo mozna dokonce 8tt a pritom vse bylo ok. Rekla bych, ze jen se zacala hormonama menit deloha.