Centrum asistované reprodukce Gennet Praha

zdeena
11. čer 2007

Ahojky všem,
navštěvujete někdo CAr - Gennet Praha? chtěli bychom tam s manželem podstoupit 2IVF a ráda bych se dozvěděla, jaké máte zkušenosti. Strašně moc by mi to pomohlo a hlavně zklidnilo.

Díky moc a mějte se hezky 😀

majcam
20. pro 2012

@betox
@inza tak holky,kde jste zase,vykoukněte na nás 😲 😲 😲 😲 😲 😲

betox
20. pro 2012

@majcam Ahojky, jsem tady, ale nestíhám..... 😝 Jinak všechno OK. V noci se mi blbě spí, blbě se mi obouvají boty, atd.... 😉 Julinka v pohodě, často má chudítko škytavku třeba 25 minut v kuse 😒 Děsí mě, jak to uteklo. Teprve včera jsem prala oblečení, nemám sbalenou tašku do porodnice 😝 A hlavně vůbec si neumím představit, že tady bude za chvíli miminko s námi...Asi nejsem normální, nebo jo?

anlek
20. pro 2012

@betox Jsi naprosto normální. 😉

majcam
21. pro 2012

@betox jsi normální a neboj vše stihneš 😉 už se těším na tvou malou 😲 😲 😲,no a Natce bude po Novým roce půl roku?!

betox
21. pro 2012

@anlek, @majcam - holky díky 😉
@majcam No to snad ani není možný, vždyť se tuhle narodila... 😵

majcam
21. pro 2012

@betox 😅 😅 😅 jj "tuhle" ráno vám tady píšu,že se nic nekoná, a za půl hoďky tady sedim v mokru 😅

inza
21. pro 2012

@majcam: kuk 😀. Obcas nakukuji, ale nejak nestiham. Ke konci roku se nejak nahromadila prace a kdyz prijdu dom tak padnu. Jinak s Ufonem jsme zatim OK. Ted si akorat budu muset zavolat a objednat se na tu tehu cukrovku. Ted se tada tesim az zitra vypadnu pekne na baracek na hory a 14 dni bude pohody...Co ty jak se dari. U nas jinak manza uz koupil kocarek, autosedacku, chuvicku a takov ty technick eveci....Jinak se priznam ze absolutne nic neresim 😀

pistalinda35
27. pro 2012

Ahoj děvčata - snažilky i maminky, začátkem roku bych měla jít do Gennetu na první pokus IVF. Nevím, co mě čeká, těším se a bojím zároveň. Chtěla bych se zeptat, jak jste to zvládaly ? Přeci jen mi už bude 36 let, trošku se bojím vedlejších příznaků. Přemýšlím i nad tím, zda by nebylo lepší zůstat doma alespoň po dobu hormonální stimulace, abych měla klid. Přeji všem hodně štěstíčka a snad nám ta 13 v příštím roce přinese to, co si přejeme...

monivo
3. led 2013

@pistalinda35 ahoj 🙂 na první pokus, to znamená, že všechna vyšetření v Gennetu máte již hotová? Já jsem při stimulaci normálně chodila do práce, vůbec nic mi nebylo, nic mě nebolelo ani mi nebylo špatně. A to jsem si do toho ještě píchala injekce na ředění krve. Ale kolegyni moc dobře nebylo. Takže je to individuální a spíš sama uvidíš, až začneš. A bez problémů ti napíšou neschopenku. Celkově jsem to zvládala dobře, akorát se mi do toho přidal OHSS (asi víš co to je) a po IVF jednoho embrya jsem skončila na 14dní na Bulovce. Ale takových holek moc není, tak se toho neboj 🙂 Jinak mám za sebou potom u druhého dítěte KET (měli jsme z prvního IVF hodně zmražených). Držím palce 🙂

pistalinda35
3. led 2013

Monivo děkuji moc za odpověď. Vyšetření v Gennetu už mám za sebou. Mám zjištěné hraniční protilátky proti ováriu a inzulínovou rezistenci. Jinak je vše relativně v pořádku. Laparoskopie a hysteroskopie nic moc závažného neodhalila. Paní doktorky ve Střešovicích mi při vizitě řekly, že nemám na miminko moc myslet. To se jim řekne 🙂 Vyjde to, člověk musí věřit 🙂

zvalentova
3. led 2013

@pistalinda35 ahoj, určitě to zvládneš a všechno klapne. 🙂
Při prvním IVF jsem nepociťovala vůbec nic, bylo mi báječně i po ET.
Při druhém jsem dostala vyšší dávky při stimulaci, bylo mi divně, po ET se mi rozjel šílený OHSS, ale naštěstí bez hospitalizace.

pistalinda35
3. led 2013

Děkuji moc 🙂

majcam
7. led 2013

@betox
@inza tak holky,ještě jste celé?!

inza
7. led 2013

@majcam: ja jeste drzim pohromade a chodim do prace

betox
8. led 2013

@majcam Ahojky, já zrovna rozdýchávám stahy 😝 . Od neděle špiním a dneska v noci kontrakce jako prase, ale nepravidelně a pak to ráno ustalo. A před chvílí znovu, takže myslím, že je to otázka několika hodin.....Neumím si představit, že se to ještě zhorší..... 😖

majcam
8. led 2013

@betox ty voleeeeee,bude se rodit v přímém přenosu!!!!!!!!!!!!!!!!!!Neboj nic netrvá věčně!!!!!!!!!! 😲 😲 😲 😲 😲 😲

majcam
8. led 2013

@betox držím moc moc pěsti,a určo napiš!!!!!!!! Jéééé Jůlinka tu bude 😲 😲 😲

alyssa.anna
8. led 2013

Maminky a těhulinky, mám 2 dotázky, třeba mi některá poradíte 🙂
1. Kolik ampulek krve berou v Gennetu v 16tt na trippla? (po 3 začínám omdlívat tak jestli s sebou mam radši mít doprovod).
2. Dá se v Gennetu pořídit a koupit video z UTZ ve 20tt nebo jdou jen fotečky?

Děkuju moc 🙂

inza
9. led 2013

@alyssa.anna: me brali jednu....o foto a videu nevim...

alyssa.anna
9. led 2013

@inza Je tak to jsem si oddychla, tak snad to bude jedna, max. 2, to bych mohla dát 😀 No a fotečky jdou určitě, jen mi právě někdo říkal, že měl z velkého UZ i video tak mě napadlo, jestli to jde i tady.

,

mandre
9. led 2013

@betox držím palce, už jste asi na světě 😵 😵 😵 ...těšíme se na fotky 😵 😵 😵 😵

kive76
10. led 2013

ahojky, mám prosbičku, před embryotransferem se píchá nějaká injekce anebo jen má být plný močový měchýř?

majcam
10. led 2013

@kive76 ahoooooooj,kde se tady bereš?! 🙂 plný močový měchýř 😉 ,čeká tě ET?!

majcam
10. led 2013

@mandre jj už to asi má za sebou 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kive76
10. led 2013

@majcam ahojky, jen jsem sem nakoukla...co je tadynového....jo jo ET v pátek , ale v Motole

kive76
10. led 2013

koukám, že Gennet má velkou úspěšnost, bud všechny maminky, anebo těhulky 🙂

petaloudi
10. led 2013

@kive76 jé, tak to držím palce!

majcam
11. led 2013

@kive76 jj vim,že si v Motole,držim moc pěsti 😉 😉 a pak se pochlub s dvěma čárkama 😉 😉

inza
11. led 2013

@kive76:drzim palce ať to vyjde

kive76
11. led 2013

@inza díky, koukám, že už to máš za chvilku ....ještě pár měsíců...