Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

anlek
29. říj 2010

@majcam Nebo tak. Dark, vim, ze ted neni nalada. Ale az si vylizes z nejhorsiho, tak se do toho zakousni a to by bylo, aby nebylo.

petrita83
29. říj 2010

@darkwitch to je mi moc líto 😖 držim palce ať mrcha přijde co nejdřív..a je to to menší zlo...dark..příště to určitě vyjde!tohle byl nějákej smolnej rok..ale 2011 nám to klapne!drž se!

dennisa
29. říj 2010

@darkwitch to mě moooc mrzí ☹ Drž se!

darkwitch
29. říj 2010

Teď jsem si nakoupila sladkosti uz se těším až se do nich pustím
V pátek jdu k langerove tak se poptam čím to může být dnes jsem se snažila jen nebrecet uz v ordinaci...

petrita83
29. říj 2010

@darkwitch to znám...ale doma si klidně pobreč, dej si vše na co máš chuť..já to taky řádně zajedla..vlastně to nějak zajídám pořád 😉 ale tím tě nestraším 😲

monnn
29. říj 2010

@darkwitch ach jo,je mi to taky moc líto ☹ ,ted si nevzpomínám byli jste s manžou na IMUNO.,nás tam Dr. poslala,ted čekám na výsledky,Dej si nějakou dobrou čoko a nešetři čím víc,tím líp 😉

darkwitch
29. říj 2010

@monnn imuno mame ted cerstve a jeste cekame na vysledek genetiky... uvidime...
@petrita83 jasne podle heslo kdyz nemam tehu brisko at mam alespon nejake...

no kazdopadne pujdu s vami asi do lednoveho snazeni... problem je, ze ted budu bez prace... takze nevim jestli nepujdu do dalsiho kola az na jare, nebo v lete... sakra...

mandre
29. říj 2010

Ahojte.

@darkwitch drž se ☹

Betox: teď jsem to dočetla, nemůžeš mít náběh na OHSS? Mně teda bolelo břicho těsně před OPU, že jsem se nemohla hnout, ale prý to je normální, se tam musí nějak porovnat 🙂

majcam
29. říj 2010

@darkwitch taky do dalšího kola půjdu později,počkám na tebe!!!

majcam
29. říj 2010

@darkwitch to si brečet mohla,já bych řvala jak tur..

darkwitch
29. říj 2010

@majcam ja jsem to vydrzela nez jsem vysla, pred gennet... ale vecer si dam nove kolo a to si to poradne uziju, ted taky nemuzu brecet, manzel ma jet na vikend a kdybych nebyla v pohode tak neodjede a on by me vklidu vybrecet nenechal, protoze to nezvlada...

majcam
29. říj 2010

@darkwitch jo to znám,taky mi takhle reaguje manža... ☹ ☹

darkwitch
29. říj 2010

@majcam takze je lepsi byt chvili v klidu nechat ho odjet a pak spustit orgie zmrzlina, cokolada slehacka a plac 😀

sipkova1
29. říj 2010

@darkwitch ach jo ☹. No ale ber to tak, že jsi schopná otěhotnění...

majcam
29. říj 2010

@darkwitch souhlas...,myslím na tebe.. 😔

darkwitch
29. říj 2010

@sipkova1 no, to uz jsem zjistila posledne... ted bych radsi zjistila, ze jsem schopna dite i donosit, porodit, vychovat...

anlek
29. říj 2010

@darkwitch Myslim, ze je potreba prijit na to, v cem je problem a pak budes mamina hendle.

darkwitch
29. říj 2010

@anlek uvidime... ted se z toho musim dostat...

sipkova1
29. říj 2010

@darkwitch no já vím, že je to slabá útěcha, mě když to všichni říkali pro zamlklým těhotenství, tak jsem si myslela, že si dělaj srandu... Kdyby se aspon zjistil duvod a mohlo se z hoto neco vyvodit pro další pokusy.

betox
29. říj 2010

@darkwitch no do háje, moc mě to mrzí. To už je fakt divný, takhle 2x za sebou, někde tam musí být zádrhel, ale jakej? Snad bude Dr. něco vědět. Moc držím palečky, ať se mrcha brzy rozjede (já vím, je to debilní přání, ale v tomhle případě na místě.. ☹ ) Pořádně se vybreč, to pomůže.

Jinak Brandejská na mě jen kroutila hlavou, že je to hrozně zvláštní a hlavně hodně brzy na OHSS, navíc s mou maličkou vaječníkovou zásobou, by to prý nemělo hrozit. Mám si skočit k obvoďačce a nechat si udělat kultivaci kvůli tomu průjmu (byla jsem ráda, že jsme už na místě, málem jsem nedoběhla 😖 ). Může to být jen blbá souhra náhod. Jinak Ibalgin se může úplně v klidu a na ten průjem radši jen uhlí. Jinak máme 4 kousky - takže sázíme na kvalitu ne kvantitu 😀 . Taky mi říkala, co s Váma? Že to můžeme stopnout, říkám: ani náhodou, to vydržím 😉

majcam
29. říj 2010

@betox jé už jsem si řikala,že se ani nepochlubíš...a 4 kousky jsou dobrý,..,ono co jsem tak četla,tak levý je prý línější, hlavně je budeš mít kvalitnější, a nemohla si něco špatného sníst?

darkwitch
29. říj 2010

@betox taky to nemas jednoduche, tak se drz... urcite budou kvalitni 😉

betox
29. říj 2010

@majcam hele já fakt nevím, ale je to zvláštní - ve středu průjem, ve čtvrtek ne a dneska znova. No uvidíme 😉
@darkwitch ale my se nedáme, viď? Budeme bojovat 😉

darkwitch
29. říj 2010

@betox jasne ze budeme bojovat 🙂 ono nam stejne nic jineho nezbyva...

betox
29. říj 2010

@darkwitch 😉

inza
29. říj 2010

Dark:jen se pak pekne vybrec a procisti hlavu at necim sladkym ci uplne necim jinym treba i silnejsim.Takze dr nerikala cim to muze byt?Tak ted te asi posle na laparku co?Jinak ja jdu taky k dr pristi patek po obede.se asi minem.
betox:tak hlavne ze kulicky pekne rostou.kdy mas dalsi utz a eventuelne opu?hele treba to muze byt jenom nejaka viroza....

anlek
30. říj 2010

Dark, jak je?

darkwitch
30. říj 2010

anlek kupodivu docela dobre, az me prekvapuje jak jsem v pohode... minule jsem mela "jen" biochemicke tehu a zvladala jsem to mnohem hur... asi clovek otrne...

anlek
30. říj 2010

@darkwitch Aspon podle sebe, prvni neuspech me vzal nejvic. Pak uz jsem to snasela lip. Ikdyz u me to bylo, ze jsem "jen" nenasla //. A ikdyz to mozna nechces slyset, ty mas mooooc dobre nakroceno, tehotnis, tim padem staci zjistit problem, poresit a pak budes mamina hned. 😉

petrita83
31. říj 2010

Dobré ránko!!!!o hodinku víc spánku, to bych brala každej den 😀