Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
10. srp 2010

Holky,kdo je další na řadě se stimulkou ať se nám to tady rozsvítí... 😕

petrita83
10. srp 2010

@cibka sere? jo tak přesně ten pocit mám..tohle se pos...totálně 😢
Holky díky,snažily jste se mě celou dobu povzbuzovat ikdyž já jsme věděla, že je to průser..měla jsem z toho divněj pocit..žádnou radost..pořád mi to vzadu hlodalo, že to nedopadne..vim, že tohle jsme nemohli ovlivnit..a stejně jsem mooc zklamaný a smutný..už teď vim, že chcem bojovat dál.štve mě jen ten čas..bůh ví kdy budeme moct..
Lovásová to viděla jako částečnej úspěch..ale já se tam málem rozbrečela..no to byl dneska den..doufám, že jen škod budou co nejmenší..bude se musit zaměřit na něco jiného..ale je to těžký do tohodle jsme dali všechno..vždy´t víte..doufám, že se tady objeví brzo nějákej velkej úspěch..třeba ty darwitch..to bynám všem dost pomohlo...
Jsem zvědavá jaku cestu si my všechny ostatní dál vyberem ..holky musíme věřit, že to příště vyjde...

betox
10. srp 2010

Holky, musíme věřit, ta smůla pitomá se přeci musí někdy protrhnout a pak to posviští 😉

inza
10. srp 2010

@petrita83: moc me to mrzi ☹ ☹ . drz se

petrita83
10. srp 2010

@inza mě taky, ale říkám si, že jsou na tom lidi hůř.tak se z toho nesmim pos..léky už brát asi nemám co?já byla nějak mimo v té ordinaci..

inza
10. srp 2010

jj verit se musi. Ta smula se ted vybrala a skupinka pri dalsi stimulce za 3 mesice bude tehulit o sto sest. 😉 Preci to jit musi 😉

dark: tak snad to zitra ty protrhes

darkwitch
10. srp 2010

inza doufam 🙂 rozhodla jsem se tomu verit, takze se ted raduju 🙂

inza
10. srp 2010

@petrita83: no asi uz to nema smysl brat. Pokud si nejsi jista zavolej a oni ti urco reknou a nebo zavolej primo dr. Presne lidi jsou na tom hure nez my. Tak se zlus na neco jineho trosku ted upnout a taky si pak poradne procistit necim hlavu....asi to trosku pomuze i kdyz pak nasledna rana byvaj tezka

inza
10. srp 2010

dark: to je dobre

petronela82
10. srp 2010

@petrita83 - ty léky být tebou už bych nebrala - není důvod embraouš přiživovat - jestli je to mimoděložní tak by jsi si akorát ublížila a jestli jde o biocem. těhu tak už to nezachráníš, když prášky vysadíš, tak dorazí mrcha a tělo se samo pročistí tak to bylo u mě - uvidíš zase bude dobře

petrita83
10. srp 2010

jasné já si to myslela..tak už nic neberu...snad bude zase brzo dobře...

petrita83
10. srp 2010

@inza zkoušim..už je mi líp..je fakt že po víc něž týdnu kdy střídavě brečim a doufám..je aspoń trochu jasněji..nejsou to zprávy co jsem čekala..ale co nadělám..halvně když to bude dobré..
Nikdy mě nenapadlo, že mít děti bude takovej problém..vědět to tak začnu už ve dvaceti 😀 a antikoncepci jsem brát ani nikdy asi nemusela..co penez bych uštřila 😀
Jo jdu si pročistit hlavu, sex, brusle a pak neteř..ta mě určitě rozesměje..

inza
10. srp 2010

@petrita83: asi to bude znit hnusne, ale ted vis alespon an cem jsi. Urcite to bude dobre resp musi to byt dobre. Presne taky me nenapadlo ze to bude takovy problem a jak pises tak by clovek fakt dost usetril jak penez tak sve zdravi kdyby nebral HA... 😉
Presne procistit hlavu je potreba a to cimkoliv. Ja ted byla akorat s kamaradem na obede a zachvili vyrazim na kolo...a vecr si dam beh...

cibka
10. srp 2010

@petrita83 jo tak to mas pravdu kdybych vedela jak je to tezky vůbec otehotnet tak by človek fakt začal drív a o té antikoncepci mi ani nemluv 😠
taky bych potrebovala pročistit hlavu a prijít na jiný myslenky sla bych taky na kolo nebo se probehnout ale kvůli tomu syndromu nemužu a kontrola je tak daleko ☹

majcam
10. srp 2010

@inza
@cibka
@petrita83 ,holky přesně tak,jak já byla vždycky vyjančená,když jsem si zapoměla vzít pilulku.... 😠

inza
10. srp 2010

majcam: ja taky zapominala a tak brala kdyz jsem si vzpomela, kdyby me napadlo ze pak budou problemy tak bych se na pilule vykaslala a nechala vsemu volnej prubeh

majcam
10. srp 2010

@inza ale zase je pravda,že předtim k tomu nebyl vhodný tatínek,takže si nevybereš.... 😉

inza
10. srp 2010

majcam: jj to je pravda a jako na potvoru by se to s nepravim tatinkem povedlo 😀

cibka
10. srp 2010

@inza 😀

majcam
10. srp 2010

@inza přesně,to jsem chtěla napsat 😀

majcam
10. srp 2010

...si to živě představuju já,pět dětí na krku v garsonce a ex plno dluhů...,takže jsme vlastně šťastný 😉

jechulka77
10. srp 2010

ahoj holky dlouho jsem tu nebyla,kvuli lecbě toho prolaktinu. Tedˇ někdy jsem měla končit s dostinexem,píšu měla,protože jsem to ani nezačla brát,nemám důcod, holky mě se zhroutilo manželství a celej svět,takže vám všem moc držím palečky ,atˇ vám všem v životě všechno vyjde,já už sem chodit nebudu,jen možná občas kouknu jak se vám daří. Místo příprav na rodinu si budu balit a odcházím 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 ,je mi ouzko,s manželem jsme měli dlouhodobou krizi a nemohlo to dopadnout jinak,už není co zachranovat,mějte se ☹

betox
10. srp 2010

@jechulka77 tak to jsou špatné zprávy ☹ . Dobře to zvládni. Držím palce, ať to rychle přebolí.

cibka
10. srp 2010

@jechulka77 ☹ ☹

majcam
10. srp 2010

@jechulka77 buď silná!!!

darkwitch
10. srp 2010

@jechulka77 ☹ drz se...

inza
10. srp 2010

@jechulka77: ☹ ☹ ☹drz se a vse zvladni

majcam
10. srp 2010

@darkwitch držím ti moc moc pěsti na zítřek!

darkwitch
10. srp 2010

@majcam dekuju 🙂 jsem si sice rekla, ze nebudu nervozni, ale asi budu... teda uz zacinam byt...

petrita83
10. srp 2010

@darkwitch taky držim palce..a přeju Tobě HCG co nejvyšší a sobě co nejnižší..